הליגה הסקוטית 07/08

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י ראול, ‏28/8/06.

1. ראול Member

אל תדאג, יהיה לה עוד הרבה הרבה זמן להתדרדר עד הפועל.

ארתור, ירוק לבן בבלומפילד!

2. benny1888 Member

תודות לסקידס, לסטייק בריידיס וכל דבר טוב שמגיע מדאנפרמלין. אה.. תודה גם לקבוצת הכדורגל המקומית שהפכה את העונה הזאת למהנה הרבה יותר.
    כמה טוב היה בוודאי להיות שם בזמן הפסקת המחצית, כשקבוצת המעודדות החינניות עלו למגרש, כשריינג'רס בפיגור 2-0.
    בינתיים ההתאחדות הסקוטית לא משחררת את וולטר סמית' מאימון הנבחרת לטובת אימון הקבוצה החלשה הזאת.

3. ראול Member

גם פרגי לא יוציא אותם מהברוך אליו נקלעו. ייקח הרבה הרבה יותר מאמצים מסתמם מאמן. ויפה שעה אחת קודם.

ארתור, להתראות בשער 7.

4. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה שסמית עשה זו הבגידה הכי נלוזה שראיתי בכדורגל, לזרוק את המדינה שלך בשביל מועדון? ועוד כשהנבחרת קרובה להישג הסטורי? לא יאומן, לא יודע איזה מועדון סקוטי אחר יוכל לקבל אותו.

5. Pipe Member

אולי אם המצב היה שונה הייתי מקבל את זה, אבל לעזוב את הנבחרת שלך כשאתה עושה חיל, מנצח את צרפת, ובעל סיכוי אמיתי להגיע ליורו, לטובת קבוצה והכסף המושך יותר, זה מעשה שפל ובלתי נסלח. הוא הפר חוזה עם ההתאחדות(שכנראה תתבע אותו עכשיו), פגע בכל אוהדי נבחרת סקוטלנד(וסתם כאלו ששונאים את צרפת), שבלעדיו, עם זעזוע כזה גדול באמצע הקמפיין,אני לא מאמין שתצליח לעשות משהו, וחבל.

6. LFC ROCKS Member

יאללה ריינג'רס, המשיכו כך, עוד כמה משחקים כאלה ואתם בדרך הנכונה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

חבר'ה, הייתי שואל בדיון תיירות אבל פה נראה לי האנשים שיותר יודעים על גלאזגו. מה יש לעשות, איפה כדאי להסתובב, אזורים שקרובים לאצטדיונים וכו' - לקראת נסיעה למשחק הפועל-ריינג'רס!
    תודה מראש!!!

7. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.scotpho.org.uk/Web/MultimediaFiles/ProfileMap_GreaterGlasgow.Xxx

באזור המסומן בירוק בהיר וירוק כהה - יושבים אוהדי סלטיק, קתולים שונאי ישראל.
    באזור המסומן בתכלת, כחול וכחול כהה - יושבים אוהדי ריינג'רס, פרוסטנטים שונאי ישראל.
    באזור המסומן באדום ובורדו - יושבים קומוניסטים, פעם אוהבי יהודים אבל נוטרים לנו טינה מאז הקמת ישראל ופרו פלסינים בעיקרון.
    האיזורים הכתומים והסגולים, כמו כן האזורים הצבועים בטורקיז (הכי קרוב שהיה לי) לא מומלצים ע"י משרד התיירות מחשש לפיגועי טרור.

תהנה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏11/1/07
  8. benny1888 Member

גלאזגו היא לא בלפאסט, ויש הרבה שכונות מעורבות. המפה הזאת נותנת קצת מידע על אזורים בעיר, אני אשתדל להתייחס אח"כ.
    אייברוקס היא לא שכונה שיש מה לעשות בה, אם אתה לא אוהד ריינג'רס. בקשר להגעה למשחק, תישמעו להוראות המשטרה. בד"כ מארגנים אזור סטרילי, פחות או יותר, לאוהדים אורחים כדי להגיע לאייברוקס. תקשיבו לשוטרים ותלכו לאן שיגידו. זה באמת למען בטחונכם.
    פאבים טובים, אטרקציות תיירותיות וכו', אני מבטיח לפרט בשבוע הבא, כשאחזור משם (אני טס הלילה). תכינו שאלות.

9. LFC ROCKS Member

תודה רבה לשניכם!!!
    בני1888 - תהנה!!! תחזור בשלום... ולפי Obafemi - אל תתקרב לאזורים בסגול, כתום או טורקיז http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

10. ראול Member

אתה לא ראית את בני, הוא מבחינתו יכול לעבור בעיר, אזור אזור ולצבוע אותו עם טמבור לירוק ולכתוב בענק, יאללה כ"ס.

ארתור, http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/lol.Xxx

11. benny1888 Member

שלום לכולם. חזרתי ואני מוכן לשאלות נוקבות בענייני גלאזגו, העיר והאגדה.
    בעניין המפה: לא ידוע לי על אזורים של קומוניסטים בגלאזגו. גם לא באלה המסומנים באדום.
    האזורים הכתומים מלאים בפאבים של ריינג'רס, וכעקרון יותר בטוח להסתובב בבגדד.
    האזור של ה West End הוא אזור טוב, ויש בו פאבים עם נוכחות גבוהה של סטודנטים. מקום טוב להכיר כל מיני צעירים (וצעירות) מחוץ לגלאזגו. אפילו אנגלים.
    כעקרון, גלאזגו היא עיר של פאבים וכדורגל. חוץ משתי הגדולות של העיר יש גם את פארטיק ת'יסל, קווינס פארק (שמשחקת בהאמפדן, האיצטדיון הלאומי), וקבוצות שבאות מפרברי העיר (סט. מירן, מורטון, קלייד, איירדרי). בהאמפדן נמצא מוזיאון תולדות הכדורגל הסקוטי (וההיסטוריה שלהם וותיקה כמעט כמו של אנגליה), לא רחוק ממנו נמצא קאת'קין פארק, איצטדיון ת'ירד לאנארק לשעבר, שמראה איך נראו איצטדיונים פעם.
    פאבים הם הדרך המקובלת ביותר לבלות אחרי העבודה (או במקום ללכת לעבודה). יש אזורים של פאבים של ריינג'רס (הזכרתי כבר), סלטיק (בעיקר ברחוב Gallowgate), פאבים מתמחים בוויסקי, בבירות אייל, פאבים אירים אמיתיים (לפני שגינס המציאו את כל המולי בלומים), פאבים סקוטים, פאבים עם מוזיקה חיה מכל הסוגים ופאבים של סטודנטים.
    תרגיש חופשי לשאול עוד.

12. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

West End בני? מעניין מאיפה הם העתיקו את זה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

איזה קטע. הארטס החתימו את לריאה קינגסטון, לשעבר הפועל ת"א. מראה להפועל ת"א שהרמה בליגה הזו לא גבוהה מדי ואפשר לעבור שלב (לא שאני מאחל להם את זה או משהו).

13. benny1888 Member

והרצליה החתימו את השוער של פאלקירק. עוד מעט יהיו גם חילופי סטודנטים.

14. קינג לדלי Member

מה קורה אנשים ? לא התחילה עונת הנדידה ?

15. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחפשים את הירגזי המצוי... ליגה של קני מילר.