הליגה ההולנדית 2013-14: יוצאים לדרך!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏31/7/13.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. c_web Member

שמחה מטורפת של הרומנים בסיום, הם קצת הגזימו הם לא קבוצה מאיי פארו שהעיפה את אייאקס. בכל מקרה מביך, אבל לא מביך כמו אוטרכט.

בהגרלות היום פיינורד קיבלה את קובאן הרוסית, AZ תשחק נגד ארטומיטיס היוונית (כרגיל ההגרלה הכי קשה מבין חמש האופציות שהיו לנו).
    PSV מול מילאן בקרב על הכרטיס לשלב הבתים של ליגה האלופות.
    יש סיכוי שאייאקס תישאר הנציגה היחידה העונה באירופה בסוף החודש, עצוב אבל זה המצב.

2. Leoforos Member

אלקמאר כמובן יותר טובה מאטרומיטוס...

אבל, אם אלקמאר תזלזל היא תחזור עם הזנב בין הרגליים, אטרומיטוס קבוצה קשוחה עם הרבה יוונים מנוסים ומגרש לא פשוט לשחק בו.ניקאסל ירקו דם כדי להדיח אותם שנה שעברה עם 1-1 ביוון ו1-0 באנגליה.

3. Echte Liebe Member

קיבלנו את ההגרלה הכי קשה שיכולנו לבקש - מילאן. ביש מזל ענקי, אני רק מקווה לא להיות מושפלים באיינדהובן או בסאן סירו. מה הייתי עושה כדי להיות בפיליפס סטדיון במשחק הזה. אני לא מצפה שננצח, אבל אני בטוח שנתן את הכל. לא רוצה לנחס, אבל כנראה שהכדורגל ההולנדי יהיה העונה עם 3 נציגות בליגה האירופית.

מבחינת שאר ההולנדיות - אלקמאר כנראה כבר בשלב הבתים של האירופית. פיינורד קיבלה הגרלה לא קלה בכלל - קובאן. אני לא אופתע אם פיינורד יתקשו מאוד.

אגב. הקבוצה הלוקסמבורגית שהדיחה את אוטרכט, הודחה אמש רק בפנדלים, לאחר 1:1 בסיכום.

4. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

לא מדויק. אם פ.ס.וו. תעוף, היא תהיה בליגה האירופית...

5. c_web Member

אכן טעות שלי, ובכל זאת נתון מביך אם זה יקרה.
    אוהד PSV החביב, איך הגעת לזה שאנחנו כנראה בשלב הבתים? אני לא מכיר את הקבוצה מיוון אבל אני בטוח שכמו שאנחנו נראים זה הולך להיות צמוד עם נטייה ליוונים. קבוצת צמרת מיוון נגד קבוצת אמצע טבלה (או יותר נכון תחתית) בהולנד. מי כאן הפייבוריטית?
    בחוץ אנחנו נראים נורא לא משנה איפה אנחנו משחקים, ואם ניוקאסל הנהדרת סחטה שם תיקו, איך אפשר להגיד שאנחנו כנראה בבתים?
    בחיים לא היה לנו מזל עם הגרלות של נוק אאוט, אם זה אנז'י בעונה שעברה, גטבורג בזמנו ועוד כל מיני. בחיי שנמאס...

6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לגבי ההגרלות:
    * פ.ס.וו - מילאן. הדבר היחיד שטוב זה שמילאן עדיין לא פתחו את העונה...ברור שהעפלה לשלב הבתים ייחשב כהישג.

* AZ תזיע מול היוונים. כולי תקווה שתעבור כי באמת הגיע הזמן שהקבוצות ההולנדיות יבינו שככה אי אפשר יותר. בסה"כ AZ לא קבוצה חובבנית ואני מצפה ממנה לעבור.

* פיינורד מול קראסנודאר...הרגשה שלי? פיינורד תעוף בקלות. הכדורגל הרוסי פשוט בדרג יותר רציני מאשר ההולנדי. פיינורד קבוצה בינונית שלפני שנה היתה לה עונה מצויינת בגלל חלוץ אחד והרבה עזרה מהשיפוט.

7. Echte Liebe Member

http://3.bp.blogspot.com/-cafyx5Y8s0A/UH-fR9ku27I/AAAAAAAADOk/7ANHFQF516Q/s1600/Sportsgallery-24+(8).Xxx

אמש פירסם לואיס ואן חאל את סגל הולנד למשחק הידידות המעניין נגד נבחרת פורטוגל. המשחק יתקיים ביום רביעי הקרוב (14.08) וצפוי להיות משודר באחד משליחיו של ערוץ הספורט.

