הליגה הצרפתית 2013\2012 :: פ.ס.ז' אלופה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י HapoelFan, ‏10/8/12.

1. sean901 Member

לפי מה ששמעתי מחבר שעובד בערוץ הספורט אין סיכומי מחזור לליגה הצרפתית העונה ואולי יתכנו שידורים של הליגה הסרבית בערוץ הפתוח.

2. shlomydavid מנהלים

שלום לכולם.
    הארכתי את המועד האחרון להימור עד היום ב-21:40 (פתיחת המשחק ה-1 במחזור השלישי).

בהצלחה לכולם !

3. ItayPBM Member

ליגה סרבית כן וצרפתית לא? מה נסגר עם החבר?ה שם?

4. ItayPBM Member

עוד מחצית מאכזבת וללא שער. הפסד פה יהיה קטסטרופה היסטרית.
    עוד הרכב מוזר מבית היוצר של אנצ?לוטי. נמאס לי מאלכס! תיאגו סילבה בכיסא גלגלים עדיף עליו.
    בחייאת קרלו, לשים שחקן נוער בכזה משחק? לקדם שחקני בית זה מבורך, אבל לא במשחק כזה חשוב, לא כשהקבוצה נראית ככה זבל מתחילת העונה ולא לזרוק אותו ישר להרכב.

5. Landon Donovan Member

המאפיה המילאנזית בדרך הבטוחה להרוס לנו עוד אליפות. את כל מה שיש לי לומר כבר אמרתי אחרי שני המשחקים הראשונים. נותר לי רק לחלום על המשאית שתוריד את אנצ'לוטי מהכביש בדרכו הביתה היום.

6. ItayPBM Member

האידיוט הזה מקבל החלטות שישאירו אותו בקבוצה לכמה שיותר זמן. לשים ילד מהנוער בהרכב? זה כל כך שקוף. ניצחון יעניק לך הרבה יותר קרדיט מניסיון נואש להתחנף קצת לאוהדים.
    מעניין מתי נאסר יבין את הטעות ויזרוק את שני האידיוטים כמה שיותר רחוק. נקווה שלא מאוחר מדי. ברור שהם לא גברים מספיק כדי לשים את המפתחות בעצמם.
    אני מהמר שהתקופה הרעה תמשיך וחוסר היציבות ישלוט, עד המשחק הראשון בליגת האלופות שם נושפל ולאונרדו יודיע על הטסה הביתה של קרלו. בסוף העונה אחרי ששוב נכשלנו לזכות באליפות נאסר יעיף גם אותו.
    שניהם הוציאו כל אופטימיות שהייתה בי.

ובינתיים ידידינו היקרים מהדרום נראים מעולה. אחרי ההתפרקות בעונה שעברה חשבתי שמארסיי תהיה הקבוצה האחרונה שאקנא בה. רק עושה את כל העונה הזאת עד כה להרבה יותר גרועה.
    עוד חודש וקצת נוסעים לשם. אני כבר מתכונן לעוד שלוש לראש.

שבוע הבא עולים צפונה לליל. אני אפילו לא מעז לקוות לניצחון, למרות שגם הצפונים קצת מתקשים בלי הזארד.

7. RiverPlate#35 Member

לשמוע את אנצ'לוטי במסע"ת אחרי המשחק פשוט בדיחה...., למה טיאגו סילבה לא שיחק?... או לפחות לא פתח בהרכב?...

8. RiverPlate#35 Member

המגן מונסון מגן לשעבר של בוקה והמגן ששיחק עונה אחת בבטיס (08'-09') חתם בליון...

9. ItayPBM Member

פ.ס.ז? עם הגרלה קלילה בצ?מפיונס. פורטו, זאגרב ודינמו קייב. אם אנצ?לוטי לא עולה מכזה בית כדאי שיתחיל לארוז את המזוודות.
    הנציגות הצרפתית האחרות קיבלו בתים לא פשוטים. ליל עם באיירן, ולנסיה ובאטה בוריסוב.
    מונפלייה עם מילאן, שאלקה ואולימפיאקוס. אני מאוד יופתע אם אחת מהן תעלה.

10. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

ארסנל ולא מילאן.

11. ItayPBM Member

תודה על התיקון.

פ.ס.ז' עושה מאמץ אחרון להחתים את גרגורי ואן דר ויל, המגן הימני המצויין של אייאקס. שחקן צעיר שיכול בקלות להפוך לכוכב גדול. אני מקווה שזה יצליח ונאסר לא ישתגע ויזרוק עליו איזה 40 מיליון יורו... 15-20 מיליון זה מחיר ריאלי.

12. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

4-5 מיליון זה מוגזם. בהצלחה עם החור ההגנתי הזה. אני מבין שאתה רואה הרבה משחקים של אייאקס, כי אני לא ראיתי שהוא כזה מצויין, אבל טוב, אולי אני לא רואה טוב.

בהצלחה עם הבחור. שני קרוסים טובים בהתקפה ישכחו את כל הגולים שתקבלו מהאגף שלו.

13. ItayPBM Member

מודה, ראיתי משחקים בודדים של אייאקס העונה. התרשמתי ממה שראיתי ממנו, אבל אם אתה אומר שהוא חור באגף אני מאמין לך.
    זה לא שכריסטוף ז'אלה הוא עילוי הגנתי, ככה שאני לא חושב שמהבחינה הזו יהיה הבדל משמעותי.

14. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

ואן דר ויל (גם בעונת השיא שלו, 2010) חי על תרומה התקפית. אין ספק שיש לו יכולות בתחום הזה. קחו בחשבון שבהגנה מדובר במגן חלש, ואת זה כבר הבינו רוב הקבוצות ביבשת (אף הצעה קונקרטית לא הוגשה בשנה האחרונה למרות שאייאקס כבר הודיעה שהיא רוצה למכור אותו).

מדובר ככל הנראה ב-5 מיליון אירו. מחיר הגון לכל הצדדים אני מניח.

15. ItayPBM Member

אכן כן, 5-6 מיליון יורו. ואן דר ויל הזה לא ליכשטיינר אבל אני מניח שזה טוב מבחינתנו.
    בינתיים ההגנה נראית זבל אבל אולי היכולת ההתקפות שלו תעזור לנו.