הליגה הרוסית - עונת 2010

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Obafemi, ‏16/3/06.

1. Old_Pirate Member

על סיביר רשמתי בתוצאות של חצי גמר.....אני באמת לא יודע איך זה קרה....בהכלת אדון פורסנקו (מנהל ליגה) בטח לא יצליח להרדם בלילה....הם כמובן רצו שאפילו סטורן ראמנקוי השחקו באירופה....אבל יש חוק של אופ"א שהם לא יכולים לשנות.....יאללה...שהיה קצת חג של משחקים באירופה גם לסיבירים....בכל מקרה אף אחד חוץ מגדולות (שגם הן לא תמיד) לא להתקדם רחוק....לפחות אנשים רגילים יקבלו קצת כדורגל, שלפני זה ראו אותו רק בטלויזיה ))) אני באמת חושב שזה טוב וחשוב!

לגבי נאלציק....באמת עוד לא היה להם מבחן אמיתי...אבל טוב שמנסים להתחרות בגדולות....רק טוב זה עושה לליגה בכללי....גם חשוב מאוד להזכיר , שלעומת טאראק גרוזני שפרויקט פוליטי נטו...הם לא מאורבים בכל מיני משחקי שופטים וכדומה....זה טוב....

לא סובל לוקומוטיב.....שירדו ליגה.....שם הם היו 90% מכל ההסטוריה שלהם....בשבילי מוסקבה זה:ספרטק, צסק"א, דינמו וטורפדו....כל השאר להוריד ליגה...!!!!
    ב-97 היתי שבמשחק נגד לוקו....במוסקבה.....150 אוהדי זניט....מול 70 אוהדי לוקו....בטח אנשים חולים אוהדים את הקבוצה הזאת....לסגור לוקו=להוריד מחירים לרכבות ברוסיה... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

2. Old_Pirate Member

מה קורה אם האצטדיון שלכם "מטאלורג"??? לפי מה שראיתי יש מגרשים יותר גרועים בלינה...

3. duck kc samara Member

אין לי מושג,האתחדות כותבת שצרכים לזרוע את הדשא מחדש,באתר הרשמי שלנו כותבים שהמשחק יתקיים כרגיל במטאלרוג גם בקאזן אותו דבר.
    כנראה כל המשחקים יתקיימו כסדרם לא יהיו שום בעיות.

אני מקווה שעד 2018 יהיה לנו כבר איצטדיון חדש http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx ....
    נמאס כבר לחיות בחור הענק הזה אפילו שירותים נורמלים לא יכולים לסדר שמה.

4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

בכלל ברוסיה נראה שיש מהפכת איצטדיונים וכמעט כל הקבוצות בדרך לבנות איצטדיונים מודרנים כאלה ואחרים בטח כשרוסיה רוצה לארח מונדיאל ב-2018 או 2022, והאמת שזה נראה לי יכול להיות מונדיאל מוצלח מאוד.

אני חושב שהגיע הזמן שנתחיל לדבר על העונה ועל המשחקים של הקבוצות, בטח כשיש לנו שני נציגים בליגה, הרי מדובר בביבראס נאתכו שחקנה של האלופה רובין קאזאן וזאב חיימוביץ', שמשחק זו עונה שניה בקבוצתו טרק גרוזני, סוג של סכנין ברוסיה כזה. בכל אופן היום ישנם שני משחקים: טרק גרוזני נגד לוקומוטיב מוסקבה והמוליכה המפתיעה ספרטק נלצ'יק נגד דינאמו מוסקבה המאכזבת עד עתה.

הטבלה אחרי 7 מחזורים:

1. ספרטק נאלצ'יק (4:11) 15
    ----------------------------------
    2. זניט סנט פטרסבורג (2:7) 15
    3. צסק"א מוסקבה (6:11) 14
    4. רובין קאזאן (1:5) 13
    5. לוקומוטיב מוסקבה (9:10) 10
    6. פ.ק. רוסטוב (11:8) 10
    7. טרק גרוזני (4:7) 10
    8. ספרטק מוסקבה (6:7) 10
    9. אנזי מאקאצ'קאלה (7:8) 9
    10. טום טומסק (7:8) 9
    11. דינאמו מוסקבה (6:6) 9
    12. אמקאר פרם (6:6) 8
    13. אלניה ולאדיקאוקאז (9:6) 8
    14. קריליה סובטוב סמארה (12:5) 5
    15. סאטורן ראמנסקאיה (6:3) 4
    16. סיביר נובוסיבירסק (18:6) 1