להלן הסגל: מישל וורם (סוונזי סיטי), קנת' ווירמר (אייאקס), קאספר ייאלסן (אייאקס); יוריס מתייסן (פיינורד), רון ולאר (אסטון וילה), ברונו מרטינס אינדי (פיינורד), דאריל יאנמאט (פיינורד), סטפן דה וריח (פיינורד), דאליי בלינד (אייאקס), פול ורהאח (אוגוסבורג); רפאל ואן דר וארט (המבורג), סטין סחארס (פ.ס.וו), קווין סטרוטמן (רומא), ג'ונתן דה גוזמן (סוונזי סיטי), ג'ורג'יניו וויינאלדום (פ.ס.וו), מרקו ואן חינקל (צ'לסי); דרק קאוט (פנרבחצ'ה), רובין ואן פרסי (מנצ'סטר יונייטד), קלאס יאן הונטלר (שאלקה), אריין רובן (באיירן), ג'רמיין לאנס (דינמו קייב) ורובן שחאקן (פיינורד).

סדר השחקנים. אייאקס עם 3 שחקנים, פ.ס.וו עם 2, פיינורד עם 5, אסטון וילה 1, צ'לסי 1, מנצ'סטר יונייטד 1, סוונזי סיטי 2, פנרבחצ'ה 1, דינמו קייב 1, רומא 1, שאלקה 1, באיירן 1, המבורג 1, אוגוסבורג 1.

בהצלחה!

8. c_web Member

שחארס בפנים ומהאר לא? מה קרה לואן חאל?

9. Echte Liebe Member

זה משחק ידידות.

10. Echte Liebe Member

הבלם מרסלו חתם בהאנובר 96 מהבונדסליגה הגרמנית. אני רק מקווה שלא נצא מושפלים לגמרי מול מילאן. לא רואה אותנו מסתדרים העונה עם הגנה בגיל ממוצע 20. אני מצפה מבראנדס להביא עכשיו בלם מנוסה וחזק פיזית.

11. AS R Member

מאיפה צץ הבקאלי הזה? איזה דור מדהים יש לבלגים.

12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בקאלי צץ מהנוער של פ.ס.וו.
    באיינדהובן הבינו סוף סוף שכדאי בכדורגל ההולנדי לתת לצעירים את ההזדמנויות שלהם. פ.ס.וו מנצחת בקלות 5-0 את נק ניימייכן. אני מניח שבמחזור השישי פ.ס.וו תגיע לאנסחדה עם מלוא הנקודות. לוח המשחקים שלה מספיק קל בשביל זה. רק כדאי לציין שאייאקס ופיינורד יש פתיחת עונה הרבה יותר קשה כך שלא ממש צריכים להתלהב מפ.ס.וו.

כל התוצאות שישי/שבת
    * רודה מנצחת בבית 2-0 את קאמבור

* זוולה משיגה ניצחון יפה באלמלו והיא עם מלוא הנקודות. 3-1 מול הראקלס הביתית.

* גו אהד איגלס מנצחת בבית 2-1 את אדו דן האח. ניצחון ראשון העונה לעולה הטרייה.

* היירנביין עם ניצחון 2-0 בחוץ בברדה על NAC. פינבוגאסון עם שערו השלישי העונה.

* פ.ס.וו מנצחת 5-0 את נק ניימייכן. שלישייה לבקאלי.

13. Ajacied Member

החיזוק הכי רציני להגנה של PSV, היא העזיבה של מרסלו.

14. Muurad Member

בקאלי פשוט כישרון פנומנאלי.

לא יצא לי לראות אותו כלל מתחילת השנה עם פ.ס.ו, אבל ראיתי אותו מספר לא מבוטל של פעמים עם נבחרת בלגיה הצעירה והשם הראשון שעלה לי לראש הוא הזאר. הוא בלי ספק פרוספקט באותו סדר גודל, וביחס לגיל כנראה לפניו בתהליך ההתפתחות.

אומנם עשה עלי רושם של אחד שאוהב ליפול ודיי אנוכי, אבל רבאק לילד בן 17 הוא אחד השחקנים הכי מפותחים מבחינת יכולת שיצא לי לראות. רק לשמור שלא יעלה לו לראש, להתבגר ולהמשיך לחזק את הגוף, ושום דבר מלבדו או מלבד פציעה לא ימנע ממנו להיות שחקן ברמה עולמית.

הרושם שלו ממנו היה כזה עמוק.

נערך לאחרונה ב: ‏11/8/13
  15. Echte Liebe Member

משחק מצוין. לא שופט את PSV נגד ניימינכן, אבל אתמול הקבוצה שיחקה נפלא. בקאלי ילד ענק, הוא כמו כל ילד קצת רוצה לקבל יותר פוקוס מאחרים אבל זה לגיטימי. הוא בסה"כ בן 17 ויש לו עוד הרבה מה ללמוד. ילדים כאלה נמדדים בנאמנות שלהם ואני הייתי שמח לראות ילד לויאלי שישחק פה גם אם יציעו לו עשרות מיליונים ברוסיה או במדינות אחרות בעוד כמה שנים.

שי - אולי PSV קיבלה הגרלות פתיחה קלות, אבל PSV שיחקה גם בהאח וגם אתמול עם הרכב שהשחקן הכי מנוסה בו זה אוסקר היילמרק שהוא בן 21.

מצב נושא:
הנושא נעול.