הליגה המשעממת בעולם?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י משוגע בירוק, ‏20/9/05.

1. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה גם לא יכול להשוות, באנגליה כמות הזרים גדולה בכמה עשרות אחוזים מכמות הזרים באיטליה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏21/9/05
  2. Makaay#10 Member

גמר ליגת האלופות 2004-2005
    אני בא וכולי ציפיה למשחק לא ממש אטרקטיבי ומעניין עם מילאן שתומכת בעיקר בהגנה ולא מנצלת את ההתקפה המעולה שלה וליברפול שבמשחקים האחרונים בליגת האלופות התבנקרה היטב.
    ומה אני רואה? גמר ענק חלומי עם הרבה מצבים 6 גולים החטאות גמר אטרקטיבי ולא מהסרטים עם שלשיה ב6 דקות, ומחצית מרהיבה של מילאן . הארכה מותחת עם החטאה סנסציונית של מלך החלוצים שבצ'נקו ,וגמר פנדלים מותח ומרתק.
    והנקודה שלי היא....שדיי עם כל השוואות הליגות המכוערות האלה כל אחד בליגתו יחיה,
    לא צריך להסביר אחד לשני למה הוא צריך לאהוב את הליגה שאתה אוהב.
    ועוד משהו, איך בכלל אפשר לשפוט ליגה ע"פ 2 קבוצות,או 3 או סטטיסטיקה יבשה,
    אז ליברפול משחקת דיי הגנתי ,וארסנל ומאן יו הם סמלי ההתקפיות, אין ספק שהליגה האנגלית היא אחת הליגות ההתקפיות ביותר בעולם, אבל בואו לא נשכח שהליגה האיטלקית לא נופלת ממנה יש בה גם שערים וגם הגנות, ואי אפשר לשפוט עונה של ליגה ע"פ מילאן או יובה, אנשים שוחכים שיש גם את אינטר סמפדוריה פיורנטינה ועוד המון קבוצות מרתקות עם התקפה חזקה וגם הגנות שלא היו מביישות כל קבוצה. הויכוחים על הליגה האטרקטיבית ביותר מגוחכים ולא רצויים ,כי כמה שלא תנסה לשכנע בנאדם במה שאתה חושב הוא ימשיך לאהוב את הליגה שלו לא משנה איזה סטטיסטיקה תביא, ואז זה פשוט ימשיך לנצח במצב של: אני מביא סטטיסטיקה, אתה מביא סטטיסטיקה,אני מביא סטטיסטיקה, את מביא סטטיסטיקה וכו'

3. נדב מיכאלי Member

גם ראיתי את משחקי חצאי הגמר של מילאן מול איינדהובן ,גועל נפש.
    לא הגיע להם,לאיינדהובן הגיע.
    וליברפול -צ'לסי היה משחק די סגור ,אבל עם הרבה מאד קצב .
    גמר ליגת האלופות היה גדול ,גם בגלל מילאן וגם בגלל הנחישות של ליברפול במחצית השניה
    אבל כל הדרך לגמר היו די משחקים משעממים (גם מליברפול וגם ממילאן).
    ממילאן מצפים מיותר ,ליברפול הגיעה כאנדרדוג.

4. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אני מצטרף ליואב, הדיון הזה באמת לא מוביל לשום מקום,
    אני מצטרף למקאיי, סטטיסטיקה שמיסטיקה, זה לא אומר כלום,
    ספרדית,איטלקית, אנגלית כולן פחות או יותר שוות, האחת התקפית האחת אטרקטיבית, והאחת מייצגת יותר את ההגנה( שזה לא בהכרח רע, יש הרבה שאוהבים לראות מכונה משומנת עם הגנה משובחת),
    והדיון הזה הוא למיטב ידעתי לא על נבחרות, אז תחסכו מאיתנו.......