נערך לאחרונה ב: ‏1/5/10
  5. Old_Pirate Member

חברים אין לי ממש זמן ושפה לעשות פה סיכור של המשחקים, אבל להגיב או לספר מה שהוא מעניין....אני תמיד יכול

אצטדיונים

בפועל יש כרגע בניה רק של אצטדיון של זניט, אבל הפרוייקט אצמו מאוד גדול, לא מדובר שם רק באצטדיון אלה בדברים כמו: נמל, תחנות רכבות תחתית חדשות, שכונת מגורים חדשה, שיפוץ גדול של כל האזור (שזה פארק בגודל של חצי מרכז ת"א).....כאשר סבא ואבא שלי היו הולכים למשחקים, אז היה מגיע קהל של 100 אלף איש וזה היה בילוי של כל היום....מקום ממש יפה.
    לגבי שאר האצטדיונים....זה יותר בקטע של אצל מי שהוא בראש....על הנייר או סןף סוף עשו אבן פינה....
    היום יש הכנות גלובליות לקראת אולימפידה בסוצ'י.....דרך הגב, הממשלה עושה הכל כדי שקבוצה מסוצ'י לקראת אולימפיאדה תהיה בליגה בכירה.....עד עכשיו הם כל שנה עלו ליגה....בסוף שנות ה-90 הם כבר שיחקו בליגה בכירה....קבוצה מיותרת לחלוטין.....

שחקנים ישראלים

תכלס אין מה לרשום....
    חחימוביץ שיחק ב-3 משחקים העונה....שום דבר מיוחד.....
    נאתכו גם מה שהוא בסיגנון.....הבקיע שער אחד...אבל אין לו מקום קבוע בהרכב....במחזור אחרון שניהם לא שיחקו, וזה למרות שברובין יש הרבה פצועים

אלניה-רובין 1-1
    אין לי אפשרות לעלות ווידאו ממחשב של העבודה....שער ענק של אלניה....השוער שלהם, מיכאיל קרזאקוב.....שחקן זניט, ואח קטן של החלוץ שלנו....

טרק-לוקומוטיב 0-0
    אנז'י - קריליה 0-0

ספרטק נאלצ'יק - דינמו 0-1

אחרי שבמהלך השבוע מאמן של דינמו קובאלב פוטר מקומו תפס בוז'וביץ (אמקר, פ.ק מוסקבה). כרגיל מהלכים אופיניים מאוד להנהלה של דינמו, לא חשוב מה לעשות...העיקר לעשות....כנרא לבשבילם כל מקום מלבד ראשון חוסר הצלחה.....בוזוביץ חתם לשנתיים (אם אני לא טועה), ויקבל 3 מיליון יורו לשנה.

סיביר-רוסטוב 0-2
    צסק"א - טום 1-3

זניט-סאטורן 0-1

אחרי שבסביבות דקה 20 הורחק שוער של סאטורן.....סאטורן הסתגרו ליד הרחבה שלהם....ולקראת הסוף ניקולאס לומברטס (נבחרת בלגיה) מבקיעה שער נצחון

ספרטק בפרם נגד אמקר משחקים עכשיו.....

6. Old_Pirate Member

זהותם של קבוצות קווקזיות בליגה בכירה

טרק גרוזני

סוג של הפועל עזה.....פרוייקט פוליטי נטו....

אנזי

סוג של סכנין או אום אל פאחם....

ספרטק נאלציק

סוג של אחי נצרת

אלניה ולדיקווקז

אלופת רוסיה לשעבר, אוכלוסיה ידידותית...לרוב נוצרים קווקזים או רוסים

7. Old_Pirate Member

משחק שסוגר את המחזור 8....
    אמקר - ספרטק 2-0

בראזיאלים של קרפין מתחילים לעשות עבודה, אחרי שבעלים של ספרטק בכל רעיון מדגיש שהוא לא מרוצה מאיך שהקבוצה שלו נראת....קרפין מצליח למצוא מילים נכונות.
    ארי וווינגטון הם הכובשי שערים..

