הליגה הצרפתית: פריז אלופה בזמן שיא

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏7/8/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. k_700 Member

לאן באנגליה יעבור מאטווידי?? לא רואה שום ידיעה על זה.

2. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

בלה קיפ פירסמו שבפריז לא יעמדו בדרכו של מאטווידי אם יקבל הצעה מהפרמיירליג(כמובן בסכום הנכון).
    שמות של קבוצות עדיין אין אבל לא חסרות באנגליה קבוצות שישפכו עליו כסף.

Franco אוהב/ת את זה.
  3. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

השמועה החדשה קושרת את המליינים של פאריס עם חאמס רודריגס. מבחינתי זו יכולה להיות אחלה העברה, רק איפה לעזאזל ידחפו שם את כל הקשרים שלהם?

4. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

אני משער שאם הוא יעבור, הוא ישחק בעיקר באגף השמאלי כשדי מריה בימין וקבאני בחוד (ולוקאס שחקן רוטציה או באנגליה).

חשבתי לרגע לפני כמה ימים על ״לאן חאמס יכול לעבור עכשיו״ ופ.ס.ז׳ נראתה לי כמו האופציה הכי סבירה, כשהיא מנצחת את האנגליות הבכירות ואת באיירן. הם רוצים כוכב ומישהו שישדרג את הקבוצה, וזאת אחת הקבוצות היחידות שישלמו בלי בעיה את הסכום שריאל מבקשת (80 מיליון?).

5. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

70-80. אני מעדיף שיעבור לשם ולא לפרמייר ליג, שם אני לא ממש בטוח שהוא יכול להצליח בעוד התפקיד באגף שמאל בהחלט יכול להתאים לו ב-PSG, מה גם שהקבוצה מכוונת לזכייה באלופות ועם הרכש שעשו, חאמס בהחלט יכול לעזור. נראה מה יתבשל בסוף, אבל מה שבטוח זה שהוא חייב לעזוב את ריאל.

Die Werkself אוהב/ת את זה.
  6. k_700 Member

לוותר על לוקאס אחרי העונה האחרונה זה יהיה טמטום ממדרגה ראשונה מבחינת הצרפתים.
    אני חושב שבאופן טבעי הוא יכנס או מתחת לקבאני או שמאלה( כשלוקאס משחק יותר בימין).

אם כבר זה אמור ממש לפגוע במעמד של פאסטורה אם זה יקרה.
    בתכלס חאמס יעבור או אליכם או אלינו כשלדעתי כל הקישור אלינו מתחילת הקיץ נועד להגביר יותר לחץ על פאריס לזרוק כבר את הסכום שריאל רוצה.
    חאמס לא נראה לי כמו שחקן שהוא בTYPE שמוריניו יאהב, אני גם לא אבכה אם לא יגיע.
    הרבה כשרון, מעט מאוד יציבות.

7. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אני לא מסכים. הראה יופי של יציבות בעונה הראשונה בריאל תחת אנצ'לוטי. היה השחקן הטוב בקבוצה יחד עם כריסטיאנו. גם בנבחרת מעטים המשחקים בהם הוא לא הופיע. השנה האחרונה היתה באמת שנה קשה בגלל הרבה גורמים, לא רק בגללו. וכן, גם אני חושב שהוא לא מסוג השחקנים שמוריניו מחפש/אוהב לכן אני מקווה שלא יגיע אליכם וגם לא נראה לישיתאים לפרמייר ליג.

8. k_700 Member

בשנה הראשונה שלו- השחקן הטוב ביותר בריאל מדריד עם כריסטיאנו היה מודריץ'.
    חאמס נתן עונת פתיחה יפה מאוד וסיפק אחלה של סטט' אבל בעונה השנייה יותר מדי בעיות, גם של משקל.

לא שאני מזלזל בכשרון שלו, הוא קיים והוא באמת יוכל להשתלב נהדר בפסז' ולעשות שם קריירה ארוכה וטובה.
    אצלינו זה פחות נראה כמו משהו שיתאפשר, גם בגלל הליגה, גם בגלל מוריניו, גם בגלל הלחץ הזה שיש על לא מעט רכישות יקרות כאלה להקפיץ מיד את הרמה של כל הקבוצה.

