הליגה הלאומית 2011/12 - הפועל ר"ג שבה לליגת העל!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הרצליה, ‏31/5/11.

1. משה16 Member

2. הרצליה Member

לא יאומן איך האפס הזה מוצא קבוצה בליגת העל כל שנה.

3. כפר סבא נשמה Member

בדיחה חנן פדידה הזה..
    כפר סבא מתחלשת בצורה משמעותית במקום להאבק על העלייה אנחנו נאבק על הירידה.
    מחר יש פגישה עם הבעלים אריאל רייכמן שיתן הסברים.

4. הרצליה Member

מור דהאן חתם בהפועל הרצליה.

5. דניאלושקה Member

יוסי חכים שוחח הבוקר עם כתבנו מנחם כהן ולמרות המכה שספג, השאיר דלת פתוחה לחזור בשלב זה או אחר למערכת.
    "כעובד במועדון (מנהל מקצועי של מחלקת הנוער) כאשר נוצרה בעיה בקבוצת הבוגרים, נתבקשתי לעזור ונעניתי ברצון" גולל חכים את השתלשלות האירועים מאז הוקפץ לקבוצת הבוגרים להחליף את דורון ממן שפוטר.
    "נרתמתי למשימה ולמרות שנפלנו לפליי אוף התחתון, הצלחתי להשאיר את הקבוצה בליגה הלאומית. הרבה מאוד אנשים היו בטוחים שנרד לליגה א. אחרי הצלחה כזאת, באופן טבעי ציפיתי לקבל את המושכות גם העונה, אבל בשום שלב לא הובטח לי דבר כזה ואין לי טענות לאיש".

חכים שמתנהג כג'נטלמן אמיתי, ימתין כנראה לתוצאות המשא ומתן עם איתי מרדכי ואולי גם עם מאמנים נוספים. מחר בערב אמורים מרדכי ונציגיו, להיפגש עם ההנהלה ולדון בפרטי החוזה. נכון לרגע זה, עדיין לא עלה כלל בשיחות הנושא הכספי, כך שבנושא המאמן, הכל עדיין פתוח.
    למרות שעדיין לא חתם, הסכים מרדכי לשפוך מעט אור על תוכניותיו. "אני לא מחפש שמות. אני רוצה לקדם צעירים מוכשרים שזאת עבורם העונה הראשונה בליגה הלאומית. כאלה שרוצים להצליח ולהתקדם וירוצו כמו משוגעים על המגרש".
    מרדכי כבר הגיש לבלולו רשימה של חמישה שחקנים יוצאי מחלקת הנוער של מכבי חיפה שאותם יבקש להביא איתו לבת-ים. (שמותיהם שמורים במערכת ושניים מהם הושאלו בעונה שעברה ממכבי חיפה לקבוצות בליגת העל)

6. איתי שכן-טוב Member

הפועל כפר-סבא החתימה את הייל חשאן מהפועל נצרת-עילית, רוברט ארחיל ממכבי אום אל-פאחם והשוער בן רהב מנס-ציונה. ריף מסיקה מהפועל הרצליה חתם בהפועל באר-שבע. ויטלי סיה, חלוץ ליבריה עד גיל 23, חתם בהפועל נצרת-עילית. עבדאללה קדח מאסי גלבוע חתם בבני לוד.

נערך לאחרונה ב: ‏15/6/11
  7. gilad16 Member

??¨?—?™?œ ?”?•? ?§?©?¨ ?ž?•?›?©?¨ ?ž??•?“, ?¦?¢?™?¨ ?? ?? ?™ ?œ? ?˜?•?¢?”, ?©?™?›?•?œ ?¢?•?“ ?œ?”?©?×?¤?¨. ?œ? ?‘?¨?•?¨ ?œ?™ ?œ?ž?” ?.?. ?¤??—? ?©?—?¨?¨?• ??•?×?•. ?’? ?“?¨?¢?™ ?ž????™ ?’?œ?‘?•?¢ ?”?—?×?ž?” ?ž?¦?•?™?™? ?× ?•?”?¨?—?‘?×?™ ?¢?œ?™?• ?›?‘?¨ ?¤?” ?‘?¢?‘?¨. ?œ?›?¤?™?¨ ?“?¨ ?’? ?™?© ?¤?•?˜? ?¦?™??œ ?ž???•?™?™?, ??‘?œ ?‘?ž?§?¨?” ?©?œ?• ?? ?™ ?—?•?©?‘ ?©?–?• ???×? ?”?—?×?ž?” ?ž?™?•?×?¨?×. ?‘???š ?”?›?œ, ?œ?ž?¨?•?× ?©?ž?“?•?‘?¨ ?‘?©?œ?•?©?” ?©?—?§? ?™? ?ž?œ?™?’?” ?, ?›?¤?¨ ???‘? ?”?×?—?–?§?” ?˜?•?‘. ?œ?’?‘?™ ?”?©?—?§?Ÿ ?”? ?•???£ ?ž????™ ?’?œ?‘?•?¢ ?©?—?×? ?‘?œ?™?’?” ?œ??•?ž?™?×, ?¢?‘?“??œ?œ?” ?”?‘?œ?, ?? ?™ ?œ? ?—?•?©?‘ ?©?™?© ?œ?• ?ž?§?•? ?‘?œ?™?’?” ?œ??•?ž?™?×.

