הליגה הספרדית מחזור 24: ולנסיה נגד אתלטיקו. בארסה נגד חטאפה, הזאר יעשה קאמברק בריאל?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏14/2/20.

1. סמואל אטו Member

מסי היה ממש גרוע היום.
    בסטנדרטים שלו, כן?

Clock End Stand אוהב/ת את זה.
  2. Abu George כותרת משתמש מותאמת אישית

קבוצה חסרת מעוף לחלוטין, מי שתהיה פחות רעה תיקח אליפות. באירופה אין לספרדיות מה לחפש.

3. yakov_y YNWA

נבחר למצטיין המשחק ובצדק, היה הכי טוב ובפער בקבוצה שלו.
    נחכה לסטט׳ המלאה אבל הצליח ברוב הדרבילים שלו, הגיש כדור גדול לפיקה והיו לו עוד כמה כדורים לא רעים.

אני זוכר ב-15 השנה האחרונות כמ קבוצות שהיו רעות וזכו באלופות, כנ״ל סביליה שהייתה מזעזעת בליגה וזכתה באירופאית 3 פעמיים ברציפות.

מפעל נוק אאוט זה לא מדד לאיכות קבוצה.

4. riquelme1 Member

משחק בינוני מינוס של מסי, ממש לא הכי טוב על המגרש. פיקה הציל את בארסה, בחילוצי כדורי פעם אחר פעם. אבל כהרגלך בקודש, בכדורגל אין לך הרבה מושג.

WHITERM אוהב/ת את זה.
  5. WHITERM Member

מסי במשחק מזעזע,בכללי בארסה היא קבוצה רעה העונה הפיטורים של וואלדרה רק החמירו את המצב.
    נאפולי יכולים ללמוד מסוסיאד איך לשחק בקאמפ נו,להם יש סיכוי גבוהה יותר להבקיע.

פנדל משום מקום,וואו יותר מזל משכל.

6. סמואל אטו Member

על ידי מי?
    הוא קיבל את זה בגלל הגול(בפנדל).

7. yakov_y YNWA

מסי נבחר למצטיין של משחק, כנראה שאני לא היחיד שלא מבין כדורגל.
    אני גם לא מתיימר להבין, רק אומר את דעתי בפורום, אני לא נעלב, ההפך תמשיך זה מצחיק אותי.
    מסי הגיש כדור גדול לפיקה הגדול שמ-5 מטר נגח לידיים של השוער.
    הפסקתי לספור את הדרבילים של מסי במשחק.

תפסיק להיות חמוץ, אני מרגיש שכואב לך הניצחון.
    ברצלונה לא תזכה באליפות אבל זה לא הופך את וואלרודלה לסיפור הצלחה לא משנה כמה המאמן הנוכחי רע.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  8. Raulito Madridista

ריאל מדריד לא תעבור את מנצ'סטר סיטי, היא צריכה לשחק חמש שעות כדי להבקיע פעמיים. לגבי היתר, כרגע בארסה נחותה לדעתי גם מבאיירן מינכן ולא יודע להכריע לגבי פ.ס.ז'. ליברפול והקבוצה של פפ עולות עליה משמעותית. בארסה לא יכולה לזכות בצורה כפי שליברפול עשתה ב-2004/05 או צ'לסי שזה היה פוקס מארץ הפוקסים איי שם ב-2012 (ויש היגידו נקמה על השוד ב-2008/09).
    אם מסי היה שומע שהיו אומרים פה שהוא שיחק טוב הוא היה נעלב ממש כאילו הרף ירד, אל תהפכו אותו לבנזמה עדיין. מה זה משנה איפה הוא עבר שחקנים? בחירת השחקן המצטיין זה לא מדד. פדה ואלוורדה נבחר בקלאסיקו ואני יכול לחשוב על לפחות ארבעה שהגיע להם לא פחות - מרסלו, ויניסיוס (סתם כי הבקיע), איסקו.

לגבי הפנדל במחשבה שנייה ואחרי עוד כמה צפיות במהלך מה שנקרא - ארתורו וידאל היה בנבדל וזה משהו שהיה צריך לחשוב עליו אבל לא באמת משנה. הלאה

קיקה סטיין היה מחוסר עבודה כשברצלונה פנתה אליו וזה אומר משהו, מילא סיים בטעם חמוץ עם בטיס אבל יש עוד קבוצות שלא חשבו עליו אפילו, גם לא ולנסיה לדעתי שהעדיפה את סלאדס. זה היה מגוחך לספור לו את אלף המסירות נגד יריבות קיקיוניות בקאמפ נואו ולהכריז שיש שינוי. ברור שמאמן הוא לא הבעיה. אבל גם ואלוורדה היה יכול להפסיד במאסטייה ובקלאסיקו ולחלץ תיקו עם המון תחת נגד נאפולי.

אם להגנת הברזל של ריאל מדריד היה מתלווה קצת כדורגל יותר נורמלי הייתי אומר שזה שלנו, אבל אלה לא רק התוצאות אלא גם עונה בה אני די סובל מהקבוצה שלי, יש חלקים שאפילו החודש הטוב שלנו בעונה שעברה עם סולארי היה עדיף. חלק באשמת זידאן וחלק לא באשמתו.
    מבחינתי הוא צריך להריץ את ויניסיוס עד לסיום העונה פחות או יותר ולתת לו ביטחון הוא לפחות מנסה (גם החזרתו של רודריגו לסגל היא מבורכת), וגם מרסלו - כי אנחנו אוהבים כדורגל.