אגב, אני לא פוסל שעוד נראה שחקן בתפקיד של חאמס מגיע אלינו בקיץ הזה בנוסף לארמני.

9. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

אם ב״אליכם״ התכוונת אליי, לא נראה לי שיש ללברקוזן כסף כדי לקנות את חאמס :D

לגבי לוקאס, לפי כמות הקשרים האמצעיים של פ.ס.ז׳ אני משער שהם ישחקו לרוב עם שלושה קשרים אמצעיים ודי מריה באגף (אלא אם מישהו, למשל מאטווידי, יימכר). אם אף שחקן משמעותי לא יימכר וחאמס יגיע, זה יהפוך את לוקאס לשחקן ספסל - לפחות בתיאורה, אם כי ברור שבפועל אפשר לשנות מערכים והרכבים ותהיה רוטציה, במיוחד כשפ.ס.ז׳ שולטת בצורה מוחלטת בליגה.

10. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אל-חלייפי כבר הספיק להכחיש את ההתעניינות בחאמס וטען שבפריז לא דיברו עם ריאל וגם לא עם הקולומביאני.

אמרי ע״פ כמה פרסומים צפוי להעדיף את אראולה שבילה בהשאלות בשנים האחרונות על פני טראפ, החלטה נכונה. הגרמני גם לא יותר טוב מסיריגו.

ואן-דר וויל חתם בפנרבחצ׳ה.

11. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

PSG : Blaise Matuidi n'a pas encore de proposition - Le Parisien

מאטווידי מחכה להצעות מהגדולות של הפרמיירליג שעדיין לא הגיעו, ע"פ הדיווחים אונאי אמרי לא בונה עליו להרכב.

---
    במארסיי קרובים לצרף את באפטימבי גומיס בהשאלה מסוואנזי.

עדן בן-בסט יחזור לצרפת ? בלה-קיפ מפרסמים שהחלוץ עשוי לחזור לברסט מהליגה השניה בה שיחק כבר בעבר אבל ז'אן-מארק פורלאן לא מתלהב כרגע לצרף אותו. גם העולה החדשה לליג אן נאנסי ולה-האבר ושטראסבורג מהליגה השניה מגלות עניין בבן-בסט.

12. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

עמנואל ממאנה בליון.
    ריבר תקבל 9 מיליון יורו.

https://o.twimg.com/2/proxy.Xxx?t=HBhEaHR0cDovL3Mub2x3ZWIuZnIvb2wvaW1hZ2UvYXJ0aWNsZS9pbGx1c3RyYXRpb24vVjMtOTgwLzM1Ny83MTIyMy5qcGcUqA8UgAgcFIQGFJQDAAAWABIA&s=1o3M7iHV3Y0mDsWBjxmPQZBrhlMgevA1BRToz0cL0UQ

13. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

הם עדיין גם בהתלבטות לגבי הרכישה של החלוץ רוג'ר מרטינס מראסינג. הם הציעו באיזור ה-6 מ' יורו בעוד שראסינג דורשים 8 מ' יורו. מאמין שבסוף הם יסגרו את זה, אם הם באמת מעוניינים בו.

14. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

הסוכן שלו אומר שהם בדרך לרדת מהעסקה אחרי שראסינג סירבה להצעה האחרונה.

ליון עדיין רוצה גם את וויסאם בן-יאדר מטולוז שאמור לעלות הרבה יותר והוא גם מחוזר ע"י לא מעט מועדונים מליגות בכירות יותר.
    בן-יאדר יכול להיות המחליף האידיאלי ללקאזט שיעזוב, אולי במקרה הזה עדיף לאולס להשקיע יותר על מניה בטוחה של חלוץ צרפתי של 15 גולים בעונה מאשר שחקן מבחוץ שאף פעם אי אפשר לדעת איך ישתלב ומה יתרום.

15. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

לא מת על בן יאדר מהמעט שראיתי, נראה מקרה קלאסי של "כוכב בקבוצה קטנה", אבל הזמן יגיד. לגבי רוג'ר, אני גם קראתי שליון תרד מהעניין אחרי שהניסיון האחרון סורב, אבל עכשיו מדווחים שאם יעשו כסף ממכירה של ואלבואנה יכול להיות שישתמשו בחלקו כדי להגיע למספרים שראסינג רוצה.

מצב נושא:
הנושא נעול.