הליגה האירופאית: שלב הבתים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י HapoelFan, ‏20/9/12.

1. alexshw Member

גם אחרי שהצ'מפיונס טפח ל - 32 קבוצות אני עדיין זוכר עונות גביע אופ"א הרבה יותר מרתקות מאשר ליגה אירופית. השינוי לרעה בפירוש התחיל עם המעבר לשלב הבתים באמצע.
    היציעים החצי ריקים זה הסימן הכי מובהק לירידה בעניין.

2. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אגב הדיבורים על גוארין, הנה דוג' למשחק טוב שלו שאח"כ אתה שואל את עצמך למה הוא לא מציג יכולת דומה במספר רב יותר של משחקים.

3. Muurad Member

היריבה כ"כ חלשה שאני לא חושב שיש הרבה מה לקחת ממישהו אצלנו. המגן השמאלי שלהם לא ממש סגור על עצמו נראה לי.

(חוץ מג'ונתן, שלצערי גם כאן מצליח להותיר רושם שלילי)

נערך לאחרונה ב: ‏4/10/12
  4. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

הם באמת חלשים היום (הייתה להם דווקא הופעה טובה במוקדמות) ולמגן יש סוכן טוב יותר מהמאמנים שהיו לו כנראה, אבל כשגוארין מקבל את ההחלטות הנכונות פעם אחר פעם זה לא ברור מאליו.

את הגול הראשון פספסתי, אבל קראתי שהקולומביאני בישל, אם זורמים על הגדרת בישול רחבה יותר בשלישי, אפשר לומר שהוא בישל את כל השלושה.

עריכה: גם באולפן של סקיי במחצית עוסקים בהופעה הטובה של גוארין.

5. 亚历山大帕托 Member

חבל שהאזרבייג'נים מתפרקים ככה במחצית. אחרי ההעפלה על חשבון אפואל ניקוסיה והעמידה הטובה מול פרטיזן בחוץ כבר העזתי לחשוב על קבוצה שנלחמת ויכולה להפתיע עם גניבת נקודות מאינטר וקאזאן.

6. Muurad Member

אני חושב אבל שזה בעיקר כי הוא לא נמצא בסיטואציה בה הוא נדרש לקבל כדור על החצי ולארגן לנו את המשחק אגב, לפחות זה מה שהיה מתחילת השנה.

בוא נגיד שאם היה לנו מישהו שדורש כדור בחצי סטייל טיאגו מוטה(או לדוגמא מוטיניו שהיה לו בפורטו) ומארגן את המשחק יותר מאחור כדי להשאיר את פרדי לנוע בין החצי לרחבה יותר בלי הכדור, או לקבל אותו יותר קדימה - הוא היה נראה יותר טוב ביותר יציבות.

7. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אני לא רואה את המשחק אבל נעים לי לשמוע על היכולת הטובה שלו. הוא די נדחק לספסל באינטר בגלל יכולת לא טובה במשחקים האחרונים ועם הנבחרת הוא לא שיחק בגלל פציעה. אצלנו מדברים על חאמס, פאלקאו וגוארין, כי מי שמכיר קצת את השחקן הזה יודע כמה היכולת שלו חשובה לנו במרכז השדה וחשוב לנו שהוא יחזור לעצמו ומהר. מקווה שהמשחק הזה ואולי גם הקלאסיקו בראשון יחזירו אותו להרכב של אינטר. אבל לצערי הוא באמת מהשחקנים שלא שומרים על יציבות ולא ברור לי למה.

8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני רוצה בבקשה תגובה ממישהו מהמחנה האיטלקי. נאפולי הגיעה לאיינדהובן ושיחקה שם עם הקבוצה השנייה. אם נאפולי לא לוקחת ברצינות את המפעל הזה למה היא בכלל משתתפת בתחרות? יש מדינות שבכיף רוצות עוד נציגה בבליגה האירופאית. מבחינתי אפשר להעיף את נאפולי מאירופה ולקחת מאיטליה כרטיס בליגה האירופאית.

אם הגענו כבר למצב שבמשחק השני בשלב הבתים קבוצות שולחות קבוצות מילואים אז אולי עדיף שפלטיני תקח מהמדינות העשירות פשוט תקטין את מספר הקבוצות שיכולות להשתתף באירופה. הזלזול הזה מאד מכעיס אותי.

9. 亚历山大帕托 Member

נאפולי יכולה להמשיך להרכיב את הקבוצה השנייה בכל משחקי הבית הזה ועדיין להעפיל לשלב הבא. היא בהחלט יכולה לספוג את ההפסד הזה ולחשוב על הליגה, שם במחזור הקרוב היא תביס את אודינזה שבחרה לעשות כותרות הערב בהרכב מלא מול הקבוצה השנייה של ליברפול. משחקי הבית במפעל הזה לא שווים דבר.

