הליגה הלאומית 2017/2018

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הרצליה, ‏30/5/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. oranfu Member

אני מבין שאתה מאולגה.

להנות מהשכונה כלכלית? איך בדיוק? מדובר בשכונה בחתך סוציו אקונומי על הפנים.

נכון שיש שם תנופת בניה, אבל זה מכיוון שמדובר בשכונה שיושבת על הים והיו לה גם לא מעט שטחים לבנייה.

כמו כן, הפועל חדרה היא הקבוצה הבכירה של העיר ותמיד היתה. עדיף היה (בהרבה) ללכת עם השם הזה ולא אולגה. ההבדל בכמות האוהדים גדול מאוד.

2. yakov_y YNWA

הייתי בחלק גדול מהילדות שלי בגבעת אולגה ועד היום לא הבנתי למה מפרידים את השכונה גבעת אולגה מהעיר חדרה ?
    אשכרה לשכונה בעיר קמה קבוצת כדורגל והתושבים מפרידים את עצמם מהעיר שהם גרים בה (לפחות רשמית) ? זה כמו שבנתניה תהיה קבוצת כדורגל מכבי נוראדו או הפועל פולג מבחינתי.

דרך אגב, האיחוד כולל את מכבי חדרה ?

3. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מאולגה. אבא שלי שיחק שם וגדל שם.

עניין המעמד הסוציו אקונומי של אולגה ושאר העיר מצמצם פערים עם כניסת האוכלוסייה החדשה לעין הים. אותה אוכלוסייה מגיע לכל הבניינים והפרוייקטים לאורך הים.

מכבי חדרה לא קשורה לאיחוד, היא התאחדה עם הפועל חדרה לפני שנים. להערכתי סביבות שנת 2000-2004.

דרך אגב גם אז שונה השם לעירוני חדרה עד שחזרו להפועל שוב.
    מה שקרה איתם קורה עם אולגה.
    זה שחדרה הייתה הקבוצה הבכירה בעיר היה תקף עד להקמת גבעת אולגה מחדש. (הקבוצה שעלתה תוך שנתיים לליגה א')

4. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה שמעצבן כאן שפורמלית הקבוצה נקראת הפועל חדרה - גבעת אולגה. ולאט לאט הסממנים של אולגה נבעטו החוצה. הצבע האדום אל מול הכחול והייחס התקשורתי שמופנה ל'הפועל חדרה'.
    שורה תחתונה, לא באמת היה כאן איחוד.
    הצעד של גנדלמן להשקיע כלכלית בקבוצה אחת היה חכם וגם הוכיח את עצמו, אבל לקרוא לזה איחוד זה לשים פס על הקבוצה מהשכונה.

5. Drama2 הסמל מעל הכל

מישהו פעם ראה כאן את גנדלמן מתנהל מול כל אותם הנפשות הפועלות ?
    הם לוחצים עליו והוא נלחץ,
    מקווה שזה לא יהיה רומן קצר שיעלה בכסף רב.

6. yakov_y YNWA

ליאור זדה זאת תופעה.
    כמה עונות ברציפות הוא מוביל קבוצה לכמעט עליית ליגה ?

7. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחרי הפסד להפועל תל אביב בבלומפילד בזמנו (שני שערים בדקות האחרונות בעקבות טעויות של השוער הזר אצלנו), פגשתי את ניסו אביטן מחוץ לבלומפילד בזמן שהמתנתי לדור (Raulito), ויצא לנו לשוחח במשך מס' דקות. היה מעניין מאוד בעיקר כי הוא ניתח את המשחק מזוויות שלא חשבתי עליהם, וגם הסביר מבחינה טקטית את הפערים הקיימים. היה קצר וקולע ומאוד הרשים אותי.
    גם עם קבוצת הנוער שלנו הוא עשה עבודה מצוינת. העלה הרבה שחקנים צעירים לקבוצה הבוגרת ולקח את קבוצת הנוער מהליגה השנייה לליגה הראשונה כשאנחנו נעצרים במפעל הגביע באותה עונה רק בגמר מול מכבי תל אביב (הפסדנו בהארכה, מכבי תל אביב לקחה אליפות מרשימה באותה עונה עם קהת וכישרונות נוספים והיה מדהים לראות איך אנחנו עומדים מולם שווה בשווה בגמר, כשבשלבים לפני כן הדחנו קבוצות מליגת העל מהמפעל בדרך למפגש מול מכבי שבסוף זכו בדאבל).
    עונה לאחר מכן ניסו הוביל את קבוצת הנוער לתקוע יתד בליגת העל לנוער ונעצר רק בחצי הגמר מול מכבי חיפה (עוד קבוצה מצוינת שלקחה דאבל, עדי קונסטנטינוס נתן הופעה ענקית באותו חצי גמר).
    כבר אז ניסו אביטן הרשים אותי מאוד, ואני מאוד שמח לראות את ההצלחה הגדולה שלו עם חדרה העונה...

