הליגה הארגנטינאית איניסיאל 2012:

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏3/8/12.

1. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אני לא מבין, חוסה סאנד ניסה לשבור את השיא של מרטין פאלרמו? איזה דרך מסריחה להתחיל את הקדנציה בראסינג עם שני פנדלים מוחמצים שגם עלו לקבוצה ב-2 נקודות בית יקרות...
    בוקה...מה אפשר לומר? כתבתי שלשום שלטעמי אין להם קבוצה לאליפות אבל פאק, להפסיד 0-3 לעולה החדשה? לא נספיד אותם אחרי מחזור ראשון, אבל לפאלסיוני יש מלא עבודה עם החברים.

2. itay7 Member

קבוצה של מבשלת בירה יש רק אחת :aaa025:

יואב, השער הראשון הגיע לפני האדום, בוקה נראתה רע מהפתיחה, וזה שהם היו בעשרה שחקנים זה לא מסביר את היכולת ההגנתית הכ"כ רעה שלהם. כנראה לא סומכים על אוסטארי, לפי השער האחרון די בצדק...

3. cazzo Il Capocuoco

הסתמכתי על flashscore.com.... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏5/8/12
  4. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אולי לא ככה ולא מול קילמס (אגב, איתי צודק, שם הקבוצה הוא על שם העיר אותה היא מייצגת, כך הגם המבשלה, ולא על שם המבשלה. העיר עצמה על שם משהו אחר ועתיק יותר, אבל זה סיפור אחר), אבל כל מי שקרה את התגובות בסיום הדיון הקודם יכל להבין לאן אני חושב שבוקה הולכת הטורניר. במקום פאלסיוני השינוי הראשון שהייתי עושה זה להוציא את סוסה, לשים את קלמנטה בימין ולהכניס את סאנצ'ס מינייו לשמאל. לגבי מרכז ההגנה, אין הברה מה לעשות ושאתה מהמהר על בן אדם בן 40 (כמעט) אתה יכול גם ליפול קשה.

השיפוט לא היה מוטה אני חייב לציין לפני שאני ממשיך לכתוב, גם אחד הפנדלים היה מאוד גבולי לדעתי, אבל פסוטה עשה שני דברים נוראיים שפגעו בראסינג:

1. הוא ביטל גול חוקי של סאנד בטענת נבדל. דבר שקורה, בטח במקרה כזה שבאמת כמעט והיה נבדל (אבל לא). רק שפסוטה החליט על האופסייד על דעת עצמו בניגוד לקוון שכבר רץ לאמצע ומבחינתו השער היה חוקי. בהילוך חוזר מאוחר יותר הראו בטלויזיה שפסוטה כלל לא היה עם הפנים לקו האחרון ברגע הנגיחה לפני הדחיקה של סאנד, ככה שהוא למעשה קיבל החלטה "אמיצה" על סמך תחושה ובניגוד לקוון שהיה ממוקם מצוין http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx
    2. בסיום המשחק קאמפורה חדר לרחבה עבר את הבלם האחרון ונפל, פסוטה החליט התחזות (גבולי, יכול להיות שהיה) עצר את המשחק ושלף צהוב. מה הבעיה? ובכן קאמפורה נפל אך הכדור המשיך לשחקן אחר במצב ממנו סיכוי רב מאוד לכבוש ובמקום להמשיך עם המהלך ולתת את הצהוב לקאמפורה אחרי הגול (או החמצה) פסוטה החליט לשרוק לעבירת תוקף. למיטב ידיעתי, למרות שאני לא בטוח, במצב כזה צריך לתת למשחק להמשיך.

לגבי המשחק עצמו, יכולת סבירה יחסית לשלב זה של העונה והתאקלמות הרכש. בחלק האחורי פיז'וד חייב לשחק כמה שהוא חלש, סאבלחיץ' לא מגן וקשה לו לתפוס את העמדה. בחלק הקדמי אנחנו נשלם מחיר כבד על העזיבה של ויולה ואי ההצלחה להחתים מחליף ראוי - האוצ'ה לא פוגע כמה שהוא משתדל. משחק מעניין נוסף לסנטוריון הצעיר שעשה הרבה שגיאות אבל ניסה וניסה והצליח גם לא ממעט פעמים. הכיוון בסדר, חבל על התוצאה.

