הליגות הנמוכות באיטליה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Franco, ‏20/11/14.

1. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

חלוץ אגדי ששרף את הקריירה על עזרה לנזקקים.

2. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברצינות עכשיו: מה אני עושה בדיון הזה בכלל?! מגניב רצח, אבל מה לי ולדברים המשעממים האלה.

שיהיה לכולם לילה טוב עם חלוץ אגדי באמת. בלי תירוצים מוזרים על נזקקים וזה.

3. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

@אלעד סע חזרה לאי הגשם אם כך, חתיכת אנגלופיל. מנסים קצת לעודד אותך שתשכח לפחות ולו לכמה דקות שהפדופיל הצרפתי עדיין עומד על הקווים ושארסנל עוד עונה לא תזכה בשום דבר (אבל כמעט) מלבד מחמאות על כדורגל "אטרקטיבי". הפרסונה של מוסקאגול מעניינת יותר מכל שחקן אחר באנגליה (שיכורים ובוגדים, הגיע הזמן שתרעננו קצת, לא?). חוצפן.

https://pbs.twimg.com/media/BsCI6BPIAAAw_gB.Xxx

סיוט נעים.

אלעד אוהב/ת את זה.
  4. SerieA Il Capitano

בינתיים בליגה השלישית באיטליה, Lega Pro התקיים אמש הדרבי של מחוז אמיליה רומניה בין פארמה ורג'אנה.

רג'אנה אשר שיחקה בליגה הבכירה באיטליה לאחרונה בסוף שנות התשעים היא יריבתה של פארמה ושל סאסוואלו והמשחק אמש התקיים באצטדיון, MAPEI STADIUM, אשר הבעלים של סאסוואלו הוא הספונסר שלו.

פארמה המרגשת אשר חברת הביטוח AON מופיעה על חולצתה ניצחה 2-0 ועלתה למקום החמישי, בשוויון נקודות עם קבוצת נעוריו של אלסנדרו דל פיירו, פאדובה.

פארמה נמצאת כאמור במקום החמישי בליגה, אשר בראשה כעת נמצאת ונציה. יהיה מעניין לראות אם פארמה תוכל לעלות לסרייה B, אוהדי הקאלצ'ו ודאי ישמחו לראותה חוזרת, למרות העובדה שהאיצטדיון שלה הוא אחד המעצבנים ביותר באיטליה לפחות לטעמי.

נערך לאחרונה ב: ‏20/12/16
  5. Don Joan Roman Member

אמנם איצטדיון מעצבן אבל עמוס בנוסטלגיה איטלקית משובחת על ימים שהסריה הייתה הליגה הטובה בעולם ביי פאר, מאחל בלב שלם לחזרה לטארדיני, כמו שבזמנו גם קיוויתי ויחלתי לחזרה של פיורנטינה, למרות שקשה לנו אצלה באופן סיסטמתי

Sent from my m3 note using Tapatalk

SerieA אוהב/ת את זה.
  6. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

צריך בנוסף לציין שזהו הדרבי דל'אנצה הראשון בין הקבוצות לאחר כמעט 20 שנה. המפגש האחרון התקיים בתחילת 97' בסרייה א', המשחק אגב נגמר ב-0-0.

Don Joan Roman ו-SerieA אוהבים את זה.
  7. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

ברונו סוקוליני סיים את ההשאלה שלו בראיו ואייקנו, כרטיס השחקן שייך למנצ'סטר סיטי, ויצטרף להלאס ורונה. לא כל כך מעניין כיום אחרי שבגיל 23 ברונו עדיין עומד במקום, אפילו צועד לאחור אולי, ולא הצליח להותיר חותם אפילו בראיו בליגת המשנה הספרדית. אבל קצת מעניין (?) בגלל שהוא חובר בורונה לאחיו הגדול פרנקו סוקוליני, כשזו הפעם השנייה שהם משתפים פעולה בקריירה (חצי שנה בראסינג לפני מס' שנים).

ממה שאני רואה גם פרנקו, תקווה גדולה יותר בזמנו, לא ממש משחק אז סיכוי טוב שהם יארחו אחד לשני חברה על הספסל ובאימונים בעיקר.

gilad16 ו-אלעד אוהבים את זה.
  8. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

תגובה אליאסית טיפוסית.

Franco אוהב/ת את זה.
  9. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

סוקוליני זה אח(ים)!
    פרנקו אחד השחקנים שהכי ריגשו אותי בשנים האחרונות ועם ברונו הייתי מצ'וטט לפני שהתפרסם המנייאק :)

Die Werkself אוהב/ת את זה.
  10. SerieA Il Capitano

בוודאי תשמחו לשמוע:

1. רוברטו אינסינייה, האח של, עבר בהשאלה ללאטינה מהמקום ה-15 בסרייה B. השבוע היא ניצחה את הלאס ורונה 2-0 ואינסינייה ג'וניור שיחק 78 דקות. בלאטינה משחק גם מקדונלד מאריגה, אקס אינטר ופארמה.
    2. ספאל כבר במקום השני בליגה עם 39 נקודות.
    3. אנדראה קארצ'ולו עדיין משחק בברשיה. בהרכב.
      http://whatyearisit.info/img/what_year_is_it.Xxx​

נערך לאחרונה ב: ‏23/1/17
    Franco אוהב/ת את זה.
  11. Don Joan Roman Member

קאראצ'ולו - איזו נוסטלגיה, ממש אהבתי אותו.