8. oranfu Member

זה לא סתם ש"גבעת אולגה" כמעט לא מוזכרת באיחוד. הפועל חדרה זה המועדון הבכיר בעיר ובלי תחרות בכלל. כמת האוהדים גדולה משמעותית.

אגב, כמו שהוזכר, אולגה היא בסה"כ שכונה בעיר. מכיוון שהקבוצה עכשיו היא קבוצה עירונית זה קצת מצחיק להמשיך לקרוא לה בשם הקודם.

אני אמנם לא מומחה אבל כמה כבר התושבים החדשים (כלומר המעמד הסוציו אקונמי הגבוה יותר) בכלל קשורים לשכונה\עיר? יש להם כניסה נפרדת וזה לא פלא שהרבה מאוד אנשים בכלל לא יודעים שאולגה היא שכונה בחדרה ולא עומדת בפני עצמה.

הקבוצה החדשה מביאה המון אוהדים למשחקים (עונה שעברה כשנערכו בעיר). כמה היו מגיעים אם זה היה הקבוצה של אולגה? אני יכול להגיד בביטחון מלא שאוהדי הפועל חדרה (שהם כאמור הרוב המכריע מאוד בעיר) לא היו מתעניינים בכלל בקבוצה.

9. עידן444 Member

בארץ בגלל שמדובר בערים קטנות זה נראה מוזר אבל קבוצות של שכונות בעיר גדולה כמו לונדון זה מובן מאליו.
    ועדיין בעיר כמו תל אביב כן אנחנו עדים לקבוצה של שכונה. בעבר היתה גם שמשון ת״א שייצגה את כרם התימנים, ובר״ג מכבי רמת עמידר שהתאחדה(יש שיגידו נעלמה) בתוך הכח עמידר ר״ג.
    והקבוצות הבכירות של רחובות הן קבוצות שכונתיות.
    וכמובן שככל שיורדים במורד הליגות נמצא עוד ועוד קבוצות שמייצגות שכונות.

Sent from my iPhone using Tapatalk

10. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

https://media.giphy.com/media/l0IydZclkNcC6NZa8/giphy.Xxx

Sir Alex Ferguson, oFiRzZz ו-לירן אוהבים את זה.
  11. Telkiyski Member

יש תקדים לדבר כמו כפס?
    פאקינג 11 ההפסדים רצוף ממצב של עולה בטוחה.

אני זוכר איך פחדתי במשחק בלויטה מהם כשהיינו 8 נקודות פחות.
    די עצוב מה שקרה להם. והכל בחסות האפס "שומי".

Love Is Red אוהב/ת את זה.
  12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

13. Love Is Red Member

לדעתי העזיבה שלו היא זאת שגרמה להדרדרות.
    אם מסאי דגו היה נשאר כפר סבא היו לדעתי נלחמים עם ראשון ועם חדרה על העלייה או לפחות לא מתבזים במבחנים (ככל הנראה) נגד הירידה...

14. Love Is Red Member

פשוט הזוי, ליגה כל כך שוויונית שעד שיש לך מאמן נורמלי אסור לך לטעות ולפטר אותו ויצחק שום האידיוט פיטר את המאמן הכי טוב בליגה הלאומית ככל הנראה ועכשיו הוא אוכל את הדייסה שהוא בישל.
    אם יצחק שום לא היה כזה טמבל עקשן כפר סבא היו יכולים להלחם על העלייה.

15. ייא Member

לא אתפלא אם יש דברים מכוונים נגדו. בכל מקרה, אם זה נגד המאמן הם יעופו גם מול ליגה א.

מצב נושא:
הנושא נעול.