הליגה הספרדית - מחזור רביעי: ריאל משווה את השיא של בארסה; אתלטיקו מפגיזה גם השבוע. ולנסיה במשבר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏16/9/16.

1. riquelme1 Member

אספניול בלוף גדול, קיקה נוראי.

חאמס גאון, למרות הסירוס של זידאן, הואנבכלל לא משחק על העמדה שלו המסכן.

2. Civil Anti Madridista

כריסטיאנו שוב פצוע?

3. Raulito Madridista

כריסטיאנו רונאלדו לא שיחק בגלל דלקת בגרון, בייל נעדר בגלל מכה שספג במותן במשחק נגד ספורטינג. שניהם צפויים לשחק נגד ויאריאל.

http://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2016/09/18/14742312591845.Xxx

מנצחים בשקט. אם הייתם שואלים אותי לפני המשחק מה התסריט האידיאלי מבחינתי הייתי אומר בכנות - ניצחון סולידי משער של חאמס רודריגס. זידאן שלא כהרגלו אישר כבר במסיבת העיתונאים שהקולומביאני יפתח בהרכב, לראשונה מזה זמן רב. חאמס ידע שהוא מקבל צ'אנס שלא בטוח שיחזור והיה חייב לקחת על עצמו את המשחק. לא עוד ערב בו הוא 'משתדל', רץ או משקיע, אלא כמו שהוא יודע - להיות שחקן מכריע. וכך היה בדקה ה-47: חאמס הצליח להשתחרר, קצת בסירבול - ולסדר לעצמו מצב בעיטה נוח. חאמס בעט שטוח לרשת והצליח לגבור על דייגו לופז - 1:0. חאמס, מאז שהגיע למדריד הוא השחקן שכבש הכי הרבה שערים בספרד מחוץ לרחבה - חוץ ממסי(12). אבל זה יהיה עוול לדבר רק על חאמס.

ריאל מדריד היא קבוצה מנצחת. בניגוד לשנים עברו, אז בשלב הזה של העונה כריסטיאנו היה מטפס כבר למעלה ופותח פור מחבריו יחד עם קארים או בייל - לריאל מדריד אין סקורר בולט. לא פחות מ-12 שחקנים כבשו בחמשת המשחקים עד עתה, והיום מעבר לחאמס הצטרף לרשימה גם קארים בנזמה. לפני השער השני הוא ביצע מספרת נהדרת ברחבה אבל נבלם ע"י דייגו לופז, ובהמשך, בדקה ה-70 - הניצחון הובטח אחרי בישול של לוקאס ואסקס הנהדר. בכל הרכב שיבחר זידאן - ריאל מדריד מאיימת. רק שיהיו בריאים החבר'ה, באמת. הקבוצה שלנו חוזרת למקום הראשון ועל הדרך משווה את שיא נצחונות הליגה הרצופים - 16, והמטרה הבאה היא ויאריאל ביום רביעי.

4. סיונרה Member

קבוצה מנצחת או לא, אנחנו נראים נורא. שחקנים נכשלים בפעולות הכי פשוטות ולא מצליחים להניע כדור. רק כשקסימירו, שאני באמת לא מבין מה ההתלהבות ממנו יצא, התחלנו לראות קצת כדורגל מהקבוצה, וגם זה לא היה משהו.
    מרגיש כאילו כולם לוקחים כדור הרגעה לפני שעולים לדשא, משחקים באדישות ובקצב של כדורגל ישראלי.

בליגה הספרדית אין פריבילגיה לא לנצח, אבל זידאן, במידהו מסוגל, חייב לעשות משהו עם היכולת הזאת. אנחנו נקבל בראש במשחקים גדולים.

5. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא משחק שאפשר לקחת ממנו משהו. בעיקר בגלל החיסורים הרבים. אבל ניצחון זה ניצחון.
    חאמס פתח,כבש ועדיין הוחלף ולא נראה שזיזו מתרשם ממנו. איסקו שנכנס היה גם לא רע.חבל על שניהם הולכים לאיבוד בריאל.

6. Raulito Madridista

אספניול שיחקה עד עכשיו נגד סביליה בפיחואן במשחק הפתיחה(בלי קשר אני חושב שההגנה שלה לא טופלה בקיץ כראוי עם כל הכבוד לדמיקליס והיא גם מכרה בלם לויאריאל ושכחתי את שמו) ובמחזור הרביעי פגשה את ריאל מדריד שהיא לא בידיוק מדד. לוח לא פשוט בכלל. הייתי מחכה קצת עם ההספדים אבל בהחלט שני המשחקים הנותרים היו לא מספיק טובים וגם מאלגה יחסית מאכזבת, אם כי מי שגונבת את הפוקוס ולרעה היא ולנסיה של פאקו.

