הליגה הספרדית חוזרת: הליגה של מסי, הזאר ופליקס

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏15/8/19.

1. cheddar Member

והדרת פני זקן

2. Ever Banega Member

כרגיל הפעולות כדורגל היחידות שבייל יכול לספק הן בצד שמאל, אין לי ספק בכלל שהוא עדיף בשמאל. אין לי מושג למה בריאל ממשיכים לשים אותו על קו ימין, אין לו פשוט שום קשר לעמדה. לא מתלהב גם מההגבהות שלו עם הפאלש.

אגב איסקו היה נראה נהדר אומנם נכנס בסיום אבל עדיין. אני מת על הרצון שלו שהכל יעבור דרכו, אחרי כל מסירה הוא כבר חושב איך לקבל את הכדור חזרה.

3. רוברטו באגיו31 Member

היכולת הדי טובה של בייל היום עוד תעלה לריאל ביוקר .

דווקא אחרי הניצחון היום, אני טוען שזו הולכת להיות עונה גרועה מאוד של ריאל .

יש לפחות 5-6 שחקנים שמיצו את עצמם והיו חייבים לעזוב בקיץ, ומצד שני ריאל התחזקה בעמדות שלא הייתה צריכה חיזוק בהם ( בשביל מה הביאו את מנדי ומיליטאו בכל כך הרבה כסף ? ) .

אוהדי ריאל שעדיין תולים תקוות באיסקו מצחיקים אותי . זאת העונה ה 7 שלו בריאל, וחוץ מחצי עונה מצויינת( עונת 16-17 ), הוא אכזבה אחת גדולה .

היה עדיף לשני הצדדים להיפרד .

אני מעריך שזאת הפעם הראשונה והאחרונה העונה הזאת שריאל במקום הראשון בטבלה .

4. Raulito Madridista

https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/69026753_2058195324281471_7406210831781724160_o.Xxx?_nc_cat=104&_nc_oc=AQmBES3fQJ9Lo-_zBqcup730W54lwuk3HeoSR45RgZnvoXbR3wOYKuf7Pzqv3BGMHjQ&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&oh=f2b455c6bc2b4351fad3a54b1f5a0519&oe=5DCB352C

כדורגל טוב לא היה וכנראה שבקרוב גם לא יהיה אבל למי אכפת, ככה פותחים עונה! משחק לא פשוט, ללא הזאר, אני בטוח שכל מה שקרה בקיץ לא באמת "עבר ליד" השחקנים וכן הלאה. אז מה היה לנו? פיניש גדול בהתקפה, מזל (היו דקות שהכדורים שרקו, סנטימטר של VAR מנע תיקו 1:1), קצת יותר רצינות ואגרסיביות מצד השחקנים (לא כמו מודריץ' דווקא). הכדורגל חזר. זו שנה שלישית שזידאן פותח עם שלישייה במשחק חוץ, מדהים.

ואם כבר זידאן, נטש את העקשנות שלו לפחות לערב אחד, והרווחנו. אני לא באמת מאמין שבייל יישאר, זה היה מסר לכל אירופה שהוא עוד חיי וקיים ורוצים להרוויח עליו, אבל תארו לכם את הסגל הצר שלנו אם בייל וחאמס היו מנודים? חששנו מלוקאס בהרכב וקיבלנו את ויניסיוס (לא מספיק טוב אבל כן יותר ממושמע) ובייל גם יחד. פתאום על הספסל יש את חאמס, איסקו, לוקה יוביץ' (רוצה לראות אותו משחק יותר) והמחליף הנצחי - לוקאס ואסקז, הרגשת שגם אם יהיה פאנצ'ר (אודריוזולה?) - יש מישהו שיכול לעשות משהו מהספסל.

כדורגל מנצחים גם בזכות הברקות. בייל סיפק בישול גדול, קרוס פעם בעונה דופק פצצה לחיבורים והוא אוהב לשחק נגד סלטה ויגו, אבל השער השלישי היה תאווה לעיניים, הכדורגל שאפיין את ריאל מדריד פעם. משחק מסירות נפלא מרגל לרגל, הכל מהר, חד, מדויק, ולוקאס בועט מכל הלב לרשת ותמיד מרגש לראות אותו כובש. במחזור השני תגיע לבאנטה למקדש, ב-2017/18 עשינו תיקו מחורבן איתם וזה הרס את כל העונה. חייבים לסמן V. כמה ימים של נחת, ואמוס!

