הליגה הספרדית:: מחזור מס' 36

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏5/5/17.

1. Civil Anti Madridista

וממש לא בפעם הראשונה העונה. אי אפשר להסביר את זה, הכל הולך להם.

2. aviran11 Member

זידאן מתעקש להפסיד את האליפות

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

3. zivmay Member

ניימאר מוחא כפיים, מקבל אלף משחקים בחוץ, מוראטה בועט את הכדור על השופט בנוסף למחיאות כפיים, מקבל נזיפה חמודה מהשופט, מביך.

4. aviran11 Member

אני חוזר בי, הייתי בטוח שהוא ימשיך עם הקישור הגרוע עד דקה 70.
    כל הכבוד לו שידע לבצע את החילופים הנכונים בקישור.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

5. Civil Anti Madridista

מי שלא כובש-סופג. כ"כ הרבה קבוצות הראו דומיננטיות על ריאל מדריד (בבית ובחוץ) בעונה הזאת אבל מעט מאוד הענישו אותם ויצאו עם נקודות.

6. Raulito Madridista

https://discourse-sportenter.s3.dualstack.eu-central-1.amazonaws.com/original/2X/c/c6eda73d581fa1dc375158a160e46c394fd48c26.Xxx

עוד שניים וזה שלנו
    . נאצ'ו ועוד עשרה, למען האמת. שמח שניצחנו בתוצאה מרשימה ונפרדנו כמו שצריך מהברנבאו. על הדרך שברנו כמה שיאים:
    - גם אלה שלא יודעים לספור - יבינו שכריסטיאנו הגיע ל-400 שערים בריאל מדריד.
    - משחק 62 ברציפות שריאל מדריד כובשת - שיא כל הזמנים בכדורגל האירופי.
    - שוב מגיעים לרף של מאה שערי ליגה, כמו בכל עונה מאז שכריסטיאנו פה.

רוב העונה זה הכדורגל שלנו, ה-4-4-2 היה עם פוטנציאל לא רע אך גם מסורבל ולא מספיק אגרסיבי, אבל זידאן הגיב בזמן. כמוכן מוראטה וחאמס מאוד רצו והשתדלו אבל זה לא הצליח היום. העייפות וחוסר ההתלהבות בלטו ללא ספק אבל לא נורא. גם משחק מעולה של קיילור לא יספיק כדי לשמור על שער נקי. אבל היכולת שלו מעודדת לקראת ההמשך ובעיקר זו של כריסטיאנו. עוד שניים וזה שלנו. האללה מדריד!

7. zivmay Member

לא הייתי מופתע אם סביליה הייתה מנצחת, לדעתי היא הייתה יותר מסוכנת ברוב שלבי המשחק.
    נקווה שהמזל ייגמר במשחקים נגד סלטה ומלאגה ( על מי אני עובד).

8. AS R Member

השער הראשון של ריאל אולי כשר אבל מאוד מסריח. אסנסיו עוד שכב על הדשא מהפאול, שחקן הגנה של סביליה בדיוק עזר לו לקום, עוד שחקן הגנה של סביליה סידר את הנעל ואנזונזי בכלל לא הספיק להתייצב בחומה. כן, אני יודע שכל עוד השופט לא מסמן עם היד שממשיכים את המשחק רק כשהוא ישרוק, אז אפשר להמשיך את המשחק לבד, אבל זה מהלך מלוכלך ואני לא מבין איך השופט מאשר גול כזה.

למרות התוצאה הסופית (והמשקרת), סביליה נתנה משחק חוץ טוב לשם שינוי נגד קבוצה גדולה בליגה. לא יודע כמה קבוצות הגיעו העונה לברנבאו והחזיקו בכדור יותר מריאל.
    יובטיץ' נראה נפלא מאז שהגיע והוא חייב להירכש בקיץ. שחקן מיוחד עם טכניקה מדהימה וחכמת משחק שאין להרבה שחקנים. כל עוד הוא לא פצוע (והוא נוטה להיפצע לא מעט), הוא השחקן הראשון שאני שם בהרכב של סמפאולי.
    לא ברור לי למה פראנקו ואסקז מסופסל פתאום במשחקים האחרונים.