לגבי ריאל מדריד: הביקורת מוגזמת. לא חוגג מהכדורגל אבל מרוצה מהתוצאות. ההרכב כל הזמן משתנה בגלל פציעות וזה לא מובן מאליו שכל שחקני ההתקפה כובשים. לא אומר בכושר טוב - אבל כובשים. 12 שחקנים כבשו העונה לזכות ריאל מדריד וזה דבר בריא לקבוצת כדורגל. אתם מדברים הרבה על חאמס - לוקאס ואסקס ששיחק אתמול בישל את השער השני והיה מסוכן וזו אחת הסיבה שחאמס סובל. אני שמח שהוא כבש שער חשוב והתראיין לעניין לתקשורת אבל כן - שינוי גדול במעמדו לא נראה. איסקו חוזר לעניינים אחרי היעדרות של כמעט חודש והוא ישולב ברוטציה לאט-לאט, הוא יהיה חייב לנצל את ההזדמנויות שיהיו לו. אם שמתם לב כריסטיאנו בסה"כ סבל מדלקת גרון ובייל בסה"כ ספג מכה במותן אבל זידאן לא לוקח סיכונים. כולם ישחקו השנה והרבה. בראייה כללית על העונה הזו עד עכשיו - אהבתי את המשחק נגד סוסיאדד וגם את הפיניש נגד סביליה וספורטינג בסופר-קופה האירופי, אם קבוצה מנצחת כל-כך הרבה פעמים בדקות האחרונות זה לא מזל. הכדורגל ישתפר.

את השער של סאנסונה מאתמול נגד ריאל סוסיאדד אתם חייבים לראות - גולאסו. "אני עדיין לא מאמין שזה נכנס".

7. סיונרה Member

הדרך היחידה שבה הכדורגל ישתפר היא אם זידאן יתחיל לתת יותר קרדיט לחאמס ואיסקו, גם כשרונאלדו ובייל משחקים. אם אחרי היכולת של חאמס העונה עד כה זידאן עדיין מעדיף את לוקאס על פניו, אז אין לנו מה לצפות הרבה מהעונה הזאת. אני מאוד מחבב את לוקאס, אבל עם כל הכבוד, הוא לא שחקן להרכב של ריאל מדריד גם אם בייל פצוע. הוא יותר קרוב לקאייחון מאשר לרמה שאנחנו שואפים אליה.

8. Raulito Madridista

לא הכשירות של רונאלדו, לא היציבות של ריאל מדריד במשחקי החוץ, לא המשחקים הישירים נגד ברצלונה או היכולת בדרבי - חאמס רודריגס הוא ההבדל בין ריאל מדריד אלופה נניח לבין עוד עונה של מקום שני? תעשה לי טובה. חאמס שחקן שיש לו הרבה כדורגל אבל גם יש לו חסרונות. איסקו כבר שלוש עונות מקבל הזדמנויות ולא שומר על יציבות. תראה לי עוד 'שחקן ספסל' באירופה שיש לו 152 משחקים בשלוש עונות. לוקאס סיים את העונה שעברה בכושר מצוין והוא מבשל שערים לא רע. ברור שחאמס שחקן טוב ממנו. אתה מציע מערך בלי בנזמה? הוא פתח את העונה הזו בגמגום אבל אשתקד זו הייתה עונה מצוינת שלו - 28 שערים ב-36 משחקים, והרבה גולים חשובים - דרבי בקאלדרון, מאסטייה, קלאסיקו, השער הראשון נגד סביליה ועוד. קח בחשבון גם את מוראטה. יש דברים טובים בזה שההרכב משתנה לעתים תכופות וזידאן משתמש בתבונה בכולם.

9. סיונרה Member

אני מציע להוציא את בייל וקאסימירו. בייל הוא תואם רונאלדו, כשהם משחקים ביחד אז הקבוצה שלנו מאוד מוגבלת. וקאסימירו לדעתי לא שחקן טוב מדי, הוא בקושי זז ולא מניע את המשחק.
    חאמס ואיסקו אלו שחקנים שאם ישדרגו את היכולת שלהם אז אנחנו יכולים להתחרות בברצלונה, עשינו את זה עם אנצ'לוטי. עכשיו יש את קובאצ'יץ' שיכול להחליף את מודריץ' כשהאחרון פצוע.

10. Raulito Madridista

המחזור הרביעי הסתיים והנה נבחרת המחזור של המארקה:

http://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2016/09/19/14743103505763.Xxx

בפעם הרביעית ברציפות פיליפה לואיס משתלט על המשבצת שלו, הישג שיא שאף שחקן לא עשה עד היום. לאתלטיקו בכלל יש מחזור מוצלח עם ניצחון נהדר 5:0 על ספורטינג גיחון, מה שמסדר לה ארבעה נציגים - גם גריזמן, סאביץ' וקוקה נכללים. בארסה עם שני נציגים - ליאו מסי כמובן אחרי הצמד הקל נגד לגאנס והבלם אומטיטי. לשאר הקבוצות נציג אחד בלבד: אדוריץ' שכבש שערי ליגה ראשונים וריסק את ולנסיה עם צמד בסאן-ממס; טוני קרוס שהחליף את קאסמירו שנפצע ועזר לריאל מדריד לנצח במדריגל; השוער מאריו מאוססונה, המגן הימני מיקאל מקאדו של הסינדרלה לאס-פלמאס, הפתעת העונה, וכן האחראי לשער המחזור - סאנסונה מויאריאל!!

קצת מספרים:
    - היחידה עם מאזן מושלם: ריאל מדריד עם 4 נצחונות ו-12 נק'.
    - ההתקפה הקטלנית: ברצלונה עם 13 שערי זכות
    - הגנת הברזל: אתלטיקו מדריד עם שער חובה אחד - ואתם לא מופתעים
    - יחד עם ברצלונה(18) במשחקיה של אספניול הובקעו גם הכי הרבה שערים. במקום השני - בטיס(17).
    - אפס נקודות: ולנסיה! סוגרת הטבלה.
    - ללא הפסד: אתלטיקו, סביליה, ויאריאל ואלאבס
    - הפיצ'יצ'י: רובן קסטרו-גריזמן-מסי- סוארס - 4 כיבושים