10. South Boy Member

פעם היו נלחמים על גביע אופ"א כי הזוכה בו הייתה מקבלת כרטיס לצ'מפיונס בעונה הבאה, היום היא מקבלת כרטיס לליגה האירופית שזה כמו שנהג השנה של אגד יזכה בכרטיס חופשי-חודשי, ולכן הזלזול הענק במפעל המיותר הזה.
    לגיטימי לגמרי מה שנאפולי עשתה.

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

וואלה יופי, אולי נאפולי תעלה עם הנוער...רק על היהירות הזאת אני מקווה שפ.ס.וו עוד מנצחת שם.
    קבוצה שלא באה למשחק בשיא הרצינות צריכה לא להשתתף במפעל אירופאי מאד נכבד. לחלוטין נמאס לי מקבוצות (ואוהדים) שחושבות שכדורגל רק משחקים באיטליה, אנגליה, ספרד ופריס. כדורגל הקבוצות הפך לחלטורה מכוערת של כסף ושחיתות. מאז חוק בוסמן קברנו סופית את כדורגל הקבוצות.

South boy,
    לא תוקף אותך אישית, אבל רק אוהד הצלחות יגיד שמה שנאפולי עושה זה דבר לגיטימי. במשך הרבה שנים תמיד היו ויכוחים שקבוצות באות עם המילואים אחרי שכבר עלו שלב. זה כבר היה אקט מגעיל, אבל הרב כבר קיבל את זה. עכשיו כבר שולחים מילואים מתי שעוד צריכים לחלק את הכסף...

ברצינות, שנאפולי תעשה טובה ותפרוש מהליגה האירופאית. יש עשרות קבוצות שבכיף ירצו להחליף איתן מקום ויעשו מאמץ אמיתי כדי להגיע להישג אמיתי.

12. Captain Canada משתמשים של כבוד היכל התהילה

שי,

אני מעוניין לשמוע כיצד אתה היית נוהג אילו היה נופל בחלקך להיות מאמן נאפולי בסיטואציה הזו. האם היית נוסע למשחק בשלב הבתים של המפעל האירופי השני בחשיבותו עם הרכבך החזק ביותר, בידיעה שיומיים לאחר מכן מצפה לך התמודדות מול אודינזה במסגרת הליגה, אותה אתה מוליך עם מאזן של 16 נקודות מתוך 18 אפשריות?

13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

האם הליגה האיטלקית כבר מכתירה אלופה?
    לא. אין שום סיבה בעולם שנאפולי לא עולה באיינדהובן עם ההרכב החזק ביותר שלה. ריאל מדריד עלתה מול אייאקס עם הרכבה החזק ביותר. היא במצב לא טוב בליגה שלה ובסוף השבוע יש קלסיקו...אין לי שום סימפטיה לקבוצה ממדריד, אבל היא מקבלת כרגע ממני יותר כבוד מהזלזול המופגן של האיטלקים.

נאפולי וקבוצות שנוהגות כמוה צריכות לעוף מאירופה. שיתרכזו רק בליגה שלהן. ההתנהגות מזלזלת ובעיקר אנטי ספורטיבית. לצערי זה מה שאופ"א היום רוצה. עושה קמפיין נהדר בדמות fair play, אבל מושחתת מהיסוד.

14. אלי מתחן Member

ריאל לא עלתה עם ההרכב החזק שלה, זה לא היה הרכב שני מובהק אבל קאקא, אסיין, קאייחון ובנזמה הם לא שחקני הרכב קבועים.

15. South Boy Member

אני אוהד של הפועל באר שבע וליברפול, הלוואי והייתה לי האפשרות לקרוא לעצמי אוהד הצלחות.
    לפי מה שאתה אומר גם אתלטיקו (שזכתה בגביע להזכירך) וגם נאפולי וגם ליברפול וגם עוד הרבה קבוצות צריכות להיות בחוץ, יש לכל הקבוצות האל המכנה משותף והוא שלכולם יש מטרות יותר חשובות מאשר לעשות חיל בליגה האירופית, ומה לעשות שאין להם סגלים כמו של ריאל מדריד שמהספסל שלה אפשר לבנות קבוצה לזכיה בצ'מפיונס.
    אני לא מעודד חוסר ספורטיביות, אבל בנסיבות הקיימות זה היה הכרחי מצד הקבוצות הנ"ל ואין פה שום זלזול או משהו כזה, פשוט לא בראש המטרות של המועדונים האלו.