5. Roberto Baggio Member

לא יודע מה איתך אבל מילאן תקפה בכל משחק שלה כמעט בדרך לגמר בעונה שעברה. בצמד המשחקים נגד מנצ'סטר יונייטד, מילאן תקפה באולד טראפורד בלי פחד וגם בסן סירו מילאן הגיעה למספר מצבים גדול בהרבה משל יונייטד. נגד אינטר במשחק הראשון אולי מילאן תקפה פחות אבל צריך לזכור שהיא הבקיעה 2 שערים במשחק הראשון ובמשחק השני היא כבשה כבר בדקה ה-30 ואז נחה כי ההעפלה שלה היתה בטוחה (וגם בא הפיצוץ בדקה ה-70). נגד איינדהובן בבית לא יודע מה יש לכם אבל מילאן הגיעה ליותר מצבים מ-פ.ס.ו ול המחצית הראשונה איינדהובן לא הגיעה למצב אחד. מחצית שניה מילאן הרפתה אבל עדיין תקפה וזה שאיינדהובן סוף סוף התחילה לשחק לא אמר שזה בונקר! במשחק השני אכן מילאן נראיתה חרא , אבל צריך לזכור שבסגל שלה למשחק היה רק חלוץ אחד.

ושוב , אפשר גם להשוות בין חצאי הגדמר האנגלים והאיטלקים שבמילאן-אינטר הובקעו 2 שערים וצ'לסי-ליברפול הובקע שער אחד , אבל מה? אחרי המשחק של ליברפול-צ'לסי איזה כותרות היו ואחרי הדרבי האיטלקי איזה כותרות.
    התקשורת מסיטה בארץ וזה נמאס! אני כאחד שרואה את כל הליגות הגדולות יכול להגיד לכם שאיטליה זה ממש לא הגנה ולא בונקר והכל שטויות והנתונים הסטטיסטיים נועדו רק לשבור סטיגמה כי זאת הדרך הטובה ביותר. אם משתמש כאן יגיד שאיטליה זה לא הגנה אפשר להתווכח , אבל כשמראים נתונים סטטיסטיים אי אפשר להתכווח-זאת עובדה.

אלה שלא מסוגלים לראות משחק של ליגה איטלקית , מה אני אגיד לכם....אתם הכנסתם את זה לעצמכם לראש , אם אתם לא רואים אז אתם לא יכולים להביע דעה.

עריכה:
    לירן אחי , הדיון הזה חשוב כי הוא נועד לשבור סטיגמה שכבר עוברת כל גבול כאן בפורום וזה היה כאן בחצאי הגמר עהונה בצ'מפיונס עם הגזמות. משוגע בירוק פתח נושא שאני רציתי לפתוח וזה שווה את זה. צריך פעם אחת ולתמיד להסביר שאיטליה זה לא רק הגנה!!!

נערך לאחרונה ב: ‏21/9/05
  6. משוגע בירוק Member

מבינים למה פתחתי את הדיון... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

7. Andrea Pirlo Member

תראו את הסקר של ספורט 5!!!!!!!
    מה דעתך על מחירי הכרטיסים בליגת העל?
    מחירים מופרזים - בטח ביחס לרמה
    מחירים סבירים לחלוטין
    באנגליה זה עולה הרבה יותר

מה עוד פעם אנגליה, כל מקום חייבים לדחוף את האנגליה שלהם.....

8. cazzo Il Capocuoco

אחויה,תעזוב אותם...אנחנו נסתגר בתוך הגטו שלנו,שכל אחד מוזמן לעשות אצלי סיור מודרך...

9. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני בספק גדול, אם להשוות את הפרמיירליג והסריאה אה, אבל אני מאמין שאתה יודע יותר טוב..

אתה יכול להמיר את הנייר הזה שלך לנייר טואלט ולהוריד עליו תמים, שתי קבוצות עם מאמנים שמעדיפים כדורגל הגנתי, על איזה נייר היה כתוב שיהיה פה משחק אטרקטיבי?

10. Roberto Baggio Member

מי שראה את אולפן ליגת האלופות אתמול אז הנה עוד הוכחה למי שהיה צריך שהסריה א' זה לא רק הגנה.
    בספורט 5 חישבו את ממוצע השערים של כל ליגה ובאיטליה יש ממוצע שערים דול יותר למשחק מאשר בספרד , אנגליה וצרפת ועוד ליגות. רק לגרמנית ולהולנדית יש יותר.

11. cazzo Il Capocuoco

"מאוד מוזר מה שקורה באיטליה,פתאום האוהדים חזרו למגרשים,הם הבינו שלא כדאי..." http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

12. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

נו וממה התחלנו את הדיון?