הליגה ההולנדית 2013-14: יוצאים לדרך!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏31/7/13.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. AFCA Member

שי לדעתך אנחנו מחתימים עוד שחקן כנף? בוריחטר ולוקוקי שהיו המחליפים הראשונים בשנה שעברה עזבו, ונשארו עם אנדרסן שזו העונה הראשונה שלו בבוגרים ועם סאנה שאמנם שיחק אתמול אבל זה אחרי איזה חצי שנה שהוא לא ראה מגרש.

2. Ajacied Member

דה בור כבר אמר שאינו מתכוון להחתים עוד שחקן כנף. שיש לו את אנדרסן, סאנה ודה סה.

נערך לאחרונה ב: ‏3/8/13
  3. Ajacied Member

באיזה איצטדיון אתה רוצה שהם ישחקו? פיליפס סטדיון מכיל כולה 35 אלף מקומות ישיבה, זה לא ביג דיל בכלל.
    סגל זה או אחר לא אמור להשפיע משמעותית על מכירת הכרטיסים כי PSV עדיין מועמדת לאליפות.
    בכל מקרה, PSV הוא מועדון גדול, עם קהל לא קטן, ולא אמור לשחק באיצטדיון קטן יותר.
    מעבר לאיצטדיון קטן יותר רק ידרדר את המועדון אחורה.

עריכה:

אוקי, התכוונת כנראה ל JONG PSV.
    קבל אז את התנצלותי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏3/8/13
  4. Piet van Reenen Member

אני חייב לספר לכם שהיום נזכרתי בימי אייאקס העליזים.
    ימי מוסמפה, מלחיוט, ווטר, קאנו, פינידי, ליטמאנן, קלייברט, סיידורף, דווידס, בבנגידה.
    איזו אימפריה זאת הייתה!

5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

דיברנו לאחרונה על הלינקים בגלל שעברנו בהולנד ל-FOX אז ממה שראיתי אין שום בעיה. Eredivisie live או Fox Sport אני מצאתי למשל את הלינק הבא:

http://veetle.com/index.php/widget/index/3...e/default/false

באתר Wiziwig.tv יש עוד לינקים

6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

תוצאות משחקי שבת
    פ.ס.וו פתחה את העונה עם הרגל הנכונה. למרות שהקבוצה לא הרשימה היא ניצחה 3-2 בדן האח.

כרונינגן עלתה לראש הטבלה (הפרש שערים) אחרי ניצחון חוץ יפה 1-4 בניימייכן.

טוונטה לא הצליחה לנצח בבית את ר.ק.ס, 0-0 בסיום.

במשחק המרכזי של הערב ניצחה היירנביין בבית את AZ בתוצאה 4-2. בצד של היירנביין הורחק בדקה ה-71 מיצ'ל דייקס אחרי עבירה קשה בשחקן AZ.

תקציר אדו דן האח - פ.ס.וו

תקציר היירנביין - AZ

נערך לאחרונה ב: ‏4/8/13
  7. Echte Liebe Member

PSV הגיעה למשחק מאוד חלודה מהפגרה, כאילו שהיא לא שיחקה משחקי אימון ומשחק בליגת האלופות. בכל ה-10 דקות הראשונות PSV שיחקה גרוע ולא הצליחה להניע כדור, כשגולת הכותרת הייתה הטעות של יורן זוט שאיבד כדור ברחבה. מהדקה ה-10 השחקנים התעוררו והשתוללו, והתוצאה הגיעה. במחצית השנייה הם הגיעו שאננים ונרדמו חזק.

ויינאלדום מחמיץ כבר כמה משחקים רצופים וזה מדאיג. אני לא מצפה ממנו להיות סקורר של 2-3 שערים במשחק, אבל גם אתמול וגם מול וורחם הוא הגיע להרבה הזדמנויות ופספס בגדול. אני מצפה שהוא יעבוד על זה כי זה יכול לעזור לPSV במהלך העונה. בסה"כ מחזור פתיחה מכובד גם לשאר הליגה. אני מחכה לראות היום את קמבור מסתדרת עם קבוצת תחתית כמו נאק ברדה ואת המבחן האמיתי של גו אהד נגד אוטרכט.

