הליגה הספרדית - מחזור מס' 5:: ולנסיה עדיין במשבר| בארסה כבר לא מושלמת| סביליה מתפוצצת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏21/9/18.

1. Jefecito Member

החלטת שיפוט ששינתה את התוצאה לגמרי. מסתבר שגם אם יש VAR עדיין יכולות להיות טעויות כאלו.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  2. סמואל אטו Member

חבל על הנקודות.
    לפחות היה משחק בקצב רצחני.

3. Civil Anti Madridista

לה קונצ'ה טו מאדרה.

4. avicii Member

בסופו של דבר var לא יעזור כי גם שם יושבים שופטים ספרדים.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  5. AS R Member

כנראה שצדקתי כשאמרתי שסביליה תהיה קבוצה מהנה במיוחד השנה. יש לה אחלה התקפה אבל הגנה בעייתית. הגיוני שנראה עוד הרבה משחקים רבי שערים שלה.
    ואצליק נראה כמו שוער מצויין, ואני אומר את זה למרות שאני עדיין כועס על זה ששלחו את סרחיו ריקו להשאלה. סראביה נראה נהדר מפתיחת העונה ובן ידר הוא אחד השחקנים הכי אנדרייטד בליגה.
    עדיין פתיחת העונה של סביליה מאוד מבולבלת ולא יציבה, בסך הכל 7 נקודות מ 5 משחקים, ובכל זאת אני אופטימי. לדעתי המטרה צריכה להיות מקום בטופ4.

6. Raulito Madridista

במחזור הבא יש לסביליה את שלוש הנקודות הבטוחות נגד ריאל מדריד בפיחואן - תמיד אנחנו מפסידים שם, וזה ייתן לה את הפוש הנדרש. אין בעיה שבן-יידר אנדרייטד בליגה הספרדית, הבעיה היא שבסביליה עצמה לא מבינים שהוא שחקן נפלא. לא מצליח להבין מה רוצים ממנו, באמת. הגאונים האלה כמעט מכרו אותו בקיץ, בשנה שעברה סיפסלו אותו. הוא יותר מ-'גיבור אולד-טראפורד' - הוא כובש שערים מצוין.

כשסלטה ו-ויאדוליד מספקות לנו שישה שערים עם 3:3 נפלא, שתי קבוצות בלי שום לחץ(כמה פעמים סלטה צריכה להוביל ואספאס צריך לכבוש כדי שהיא תנצח?) - זה כיף גדול ומוסיף המון לליגה. יחי ההבדל הקטן בין זה לבין התיקו המאופס בין ויאריאל לולנסיה, 0:0 עם יותר עצבים ופאולים מאשר מהלכי כדורגל וחבל, בעיקר על ולנסיה. גם בטיס ובילבאו סיפקו ערב טוב עם 2:2, בטיס כביכול בדיסוננס - מצד אחד נקלעה לבור גדול עם פיגור שני שערים והצליחה לחזור, ומצד שני - למה זה קורה מלכתכילה?

לגבי בארסה: פיקה בכושר גרוע מאוד וזו בעיה, בדיוק כמו ראמוס מריאל מדריד - חושב בעיקר התקפה, מעבר לכך זה היה פאנצ'ר שיכול לקרות, בארסה תמשיך לנצח משחקים על עיוור בקאמפ-נואו. הנחתי שוידאל ישחק קצת יותר חוץ מאתמול.

7. Civil Anti Madridista

אין עונה שמנסאנו לא גומר אותנו לפחות במשחק אחד, אבל אחרי אתמול אני רוצה רק דבר אחד - אחידות.

אם מבחינת הVAR מרפק כזה מתפרש כאדום ישיר אני מצפה לראות את ראמוס מורחק בתדירות גבוהה.

8. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

העניין שאתה מדבר עליו האמת זה אחד הדברים שהיו חייבים כלקח מהמונדיאל לקראת היישום של הטכנולוגיה בכל הליגות שהחליטו על כך.
    זה לא רק האם מרפק שהמצלמות רואות זה אדום או לא, זה גם אם על כל תפיסה ברחבה פתאום שורקים או לא. או כל דבר גבולי באופן כללי.
    אם לפני זה השופטים היו רואים תפיסה אחת ברחבה פר משחק, עכשיו הם יכולים לראות 4-5 כל משחק. שורקים על כולן לפנדל או לא.
    אלה דברים שחייבים להחליט. אי אפשר באמצע. שאחד כן ואחד לא. או שמותר לשרוק פעם אחת במשחק וכו'.