הם שחורים, הם כוכבים, הם... הכוכבים השחורים!

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י Obafemi, ‏31/5/10.

1. cazzo Il Capocuoco

לגאנה חסר מישהו שישים את הכדור ברשת, ראיתי במשחק נגד גרמניה שהיו הזדמנויות טובות לשער, אבל הכדורים שבעטו לכיוון המסגרות הלכו יותר לידיים של מנואל נוייר מאשר לכיוון הרשת. הבעיה שחוץ מאסאמואה גיאן, יש רק את מת'יו אמואה (העוקבים מהליגה ההולנדית מכירים) ואת דומיניק אדייה אבל האחרון בקושי מקבל דקות בנבחרת הבוגרת.

2. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

רייבאץ הקשיב לי והוציא את טאגו. אבל אינקום עשה הרבה פחות בהתקפה מאשר הוא עושה כשמשחק מגן. חוץ מזה הוא לא למד להישמר מנבדל. מגן, כמו שאמרתי.
    העצה הבאה לרייבאץ: להוציא את מנסה ג'וניור. הוא היה חסר ביטחו מהפתיחה וזה נגמר בפנדל.
    אפיה עדיין קוסם!

3. cazzo Il Capocuoco

בכל אופן, עדיין הוא הפתיע אותי מאוד ואת ארצות הברית במיוחד, בעיקר במחצית הראשונה. שיחק עם שלושה בלמים (צמד המנסה ועוד פנטסיל אחד), אינקום מגן ימני (עדיין חסר נסיון), והאנס סארפיי מגן שמאלי. וזה במקום לשחק עם קשר חמישי, ולכן משחק האגפים היה יותר טוב מבמשחקי שהיו, כמו משחק ההתקפה עצמו. בכל אופן, ארצות הברית הכניסה את פיילהאבר במחצית השנייה והאמריקאים התאימו את עצמם לגנאים והצליחו להוציא פנדל, אבל אני חושב שבגדול ג'ונתן מנסה לא רע בכלל. השאלה אם יש לו מחליף ראוי חוץ מוורסה של הופנהיים?

4. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אם סרפיי חוזר, לי אדי יוכל לשחק בלם.
    אינקום שיחק קשר לדעתי. אני גם ראיתי אותו בתפקיד הזה במונדיאליטו.