הליגה האירופית - 2015/16

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י alexshw, ‏17/9/15.

1. Greek Member

לא אמרתי שלא, אבל זה לא תירוץ להיראות כמו שליברפול נראיתה whatsoever.

oranfu אוהב/ת את זה.
  2. EO11 בפה אליל היכל התהילה

הרבה הערכה? צריך להוריד את הכובע. לקחת גביע אירופה כל שנתיים בעשור האחרון זה מטורף, לא פחות. לא אליפות של לסטר אמנם, אבל בהחלט לא דבר מובן מאליו.

סביליה אחראית לא פחות מהמדרידאיות ובארסה על השליטה הספרדית באירופה. היא לא ראש לשועלים, היא כל הגוף ורק הזנב נשאר לכל השאר. שאפו.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  3. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע איך אפשר לדבר על כדורגל, מישהו ראה פה משחק בכלל? אני ראיתי שופט שבאמת מאחל לו מכל ליבי תאונה בדרך הביתה, וזה אפילו לא קשור לפנדלים, זה קשור לשופט שלא נותן למשחק להיות משוחק. מעניין אותי כמה דקות נטו כדורגל היו פה, אולי 45. אפילו במחצית לא הרגשתי טיפת שמחה על היתרון כי היה פה בדיחה של שיפוט, הצגה כזאת לא ראיתי הרבה זמן.

אה וכן, 2 פנדלים של 200%, ואני עוד לא ראיתי הילוך חוזר נורמלי של הגול של לוברן. היה שם שחקן שאולי שבר את הנבדל של סטרידג' מחוץ לתמונה.

כל הכבוד לסביליה וזה...

oranfu אוהב/ת את זה.
  4. AS R Member

חיכיתי לאוהדי ליברפול שיאשימו את השופט במקום את הקבוצה שלהם שנראתה כל כך רע במחצית השנייה. אני מבין את הכעס שלהם, למרות שלדעתי היה כאן רק פנדל אחד שהיה צריך להישרק, וגם זה מעצבן אבל זה ממש לא סיבה להאשים את השופט בזה שהקבוצה שלהם הפסידה היום. השופט אגב יצא ענק כשביטל את החלטת הקוון השגויה לפסול את הגול השלישי של סביליה.

כל קבוצות הצמרת באירופה מתרכזות בדרך כלל בליגה כדיי לסיים במיקום גבוהה שיוביל אותן לאירופה בעונה הבאה, סביליה לעומת זאת עשתה עונה די נוראית בליגה (הקבוצה היחידה בליגות הבכירות באירופה שסיימה את העונה בלי ניצחון חוץ), והתרכזה בליגה האירופית כדיי להגיע לליגת האלופות.
    אני מקווה שמונצ'י ישקיע בצורה מאסיבית וחכמה יותר ברכש של סביליה בעונה הבאה. קבוצה כזאת לא יכולה לחפש כל מיני ריג'קטים חינמיים והרבה מעבר לשיא אם היא רוצה להיות קבוצת צמרת באירופה.

אין לי מושג מה קרה במחצית בחדרי ההלבשה, אבל אני לא ממש זוכר מתי ראיתי מהפך כזה בשתי מחציות בין שתי קבוצות, בטח לא במשחק בלבל כזה. המחצית הראשונה סימלה את משחקי החוץ של סביליה בליגה העונה, השנייה את משחקי הבית בליגה. המחצית הראשונה של ליברפול סימלה את דורטמונד בעידן השיא של קלופ עם הלחץ האדיר, המחצית השנייה את ליברפול של השנים האחרונות.

לבאנגה יש טאץ' מהטופ האירופי, קוקה ווינר שיודע לכבוש שערים יפהפיים וחשובים וגאמיירו כרגיל מספיק זריז וחכם כדיי להגיע להמון מצבים ולהתיש את היריבה, אבל גם יודע להחמיץ לא מעט. עדיין אני חושב שהוא צריך להיות בסגל של צרפת ליורו אחרי עונה כזאת, הוא כבר הוכיח בעונה שעברה שהוא אחלה סופר סאב.
    ההשמה של קוקה באגף הימני בנוסף למריאנו מאחוריו התבררה כמאוד מוצלחת. אפילו אנזונזי לא היה נגר כמו רוב העונה.
    למרות שמאוד רציתי לראות את קונופליאנקה משחק, אונאי אמרי פעל מאוד חכם כשלא החליף אף שחקן כשהקבוצה שלו הייתה בתנופה במחצית השנייה (בנוסף לזה שלא עשה אף חילוף במחצית, למרות שהקבוצה שלו נראתה נורא).

de Middenweg, Die Werkself ו-אלעד אוהבים את זה.
  5. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אשמתנו הבלעדית ההפסד, זה לא אומר שהיה פה משחק כדורגל נורמלי. באמת שיפוט מהתחת ואני אחזור שנית - גם בלי הפנדלים שלא נשרקו. הרבה זמן לא ראיתי כל כך הרבה עבירות מומצאות (גם פאולים שקיבלנו ולא רק נגדנו). מביך.

Lazarobbie, de Middenweg ו-oranfu אוהבים את זה.
  6. oranfu Member

זה שעשינו במכנסיים במחצית הראשונה זה נכון, יחד עם זאת השופט זיין אותנו. זה לחלוטין לא סותר. אם הוא לא מכור, המחצית הראשונה מסתיימת ביתרון של לפחות 2 שערים לטובתנו. במצב כזה, ניתן להניח שגול אחד מהיר שלהם לא היה גורם לנו לקרוס מנטאלית.

שלא יזכה לראות עוד זריחה הבנזונה.