לא זומן למשחק, או שהוא לא כשיר פיזית או שעוד לא אישרו סופית את המעבר לדעתי. לא מדובר בהחלטה מקצועית.

הכינוי והפוזה גרמו לציפיות ולא שום דבר אחר, אין לי ספק, אבל לצערו אם הוא לא יצליח זה לא ישנה. כמו שכתבתי, מבחינה אישית אני חושב שזו הייתה בכורה סבירה, כי הרבה פעמים רואים חלוצים שמגיעים מליגות אחרות ביבשת פותחים את דרכם בארגנטינה רע יחסית עם משחק סטטי מדי ובכי לשופטים על הכסחנות, הוא דווקא זז יפה יחסית.

נערך לאחרונה ב: ‏5/8/12
  5. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

במשחק האחרון של הלילה נפרדו ניואלס ואינדפנדיינטה בתיקו 0-0 מאכזב לביתיים שהיו עדיפים. ניואלס של מרטינו המשיכה את הקו של הטורניר שעבר, קבוצה מאומנת שעובדת ביחד ולא מבליטה אינדיבידואל זה או אחר (שאין לה כאלו בולטים לצערה). אבל למרות השליטה במגרש ניואלס התקשתה לייצר יותר מדי מצבים מסוכנים, לדעתי גם בשל השגיאה של מרטינו לשחק עם ספרדוטי כחלוץ, תפקיד שקשה לו לבצע ולא בא לו בטבעיות. מקסי רודריגס ערך בכורה מחודשת בקבוצת הילדות שלו והיה לא רע.

אינדפנדיינטה נראתה רע מאוד במחצית הראשונה ואפורה מאוד בשנייה. לגיסאמון לא נראה בכושר ורוסאלס לא טוב, מה שהשאיר את פאריאס בודד מאוד למעלה. החיילופים במהלך המחצית השנייה תרמו לשיפור וגם האדומים יצאו בסוף להתקפות פה ושם. בחלק האחורי טולה הפתיע אותי עם משחק סביר, אבל מורל באגף שמאל היה חלש למדי ואפילו הצליח להיות מושפל על ידי מגן מוגבל כמו קאסרס, חברו לנבחרת, במחצית הראשונה.

אצל ניואלס יקוו ששיתופו של הרכש הטרי סקוקו ישפר את משחק ההתקפה, אבל בגדול המגמה חיובית. אינדפנדיינטה נראית רע, אבל הם יכולים לקוות שבגלל הרכש הרב ייקח זמן להתחבר ואולי גם עם כניסתו של וארגאס לעניינים, אתמול ביציע, המצב יישתפר.

על רקע המשחק הלא מרהיב, ההופעה של הקהל הביתי לכבוד העונה החדשה הייתה מדהימה ואני בטוח שמקסי התרגש אחרי שנים ארוכות באירופה שם הופעות כאלו נדירות למדי (בטח בקבוצות בהן הוא שיחק) לטוב ולרע.

6. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אני חושב שבריבר כבר לא אכפת להם להפסיד לבוקה, העיקר לנצח את בלגראנו! הקבוצה שהורידה את ריבר ליגה לפני שנה, מקבלת אותה בסבר פנים יפות ומנחילה למיליונרים הפסד ביתי 1-2 המחזור הפתיחה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

7. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

הם גם החמיצו פנדל סיום המשחק... לא ראיתי את ריבר, אבל מוקדם יותר סאן לורנסו הרשימה מול סן מרטין יחסית לשלב זה של העונה ולכמות הרכש. למרות כל הבעיות, עושה רושם שמדובר במועמדת לאליפות. מה גם שבימים הקרובים עשוי להצטרף רכש חדש, מלך שערי הקלאוסורה, אל צ'ינו לונה.