8. Old_Pirate Member

מחזור 9

רובין - סיביר 0-1
    נאתכו לא שיחק.
    טום - טרק 1-2
    חחימוביץ שיחק 90 דקות בהפסד לטום. עשה שתי עבירות ללא כרטיסים.

דינמו - אמקר 1-1
    לוקומוטיב - סאטורן 1-0
    נצחון ראשון של סאטורן העונה.
    רוסטוב - צסק"א 0-1
    קריליה - אלניה 0-1

זניט - ספרטק נ. 1-3
    זניט עולים לראש הטבלה, אחרי נצחון חשוב על אורחים מנאלציק....שכנרא בטעות היו עד עכשיו במקום ראשון. משחק יוצא מין הכלל של פאיזולין שיצא במצית השניה ובישל 2 שערים, שנתן מסירה לרחבה..שאחריה השופט הצביע על ניקודה הלבנה....בזמנו פאיזולין נרכש מספרטק נאלציק... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

ספרטק מ. - אנז'י משחקים עכשיו....

9. duck kc samara Member

לא מבין מה קורה ללוקומטיב,יש לה הרכב מצוין,אחד הטובים בליגה ומפסידה משחק שאמורה לקחת די בקלות את 3 נקודות,אכזבת העונה עד עכשיו ללא ספק.
    עוד דבר שמעצבן אותי בלוקומטיב,העונה הם "קנו" מקרליה שחקן בשם איגנטייב כישרון ענק!!!והוא פשוט מתייבש במילואים שלהם גם לא תמיד משחק שמה..אני רואה את טורבינסקי מייקון לא עושים כלום העונה וזה מוציא אותי מעצבים שהורסים כישרונות כאלו,גם גאטגוב קראתי עליו בסוף עונה שעברה שיש לו פוטנציאל ענק והשנה הוא יפרוץ אבל חוץ מכמה פעמים שהוא עלה מהספסל לא שומעים ממנו יותר מדי.

זניט בנתיים נראת הכי מרשימה,ספאלטי עושה שמה עבודה טובה מצוינת,יש לה הרכב איכותי מאוד עם שחקנים כמו דני,ביסטרוב,אניקוב וקארזקוב שעוד לא התחמם כנראה,מאכזב עד עכשיו.

הליגה עצמה די מאכזבת מבחינת איכותית ציפתי ליותר,יותר מדי קבוצות חלשות,האיצטדיונים די ריקים גם הדשא לא משהו.
    מקווה שאחרי המונדיאל והעברות הליגה תיהיה יותר מעניינת,בנתיים חוץ מזניט אף אחד לא מנסה לא מאיים ברצינות על אליפות.

10. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

כבר כמה שנים שלוקומוטיב די מאכזבת בליגה, בחמש שנים האחרונות היא אף פעם לא הייתה בצמרת, הכי קרוב לכך היה עונה קודמת כשהיא סיימה במקום הרביעי.

יש למישהו הסבר למה העונה יש מעט שערים בליגה, הממוצע עומד על 1.92 שערים למשחק שזה די מביש.

11. duck kc samara Member

הדשא ברוסיה נורא פשוט,כל המאמנים מתלוננים על האיכות של הדשא בעיקר כשהקבוצות הקטנות יותר משחקות המשחקים שלהם נראים יותר כמו קרבות גלאדיאטורים,ולרוב משחקים פיזים כאלו נגמרים ב0-0 משעמם.

אני מקווה שיביאו לרוסיה לארח את מונדיאל 2018 כדי שיתחילו לבנות איצטדיונים נורלמים ונראה באמת כדורגל איכותי.
    הליגה בשנתיים אחרונות מאכזבת מאוד,אחרי הזכיה של זניט בגביע אופא ציפתי שהרמה רק תעלה בליגה יביאו יותר זרים יותר איכותים,אבל בנתיים הכל הולך הפוך הכוכבים הרוסים עוזבים למערב אירופה,והליגה רק נחלשת משנה לשנה,אפשר לראות את זה אפילו בכך שרובין זכתה פעמיים ברציפות באליפות רוסיה עם סגל אפור בלי יותר מדי כוכבים או שמות בולטים.
    גם הגעה של צסק"א לרבע גמר ליגת אלופות לא הרשימה אותי בכלל,זה קרה עם הרבה מאוד מזל,בעיקר בזכות סביליה עונה חלשה מאוד של סביליה.

