הליגה הספרדית מחזור 24: ולנסיה נגד אתלטיקו. בארסה נגד חטאפה, הזאר יעשה קאמברק בריאל?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏14/2/20.

1. Raulito Madridista

https://totalfootball.co.il/uploads/default/original/2X/d/d28e56a30d7b85f0c3060918922ba77e138f7fec.Xxx

אין כמו בבית? נרגעתי איזה עשר שעות לאחר המשחק. מהימים האלה שאתה קצת מתבאס על זה שאתה עובד בתחום ולא ממש כיף לך להיכנס למארקה ולעדכן בפייסבוק ואין לך איזה פוסט אופטימי. בגדול: היו לנו השנה הרבה איבודי נקודות מוזרים ומתסכלים אבל זו ממש בעיטה לדלי. כל מעידה כזו מבטלת ‘הישג’ כמו ניצחו בפיחואן או לא להפסיד בקלאסיקו. אני לא מצליח להבין איך תמיד נעמוד טקטית לא טוב על המגרש אלא אם כן אנחנו במוד בונקר. לא זוכר גול שלנו מכדור עומק ואצל היריבה זה קורה בכל משחק. הכל היה מוכן למסיבה של אדן הזאר, ואז…

ברצלונה תנצח 16 משחקי בית בעונה בקאמפ נואו גם אם מסי יעלה לכר הדשא יחד עם קבוצת הנשים, זה לא רק שאנחנו קבוצת כדורגל בינונית, זה מעבר לכך. פגשנו יריבה חלשה, הכל היה מוכן להצגת כדורגל וההרכב היה התקפי מהרגיל. אני באמת חושב שיש בעייה בברנבאו. מה שהיה אופייני למשחקים נגד בארסה בעיקר, הרוח הרעה הזו באוויר - זה שייך לכל המשחקים. דברים לא הולכים במשחק בית, תוקפים בטיפשות. גם שאלו את זידאן. אמנם בשנה שעברה לא היינו קבוצת כדורגל אבל הבעיות החלו כבר בעונת הפרידה שלו. הבית מזמן לא מבצר.

כל מי שחושב ששיחקנו טוב - הרף שלו ממש ירד וזה עצוב, זה לא נכון גם לא לקבוצות בינוניות שגמרו את העונה בדצמבר כמו לופז קארו-לושמבורגו-חואנדה ראמוס. ההתקפות היפות במשחק היו של סלטה ויגו. כבשנו שער בפנדל מטופש מאוד מצד היריבה (למה ראמוס לעזאזל לא היה יכול לוותר ולתת לאדן לבעוט?). לא יצרנו שום הזדמנות אמיתית לשער עד לדקות האחרונות. באמת משחק שכולם היו גרועים, גם בחיפוי, פדה לא מורגש.

לגבי ההתקפה באמת שנמאס לי וזה משחק שאי אפשר להגן על בנזמה. אתה רואה את בייל - ורואה חושך, הוא לא מסוגל לייצר כלום, אז מה אם הוא מזיז את התחת וקצת משתדל? ואז ויניסיוס עולה לשחק וברבע שעה איומה הורס חודש אחד טוב. ניסינו את שני אלה, ניסינו גם את לוקאס ואסקס אז אני מציע את איסקו במערך יהלום וכמובן אדן הזאר שהוא היהלום שבכתר, הוא היה מוכן לפתוח בהרכב ונראה נהדר, אנחנו עוד נהנה ממנו אבל הוא משחק די לבד שם וחבל. אפילו פתאום מתאים לי הסולידיות של מנדי שהוא לפחות מהיר.

אני יכול להבין את הרצון לא להסתפק ב-1:2 דחוק בברנבאו נגד סלטה ויגו אבל לא עלייה להתקפה בכזו היפקרות וטמטום וכשכל אחד בוחר בהחלטה הלא נכונה. החילופים של זידאן היו לא טובים, מנדי מילא במקום מרסלו אבל לא בנוסף. גם זידאן לא חף מפשע, איבוד הנקודות לא מעט על שמו. והוא יכול להעיר לראמוס שלא יעשה מה שהוא רוצה?

