הליגה הצרפתית 2013\2012 :: פ.ס.ז' אלופה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י HapoelFan, ‏10/8/12.

1. Don Joan Roman Member

כסף, כסף ועוד פעם: כסף.
    אחריי שפאריס סן ז'רמן ביצעה את הרכש המטורף שלה הקיץ הזה אז העלות של שידורי הליגה הצרפתית בארץ עלתה מחצי מיליון דולר לעונה ל800 אלף דולר לעונה ולערוץ הספורט אין את הכסף הזה (מאותה סיבה הוא גם לא משדר ליגה אנגלית), הליגה הסרבית לצורך העניין תעלה להם 200 אלף דולר לעונה.

2. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

המגן ההולנדי נמכר בסופו של דבר בסכום סביר ליכולת שלו, ללא ההייפ המנפח, בניגוד לכל השמועות שהיו בעבר. ביחס למה שיש לפריזאים הוא אפילו יכול להתגלות כהחתמה טובה.

3. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחלה משחק יש עכשיו בין בורדו לניס.. בורדו במשחק לא רע הגיעה לכמה מצבים טובים אבל החמיצה והחמיצה, ואז משום מקום הגיע אדום מפגר של הבלם שלהם(מס' 6) ומאז המשחק נרגע וניס בעיקר מניעה את הכדור.. התוצאה כרגע 0:0 אבל כפי שזה נראה כרגע ניס יותר קרובה לעקוץ מאשר בורדו

עריכה: בורדו בסופו של דבר משיגה את השער שכל כך הגיע לה בדקה ה85

משחק מצוין בסופו של דבר נגמר 1:1

נערך לאחרונה ב: ‏2/9/12
  4. ItayPBM Member

איזו פתיחה פריזאית! כבר אחרי 25 שניות זלזול איברהימוביץ? כובש באלגנטיות. אולי סוף סוף ננצח?

5. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

בשעה טובה הפריזאים משיגים ניצחון ראשון העונה..דווקא במשחק הכי קשה על הנייר מבין הארבעה שהיו להם

6. doundoun Member

חיכיתי ארבעה מחזורים על מנת להגיב ולמרות שהליגה עדיין בחיתוליה נראה לי שעל עובדה אחת
    אין עורערין, פאריז תהיה אלופה.
    פאריז תהיה אלופה לא בגלל היכולת "המדהימה" שלה עד עכשיו אלא ובעיקר מפני שהיריבות שלה
    פשוט רחוקות מאוד באיכותן, ליל מכרה בשלוש השנים האחרונות את מיטב כוכביה והמחליפים
    פשוט לא טובים דיים, ליון עם ועכשיו בלי לוריס נמצאת בעונה פיננסית מספר 2 והשאיפה
    הגדולה שלה היא לסיים במקום השלישי, מארסיי אמנם עם 12 נקודות אבל כשתגעה הפציעות
    הצהובים והאדומים ברור לכולם שמקום 3 או 4 יהיה הצלחה אדירה במיוחד כשגברת דרייפוס
    לא מוכנה למכור יותר מ 49% ממניותיה לשייחים הערבים למיניהם.מונפלייה אמנם לא ממש
    נחלשה אבל ההתתפות בשלב הבתים תקיז ממנה דם רב ומבחינתה מקום שני יהיה הישג אדיר.
    כל שאר הקבוצות כולל בורדו וסט אטיין עשויות בהחלט לסיים בצמרת אבל אף אחת לא תוכל
    לסכן את ההגמוניה הפריזאית.

לגבי נושא השידורים, ערןץ הספורט מבחינתי פשט מזמן את הרגל ולפיכך התארגנתי מבעוד
    מועד על צלחת לווין כולל כרטיס של אל ג'זירה ספורט והיום אני מתפנק בכל טוב { 8ערוצי
    ספורט} כולל נבא, יורוליג ומכללות. כדורגל ישראלי לא ממש מעניין אותי ואילו את הכדורגל
    הגרמני אני רואה על הערוצים של דובאי.
    מי שלא רוצה לווין יכול להתחבר לאתר הזה http://www.annatel.tv/ ותמורת 40 ש"ח
    בחודש לקבל את קנאל פלוס ספורט ושני הערוצים של being sport וזאת באיכות hd וזאת
    בנוסף ללא מעט משחקים בכל הענפים בשאר הערוצים.
    אופצייה אחרונה היא כמובן האינטרנט,שם תוכלו להוריד משחקים שלמים וסיכומי מחזור
    מכל הליגות בעולם,http://www.motdgoals.com/ יש עוד אתרים לכל המעוניינים.

7. skyday20 Member

אפשר לבדוק את זה חופשי, בדקתי את זה, אתר דיי טוב.
    יש שם גם את ערוץ 2 ו 10 מישראל...
    -------
    trial finished.

http://client.annatel.tv/channel/94.html

https://dl.dropbox.com/u/6504736/Oriya/New%20folder%20%282%29/clapclap%20-%20Copy%20-%20Copy.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏8/9/12
  8. doundoun Member

לכל מי שדאג לפאריס סן ז'רמיין, אפשר להירגע.
    לא נצחון גדול אבל כשיש לך את איברהימוביץ בקבוצה הכל פשוט וקל יותר.
    2 -0 על טולוז מצמד של השוודי {השני מנבדל פסיבי שהפך לאקטיבי} כשווראטי האיטלקי
    הצעיר נותן וואחד הצגה בהתקפה ובהגנה. ננה נכנס ברבע השעה האחרונה ואת התסכול
    שלו יכולנו להרגיש עד נתניה....
    מילה על טולוז, המון כשרון עם הרבה צעירים,עוד נשמע עליהם העונה ולבטח בשנים הבאות.