8. c_web Member

ההפסד אמש בהירנביין לא הפתיע אותי במיוחד. הקבוצה די חדשה (אם ניקח בחשבון את רביעית ההגנה שלמעט וירחיבר שלא שיחק בעמדה שלו, כולם חדשים [יוהנסון המגן מעולם לא פתח במשחק ליגה]). התיאום לא טוב והבאנו חיזוק בהגנה לא בשביל לקבל רביעיה במחזור הפתיחה ושלישיה בסופר קאפ.
    אני לא אוהב את זה שוירחיבר משחק באגף שמאל, הוא היה בלם נהדר בשנתיים האחרונות ועדיף לראות אח חורטר באגף מאשר אותו, ומצידי להוריד את וויטנס לספסל. אתמול באגף די חגגו עליו וזה נראה רע.
    הקישור שלנו לא עושה כלום, הנריקסן ואלם הגנתיים מידי ואת גודלייה אני לא מכיר. מה הסרבי יודע לעשות? בעיטה? דריבל? פס שחותך הגנות? בנתיים לא ראיתי ממנו כלום ושום דבר מיוחד.
    יוהנסון בחוד עושה עבודה טובה (בישול ושער אמש) והאמת שהכי שמחתי לראות את מרטנס אמש נכנס כמחליף ופשוט צמא לכדור ולמשחק. יש בעל הבית, ורביק צריך לפתוח איתו, ושרק לא יפצע לי בספטמבר.
    שבוע הבא איאקס מגיעים - לפתוח עם 0 מ 6 זה לא נעים אבל זה כנראה מה שיקרה...

9. Ajacied Member

זוולה הוכיחה כבר בעונה שעברה שהיא קבוצת בית חזקה. היום היא פתחה את העונה החדשה, בביתה, ברגל ימין כאשר ניצחה את פיינורד 2-1 בדקה ה-92.
    ההפסד הזה היא מכה כפולה לפיינורד. לא רק שהיא סופגת בתוספת הזמן, אלא בנוסף, מי שכובש נגדה את שער הניצחון הוא לא אחר מאשר - חויון פרננדז, שהושאל רק לא מזמן מאותה פיינורד לזוולה.

תודה לך פרננדז http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

שכחתי לענות...
    לא, אייאקס לא תחתים שחקן כנף. זה לדעתי המצב, אבל לך תדע. כבר היה דיווח על התעניינות בקיצוני מחוף השנהב. בסה"כ בויאן, פישר, לוקאס אנדרסן, טוביאס סאנה ולסלי דה סה צריכים לעשות את העבודה.

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

תוצאות משחקי יום ראשון
    * נקודה ראשונה לעולה החדשה קאמבור. סיימה בבית בתיקו אפס מול NAC ברדה.

* אוטרכט לא מצליחה לנצח בבית את העולה השנייה, גו אהד איגלס. הקבוצה מהעיר דייבנטר עוד יוצאת מקופחת מהתוצאה הסופית (1-1). בדקה ה-92 הכדור פוגש את קורת אוטרכט אחרי בעיטה חופשית נהדרת.

* ויטסה מנצחת בקלות 3-1 בבית את הראקלס אלמלו.

* גיון פרננדז מנצח את פיינורד המסכנה...שער ניצחון בדקה ה-92 מקנה לקבוצה הביתית ניצחון 2-1. אגב עיצה ללואי ואן חאל. לא צריך להלל כל כך את 'כשרונות' פיינורד. מרטינס אינדי בין היתר נראה היום גרוע.

12. Ajacied Member

שי תחליט...חשבתי שבהולנדית ג' היא כמו ח', לכן חיון פרננדז.
    בעצמך תיקנת אותנו ואמרת שזה מצחיק איך שאנחנו רושמים את השמות של ההולנדים ועכשיו אתה רושם "גיון".
    מה נסגר?
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה צודק, אבל הבחור סורינאמי (לפחות אביו) וממה שאני יודע מבטאים שם את ה-G כמו ג'...
    אני יודע שזה קצת מסובך http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏4/8/13
  14. c_web Member

אם השחקן הולנדי אז אין 'ג', אם הוא לא אז כן מבטאים.
    באתר הרשמי של הליגה Eredivisie.nl שוב לא ניתן לראות סרטונים ותקצירים. או שזה רק אצלי? באסה.

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

חדשות יום שני 5-8
    * אברטון מעוניינת לרכוש את אלדרוויירלד. באייאקס דיווחו שהם עדיין לא קיבלו שום הצעה רשמית.

* החלוץ הפיני יונס ראחימי לא שכנע במבחנים את הצוות המקצועי של פ.ס.וו. הקבוצה נותנת גם הזדמנות לשני חבר'ה אחרים: החלוצים הברזילאי בן ה-20 אוליביר מינאטל ויינס יעקוב יוהאנסון בן ה-17 מאודנסה. האחרון כבר התאמן עם רוד ואן ניסטלרוי.

* ויטסה מנסה להשאיל את אל חמדאווי. החלוץ היה יקר מדי בשביל טוונטה.

* חלוץ AZ, ארון יוהאנסון הוזמן ע"י יורגן קלינסמן. החלוץ נולד בארה"ב.

* ניקולאיי מיכאיילוב מצטרף לורונה. השוער של טוונטה יעבור ביום שלישי בדיקות בקבוצה האיטלקית.

* אוטרכט חושבת על צירוף האנגלי דיוויד בנטלי. גם אספניול מעוניינת בשחקן שגדל בארסנל.

מצב נושא:
הנושא נעול.