הליגה הברזילאית 2011 - קורינתצ'יאנס אלופה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י benos, ‏1/9/10.

1. cazzo Il Capocuoco

הוא עדיין בגויאש.
    http://www.goiasec.com.br/arquivos/img1235482039496.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏6/9/10
  2. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

ומה הולך איתו? משחק הרבה, נראה טוב, מסומן לגדולות ונצורות או רק לגדולות וכו'... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

3. cazzo Il Capocuoco

בדקתי את העניין: אם הוא משחק (לא תמיד) הוא משחק רק כמגן ימני. המשחק האחרון נגד קורינתצ'יאנס נגמר רע מאוד. חוץ מזה, אני לא יכול להגיד הרבה.

אין פה איזה אוהד של גויאש?

4. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

לא נראה לי, אבל שאלתי כי יש פה את אור שעוקב די בעניין אחרי הליגה המקומית ויכול אולי לתת לי מידע והתרשמות מעבר לנתונים היבשים, אותם אין בעייה כל כך למצוא.

5. Muurad Member

הוא עדיין צעיר ובהחלט שחקן מצויין, אבל הוא מגן ברזילאי מודרני טיפוסי - הוא לא יודע לעשות הגנה.

הוא נהדר בהצטרפות קדימה, יש לו הרמות מצויינות, כדרור ושליטה בכדור, והוא יודע לקחת מצבים נייחים מצויין.. אבל פשוט חסר מושג בסיסי בהגנה..

הוא לא גרוע, כלומר הוא משחק בסדר, וגם מקבל קרדיט השנה בהרכב.. אבל בשבילי אם אתה מגן אתה צריך לדעת הגנה..אבל כמו שאמרתי הוא באמת צעיר ויש למה לצפות ממנו.

6. cazzo Il Capocuoco

רגע, המגן המסורתי, לא המודרני, ידע לעשות הגנה? כי אני לא נולדתי אז.... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏7/9/10
  7. Muurad Member

גם לא http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx אבל רמת ההגנה של המגן המודרני בכלל לא קיימת http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx לפחות פעם היה עם מה לעבוד

נערך לאחרונה ב: ‏7/9/10
  8. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

לצערו של בחור חביב מהפורום סנטוס מפסידה בצורה כואבת לבוטאפוגו ממש בדקות הסיום, את שער הניצחון כובש באופן לא מפתיע מיודענו האורוגוואי אבראו. אך מה שכן מפתיע בגול הוא הביצוע המלוטש של השחקן הגמלוני:

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏11/9/10
  9. Muurad Member

אכן כן לצערי... גול נפלא של אל לוקו חייבים לתת לו קרדיט.

למען האמת לא הצלחתי להישאר ער ככה ש"התמזל מזלי" לא לראות ולכעוס בזמן אמת, אבל זה הפסד כואב מאוד, מול יריבה שלנו בצמרת.. אם היינו מנצחים אותם היינו משייכים את עצמנו לאותו מקום ביחד עם קורינתיאנס ופלומיננזה.. אבל הפציעה של גאנסו, והאיבוד של רוביניו, אנדרה ו-ווסלי בזמן כ"כ קצר בתוספת יכולת עלובה מאוד של קייריסון עושים את שלהם.

10. cazzo Il Capocuoco

יצא לי לראות חלק מהמשחק של בוטאפוגו נגד קרויזיירו אתמול ועכשיו חכיתי עד שיגיע התקציר לפלא-פלו המסורתי שבאופן כל כך לא מסורתי התקיים דווקא באיצטדיון של בוטאפוגו, נדמה לי בפעם הראשונה בהיסטוריה. כל כך מעצבן לראות את האיכות של הדשא, במילא כמות האוהדים מאכזבת, אי אפשר לקיים את המשחק הזה באיצטדיון אחר עם דשא יותר נורמלי? הוא בטוח יראה טוב בתחרויות האתלטיקה ב2016....

מבאס גם לראות את פלומיננזה בועטת כל כך הרבה פעמים לשער ובקושי מוצאת את המסגרת, המנצחת הגדולה היא קורינתצ'יאנס.

11. Carlo Zampa Member

ראיתי את כל המשחק של פלא-פלו ואין ספק שאם וושינגטון(פלומיננזה) היה טיפה יותר חד זה היה נגמר אחרת.

12. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

13. Muurad Member

תאמין לי שכבר שבועיים אני לא רוצה בכלל לעדכן כדי לא להתעצבן.. היום היה שיא השיאים זה פשוט לא להאמין.

אני מרגיש שאני חייב לכם אז אני אעשה סיקור עוד מעט.. פשוט באמת לא היה לי כוח לכתוב כלום בנוגע לסאנטוס או ניימאר.

14. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

איזה משחק נהדר בין אינטרנסיונל לקורינתיאנס. המון זמן לא נהנתי כל כך ממשחק כדורגל.

15. benos Member

הסגל של מאנו למשחק מול ארגנטינה ב-17.11:

שוערים: ויקטור, ג'פרסון, נטו
    הגנה: דני אלבס, אנדרה סאנטוס, אדריאנו, רפאל, טיאגו סילבה, אלכס, רבר, דויד לואיז.
    קישור: לוקאס, ראמירס, סאנדרו, ג'וסיליי, אליאס, רונאלדיניו גאושו, דאגלס, קאוטיניו.
    התקפה: אנדרה, פאטו, רוביניו, ניימאר.

מין הסתם הידיעה המעניינת היא חזרתו של רונאלדיניו לסגל אחרי ההגליה בתקופת דונגה, מין הסתם גם ניימאר מקבל זימון אחרי הבעיות בסאנטוס.