מהצד השני, טוני קרוס נותן את העונה הכי טובה בקריירה שלו, ובסטנדרטים שלו זה בכלל מרשים. לצד העבודה המעולה שלו במרכז המגרש הוא גם מבשל כמעט כל משחק שני. אנדרייטד.

נערך לאחרונה ב: ‏15/5/17
  9. Butragueño מנהלים

נהנה לקרוא את התגובה שלכם. 4-1 על סביליה, ועדין המנטרה של - הכל הולך לנו - עדין חוגגת פה.

@AS R
    לגבי הפסקה הראשונה, נכון, זה אולי מסריח, אבל ריאל לא הראשונה (גיגס ומסי) ולא האחרונה שתנצל מצבים כאלו.
    יובטיץ' איפשהו נתקע בקריירה שלו, הוא היה חייב לפרוץ הרבה מעבר למה שהוא היום. והייתי בטוח שלפחות באינטר זה יקרה. אני מקווה בשבילו שהוא ימשיך ביכולת שלו כי הוא שחקן שחקן.

אמרתי את זה בעמוד הראשון של הדיון הזה, ואחזור על זה כאן; כל העונה אני מבקר את החילופים והרוטציות של זידאן וטוען שהוא מאבד את השחקנים שלו. יכול מאוד להיות שאני אוכל את הכובע, וההפך הוא הנכון. אני לא זוכר מתי ריאל (או קבוצה אחרת) הגיעה למאני-טיים עם שחקנים שפשוט בשיאם. אם הוא לא היה נותן לאסנסיו, ואסקז, איסקו, מוראטה וקובצ'יץ' את ההזדמנויות לכל אורך העונה, אני לא יודע (וגם לא אדע) איך הם היו מגיעים לשלב הזה של העונה. כמובן שהכל זו חכמה בדיעבד, אבל אי אפשר להתכחש לזה שבסופו של דבר אלה שחקני הספסל (לצד רונאלדו) שפשוט מתעלים על עצמם.

golding אוהב/ת את זה.
  10. Raulito Madridista

יובטיץ' טעה בבחירות שלו אבל קשה להאשים את הפיתוי לשחק במנצ'סטר סיטי, עד עכשיו אני לא מבין למה זה לא הצליח באינטר. מה שכן הוא שחקן שנוטה להיפצע. אין סיבה שלא יישאר בסביליה בעונה הבאה ויעמיד מספרים יפים מאוד.

לגבי סביליה - הקריסה שלהם אחרי ההדחה נגד לסטר מעיבה על חצי עונה ראשון נהדר. תוהה האם גם במשחק לחוץ מאוד עבורה היא הייתה משחקת ככה. נז'ונזי התפרק לחלוטין לקראת סיום העונה והחלק האחורי טעון שיפור, הייתי מעדיף לראות שם רביעיית הגנה ולא את מערכי הפלייסטיישן של סמפאולי. מי שנעלם אגב הוא לוסיאנו וייטו שהגיל בקול תרועה רמה.

זידאן. עד עכשיו שחקני הקאנטרה כביכול, 'הילדודס' הובילו את הכדורגל הכי יפה ואסתטי, ניצחנו שחקנים בקלות. חששתי שבמשחק חוץ באספניול כריסטיאנו ובייל לא שיחקו, וגם בריאזור לא אהבתי את זה אבל זידאן צדק. הבעיה היחידה כביכול היא הטאבו של קארים בנזמה ע"ח מוראטה גם בימים בהם בנזמה לא היה יכול לתת גול בשער ריק. רוב העונה חאמס סבל מזידאן, זה כן, והקרדיט ללוקאס היה קצת מוגזם. בכל-מקרה, שני הפסדים כן רשומים על שמו של זידאן: המאסטייה - בלי איסקו ומוראטה, והקלאסיקו.