5. סיונרה Member

גם כשהוא נראה כמו גוש קקה מהלך פלורנטינו שמר עליו, לא חושב שדווקא בישול אחד אמור לשנות.

6. hbs7 Member

בייל משחק בימין כי פשוט אין לנו שם כלום, ככה זה כשכל שחקני הרכש בכנפיים הם בעצם שחקני קו שמאל.
    הזאר, בייל, רודריגו וויניסיוס. כמה כסף על אותה בלטה כשבצד השני יש אוויר, לפעמים אני באמת תוהה איך אנשים שאחראים על כ"כ הרבה כסף מתנהלים בכזו טיפשות.

הכריזו על מהפכה בקיץ, מגיעים למחזור הראשון ועולים עם אותו הרכב בדיוק.
    חאמס ובייל נכפים על המאמן שלא מעוניין בהם.
    ברצלונה בעונה שעברה איבדה המון נקודות ועדיין טיילה לאליפות.
    אם אתלטיקו לא יקראו תיגר, התסריט הזה יחזור על עצמו.
    ברצלונה תצטרך ממש להסריח כדי לא לקחת אליפות מול ריאל הזו.
    יש גבול כמה הזאר ויוביץ', שיסתפק בפירורים מבנזמה, יוכלו להרים את המוצר הכושל הזה.

7. Raulito Madridista

חשבתי שאחרי המשחקים של הגדולות יום שבת יהיה קצת מקרטע, אבל שימו לב לזה:
    - משחק הצמרת בפוטנצייה בין ולנסיה לריאל סוסיאדד היה סופר משעמם עד לדקות האחרונות. 8 דקות תוספת זמן! גאמיירו שכבש החמיץ פנדל ברשלנות והיה לגיבור הטראגי, בדקה ה-101 (!) אוירזאבל השווה בפנדל אחרי נגיעת יד מטופש בכדור חופשי.
    - מה נגיד על 4:4 בין ויאריאל וגרנאדה? יש כל כך הרבה מה להגיד. ויאריאל הובילה כבר שלוש פעמים - 0:1, 1:2 ו-2:4, ובכל זאת העולה החדשה לא ויתרה. היה שם גול נפלא מהאוויר, עדכנתי את הכתבה בספורט1 כל כך הרבה פעמים. מוי גומס היה נפלא עם סחיטת פנדל, שער ובישול, וראול אלביול חזר כדי לייצב את ההגנה, לא? (כמובן שהוא לא אשם). שתי נגיעות ברחבה זה פנדל. ורוברטו סולדאדו ערך את הבכורה המחודשת בספרד וכבש...דווקא נגד האקסית.

- אגב, עולות חדשות, שתיים מהן כבר ניצחו בקאמבק - מאיורקה מול אייבר (1:2) ואוססונה בלגאנס- 0:1. מעניין אם פעם קרה ששלוש עולות חדשות ניצחו במחזור הפתיחה בספרד.

8. Ohad_Glr Member

בנזמה ובייל היו טובים אתמול אבל אני לא מתרגש מזה- הם עוד יחזרו לסורם.
    אני דווקא כן מתרגש ממרסלו, שהיה מעולה אתמול- הגנתית והתקפית. מרסלו בכושר כזה הוא נשק קטלני.
    זה ידוע שלטוני קרוס יש בעיטה מעולה, חבל שהוא לא בועט יותר אבל האמת היא שחוץ מהגול הוא היה במשחק די בינוני. קאסמירו היה טוב אתמול- השחקן היחיד מחוץ להגנה שמסוגל לחטוף כדור.
    אדוריוזולה שיחק לא טוב ואני בעיקר מקווה שזה לא יוריד לו את הביטחון- אנחנו נצטרך אותו כשקרבאחל יפצע (או ששוב יחלטרו עם נאצ'ו).

9. Raulito Madridista

אתלטיקו מדריד - חטאפה

במחזור פתיחה שעומד בסימן שחקני הרכש הנוצצים שנחתו בספרד, "ז'ואאו פליקס פותח את העידן בספרד במשחק בית", זו הכותרת בפריויו של ה-AS לקראת המשחק. אתלטיקו מדריד תצטרך להתמודד עם שני אתגרים: ראשית, צ'ולו לא ניצחה במחזור הפתיחה כבר שלוש שנים, מאז 2015/16. שנית, היריבה חטאפה, הסינדרלה מהעונה שעברה שסיימה במקום החמישי בטבלה וכמעט השיגה את הכרטיס לליגת האלופות. "אתלטיקו מדריד הקטנה", אם תרצו. דייגו קוסטה המושעה (זכר לעונה שעברה) ייעדר וההערכות הן שתומא למאר יפתח ויהיה ההתקפי מבין ארבעת הקשרים. טריפייר יערוך בכורה רשמית בעוד הרמוסו יפתח על הספסל. לאחר קדם עונה נהדר עם ארבעה שערים ושלושה בישולים, כל העיניים לעברו של פליקס. סימאונה אמר עליו: "אני לא דואג לגבי הלחץ, אני מתייחס אליו כאל שחקן חשוב, הוא ישתפר, יש לו רצון ללמוד. אנחנו מודעים ליכולת שלו, הבסיס הוא עבודה קולקטיבית". על קבוצתו, המשיך באותה המנטרה: "המטרה שלנו היא להשתפר בכל משחק". קוקה כמובן יחליף את גודין שעזב ויהיה הקפטן. בשורות חטאפה, ששמרה על שחקני המפתח וצירפה שבעה חדשים, המגן השמאלי ראול גארסיה, הקשר קורקלה והמגן הימני ניום הם אלה שעשויים לפתוח ב-11. הקשר מקסימוביץ' ייעדר בגלל הרחקה. פאחר או ברגראה ישחקו במרכז השדה. אנחל עשוי לפתוח על הספסל. הקבוצה של בורדלאס תשמור על אותה התבנית, הגנת הברזל שספגה 35 שערי ליגה (ההגנה השנייה הטובה ביותר - חוץ מאתלטיקו). בעונה שעברה ניצחה הקבוצה רק ארבע פעמים מחוץ לביתה. המאמן הבהיר כי הליגה היא החשובה ביותר על אך ההתרגשות לקראת הליגה האירופית. לקראת המשחק אמר: "לאתלטיקו יש שחקנים גדולים. ננסה ליצור בסיס חזק לשלושת המפעלים". הרכבים משוערים:

https://as.com/futbol/imagenes/2019/08/17/primera/1566066960_644975_1566068193_sumario_grande.Xxx

10. Raulito Madridista

כמה מילים על יתר המשחקים:

- חששתי מפתיחת עונה לא טובה של בטיס, נביל פקיר הראה ניצוצות פה ושם אבל חסרה לה מהירות חוץ מטאיו. כמובן שהאדום שיבש את התוכניות, כאב לי על חואקין.
    - אין מאושר ממני לאחר השער של סרחיו רגילון, אחלה מגן, סביליה תהנה ממנו. מהיר, חזק, יציב, לא פראייר, חזק מנטאלית. חבל שדאבור לא היה בסגל, השער של נוליטו אלה חדשות לא טובות. חשוב מאוד

- לגבי אתלטיקו מדריד, צריך להרגיע את כל מי שחלם על רביעיות וחמישיות. בטח בהתחלה, בטח נגד חטאפה שהיא אגוז קשה מאוד לפיצוח, בטח בלי דייגו קוסטה. לא כל יום משחקי ההכנה. אל תתפלאו אם יהיו עוד כמה 0:1ים, קבוצה לא משתנה בין-רגע גם אם ז'ואאו פליקס נפלא. טריפייר בישל אחלה גול ומוראטה עם נגיחה של אלוף.

- חשבתי על זה, לא הגיוני שמשחק בין ולנסיה לסוסיאדד מגיע לדקה 100, ומה נגיד על ויאריאל וגראנדה? צריך למצוא איך להתייעל מה שנקרא, גם יותר מדי אדומים במחזור.

שימו לב: מאז אמצע עונת 2003/04 לא קרה שריאל מדריד ואתלטיקו מדריד יחד מדורגות מעל ברצלונה

https://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2019/08/19/15661710392119.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏19/8/19
  11. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

ההתנהלות בשער של גמיירו היתה השיא של אירועי הוואר השבוע. אפשר היה לחיות עם זה במונדיאל כאשר וואר היה בהרצה, שנה אחרי מונדיאל זה ביזיון.
    באדומים של מודריץ' ומולינה משופטי המשחק נלקח שיקול הדעת. בעיטה מאחור בעקב אחילס שווה אדום.