מונפלייה שיחקה אצל ריימס העולה החדשה, החמיצה ללא הרף ונענשה ממתפרצת של דייגו.
    סבאלה איזן בשער נהדר אבל ההגנה של מונפלייה השנה לא דומה לזאת מחודש מאי.... צמד
    שערים של ריימס קבעו הפסד שלישי לאלופה והרבה מאוד חששות לקראת ארסנל ביום שלישי
    וסט אטיין ביום שישי.

9. adirda Member

^ לא צמד, את השער הראשון הבקיע פאסטורה באלגנטיות בהקפצה מעל השוער, את השער השני הבקיע איברה מו שער ריק.

משחק טוב של פאריס, שליטה מוחלטת בכל המגרש.. המשחק יכל להגמר בקלות 4/5-0.

10. doundoun Member

סורי,טעות שלי שכנראה נבעה מבך שבשני השערים היה איברה בנבדל פסיבי אבל בשער הראשון היה לפסטורה מספיק שכל לא למסור לו אלא להקפיץ באלגנטיות מעל השוער.
    משחק טוב של פאריז אמרת? נכון אבל רק לאחר השער הראשון,עד אז די שקול.

11. ItayPBM Member

סוף סוף משחק טוב של פריז. לא מחמיצים ובסוף תיקו, לא מנצחים בקושי אלא מנצחים בצדק ובצורה די מרשימה.
    משחק ששיקף את הפערים בין שתי הקבוצות, טולוז קבוצה לא יותר מבינונית ולמרות הניצחון הטוב זה לא מבחן אמיתי. דינמו קייב זו קבוצה יותר טובה ויהיה מעניין איך פריז תתמודד בליגת האלופות אחרי כמה שנים טובות שלא היינו שם.
    עכשיו צריך לנצח פעמיים משחקים קלים בליגה ויאללה למגרש הכי נאחס בעולם.

12. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

דווקא אני (ומי שראו איתי את המשחק) לא ממש התרשמנו מפריז.. הרבה דברים שהם לא יותר ממקריים בקבוצה, אני עדיין לא מצליח לזהות שיטת משחק אצל אנצ'לוטי (למרות המערך המפורסם שהוא אוהב לשחק איתו) ובינתיים אני לא ממש חושב שאפשר לסגור את הליגה בטח כשהקבוצה נמצאת בפיגור מאחורי היריבות שלה,

גם באלופות למרות שלא הוגרלה לבית קשה, יהיה להם מאוד קשה להצליח ולהגיע רחוק ממה שאני רואה,
    נכון שעדיין הקבוצה צריכה עוד להתחבר ושיש לה כמה שחקנים שלא היו זמינים ביום שישי האחרון אבל עדיין ממה שראיתי עד עכשיו אני די מאוכזב ביחס לציפיות מקבוצה שיש לה את אחד הסגלים הטובים באירופה

13. doundoun Member

מארסיי עם נצחון חמישי רצוף אבל נדמה לי שאף אחד במועדון לא ממש בונה שם על אליפות....
    עוד מילה לגבי פאריז, ראיתי אותם ב4 משחקים שלמים ואי אפשר שלא להתרשם מצוות השחקנים
    האיכותי שם אבל על מנת להדביק את כולם { להכין את המיונז כפי שאומרים הפרשנים הצרפתיים} חייבים
    עוד זמן ולמזלה של פאריז אני באמת ובתמים לא רואה אף קבוצה שתוכל למנוע ממנה אליפות.

14. adirda Member

פאריס בניצחון מרשים בבית 4-1 בליגת האלופות על דינמו קייב..

--

בליגה במשחק שפתח את המחזור השישי - פאריס ניצחה בחוץ 4-0 את באסטיה משערים של מנז - איברה - מאטוידי - ושוב איברה, משחק חד צדדי, שליטה מוחלטת של פאריס.. באסטיה סיכנה את השער פעם אחת, פעמיים..
    פאסטורה לא שיחק כנראה מנוחה.
    אבל למה לבאצי לא שיחק? אני לא חושב שהוא היה בסגל..

נערך לאחרונה ב: ‏22/9/12
  15. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

נראה שהיציאה על אנצ'לוטי פה בפורום היתה טיפה מוקדמת, 2 מחזורים בסך הכל, ונראה שמאז עם השינויים הקלים שלו, פאריז נראית נפלא. היא היתה רצה עד הסוף כך או אחרת, ואני עדיין חושב שהיא הפייבוריטית הברורה, אבל אני מאמין, ואשמח מאוד גם, שליון תחזיר את התואר הביתה ותתקרב עוד יותר ליריבה השנואה בראש טבלת הזכיות, סנט אטיין