אני מקווה שספאלטי עם זניט יחזירו את הכדורגל הרוסי למפה,הכדורגל הנהדר שהם הציגו עם אדבוקט בזכיית גביע אופא אבל הפעם שיעשו את זה בליגת אלופות.

נערך לאחרונה ב: ‏8/5/10
  12. Old_Pirate Member

למרות שמאז שהתחילו לשחק כדורגל ברוסיה , בחלק הזה של העונה....הדשא הוא תמיד אותו דשא.....יותר נכון לא תמצא הרבה ירוק ב"דשא" הזה.....
    זה כמובן פוגע בעיקר בקבוצות גדולות, עם שחקנים יותר איכותים וטכנים...הקטנות בעיקר מחפשות תיקו נגד הגדולות, וחוסר דשא תמיד בעדם....
    והמשחקים בין הקטנות, זה באמת קרבי גלדיאטורים....לפעמיים זה נרא כיאלו מאמן לפני המשחק לא דורש נצחון מהשחקנים, אלה השמדת היריבה... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

לוקומוטיב....
    לא יודע מה להגיד אליהם, אבל יש דעה שמאמן שלהם יורי סיומין....כבר מיצה את האצמו.....לדעתי אם הם לא יעלו לליגת האלופות בסיום העונה, הוא הצטרך לחפש לאצמו קבוצה מהמרכז הטבלה או לנסות בפעם השניה לכבוש את אוקראינה....

זניט
    לא משחקים יפה, אבל מאוד יעיל.....לדוגמא שער היחידי שהובקע נגדינו מהמשחק...היה של ספרטק מ., והשופט קיבל ציון נמוך...כי השער הובקע מנפדל....עוד אחד קיבלנו מפנדל....ובמשחק האחרון.....מבעיטת עונשין....בתוצאה 3-0.....בקיצור מקווה שהפעם באמת יהיה מעניין באירופה, וסוף סוף נתגבר על המחסום התמידי......קבוצות איטלקיות...

13. Old_Pirate Member

מחזור 10

אחרי שלשחקני קבוצות כדורגל ברוסיה, עוברו תלונות של גולשי הפורום...על כמות קטנה של שערים....הם מבטיחים להשתפר....

צסק"א - טרק 1-4
    זהב חחיימוביץ לא שיחק....צסק"א כרגיל מנצחים אחרי הפסד לרוסטוב.....כרגיל...כי זה היה הפסד שלישי ברציפות לרוסטוב...בעונה שעברה, רוסטוב נצחו בשני המשחקים...

סיביר - קריליה 1-4
    סיביר כנרא באמצע הכנות לקראת גמר גביע, שהפעלה לשם זה הסג שיא לקבוצה עד היום.....אני מקווה שכל הפוטנציאל של ההבקעת שערים בחודש זה, הם משארים במשחק נגד קריליה...

אלניה - ספרטק מ. 2-5
    6 שערים לזכותם של המארחים....לצערי אחד היה אצמי...
    :aaarofl:

אמקר - זניט 2-0
    מקסים קנונניקוב, שחקן בית צעיר שהשנה עלה מהנוער לבוגרים....עם שער בכורה....כרגיל שני השערים מובקעים לקראת הסוף....שניהם אחרי קרנות...שלזניט היו 13 או 14.....יחס בעיטות לשער 21 ל-11....לטובת זניט...

ועכשיו רוסטוב מארחים את רובין.....נאתכו לא משחק....
    בתוצאה 2-0 לרובין, נאתכו יוצא על הדשא.....!!

רוסטוב - רובין 2-0
    נאתכו לא הספיק לעשות שום דבר ב-10 דקות...

נערך לאחרונה ב: ‏11/5/10
  14. duck kc samara Member

אם רוסיה מקבלת את האירוח למונדיאל 22\2018 הולכים לבנות שמה לא פחות מ13 איצטדיונים חדשים...

בלינק יש את כל התמונות של האיצטדיונים: http://www.sports.ru/tribuna/blogs/veller/86065.html

אני מקווה שרוסיה תקבל את האירוח כי זה יהיה חתיכת פרוייקט ענק שיכול להרים את כדורגל הרוסי גבוה מאוד.

15. Old_Pirate Member

בדיוק נכנסתי לרשום את זה.... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx