הליגות הנמוכות באיטליה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Franco, ‏20/11/14.

1. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אני לא בקיא במעמד של המועדון ואולי אני זוכר לו חסד מנעוריי, אבל ירידה של ברשה היא לא דבר של מה וכך לא?

2. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא היו בליגה השלישית מאז אמצע שנות השמונים מסתבר. בכל מקרה הם קבוצת הסרייה B הכי מובהקת בתולדות הקאלצ'ו. אף קבוצה לא העבירה יותר עונות בליגה השנייה מברשה.

בינתיים בפלייאוף שתי מיני הפתעות כשאבלינו ופסקארה ניצחו בחוץ את ספציה ופרוג'ה בהתאמה. בחצי גמר פסקארה תשחק מול ויצ'נזה, אבלינו מול בולוניה.

אנקדוטה לגבי פסקארה: המאמן שלה היה מרקו בארוני עד שהוא פוטר מחזור לסיום כשפסקארה במקום התשיעי שלא מוביל לפלייאוף. במחזור האחרון היא הייתה אמורה לארח את ליבורנו שהייתה מעליה בטבלה במה שפרקטית היה משחק על העלייה לפלייאוף. פסקארה מינתה את המאמן של הפרימברה שלה, בחור בשם מאסימו אודו (כן, ה-מאסימו אודו). במשחק הבכורה שלו הם קרעו את ליבורנו 3-0 ועלו לפלייאוף. היום הם הפתיעו את פרוג'ה בחוץ. פתיחה מדהימה לקריירת האימון של אודו.

Alta Tensione ו-Franco אוהבים את זה.
  3. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברשיה בשבילי זה באג'יו, די ביאג'יו, פירלו, חאג'י, דיאנה, טוני, דאיינלי, אדאני, הובנר, האחים פיליפיני וקאראצ'ולו ;). אה וה-V הלבן. למרות שביחס למועדונים שעלו עתה לסריה A, זה בהחלט מה בכך.

4. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אודו בלתי ניתן לעצירה. פסקארה מוציאה תיקו בחוץ נגד ויצ'נזה ועולה לגמר הפלייאוף נגד בולוניה שבמשחק מטורף הפסידה בבית לאבלינו, אבל עלתה בכל זאת לגמר בגלל שניצחה במשחק הראשון ובמצב של שיוויון בולוניה מקבלת את העדיפות עקב כך שסיימה גבוה יותר בעונה הסדירה.

5. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחרי שהמשחק בפסקארה הסתיים ב-0:0. מי יודע להגיד לי אם במידה ונגמר 0:0 האם בולוניה עולה כי היא סיימה לפני פסקארה בטבלה? במידה ונגמר תיקו עם שערים, הם זה כנ"ל גם בולוניה עולה או שיש פה עניין של שערי חוץ או הארכה?

6. SerieA Il Capitano

בולוניה תעלה עם תיקו ומעלה, לפי football-italia.net.

7. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

שיטה נוראית. יאללה פסקארה.

8. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

https://pbs.twimg.com/media/CHFfmoUXEAEunjt.Xxx

9. SerieA Il Capitano

ברוכה השבה בולוניה. עכשיו רק תשפצו את המכתש הזה שאתם קוראים לו אצטדיון, השקיעו ברכש והכל יהיה בסדר.

ועם דליו רוסי כמאמן, ההצלחה בהחלט אפשרית. מאמן נפלא וטוב שהוא חוזר לבמה הגדולה.

10. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

הם ישפצו אותו, זה עניין של זמן. חבורת טאקופינה/סאפוטו די שאפתנית והם רוצים לעשות לדל'ארה מה שאודינזה עשו לפריולי, רק בסדר גודל גדול יותר מן הסתם. אני חושב שהתוכניות הבסיסיות כבר הוכנו ויש עיכובים שנוגעים לביורוקרטיה.

בנוגע לרוסי - לא יודע. אני חושב שיכול מאוד להיות שהוא מעבר לשיא. פסקארה של אודו עשתה את הרושם של הקבוצה המאומנת יותר (אודו תותח ואני מת עליו כשחקן, אם הוא יהיה גם מאמן גדול אני ממש אשמח). בולוניה עלתה בעיקר בגלל הברקות של סגל עדיף (מה סאנסונה עושה בסרייה B אני לא יודע). בולוניה תחתיו ניצחה רק 1 מארבעת משחקי הפלייאוף ששיחקה והיתרון שהשיגה עקב המיקום של העונה הרגילה הציל אותה פעמיים. בכל שיטה אחרת היא הייתה מודחת בשערי חוץ, גם בגמר וגם בחצי.

uri אוהב/ת את זה.
  11. SerieA Il Capitano

יותם, אל תשכח שרוסי אימן את בולוניה מעט מאד. הוא מאמן מנוסה עם הצלחות רבות בעבר. הייתה לו תקופה רעה בפיורנטינה, אבל אני מאמין שהם יכולים להיות איתו סיפור הצלחה.

12. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

בולוניה היא הקבוצה שיצא לי לראות הכי הרבה השנה, פרנקו סוקוליני וזה. לא מרשימה/מאומנת זה אנדרסטייטמנט, החודשים האחרונים (אותם ראיתי פחות בגלל הפציעה של פרנקו) לא היו מוצלחים כשהקבוצה לא מצליחה לחבר ניצחונות. אבל אני שמח, בשביל פרנקו שהיה לא רע בכלל בתחילת העונה ונפצע בתקופה בה בכלל היה מהשחקנים הטובים בקבוצה לדעתי. אבל גם בשביל מועדון שהתרגלתי לראות בסרייה A

13. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

https://scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xat1/v/t1.0-9/11403204_984626484929600_592924811430048433_n.Xxx?oh=cc3c6be2f700b85dcac30fe9037fe42e&oe=561071FF

Franco ו-Alta Tensione אוהבים את זה.
  14. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

6,000 מנויים מכרה עד כה פארמה. סרייה D רבותיי.

ברשה רשמית הקבוצה שתחליף את פארמה בסרייה B.

15. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

מה קורה עם לצ'ה?