Sent from my m3 note using Tapatalk

12. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

מחצית במשחק הצמרת בין הלאס ורונה לבנבנטו 2-1 לאורחים. שער של סיסה אחרי מהלך אישי יפה פותח את המשחק, ומשתלב קצת בדיון האקטואלי על הצעירים של אטלנטה מאחר והגינאי שהגיע כנער לאיטליה שיחק במחלקת הנוער של המועדון הנ"ל לפני שפנה לקריירה נחמדה, עושה רושם, בליגות הנמוכות כולל עונה אצל הלאס ורונה החביבה.

בהמשך המקומיים משווים עם שער יפה מצידם, הפעם מהלך קבוצתי נחמד שמסתיים אצל לופי, לפני שצ'יצ'רטי (שחקן נחמד, לא בטוח שלרמה יותר גבוהה - @zitto strunz זכה לשחק אצלכם?) מכניס כדור יפה ממצב נייח למישהו שמנצל תרדמת בהגנה המקומית, או ניסיון כושל למלכודת אופסייד, לכבוש.

לא משחק גדול, אבל יש קצב סביר יחסית למה שהייתי רגיל בעונות הקודמות בליגה הזו, העונה לא יצא לי כמעט בכלל לראות, ויש את ברונו סוקוליני בהרכב עם הופעה טיפוסית של עבודה קשה במרכז השדה ופחות טיפוסית עם אחוז סביר של מסירות מדויקות ושחלקן אפילו מקדמות את התקפת הקבוצה השם ישמור! על הספסל פרנקו סוקוליני יחכה להזדמנות לרשום דקות ראשונות מזה זמן מה ובכלל דקות עם אחיו הצעיר.

לא שבאצטדיון הזה יש לזה הרבה משמעות, אבל כמות יפה יחסית של אוהדי חוץ שהגיעו מרחוק עד לורונה. איך נחשב הקהל של בנבנטו בכלל?

13. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

אתמול בערב התקיים קרב הצמרת בין פארמה לפורדנונה שהסתיים בניצחונם של האמיליאנים 3-2 כשמיודענו ג'אני מונארי (שעבר לפארמה לפני שבועיים מקליארי) וקלאיו (הבומבר לשעבר של סיינה) הפכו את התוצאה בין הדקות 88-92. פארמה נצמדת לראשונה בטבלה, ונציה של פיפו אינזאגי (שנפגשו בשבוע שעבר וסיימו בתיקו 2-2).

SerieA אוהב/ת את זה.
  14. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

Franco אוהב/ת את זה.
  15. SerieA Il Capitano

אומנם רבים מאיתנו רוצים שפארמה הגדולה תחזור לסרייה A, לאחר התפרקותה וירידה לליגה הרביעית בחשיבותה באיטליה, אבל כרגע מבית ב' של ה-LEGA PRO, הליגה השלישית בחשיבותה באיטליה, תעלה לסריה B ונציה, שנמצאת במקום הראשון. פארמה, נמצאת רק במקום השני שמוביל לפלייאוף על העלייה.

הסיפור של ונציה מעניין מאד אף הוא. הקבוצה לא שיחקה בליגה הבכירה באיטליה מאז 2002, עת ירדה לליגה השנייה, ולפני כשנה וחצי רכש אותה עורך הדין האמריקאי, ג'ו טאקופינה. הקבוצה מצפון איטליה אשר בעבר כיכב בה אלברו רקובה, פשטה רגל שלוש פעמים ב-12 השנים האחרונות.

הבעלים האמריקאי הציג את תכניותיו בראיון לגאזטה דלו ספורט: "התכניות לאיצטדיון החדש כבר מוכנות. ראש העיר מאחורי ותומך בי היות והוא מבין שבניית האיצטדיון החדש תיצור עשרת אלפים משרות חדשות לעיר. אני לא רוצה להתחייב על מועד, למרות שהייתי רוצה שכבר ב-2019 ניכנס לאיצטדיון החדש, אך אני מבטיח לכם שאני עובד על כך יום-יום".

האיצטדיון הוא רק חלק מתכניותיו של טאקופינה, אשר מעוניין להחזיר את ונציה לליגה הבכירה כמה שיותר מהר. מאמן הקבוצה הוא פיליפו אינזאגי, שבוודאי ירצה להוכיח את עצמו לאחר החוויה הטראומתית במילאן (ועד כה, עושה זאת). הבעלים אפילו הקים את מועדון האוהדים הראשון של ונציה בארה"ב, "VFC NYC OFFICIAL SUPPORTERS CLUB".

הצעד הראשון בתכניתו השאפתנית של טאקופינה היא לגבור על פארמה במאבק על העלייה לסרייה B.

יהיה מעניין לעכוב אחריהם.