עם כריסטיאנו בכושר של החודש האחרון - היינו חוגגים אליפות באפריל. גם לי חורה לגבי איכות הכדורגל ברוב העונה ובעיקר בצמד הקלאסיקוס. מצד שני, אליפות סיזיפית וקשה? עשור אחורה - אליפות הקאפלו. כן, היו ימים שריאל מדריד הייתה כובשת 70 שערי ליגה ואמרסון ודיארה הנגר היו במרכז השדה וכל היצירתיות הייתה רוביניו 'פלה החדש' או גוטי כשהוא קם במצב-רוח הנכון.
    יש עוד שני משחקים, אסור להקדים את המאוחר, אבל נניח-נניח-נניח: אני כבר חושב על כותרת לאליפות הזו. היא כן מרגשת בדרכה. ארבע שנים זו ההפסקה והבצורת הגדולה ביותר מתחילת שנות ה-90. הדבר הבולט ביותר: אליפות ללא כוכב - אליפות של קבוצה. מי השחקן המצטיין שלנו העונה? רונאלדו? לא חושב. קרבחאל? נאצ'ו? ראמוס בגלל הגולים?

- אליפות הרמונטדות
    - האליפות של הספרדים
    - אליפות 'הקאנטרה'
    - אליפות של מאמן.
    ואם בעזרת השם ראול יצטרף לתואר האליפות גם הגביע החשוב מכל - זו תהיה העונה הכי גדולה שאני זוכר. אמן.

11. Civil Anti Madridista

צודק, זה היה עוד משחק במעמד צד אחד ובכל התקפה שהאנדלוסים עברו את קו האמצע הם גם עצרו להתחבק.

תעשה טובה לכולנו ותראה את המשחקים שאתה מביע עליהם דעה ומבטל אחרים. זה מביך, ולא בפעם הראשונה.

12. סיונרה Member

זה שקבוצות אחרות מלוכלכות לא אומר שאנחנו צריכים להתנהג ככה. מול אתלטיקו אני יכול לחיות עם זה בגלל ההתנהגות של השחקנים שלהם, אבל סביליה לא מהקבוצות שבאה מהשנייה הראשונה לריב.

ו-3 הבלמים מול סביליה בחוץ והעובדה שהוא התעקש לא לשנות את זה למרות שהקבוצה נראתה פשוט נורא.

13. Butragueño מנהלים

ושוב - חולה על התגובות האלה.

המשך כך!

14. Butragueño מנהלים

יום רביעי משחק סופר קשה. ברצונה לא הצליחה לצאת מהבלאידוס בשלום, ואני רק מקווה שנוכל לחלץ תיקו ללא הרוגים.
    נכון, הם ברצף של 5 הפסדים רצופים, ורק נצחון אחד ב-8 המשחקים האחרונים, וגם הוא מול גראנדה.

אבל עדין, כל משחק נגדם הוא שקול. אם המשחק הזה היה מתנהל במועד הראשון שלו, סלטה יכלה להיות מסוכנת יותר.
    אבל ביננו, מה זה משנה? זה תלוי בחלוקת המזל באותו היום, לא?

15. סיונרה Member

אין דבר כזה משחק חוץ קל בספרד. יש משחקים ששער בהתחלה מצליח לפתוח אותם ולעשות אותם יותר סבירים אבל כשהמשחק מתחיל וראינו את זה העונה מספיק פעמים גם עם ריאל וגם עם ברצלונה שהמשחק בקלות יכול להתפתח בצורה שונה. לכל קבוצה יש מספיק שחקנים טכנים בהתקפה שיכולים בכמה הברקות להכניס את הקבוצה ללחץ. וריאל לא ממש יודעים להתמודד עם לחץ.