9. riquelme1 Member

אני דווקא רציתי שבארסה תנצח.הכל, מעדיף שכולם יזכו רק לא ריאל. אגב, פיקה נבחר למצטיין של בארסה בקלאסיקו, עם זה המדדים שלך לשחקן מצטיין.

מסי תמיד יעשה דריבלים טובים, כי זה מסי. בסטנדרטים שלו זה היה משחק בינוני ומטה.

10. avicii Member

קבוצות רעות זכו בצ'מפיונס,אבל הבעיה של ברצלונה היא שהיא לוקחת צ'מפיונס רק כשהיא באמת הכי טובה.

oFiRzZz ו-Jefecito אוהבים את זה.
  11. Ever Banega Member

וידאל היה בנבדל אבל הכדור לא הגיע אליו ישירות אלה אחרי הרחקה של ההגנה, במקרה הזה הנבדל לא אמור להיכנס לתוקף. אגב בזמן האחרון שמתי לב שכשמראים את האירוע לשופט על המסך מראים לו רק חצי מהזויות שמראים לנו ואולי אפילו רבע מהזויות שקיימות אצלייהם בחדר הואר וזה באמת ביזיון. כי לפעמים שרואים את האירוע מזוית נוספת הדברים נראים לגמרי אחרת ( לדוגמא אתמול הייתה זוית שדיי שיכנעה אותי ואת השדרנים שצריך לשרוק פנדל והשופט אפילו לא קיבל אותה). בכלל אני לא מבין את הבדיחה הזאת שקוראים ךשופט להסתכל, הריי אלה שיושבים בואר הם גם שופטים אז למה שלא יקחו את ההחלטה בעצמם? מה זו הבדיחה הזו שפותחים לשופט איזה מסך מאולתר עם זוית וחצי והוא באוזניה צועק להם אחורה קדימה.

12. Raulito Madridista

יש לי סיוטים מבטיס עוד מהתיקו בסנטיאגו ברנבאו כאשר אדן הזאר הנפלא כבש שער שנפסל ויצרנו מספיק מצבים, מאז אני לא באמת בוטח בקבוצה לקראת הברנבאו. צריך לנצח את כל משחקי הבית שנותרו כי בארסה תעשה את זה. בטיס, בלתי אפשרי להבין איך הם במקום ה-14, יותר גרועים מהעונה שעברה, גם לא הפסדנו שם מאז 2012 (טפו טפו טפו), אבל כשאתה בוחן את הסגל שלהם ורואה את החמישה שחקני הגנה שמצפים לנו - יש כל כך הרבה שיכולים לעשות צרות - חואקין בעונת שיא, סרחיו קנאלס מיודענו, נביל פקיר שהשתלב מעולה ולורן יחכה כנראה על הספסל (11 שערי ליגה). נצטרך להפגין אופי ולהביא את הנקודות בכוח. ואם אפשר בקשה - למרות הסיכון - יחי מרסלו, יחי הכדורגל. ומודאג מאוד מהציוות הצפוי של קרוס ומודריץ’ יחד. אבל חאמס? הוא כבר בפנסייה.

אגב, המשחק האחרון: דני סבאיוס עם שער דרמטי בכדור חופשי בתוספת הזמן - ומאז לא זכינו לראות גול בבעיטה חופשית. איפה הימים שעמדו שם דיוויד בקהאם, רוברטו קרלוס, זינדין זידאן ולואיס פיגו! גם רונאלדו הברזילאי ידע לכבוש (אם כי באינטר).

13. WHITERM Member

אתה היחיד שמודאג מזה ,כיוון שזה לא הולך לקרות.הם שיחקו ביחד בהרכב 2 משחקים כל העונה.

14. סיונרה Member

נראה שזידאן הלך להשתלמות אצל רוני לוי בקביעת הרכבים. איזה הרכב נוראי.

WHITERM אוהב/ת את זה.
  15. Raulito Madridista

אני רק רוצה לוודא שאתה בקיא בחומר מה שנקרא:
    * איסקו - כאבי גב, מחוץ לסגל
    * קרבחאל (וגם נאצ'ו) - שפעת - לכן מחוץ לסגל
    * אדן הזאר - הפצוע התמידי
    * כריסטיאנו - באיטליה.
    * מרסלו בפנים - הפתעה נעימה ויש התקפה (הכל בערבון מוגבל)

על הספסל יש את רודריגו (לא שיחק דקה בליגה מאז ה-0:1 על ויאדוליד) בנוסף לבייל ומריאנו (שוב במקום יוביץ'), הלוואי ולא נזדקק לאף אחד מהם.

בניגוד לשטויות שנמני מוכר לכם זה דווקא הרכב יותר התקפי מצד זיזו עם לוקאס ואמור להיות משחק אגפים אם כי לא אהבתי את הספסול של פדה שהוא נמרץ, פיזי ומאזו את המשחק שלנו, כרגע האמצע נראה איטי וכבד. יהיה משחק קשה מאוד ובנזמה לא ייתן גול גם עוד מאה שנה כנראה. מרסלו חייב לשחק כקיצוני נגד שלושה בלמים ואולי רודריגו היה מתאים. מי כתב לי פה שקרוס ומודריץ' לא ישחקו יחד...

נערך לאחרונה ב: ‏8/3/20