הליגה הלאומית 2011/12 - הפועל ר"ג שבה לליגת העל!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הרצליה, ‏31/5/11.

1. צהוב Member

שחקן מוכשר, אפילו מאוד. אבל אין טיפה של צורך במגן שמאלי. בני חדד מצוין מלא בניסיון ולכן אני לא מבין את ההחתמה. אני מקווה שיצליחו להחתים את רון בן נחום אייתו נמצאים בשיחות.

נערך לאחרונה ב: ‏16/6/11
  2. הפועל כפר סבא Member

אום אל פאחם תפתיע היא תהיה מועמדת לעלייה

3. איתי שכן-טוב Member

עומר פרץ ממכבי הרצליה וג'ורג' אקירמי מרמת-השרון חתמו בנס ציונה.
    ורק באשקלון חוסר וודאות גדול ושום דבר לא זז.. לא בעלים, לא תקציב, לא מאמן ובטח שלא שחקנים...

4. werder bremen Member

אני לא חושב כמוך,כל עונה קבוצה מהמגזר הערבי עושה רושם של קבוצה מרשימה אבל כל פעם מתגלה כאכזבה אין שם שום ידע ומקצועיות והיא בטח תיגרר כמו כל קבוצה מהמגזר לאי תשלומים,בעיות הפחתת נק' ועוד..

5. הרצליה Member

דווקא די רציתי חלוץ כמו אקרימי בהרצליה, חבל.
    בקשר לעומר פרץ, לא רואה אותו מצליח בנס ציונה, יעביר עוד עונה בדרך לקריירה המבוזבזת שלו.
    בהרצליה להוציא שלושה משחקים הוא היה חושך מצרים, היו שלבים שזה היה נראה שהוא עושה דווקא.

6. The best of The best Member

איפה שמעת על זה איתי? אני לא יודע על זה כלום...
    אקירמי דובר רבות שיחתום, פרץ זה נעלם בשבילי.
    אגב, דודו בן שושן קרוב לסיכום על עונה שניה, בכך תהיה לנו חוליית קישור מצויינת ביחד עם צגאי, כשעוד שחקן שהיה בורג משמעותי העונה בלאומית יחתום כאן אבל זה יקרה בשבוע הבא.

עריכה:
    אווווווקיי...... ראיתי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx

אקירמי זה החתמה נחמדה אני מקווה שהוא יתבטא אצלנו, לגבי עומר פרץ, אפשר לומר שהוא דיי פרווה בלשון עדינה, אבל אם יש משהו שלרפי כהן יש זה את האמונה והיכולת המדהימה להמציא שחקן מחדש, אני רוצה להאמין שהוא יצליח לשקם את עומר, אם הוא ישקם אותו זה יכול להיות הבינגו שלנו.

נערך לאחרונה ב: ‏16/6/11
  7. צהוב Member

עומר פרץ לא הצליח אצלנו וטוב שהוא עזב. כמו שעמית אמר, היה לו בסוף הסיבוב הראשון ביחד עם עוד משחק גביע מומנטום טוב של כמה משחקים ואחרי זה הוא נחלש מאוד. הוא משחק לבד ולא מוסר לעולם! מאוד אנוכי וכבד שלא לדבר על אפס תנועה ללא כדור.רפי כהן לקח על עצמו פרויקט לא פשוט.

8. TariboWest Member

הפועל כפ"ס שמה ידה על מספר שחקנים שאני מאמין יעשו פריצה העונה. כמו שgilad16 ציין - יניב דרעי שחזר לליגה א' בעונה שעברה בגלל שחתם דווקא בקבוצה מהמגזר (אל אהלי), רוברט ארחיל שמתקדם מעונה לעונה ונחשב כשרון גדול והייל חשאן, שחקן התקפה מצוין שאלמלא פציעות היה משחק כבר בליגת העל.

לגבי מכבי אום אל פאחם, עכשיו יש גם פרסומים על משא ומתן עם דודו אברהם ואיליה יבוריאן. נראה יותר כמו השתוללות אופיינית לעולות חדשות מהמגזר. מקווה בשבילם שהם לא יהיו עראבה2.

9. ייא Member

מה חסר אז להרצלייה כרגע?
    חלוץ במקום מסודי ופרץ...אגב, גויילרמה ממשיך?
    בלם חדש במקום יפרח חסר או שחדד יהיה בלם ומלכה בשמאל?
    ומתי האימון הראשון של הרצליה?

10. הרצליה Member

גם אם פרץ לא היה עוזב היו צריכים כאן חלוץ כי זאת הייתה הבעיה הכי גדולה של הקבוצה בעונה שעברה, אם היה שם חלוץ אחד טוב העונה הזאת הייתה מסתיימת אחרת לגמרי.

ווישאימר אמור להמשיך וכמובן שצריך בלם חדש, רגב וולק וברק לביא זה לא מספיק.

בכל אופן השחקנים שעזבו את הרצליה בקיץ יפרח ומסודי לא היו רק השחקנים הטובים ביותר אלא גם היקרים ביותר ואם אנחנו חוסכים את השכר שלהם אני לא מבין למה הם מחכים שם, חודש אחרי סיום העונה והביאו לכאן שחקן אחד בלבד שגם בו אין צורך מיידי.
    הקבוצה חייבת להתחזק בבלם,חלוץ או שניים בדחיפות ואולי גם במגן ימני.

האימון הראשון לדעתי ביום ראשון עוד שבועיים.

נערך לאחרונה ב: ‏18/6/11
  11. צהוב Member

תגיד מור שושן ממשיך? הבנתי שרן מלכה יכול לשחק גם כמגן ימני, וכנראה על זה בונים. אם ראשון לא משאירים את ינון ברדה, הייתי הולך עליו. הוא יתן הרבה יותר מעומר פרץ. ולקסן בני חדד הוא במקור קשר שמאלי שבעונות האחרונות התחיל לשחק כמגן. אין מצב שיתופקד כבלם והקבוצה חייבת למצוא בלם איכותי בדחיפות.

12. דניאלושקה Member

יו"ר מכבי בת-ים עמי בלולו מנהל משא ומתן מתקדם עם החלוץ אזאוצ'ה אודינקה שכיכב העונה במדי אסי גלבוע מליגה א צפון. אודינקה (28), ניגרי המחזיק באזרחות ישראלית, שיחק בעבר במכבי הרצליה ובהפועל כפר סבא ואפילו הספיק לקפוץ לליגה הסינית.
    "אנחנו מאוד רוצים אותו" אמר הערב בלולו לאתר הרשמי. "קיבלתי עליו המלצות מהרבה מאוד אנשים ואני מקווה שנצליח להביא אותו לבת-ים".

למישהו יש פרטים עליו? הרצליינים? כפר סבאים?

13. TariboWest Member

איכזב מאוד בליגה א' (התחיל באום אל פאחם ועבר לגלבוע). יש בו התעניינות כנראה בגלל האזרחות הישראלית שלו, ככה שהוא לא תופס מקום של זר.

14. צהוב Member

רץ 200 מטר במשחק במקרה הטוב. מאוד מאוד כבד. אבל אם הוא מקבל כדור ברחבה או עולה לנגיחה, הוא מסוכן. אל תבנה עליו כחלוץ ראשי בקבוצה.

15. הרצליה Member

הוא בעצמו עדיין לא יודע, הוא רוצה להישאר בהרצליה אבל זה לא כל כך תלוי בו.