8. איתי שכן-טוב Member

כמה שחקני שהושאלו לליגות נמוכות יחזרו אוטומטית להפועל אשקלון, אבל לא ברור מה יעשו איתם. יהו יארקו מג'ת אלהלי, דודו אזולאי ואלירן אסאו מקרית-מלאכי, דידי אונגר מהפועל כפר-סבא ואיב פז מנס-ציונה.

9. דניאלושקה Member

יש מאמן לבת-ים.
    איתי מרדכי סיכם הבוקר את תנאיו עם היו"ר עמי בלולו ומונה רשמית למאמן הקבוצה.
    אחר הצהריים ביקר באיצטדיון והוצג בפני השחקנים שזומנו לאסיפת קבוצה מיוחדת.
    המאמן החדש שטח בפני השחקנים את האני מאמין שלו ואמר: "נתבסס על צעירים שירוצו ויעבדו קשה. השאיפה היא להשאיר את רוב הסגל הקיים, אבל נציב דרישות גבוהות מאוד. שחקנים יצטרכו להתאים את עצמם לשיטה של הקבוצה. מי שלא יעמוד בדרישות, לצערי לא ימשיך איתנו. יצטרפו גם שחקנים חדשים שיבואו לחזק את הקבוצה בנקודות החלשות".
    מרדכי גם פנה לשחקנים הוותיקים בקבוצה וביקש מהם "לדאוג לאווירה טובה ולדווח לצוות המקצועי על כל בעיה שמתעוררת אצל אחד השחקנים ולא לשמור דברים בבטן".
    "המתקן ברמה של ליגת על וגם השחקנים היו בסדר גמור. הם באו בזמן והקשיבו ואני מקווה שגם הפנימו את המסר שהעברתי להם. אני מקווה שזה יבוא לידי ביטוי במהלך העונה", סיכם המאמן החדש את היום הראשון בעבודה.
    ערן ססי ימשיך כעוזר המאמן ואורי הס מונה למאמן הכושר.

10. איתי שכן-טוב Member

מתי אברהם חתם בהפועל ירושלים, עידו אליהו סיכם גם הוא. לואי טאהה מהפועל כפר-סבא ועוביידה זבידאת מסכנין, חתמו באום אל-פאחם.

11. הרצליה Member

יש להם הגנה מצויינת לליגה הזאת.

12. איתי שכן-טוב Member

אגודה קאובינה ימשיך לעונה נוספת בבני לוד, שהחתימה גם את מוחמד כבהא, עמאר מנצור, גיאורגי גבידורי וזגו אברטון. יקיר שינה ושחר סימנטוב נמצאים גם הם במשא ומתן עם הקבוצה.

13. gilad16 Member

לא מבין מה השתבש לי בתגובה הקודמת.

מה שכתבתי זה שכפ"ס התחזקה לא רע למרות ששלומת ההחתמות הן של שחקנים מליגה א'. ארחיל הוא אחד מהשחקנים הבולטים של הליגה, קשר מאוד מוכשר שעוזר בשני צידי המגרש. לדעתי הוא עוד צעיר ויכול להתפתח לשחקן טוב מאוד, לא ברור לי למה אום אל פאחם שיחררו אותו. על דרעי הרחבתי בנושא של ליגה א' במהלך הפלייאוף, לא ברור לי למה הוא חזר לליגה א', דריבל מצוין ויכולת כיבוש גבוהה מאוד לשחקן התקפה שבא בעיקר מהקו. טכניקה מאוד טובה. אני חושב שהוא הולך להיות מהתגליות הנעימות של העונה הקרובה. כפיר דר לא עומד באותו מקום של הקודמים, קשר מרכזי עם יכולות טכניות שמשולבות עם אגרסיביות ויכולת הגנתית. אבל הוא משחק לאט מדי ונרדם במהלך המשחק לפעמים. אני חושב שזו החתמה מיותרת אם בכפר סבא חושבים לנסות לעלות שוב.

בנושא אסי גלבוע עדיין, הבלם עבדאללה חתם גם בקבוצה מהלאומית ראיתי, לא נראה לי שהוא ישתלב טוב בליגה הלאומית. בליגה א' הוא נחשב לשחקן טוב לצידו של אבי דנן, אבל לדעתי לא טוב מספיק.

14. The best of The best Member

אום אל פאחם עושה רושם חיובי, במידה שהיא לא תתפרק כמו כל קבוצה ערבית אחרת באמצע העונה...
    כפר סבא קבוצה גמורה ואני לא מחזיק בלירה מההוא שקורא לעצמו "מאמן", מר עזורי.
    צריכים ללכת על עונה של בניה ושפיות, יש להם נוער מעולה שייתנו לו את הבמה שינוחו קצת מכל הסלט שעבר עלייהם בשנתיים האחרונות, זה מכה מוראלית קשה, צריך להוציא את החולי שיש שם ולבנות מחדש, להיאבק על העליה? זה יומרני מאד ואני לא חושב שבריא לקבוצה שפורקה כמעט עד היסוד.
    רכש? לא התרשמתי מאף אחד מהשחקנים, חשאן היחידי שקצת נראה לי טוב, שחקן חיובי אבל לא אחד שיכול להיות בורג במכונה.

15. הרצליה Member

לא ברור למה צריך מגן שמאלי אם בני חדד נשאר
    רן מלכה, שיהיה.