בשורה התחתונה זו ברצלונה הכי גרועה בעשור האחרון שסובלת גם מפציעות, הנהלה איומה, מאזן רע במשחקי החוץ, מאמן אחד הלך הביתה וסימן שאלה לגבי חדר הלבשה רקוב, ועדיין אנחנו מובילים רק בנקודה. הקלאסיקו חשוב מאיי פעם. תנצחו את ברצלונה כבר למען השם, אני טס…

2. WHITERM Member

לא ברור לי למה בייל ממשיך לשחק,למה ממשיכים לתת לו קרדיט בהרכב?
    הבן אדם עם 2 שערים בליגה (2בישולים אז שלא יהיה פה בילבולי ביצים שהוא מבשל) מאז ספטמבר!
    אני מבין שאי אפשר להעיף אותו קיבנימאט אבל מי צריך אותו?
    אני מעדיף את ואסקס בהרכב מאשר את בייל.

איפה הזה שהילל את בייל וקרא לו וורלד קלאס?

סיונרה אוהב/ת את זה.
  3. Raulito Madridista

כתבתי את זה בשנה שעברה: אתה רואה את בייל - > מתגעגע לויניסיוס - > ואז חושב על לוקאס ואסקס החייל הנאמן, (ואם נרצה לעקוץ: In Thart Order).

בייל ממש לא צריך לקבל פרס על זה שהיה קצת מחויב מהרגיל אבל האמת שבין כעס ועצבים בין אם זה עליו ובין אם זה על זידאן - אני כבר ממש מרחם עליו. לא מסוגל לעשות כלום חוץ מללכת לרחבה ולנסות לנגוח. אין לו מהירות, הבעיטות שלו לא חדשות, הוא מאוד צפוי, לא זוכר מתי עבר שחקן. מעדיף לשלם עוד שכר לימוד על ויניסיוס (שיישחק יותר ולא בימים שהוא צריך להציל את המולדת, נגדיר את זה ככה) מאשר את בייל והקוקו. הוא בסה"כ בן 30, עדיין לא בסוף הקריירה.

זידאן ראה שהוא לא רוצה לעזוב ואי אפשר לזרוק אותו לאף קבוצה בגלל השכר שלו שמרתיע אז ניסה להפיק ממנו משהו. אבל הוא גמור, די כבר.
    וכן, בלי קשר, חד וחלק, לעתים אנחנו משלמים מחיר כבד מאוד על הרצון של זידאן להרגיש את כל 25 השחקנים שלו.

4. סיונרה Member

הוא כבר היה סגור בסין ופלורנטינו פנטסטיקו טירפד.

5. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

http://www.clker.com/cliparts/5/j/T/y/o/J/red-rectangle-md.Xxx
    מפת החום של קוקה.

סיונרה, Jefecito ו-gilgo אוהבים את זה.
  6. Jefecito Member

המשחק הכי טוב של אתלטיקו העונה. תקן אותי אם אני טועה?

7. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אובלאק לא יסכים איתך.
    דווקא נראה מנומנם בהתחלה אחרי הטירוף מול ליברפול. אבל התפתח למשחק גדול.

8. riquelme1 Member

למחוק

9. AS R Member

חבל שסביליה ניצחה איכשהו בסוף. הייתי מעדיף שיסתיים בעוד תיקו מביך שיעלה את הסיכוי לסופו של לופטגי. הקבוצה הזאת גם ככה לא תסיים במקום הרביעי העונה.

10. Jefecito Member

האבסורד שמבחינת תוצאות נטו העונה של סביליה לא רעה בכלל. עברו שלב באירופית ומקום שלישי בליגה. חבל שהיכולת לא משהו בלשון המעטה.

11. avicii Member

מדהים איזה פיהוק מעורר הקלאסיקו היום.אולי בגלל שלא יקבע כלום היום כי איך שתתי הקבוצות משחקות,הטבלה תשתנה עוד שמונה פעמים

12. cheddar Member

זה סיבוב 26 ואתם עוד ב24 באמת ישנים פה

13. סמואל אטו Member

כמה אפשר להתרגש מעצם ה-"קלאסיקו" כל שנה? כשהשחקנים פחות נוצצים, הקבוצות פחות טובות, התוצאות באירופה לא מרשימות והאווירה סביב הקבוצות לא חיובית אז הגיוני שתהיה נפילת מתח רצינית.

לדעתי כל אוהד נייטרלי שחושב על המשחק הזה בקושי מתרגש כשהוא חושב על הקבוצות הנוכחיות של ריאל ובארסה.

שי אוהב/ת את זה.
  14. riquelme1 Member

אני אוהד ניטרלי, ומתרגש מאוד.

15. AS R Member

לראות את ויניסיוס משחק בהרכב של ריאל מדריד הופך את המשחקים שלה להרבה יותר קומיים.