הליגה האירופאית 2011/12 - ההגרלה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י עומר, ‏5/8/11.

1. Leoforos Member

מי שרוצה לראות את אחד האיצטדיונים הביתיים בעולם מוזמן לפתוח ספורט5+ היום ב20:00.
    פאוק סלוניקי-טוטנהאם

2. Leoforos Member

איזה חוסר מזל, חבל מאוד על איבוד הנקודות של פאוק
    משקוף, עצירות גדולות של קודוצ'יני, ופנדל שלינו כובש, השופט פוסל ונותן לו עוד אחד וכמבן הוא מחמיץ

3. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

לא ראיתי היום, אבל את המשחקים הביתיים של פאוק אני זוכר כבעלי אווירה חמה מאוד.

מה נסגר עם לאציו עם תיקו מביך בבית?

4. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מבין שאתה מנותק מהכדורגל האירופי בשנים האחרונות... השאלה שיותר הגיוני לשאול זה מה נסגר עם הניצחון של אודינזה?

5. GRANDE LAZIO Member

אודינזה נתנה פייט יפה לארסנל וכולה ניצחה בבית את ראן הבינונית.

לאציו, לעומת זאת, נמצאת בכושר מעולה ולמרות רוטציות כשלה מול קבוצת פועלים רומנים. הייתי אומר שפרנקו צודק בעניין הזה.

6. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אה, יותם אני מבקש....כשפאבליטו ארמרו כובש את שער הניצחון בדקה ה-83, זה מסביר הכל :aaa021:
    אבל האמת שהצרפתים יצאו פראיירים לפי התקציר ואין לי מושג איך הם לא ניצחו.

נערך לאחרונה ב: ‏16/9/11
  7. cazzo Il Capocuoco

כן, בפורום האיטלקי הסברתי מה קרה במשחק (היה לי מזל, כי בדרך כלל mediaset מחשיכים את המסך במשחקים שכאלה). האמת שראן באמת היו צריכים לנצח, ואודינזה עם העזיבות של השחקנים החשובים בונה את עצמה מחדש. השאלה אם באמת הקבוצה הזאת תבלה בתחתית כמו שהפסימים בהנהלת הקבוצה חושבים. במפעל הזה אני לא בטוח שהזברטות ימשיכו, אלא אם כן סלטיק תחלק נקודות ואז המאבק יהיה פשוט יותר.

8. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אני מבין מה אתה אומר, על הזלזול האיטלקי, אבל מבדיקה שטחית (שנעשתה בזמן עייפות רבה ואולי אני טועה) ראיתי שלאציו עלתה בהרכב סביר.

9. cazzo Il Capocuoco

גם אם ההרכב סביר או אפילו יותר מזה, מה שחשוב זה הרצון לנצח. אם הפרסים הכספיים כאלה עלובים אז איזה עוד סיבה אפשר למצוא כדי להצליח בטורניר הזה (מנקודת המבט של הכדורגלן הממוצע)? באיטליה יש כעס רב על זה שיש קבוצות שמחלקות כוחות, פעם מזלזלים בליגה כי יש משחק חשוב באירופה, פעם ההפך, ובעיקר מזלזלים בקופה איטליה.

10. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

להשערתי, מנקודת המבט של הכדורגלן השכיח אין קשר גדול, אם בכלל, בין הפרסים הכספיים של המפעל לרצון לנצח בו. קשר יותר גדול תמצא בין אנשי המועדון שלא מתרוצצים על הדשא.

11. cazzo Il Capocuoco

במידה מסוימת אתה צודק, אבל אני עדיין רואה קשר. לדוגמה, אני יכול לחשוב על אנשי המועדון שידרבנו את הצוות המקצועי והשחקנים יותר במשחקי הליגה (או ליגת האלופות) מאשר באיזה מפעל שרק העבר שלו זוהר.

12. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אתה צודק, אבל דרבון או לא דרבון, ההרכב שלאציו עלתה איתו היה צריך לנצח את הקבוצה הרומנית הזו כנראה. בהנחה שהתוצאה משקפת פחות או יותר, הרי יכול להיות שלאציו היו טובים והרומנים עקצו, לדעתי זה כן מעיד גם על בעיה מקצועית כלשהי ולא רק על העדר עניין. אי אפשר לזרוק הכל הצידה בטענה של חוסר מחוייבות וזהו אני חושב.

13. cazzo Il Capocuoco

לא ראיתי את המשחק, אבל המערך היה שונה וההרכב היה שונה (זה לא היה ה4-2-3-1 וגם קלוזה היה חסר), וגם הרומנים כבר מגיעים למחזור השביעי בליגה שלהם.

LAZIO (4-2-3-1): Bizzarri; Konko, Biava, Dias, Zauri; Ledesma, Brocchi; Mauri (34′st Lulic), Hernanes (40′st Matuzalem), Cissè; Klose (23′st Gonzalez).

A disposizione: Carrizo, Diakitè, Kozak, Rocchi.

LAZIO (4-4-2) Marchetti; Zauri, Diakite, Dias, Lulic; Gonzalez (dal 35’ s.t. Konko), Ledesma, Matuzalem, Sculli (dal 35’ s.t. Hernanes); Rocchi (dal 22’ s.t. Kozak), Cisse.

(Bizzarri, Biava, Brocchi, Ceccarelli).

14. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא אמרתי מילה אחת על זילזול http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

הכוונה הייתה שהאיטלקיות נכשלות באופן קבוע בשנים האחרונות במפעל הזה, ולכן הגיוני יותר להתפלא כשאחת מהן מנצחת, בניגוד לפליאה מתיקו/הפסד מביך (דבר שקרה המון בשנים האחרונות לאיטלקיות).

15. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אז התכוונת לאיזשהי קללה או משהו? אני חשבתי שהסיבה לכשלונות האיטלקיים בשנים האחרונות, להוציא את אינטר ועוד קבוצה מזדמנת או שתיים, נובעות מזלזול שמתבטא בהרכבים, אבל הרושם שקיבלתי פה הוא שלאציו דווקא לא ויתרו מראש על המשחק.

לא יודע, אני רואה קבוצה לא רעה בכלל על הנייר עושה תיקו בבית עם קבוצה חלשה למדי על הנייר. יואב, ההרכב הזה של לאציו הוא סבבה לגמרי, לפחות אחד מהשינויים הוא בכלל חיזוק לכאורה, או שלדעתך זה הרכב חלש?