הליגה ההולנדית 22/23 - פיינורד זוכה באליפות, פ.ס.וו בגביע. אייאקס מאכזבת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י de Middenweg, ‏8/8/15.

1. Ajax Amsterdam Member

גם קופמיינרס הבנתי עם מיחושים באיזה איזור. נראה לי שנראה קישור של ריינדרס, חראבנברח ואולי יביאו את וייפר

2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

קופמיינרס נפצע במפשעה בחימום...לא יודע, אם אני מנחש אז נראה מול פולין את ריינדרס בקישור ביחד עם ויינאלדום וג'ואי ויירמן. כך הבטן שלי כרגע אומר. אני לא נביא, אבל קומאן יעלה בהרכב הבא: (4-3-3)
    וורברוחן, ואן ויין (אקיי), ואן דייק, דה פריי, דאמפריס, ריינדרס, ויינאלדום, ויירמן, צ'אבי, ממפיס, גקפו. זה בהנחה אם קופמיינרס לא כשיר.

3. DRORIKO Member

וואו

4. Cup of Tea Liverpool, UK

אם רק היינו יכולים לראות את ההרכב הזה:

ורברוחן
    ואן דייק-דה ליכט-טימבר
    מאטסן-וייפר-ריינדרס-פרימפונג
    סימונס-גאקפו-מאלן

ועוד על הספסל יש את זירקזי, דה-יונג, גראבנברח, אקה, קופמיינרס, דפאי, שחאוטן, ואן דה ון, ברובי, סטנגס, הארטמן, טימבר השני, סאמרוויל... ועוד ועוד..

5. alexshw Member

מאטסן בסוף כן בסגל.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  6. VAR Member

איזו טרגדיה. גם דה יונג וגם קופמיינרס בחוץ. בנוסף לדה רון.

אני החשבתי את הולנד לסוס השחור של היורו הזה, מבחינתי חצי רמה מתחת לפייבוריטיות לזכייה. מקישור ברמה עולמית ממש הם יצטרכו עכשיו לאלתר ולהסתמך על ההגנה.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  7. DRORIKO Member

וצ'אבי סימונס יצטרך סוף סוף לעשות את הפריצה הגדולה בנבחרת, זאת שמייחלים לה כבר הרבה זמן

8. DRORIKO Member

בגלל שאין כדורגל וצריך ״לשרוף זמן״ עד היורו אני רוצה להעלות כאן שאלה קנטרנית. מה הופך את יוהן קרויף לשחקן יותר גדול מואן באסטן? הרי זה ואן באסטן שהביא להולנד את התואר היחיד שלה, לא קרויף. גם הקריירה שלהם בקבוצות היא פחות או יותר אותו הדבר. קרויף זכה 3 פעמים בליגת האלופות, ואן באסטן פעמיים. אז קרויף יותר גדול כי הוא זכה פעם אחת יותר? וגם אם זה נכון הזכיה ביורו אמורה לאזן את זה לא? ההבדל היחיד זה שקרויף היה השחקן הטוב בעולם לתקופתו ו-ואן באסטן רק השני הטוב בעולם לתקופתו, אבל זה כי הוא היה בתקופה של מראדונה. אגב שניהם זכו 3 פעמים בכדור הזהב.

9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@DRORIKO
    שאלה מעניינת. לדעתי קרויף ז"ל נחשב לשחקן יותר גדול בגלל שהוא הוביל תקופה חדשה לגמרי. עובדתית פיינורד היא הקבוצה הראשונה בהולנד שזכתה בגביע האלופות, אבל עד היום מדברים על אייאקס 71-73 כקבוצה ייחודית ששינתה תפיסה בכדורגל העולמי. קרויף היה האיש שהוביל את ה"טוטאל פוטבל". ואן באסטן, גיבור ילדותי, אכן זכה ביורו בשנת 1988, אבל באותה הנבחרת גם שיחקו רוד חוליט ופרנק רייקארד שהפכו אז לשלישייה מובילה בעולם.

בקיצור, האיש שהביא מהפכה לספורט יותר גדול מאשר החלוץ שכבש את עולמו באותו טורניר בגרמניה שלעולם לא אשכח.

Scouser Tommy, EO11 ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ידיעה מההכנות ליורו. ברובי עזב את האימון עם פציעה בשריר הירך האחורי. הוא ייבדק, אבל לא אופתע אם גם חלוצה הצעיר של אייאקס לא ישחק ביורו.

עריכה:
    ברובי בסדר. הוא עבר בדיקה ושם לא גילו שום נזק. עצם החדשות לא מפתיעות כי בחצי העונה האחרונה ברובי סבל מבעיות בשריר הזה. כרגע נראה שהכל בסדר.

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בנתיים החליט קומאן להזמין את זירקזיי למחנה בגרמניה. אני מעריך שמה שקרה היום עם ברובי הוא תמרור אזהרה ולכן הוחלט על הצירוף הזה. אני רק שואל את עצמי מה הטעם לזמן שחקן שהמאמן בעצם לא מכיר? בעיניי זה יותר זימון כדי להשלים את הסגל, אבל אולי זירקזיי עוד יפתיע.

12. alexshw Member

איאקס הוגרלה מול וויבודינה. דרבי דושאן טאדיץ'.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמה ידיעות.
    - אייאקס מתקרבת להחתמת פאבלו רוסאריו. שחקנה לשעבר של פ.ס.וו שיחק תחת פאריולי. אני לא שמח מהידיעה הזאת, אבל זה מה יש.
    - ויטסה בסכנת קיום רצינית. אחרי ששני משקיעים היו אמורים לרכוש את הקבוצה הם נסוגו מדיל אפשרי. ויטסה צריכה עד יום שני הבא לשים על השולחן כ-14 מיליון אירו אחרת ההתאחדות תיקח ממנה את הרישיון כדי להתקיים.