הליגה הצרפתית 2010-11:קבלו את הדאבליסטית - ליל!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י עומר, ‏7/8/10.

1. road runner Member

מוזר לי שכל כך הרבה זמן אין פה תגובות.
    עוד יותר מוזר על רקע הסיפור החדש שרץ על פ.ס.ז.
    הטענות הן שאפולה אדל לא נקרא אפולה אדל, והוא לא בן 24 אלא בן 29.
    אם זה נכון הם יקבלו הפסד טכני על הנצחון מול סביליה, ועשויים לחטוף עונשים נוספים.

תומר? מישהו אחר?
    יש מידע נוסף בעניין?

2. riquelme1 Member

עוד הפסד לבלוף של ליון, 2-0 לבורדו של האקס גורגוף, ליון עם פתיחת עונה מזעזעת 6 משחקים 5 נקדות.

עומר, זאת קבוצה בדרג ראשון של אירופה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

ברמה של בנפיקה ושאלקה, אולי אפילו פחות עם המאמן החלש שיש לה.

3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

ליון במצב רע, אין מה לעשות, זה קורה, זה קרה למועדונים יותר גדולים ממנה, כנראה שהשינוי הבלתי נמנע זה להעיף את קלוד פואל, ששנתיים בלי אליפות והוא עדיין נשאר בתפקיד, מעין סוג של אברם גרנט לדעתי...קוסם.

בשבוע הבא דרבי רותח בסטאד ז'רלאן ממש לפני הפועל, נגד סנט אטיין המוליכה, שהיא למי שלא יודע בעלת מספר הזכיות באליפות הכי גדול בצרפת, והאחרונה שבהן עוד מהתקופה שפלאטיני שיחק שם...יש להם אם אני לא טועה 12 אליפויות.

עם איך שליון נריאת היא עוד תשאיר נקודות בבלומפילד...בכלל הקבוצות בבית של הפועל נראות זוועה עד עכשיו, רק בנפיקה נראה שמתחילה להתאושש, בזכות הפועל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

4. תומר22 Member

זה סיפור שפורסם כבר לפני חצי שנה ופתאום קפצו עליו מחדש בגלל המחאה של סביליה. האיש שהביא את אפולה אדל לצרפת רוצה עוד כסף ודורש כל מיני חובות קודמים שאני לא יודע אם היו או לא, והוא זה שחשף את הסיפור. אגב, אם כבר מישהו זייף את הגיל זה הוא ולא השוער, שהיה צעיר ולא ידע מימינו ומשמאלו. בפ.ס.ז' הגיבו אז ואמרו שזו מלחמה קט נונית של אותו סוכן, אבל כבר היו דברים כאלה בכל הקשור לשחקנים אפריקאיים.

5. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אם הגיל מזוייף אז הוא לא היה כל כך צעיר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx סיפור הזוי, אבל האמת שמעבר לכך שזה לא חוקי אני לא מבין מה עושים רעש מזיוף הגיל. מי שצריך להתלונן זו הקבוצה בה הוא משחק, לא היריבות.

כיף לשמוע שסט אטיין רצים גבוה, לא רק בגלל שאני אוהב את ברחסיו שממעט לשחק השנה, אלא מכיוון שאני ממש נהנתי לראות את האצטדיון ואת הקהל של הקבוצה בעונה שעברה (שהייתה רעה).

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏21/9/10
  6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני זוכר שלפני 10-13 שנים בתקופה הזאת כל שנה ארסנל היתה עורת משחק ידידות בסטאד גיופרי רישארד של סנט אטיין והקהל היה חווייה.

7. cazzo Il Capocuoco

היום אחרי 16, סנט אטיין מנצחת סוף סוף בליון, 1-0 משער אדיר בבעיטה חופשית של דימטרי פאייה. האוהדים של הקבוצה הביתית הרימו שלט גדול עם כתובת: "PUEL DEMISSION!".

שאר המשחקים:
    אוקזר - נאנסי 2-2
    קון - בורדו 0-0
    לוריין - מונאקו 1-2
    מארסיי - סושו 1-2
    מונפלייה - ארל-אביניון 1-3
    ניס - ראן 2-1

נערך לאחרונה ב: ‏26/9/10
  8. road runner Member

דמיטרי פאייה עד כה עם 7 שערים ב 7 מחזורים, כשגם במחזור הקודם כבש בבעיטה חופשית לחיבורים.
    הסיבה העיקרית כרגע למיקום של סנט אטיין. עשוי להיות שם חם בקיץ הבא (אם לא כבר בינואר).

9. road runner Member

והערב ב 21:00 המוליכה מול האלופה, סנט אטיין מול מארסיי.
    שידור ישיר בסופקאסט הקרוב למקום מגוריכם http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

10. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

לבעלי הלווין או שוכני הפאבים השונים שמתרכזים בכדורגל\ספורט, המשחק גם יועבר באל ג'אזירה ומבחר ערוצים אחרים שאינם נקלטים ביס או הוט http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

קראתי על וראיתי בתקצירים את פאייה, אני מקווה שהיום יצא לי לראות משחק שלם.

11. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

טוב, היה משחק נחמד בהחלט עם קצב טוב למדי. אין ספק שמארסיי קבוצה יותר מוכשרת עם יותר כלים, אבל בהחלט הצלחתי להבין אחרי המשחק הזה איך הירוקים רצים חזק בצמרת - הגנה חזקה (פיזית) עם שוער טוב, משחק מהיר קדימה דרך האגפים ללא הנעת כדור לרוחב, משחק מאוד פיזי ופאייה אחד מוכשר (גם באטלס שכבש היום נראה טוב).

לאחר צפייה במשחק, והמחמאות מתחילת העונה, לא ברור לי איך הוא (פאייה) לא פרץ מוקדם יותר. שליטה נהדרת בכדור ומסירות מצוינות, חסר קצת יותר איום על השער אבל לפי הרקורד שלו כנראה מדובר רק במשחק הזה ולא בבעייה רצינית. מאוד נהנתי לראות אותו משחק גם לא במשחק גדול.

ברחסיו נכנס ועשה את שלו כרגיל - לחימה ונחישות לצד הפגנת נגרות לשמה (נסיון עקב שלו היה השיא). בלי קשר לאהבה שלי אליו אני לא חושב שהוא מתאים לתפקיד השחקן המחליף, עניין של סגנון ואופי. מה גם שהבחור אותו הוא החליף (מס' 11 אם אני לא טועה) לא מרשים כלל.

מארסיי? בשלב מסויים ניכר שמאמנה מסתפק בתיקו לפי החילופים ושחקניו אכן הלכו אחורה. לא הבנתי למה לוצ'ו (לא רע בכלל) וואלבואנה הוחלפו. ניכר כי למארסיי שחקנים יותר איכותיים אך הם חסרו גישה של ווינרים לדעתי. המגן הימני היה פשוט חור וגם הניגרי בשמאל ידע ירידות ועליות תוך כדי המשחק. לוצ'ו הבריק עם בישול גאוני (תודה לשופט גם) ומשחק לא רע בכלל (למרות מס' איבודים מיותרים), אך עדיין מארסיי שיחקה טוב רק לפרקים. החלוץ (שחקן הנבחרת ברח לי שמו) נתן ביצוע יפה בגול, כולל התנועה, אבל בגדול לא עשה יותר מדי מלבד ביזבוזי זמן. חבל שהבן של עבדי פלה (?), איו, נרדם ונעלם יותר מדי, מתי שהוא היה בעניינים מארסיי נראתה הרבה יותר טוב.

מאוד נהנתי מהקצב והאצטדיון\קהל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏3/10/10
  12. road runner Member

בדיליי אבל..
    פאייה נהדר מתחילת העונה והפך לשחקן מאוד חביב עלי. סנט אטיין בכלל נראים טוב מאוד ויכולים לדעתי לרוץ בצמרת עד הסוף.
    מספר 11 זה סאקו. באמת לא הרשים כל כך, ואני לא מבין למה הוא מועדף בהרכב על חשבון ברחסיו.
    צריך לציין לטובה מהמשחק ההוא גם את מטווידי, שעשה עבודה יפה מאוד בכלל ובעיקר בשער של באטלה, גם חילץ כדור במרכז המגרש וגם המשיך את ההתקפה עם כדור רוחב לבאטלה.

13. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

וואחד דיליי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

לא יודע אם סט אטיין תרוויח מהכללתו של ברחסיו בהרכב במקומו של סאקו (אני אשמח אבל זה לא קשור). ברחסיו לא מתאים לשחק על הקו בשיטה של הירוקים, דרוש שחקן יותר מוכשר ומגוון ממנו. כך שהכללתו בהרכב משמעותה כמעט בוודאות, כמו שקרה במשחק שנכנס מחליף, הסטת החלוץ עם הקוקו לאגף שם הוא אולי פחות אפקטיבי.

בכל מקרה אני חושב שלברחסיו, יותר מאחרים בשל התכונות והסגנון שלו, קשה להכנס כמחליף לצערי. אבל לרוע מזלו סט אטיין משחקת כיום עם חלוץ אחד בלבד ויש להם שחקן מוכשר לעמדה זו.

14. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

איזה נגר ברחסיו יאללה, עד שהוא מקבל הזדמנות הוא דופק אותה עם אדום מוקדם.

סט אטיין הוליכה משער של פאייה, אך שני שערים יפים (בעיקר הראשון) של ניס הופכים את התוצאה והירוקים מפסידים. מארסיי ופ.ס.ז' מנצלות את שמיטת הנקודות של המוליכות (ראן עושה תיקו) כדי לצמצם פערים.

ליון מוליכה במחצית על ליל (ליצ'ה וגורקוף לפי אתר התוצאות) ולמרות הפתיחה הגרועה, במידה ותנצח כמובן, היא תהייה בסיום המחזור במרחק סביר מהצמרת.

15. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

זה חייב להיות משהו חדש - שחקן מקצועני בן 24 שנמצא אלרגי לדשא...

מדובר ביוהאן ג'ופראן (?) מבורדו שהחל בטיפולים להתגבר על הבעייה ולהמשיך במקצועו, שכרגע הוא יעמוד לראשות המועדון בעיקר למשחקים על משטחים סינטטים.