הליגות הקטנות באירופה 07/08

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י צהוב שחור בנשמה!!!!, ‏9/2/08.

1. צהוב שחור בנשמה!!!! Member

עוד שבוע של ליגות הסתיים, וכמה ליגות חזרו לאחר פגרה.
    אני אכתוב רק על הליגות שקראו בהם דברים מעניינים השבוע, אתם מוזמנים להוסיף.

הליגה האוסטרית היא אחת מהן.
    והיא חזרה בגדול עם מהפכים ענקיים.
    עד לפני המחזור האחרון, בליגה האוסטרית היה שוויון במקום הראשון בין שטורם גראץ, זלצבורג ואוסטריה וינה (37 נק'), אך המחזור הזה אוסטריה וינה סיימה בתיקו שהוריד אותה מהמקום השלישי לרביעי, אך המהפך הכי דרמטי הוא ההפסד של שטורם גראץ שהייתה ראשונה לוואקר טירול שהייתה אחרונה, וכל הליגה השתנתה.
    שטורם גראז ירדה למקום החמישי וואקר טירול עלתה למקום התשיעי עם תקווה לשרוד בליגה.
    זלצבורג היא הקבוצה שניצחה מבין השלוש, וכרגע היא ראשונה.
    ראפיד וינה ולינץ שגם כן היו במאבק, נכנסו חזק בתוכו, וכרגע ראפיד וינה שניצחה עלתה למקום השני, ולינץ שגם כן ניצחה עלתה למקום השלישי.
    המצב: 1. פצ. זלצבורג (40), 2. ראפיד וינה (39), 3. לינץ (38), 4. אוסטריה וינה (38), 5. שטורם גראץ (37).
    במחזור הבא, 2 מפגשים של קבוצות שנמצאות במאבק המחומש.לשטורם גראץ זאת תהיה התקווה היחידה לזכות באליפות אם היא תנצח בבית את לינץ השלישית, וגם יהיה את משחק הגדולות של הליגה האוסטרית כאשר אוסטריה וינה תארח את זלצבורג, ואם וינה תנצח, יש סיכוי שהיא תהיה ראשונה, אלא אם כן ראפיד וינה תנצח את קבוצת התחתית של אלטאץ'.

בליגה הבלגית התקיים משחק העונה בין סטנדארד ליאז' לקלאב ברוז', ותופתעו - ליאז' של טועמה ניצחה 2-1 בחוץ, אבל, למרות שהיא במקום הראשון, אסור לה לזלזל, כי היא נמצאת עם ברוז' בדיוק באותו מספר נקודות.
    סרקל ברוז' הפסידה לגנט וההפרש בינה למקום הראשון הוא 4 נק', אנדרלכט לעומתה ממשיכה להתאושש והפער בינה לבין המקום השלישי הוא גם כן 4 נק', ונקודה אחת מבירסחוט שסיימה רק בתיקו ביתי עם זולוט ווארגם.
    המצב של גנק של ברדה ויצחקי ממשיך להידרדר כאשר השבוע היא הפסידה לווסטרלו וצנחה למקום השמישי בפערים גדולים מקבוצות הצמרת.

בליגה היוונית החילופים בין המקומות 1-3 פשוט לא נגמרים...
    אולימפיאקוס השלימה את המשחק החסר שלה וניצחה את ארגוטוליס 0-1 קטן, והיא עכשיו ראשונה נקודה לפני פנאתנייקוס.
    א.א.א. אתונה למעשה במצב לא טוב והיא 5 נקודות מהמקום הראשון.
    היום א.א.ק. אתונה מארחת את קסאנטי ופנאתנייקוס תתארח אצל אטרומיטוס, אך גם אם שתיהן ינצחו, לאולימפיאקוס תמיד יהיה את יתרון המשחק החסר.
    נראה שהמאבק הזה יפסיק להיות מותח, עד שיבואו הדרבים הגדולים בין 2 מתוך 3 הקבוצות האתוניות האלה.

בליגה הפורטוגלית ספורטינג ליסבון חזרה למקומה הטבעי בין 3 הראשונות וזאת לאחר שויטוריה גומאיירש הפסידה לנשיונאל, וספורטינג ניצחה את אמדורה.
    הבעיה היא שגם בנפיקה ופורטו ניצחו, מה שמרחיק את הפערים ביניהם לבין שאר הנקודות.
    בנפיקה 4 נקודות מהמקום השלישי ופורטו 14 נקודות מהמקום השלישי, ונראה שפורטו לקחה כבר את האליפות...

בליגה הסקוטית ריינג'רס וסלטיק פשוט לא מפסיקות לנצח, והם ממשיכים להגדיל את הפער.
    מאטרוול עלתה למקום השלישי אחרי שדנדי יונייטד סיימה בתיקו, וזה אומר שההפרש בינה לבין סלטיק הוא 14 נק', ובינה לבין גלאזגו הוא 18 נק'.
    אברדין, שכמעט ניצחה את באייר מינכן בגביע אופ"א, ממשיכה להידרדר והיא הפסידה 1-3 להיברניאן, מה שהוריד אותה עד למקום ה8!!
    את גביע הליגה היא כבר איבדה, ועכשיו ללא ספק המטרה המרכזית שלה היא הגביע הסקוטי, שלא ממשיך להתקדם במיוחד.

2. Juvy-Yoni Member

ולעדכון לליגת הקטנות באמת באירופה
    הליגה האסטונית תתחיל שבוע הבא ב8/3/2008

להלן המשחקים של המחזור הראשון
    JK Tulevik Viljandi-Levadia Tallinn
    JK Kalev Sillamae-JK Maag Tammeka
    JK Tallinna Kalev-JK Trans Narva
    TVMK Tallinn-JK Vaprus Parnu
    Flora Tallinn-JK Nomme Kalju

בליכנטנשטיין כנארה יש רק 8 קבוצות אז יש נוק אווט החל מהרבע גמר FC Vaduz לקחו שנה שעברה
    משחקי חצי הגמר הם שיתקיימו ב22/3/2008
    FC Ruggell - FC Vaduz
    Eschen Mauren - FC Balzers

משחקי רבע הגמר שהתקיימו ב23/10/2007-7/2/2007

Schaan Azzurri 0 - 5 FC Vaduz
    FC Ruggell 1 - 0 FC Balzers II
    FC Schaan 1 - 4 Eschen Mauren
    Eschen Mauren II 0 - 8 FC Balzers

תגידו ליגה בכירה של כל מדינה בעולם אני כמעט בטוח ימצא (מתברר שיש מדינות שאני לא יודע עם יש להם ליגות) ויביא לכם את הליגה שלה ויש סיכוי גם את הגביע וליגת המשנה

אבל תבקשו מדינות שאתם יודעים שיש להן ליגות

נערך לאחרונה ב: ‏7/3/08
  3. spurs229 Member

קוסובו.
    מזרח טימור.
    נאורו.

אני במתח לראות מה קורה שם.

4. C.F.C Member

אותי מטרידה השאלה מה לעזעזל הולך עם סנטה קולמה באנדורה (יש לי חיבה למועדון הנידח הזה מאז שהם סידרו לי שעות שלמות של צחוק)?

5. Juvy-Yoni Member

אוקי לא מצאתי את המדינות האלו
    לקוסובו אני לא בטוח אם בכלל יש להם ליגה

אבל לגבי סנטה קולומה
    היא במקום הראשון לאחר 14 מחזורים אם 3 ניצחונות תיקו אחד ובלי הפסדים 33 נקודות והפרש שערים של 37-16 בפער של 3 נקודות מהמקום השני ריינג'רס סנטה קולומה
    במחזור הקודם היא סיימה ב1-1 נגד סנטה ג'ולייה מהמקום השלישי
    סנטה קולומה מובילה את הליגה מאז המחזור השביעי

בגביע האנדורי אין לי מידע לגבי השנה
    אבל שנה שעברה סנטה קולומה ניצחה את סנטה ג'ולייה בפנדלים אחרי 2-2

וכעת דוגמא לכוחו של המקור שלי

בליגת ארגנטינו B בארגנטינה
    G. y Tiro ניצחה 6-3 את Famailla

עוד דוגמא
    ברצלונה מובילה את הליגה של הרפוליגה הדומניקנית

הצמרת בליגה הדרומאפריקנית היא
    אייאקס קייפטואון
    סופר ספורט יונייטד
    פריי סטייט סטארס

6. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אז המקור שלך לא מעודכן כי במחזור האחרון של טורנאו ארחנטינו B התרחשו המשחקים הבאים
    Atletico Familla - Central Norte
    1-1
    G y Tiro (gimnasia y tiro) - general Paz
    0-1

אנא להתעדכן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏7/3/08
  7. צהוב שחור בנשמה!!!! Member

חיבה?
    המועדון החביב שלך הולך לקחת אליפות היסטורית, מפ.צ. ריינג'רס, ואולי הוא יפגוש את בית"ר בסיבוב הראשון בצ'מפיונס, מי יודע...

8. Juvy-Yoni Member

ומה המקור שלך?
    תגיד לי בבקשה בהודעה פרטית

9. מילובאן 23 מירוסביץ' Member

רק חבל שבית"ר מתחילה מהסיבוב השני...

10. roeiuzan Member

איפה בפורום אפשר לקבל סקירה מלאה על קבוצות הליגה הצרפתית הראשונה, והיכן גם מדברים עליהן? תודה מראש.

11. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

בפורום כדורגל עולמי שבו אתה נמצא כרגע יש נושא של הליגה הצרפתית

http://www.asoccer.co.il/index.php?showtopic=17666

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏17/3/08
  12. Pele Member

מישהו יכול להסביר איך זה שעכשיו דקה 60 במשחק, ראפיד וינה מובילה 6-0 בחוץ על זלסבורג.. כשהיחס למשחק הזה באתרי ההימורים היה

Austria SV Salzburg - Rapid Wien 1.90 3.61 5.27

נערך לאחרונה ב: ‏24/3/08
  13. C.F.C Member

מן הסתם, זלצבורג קבוצה יותר טובה על הנייר שתפסה יום מזעזע ולראפיד לעומת זאת הכל הולך.

14. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

פורטו הבטיחה אליפות שלישית ברציפות 5 מחזורים לסוף העונה אחרי שהביסה 6-0 את אמאדורה , הפער עומד על 19 מבנפיקה לה משחק חסר או 18 מגימארייש.

שימו לב לנתון המדהים של ליסאנדרו "ליצ'ה" לופס חלוצה הארגנטינאי של פורטו , 21 גולים ב23 משחקי ליגה !!!

http://img329.imageshack.us/img329/5586/22947dw8.Xxx
    שחקני פורטו חוגגים אליפות נוספת

15. תומר22 Member

האליפות הכי קלה שנראתה בפורטוגל מאז עונת 72/73. כאמור, זהו תואר שלישי רצוף של פורטו ואליפות מס' 23 בסה"כ. המאמן ז'וסוואלדו פריירה זכה כמובן להארכת חוזה בשנה נוספת וינסה לשמור את הכוכבים הארגנטינאים ליצ'ה (לופס) ולוצ'ו (גונזאלס) שבאמת נתנו עונה גדולה, כמו גם ריקרדו קווארסמה.