7. South Boy Member

אף אחד לא אומר שהשופט אשם ביכולת הגרועה במחצית השניה, אבל זה פשוט מגוחך להתעלם מתצוגת הנפל של השופט השערורייתי הזה שבמובן מסוים עלתה לנו בתואר.
    השופטים הסקנדינביים כאלה גרועים, היו שלבים שהשופט הזה הזכיר לי את הנורבגי שלא שרק לצ'לסי על 4 פנדלים מול ברצלונה. העיקר הייתה טכנולוגיית קו השער.

ManUnd ו-oranfu אוהבים את זה.
  8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

את האמת שכרגע הכי חשוב לי שמהר ככל האפשר משהו יעשה שהשופטים יקבלו עזרה. היות שאני ניטרלי קל לי מאד להגיד: "כן, אבל בחצי השני התפרקתם." מה, האם אני עדיין לא כועס על מה שקרה לפני מספר שנים שאייאקס עפה מליגת האלופות בגלל שבין היתר פסלו לנו שני שערים חוקיים? בטח שאני עדיין כועס ואפילו
    חש מרומה שבמשחק בקרואטיה ליון קיבלה שם עזרה מהקבוצה הביתית.

אז בוא אהיה כנה. מתי שליברפול אפילו היתה מקבלת פנדל אחד אז המצב יכול היה להיות אחרת לגמרי. בכלל, כבר שנים שאני מתעצבן על עניין נגיעת היד ברחבה. "אם היד משחק בכדור זה פנדל", זה החוק, אבל מתי שהשופט צריך לקבל החלטה בזמן כה קצרה ובמעמד כה חשוב אז ברור שבני אדם יעשו הרבה טעויות. מבחינתי הכתובת עכשיו מאד ברורה: ג'אני אינפנטינו. הוא האיש שצריך להזיז את התחת ומהר. כולם רוצים לראות כדורגל הרבה יותר צודק. במצב שיש היום מצלמות כל כך חדישות אי אפשר להגיד ש'טעויות הן חלק מהרומנטיקה של המשחק' כמו שבלאטר בזמנו אמר. כל כך הרבה כסף מושקע בספורט הזה שבעיקר הפשע המאורגן מרוויח מהטעויות האלו. אני באמת חושב שאין לנו מושג מה באמת קורה מאחורי הקלעים. האוהד הרגיל רוצה לראות כמה שפחות רגעי מחלוקת, אבל הכסף הוא תמיד המנצח הגדול. לך תדעו אולי השופט קיבל היום הנחייה לא לתת לליברפול פנדל. כבר קרו דברים מעולם וזה באמת לא יהיה חדש. כבר במונדיאל 1978 קרו ככל הנראה דברים לא חוקים בשלב חצי הגמר כך ששום דבר לא יפתיע אותי.

פשוט הגיע הזמן לשימוש במצלמות במהלך המשחק.

9. Christian Dailly Member

ליברפול וצ'לסי בלי אירופה בעונה הבאה,משמעותי מאוד לצמרת.

גם יונייטד עד דצמבר תשחק עם הילדים בליגה האירופאית.

10. oranfu Member

שי, זה לא עניין של עזרה לשופטים. הנגיעה הראשונה ביד היתה מאוד מאוד ברורה ואין שום סיבה שהשופט והקוון לא יראו אותה. מצד שני, לא היתה לשופט שום בעיה להתעלם מסימון של הקוון לנבדל בגול השלישי שלהם (כמובן שלא היה נבדל).

11. Greek Member

ספציפית זה לא עניין, אבל אי אפשר להתעלם מהעובדה שהכדורגל נהיה הרבה יותר מהיר מבעבר וטעויות שיפוט מכריעות לא מעט משחקים. אין שום סיבה שעתיד של מועדון יהיה תלוי בהחלטה במאית השניה של שופט, גורם חיצוני שלא קשור למשחק ולהכנה של הקבוצה בכלל.

12. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

צ'מפיונס 2014
    אירופית 2014
    סופרקאפ 2014
    בין יבשתי 2014
    צ'מפיונס 2015
    אירופית 2015
    סופרקאפ 2015
    בין יבשתי 2015
    צ'מפיונס 2016
    אירופית 2016
    סופרקאפ 2016

הטורניר האחרון שקבוצה ספרדית הייתה רשאית להעפיל אליו ולא זכתה בו היה הגביע הבין יבשתי ב-2013.

א-ב-ל! ח-כ-ו! לאנגליות יש מלא כסף והן לא רק מחתימות שחקנים אלא צוותים מקצועיים כולל מאמנים, פיזיותרפיסטים ואפילו מביאי כדורים הישר מגרמניה שהולכים להטיס את הכדורגל האנגלי קדימה בכל רגע עכשיו.

פחחחחחחחחחחחחחחחח

13. alexshw Member

אונאי אמרי משווה את שיא הזכיות במפעל שקבע טראפטוני, שלקח פעמיים עם יובנטוס(1976/77, 1992/93) ופעם אחת עם אינטר(1990/91).

14. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

יותם הקדים את מה שרציתי לכתוב ,
    בין 05/06 ל2015/2016 הישגי הקבוצות הספרדיות והנבחרת הוא חסר תקדים:
    6/10 ליגת אלופות
    7/0 ליגה אירופית
    3/4 טורנירים בינלאומיים( 2 יורו ומונדיאל)
    השליטה הכי אבסולוטית שהייתה למדינה בכדורגל מאז ומעולם
    זה שווה עוד אזכור.. מטורף!

15. AS R Member

"Coke, Sevilla captain: "At half-time our coach said we should imagine we were playing at home.

הוא לא יכל להגיד להם את זה בכל משחקי החוץ שלהם העונה בליגה ?