היום סוגרים את המחזור עם הבכורה של רומאן מרטינס במדי אסטודיאנטס, דווקא מול האקסית טיגרה.

8. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

לי סן לורנסו תמיד הצטיירה כסוג של מיז'ונאריוס, די לוזרית. לא משנה כמה טוב היא תראה, בסוף היא תמצא לעצמה דרך לדפוק את הטורניר. מה גם שבכל זאת משחק ראשון מול סן מרטין, בוא נחכה קצת איתם.

9. RACING Member

אהלן   :aaa021:

האמת הרבה זמן לא התעדכנתי פה, (הפועל...) רק חדשות בעמודים של ראסינג למיניהם בפייסבוק ועוד כמה אתרים.
    כמה שאלות - הבנתי שהגמר גביע ממה שאני זוכר שקראתי בשביעי לאוגוסט? ז?א מחר. אם כן באיזה שעה? ואיפה המשחק? כמה נגמר במשחק הכנה נגד אינדפנדיינטה? תיקו 0?
    ומה ז?א איניסיאל ופינאל? שמות חדשים לקלאוסורה ואפרטורה? או שלא הבנתי נכון וזה טורניר נפרד?
    מקווה שיצא לי להיות פה יותר מעכשיו...

נערך לאחרונה ב: ‏6/8/12
  10. Muurad Member

אומנם באיחור, אבל אליאס באמת סיקור יוצא מן הכלל. תודה רבה.

נקווה לראות את לאנסיני מקבל במה ותפקיד משמעותי כמו שרשמת בסיקור ושהוא מצידו יחזיר עם יציבות.. יהיה גם מעניין לראות את אוקאמפוס מנוסה בעמדה שלדעתי יותר טבעית לו. אני בהחלט אנסה לתפוס כמה שיותר משחקים של ריבר גם השנה.

נערך לאחרונה ב: ‏7/8/12
  11. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

ממה שהבנתי מחברים לנסיני היה השחקן המצטיין של ריבר בהפסד אמש, אוקאמפוס שיחק קשר ימני הפעם והיה בינוני. נראה אם הוא ימשיך לקבל קרדיט ובאיזה תפקיד כשסאנצ'ס יחזור לעמוד לרשותו של אלמיידה. כמו שאני רואה את זה אם הוא לא יעבור לשחק בהתקפה, הוא יודח מההרכב מכיוון שעם לנסיני ורוחאס אגף שמאל תפוס.

הגמר בשמיני לאוגוסט לפי שעון ארגנטינה, לפי שעון ישראל הוא בלילה בין רביעי לחמישי (02:30 לפנות בוקר). המשחק ייערך בסאן חואן.

אכן תיקו 0.

רק שמות חדשים, אין לכך משמעות מהותית.

12. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

בבוקה יודעים שיש להם בעיות בסגל ועובדים קשה על חיזוקים. כצפוי, גיז'רמו בורדיסו יחתום היום על החוזה ויחזק את מרכז ההגנה. לחלק הקדמי המועדון נמצא במגעים עם סבייה על השאלתו של לאוטארו אקוסטה אקס לאנוס.

שתי החתמות מצוינות, אם אכן יקרו, רק שעדיין שכחו פרט שולי שהוא אגף ימין של ההגנה...

13. benos Member

לאוצ'ה אקוסטה? הוא שיחק בכלל בסביליה כל ה-3-4 שנים בכלל?

14. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

בשלושת העונות בסבייה שיחק מעט, גם בגלל סדרת פציעות בשתי העונות הראשונות, בעונה האחרונה היה מושאל לסאנטאנדר וזכה לשחק באופן קבוע יותר.

15. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

גם ריבר יודעת שאם היא רוצה להיות בחלק העליון היא צריכה חיזוק, ואיזה חיזוק מגיע: מלך שערי הקלאוסורה, שכבר "חתם" בלאנוס ואח"כ בסאן לורנסו, חתם בסופו של דבר בנוניינס. ברוך הבא לריביר "אל צ'ינו" לונה.