המאבק כנגד זליגת התכנים בערוצי הספורט

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י גל_2, ‏21/7/07.

1. Don Joan Roman Member

גם לי אין בעיה בנוגע לליגה אנגלית, צרפתית, ספרדית, איטלקית וכל הליגות בחו"ל, אבל אנחנו בעצומה הזאת מדברים בעיקר על הדישורים של הישראליות באירופה ועל השידורים של הנבחרת הצעירה.

2. בית"רי מלידה Member

שוב פעם צ'ארלי נשך אותך?

3. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

חתמתי ללא כל היסוס.

4. בית"רי מלידה Member

התבלבלת: זו לא עצומה להפחתת מחיר של הפאולנר במארזים של 24... :aaarofl:

5. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

איך לוקחים את החתימה בחזרה? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

6. בית"רי מלידה Member

בשביל מה לקחת? ממילא לא ייצא ממנה כלום. מצד שני, זו דמוקרטיה, כל אחד יכול להתחיל עצומה, כמו בתקופת המונדיאל.

7. kfiros Member

כמו שהמורה שלי לכלכלה מהתיכון אמר, כמה שהצרכן הישראלי חושב שהוא חכם, כך הוא יוצא הפראייר הגדול

אז נכון, אין שום עבירה מוגדרת של אותם גופים שרוכשים את זכויות השידור
    מה שמפליא זה על ההתנהלות שלנו כצרכנים שנותנים יד לתהליך היקור ההדרגתי של תכני הספורט שהולך ומזנק, בקצב הזה תהיה בטוח שעוד שנתיים יעלו עוד ערוצים חדשים- ערוץ נפרד לליגה הספרדית, ערוץ נפרד לאיטלקית, ערוץ נפרד להולנדית, ערוץ נפרד לF1 כשכל אחד מהם שווה עוד 20 שקלים כל חודש ותגיע לחבילת ספורט של למעלה ממאה ש"ח כל חודש

אז מאחר ואנחנו בשוק חופשי בעל תחרות משוכללת, מותר לנו, הצרכנים שמתיימרים להיות נבונים, להתאגד ולהלחם נגד התופעה ע"י אי רכישת הערוצים החדשים וביטול מיידי במידה ורכשנו, כולל את 5+ שגם ככה לא אטרקטיבי במיוחד היום

במקרה של ערוץ הספורט, הייתי יכול להבין אם היו פותחים מרכזי שידור בפריפרייה, תורמים לנזקקים ואגודות ותורמים לפיתוח תשתיות ספורט בארץ, אבל במקום זה, הכספת הבומבסטית של בעלי מניות ערוץ הספורט תמשיך לגדול וקצב הגידול שלה לינארי כשכל העשרות מיליונים האלה מועברים לאלפיון העליון בלי שום סיבה מוצדקת

8. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

חתמתי למרות שאני מאמין שהעצומה הכי טובה תבוא אם כולנו לא נשלם ל"ערוצי הספורט".

בדיבורים וחתימות כולם אלופים.

9. REAL MADRID Member

תראו, החיים לא הוגנים, כולם נפלו בפח והזמינו את הערוצים כשהכל התחיל לפני מספר שנים.
    ערוץ הספורט נפגע קשות מצ'רלטון, תהיו בטוחים שבלי צ'רלטון המונדיאל, הקופה, וכל אירוע ספורט גדול היו משודרים חינם.
    כולם פה קופצים על ערץו הספורט בטענה של "זליגת תכנים", ערוץ הספורט יכול לעשות מה שהוא רוצה עם הזכויות שידור שלו.

ערוץ הספורט קונה את הזכויות מזכיין, הזכיין יודע שייצא לו יותר במידה והוא ימכור את זה לערוץ PPV ולכן ערוץ הספורט עושה הכל בשביל לשמור אצלו כמה שיותר דברים.

כולם חותמים על עצומות וכועסים על כל העולם אבל ברגע אחד שהם שומעים על משהו מסוים שמשודר בערוץ בתשלום הם ירוצו להזמין. לכל מעשה שאנחנו עושים יש תוצאה, החיים לא הוגנים.
    כמו שחיים אמר החיים זה לא אמיול.

10. בית"רי מלידה Member

ארקדי מכר את זכויות השידור ב 250 אלף דולר, למה העצומה איננה נגדו? צביעות, ופוליטיקה.פעילות חברתית? מה עם העלאת מחיר הלחם? חברתי עלאק...ממש דואגים למסכנים.

כל הסיפור כאן מסריח, וכדאי שתקראו את הכתבה הזו, כדי להבין טוב מאוד מה קורה פה:

http://www.nrg.co.il/online/4/ART1/612/176.html

וכמו שריאל מדריד כתב ( אהבתי! ) : "החיים הם לא אימיול"

11. Don Joan Roman Member

אררקדי לא מכר כלום כי הוא לא יכול למכור כלום, הזכויות שידור של המשחק הזה מוחזקים אצל קופנהאגן, את הזכויות של המשחק בארץ ארקדי מכר לערוץ 22 למרות שספורט חמש הציעו לו יותר כסף והרבה יותר כסף.

12. בית"רי מלידה Member

הוא לא מכר כלום...הוא מכר לערוץ 22....פחחח....

כמה שטויות במשפט אחד של ילד מושפע שהעובדות לא מבלבלות אותו.דבר והיפוכו במשפט אחד.http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

תמשיך לשפוך כאן את הזבל והשטויות שמאכילים אותך, תוכי.

נערך לאחרונה ב: ‏24/7/07
  13. Sergio Ramos Member

אני לא מאמין בכלל שהעצומות האלו יעזרו,הערוצים ימשיכו לשדר בכסף ולא יעזור כלום.מה לעשות שאנחנו עם של מפגרים והלוואי שכל המדינה הייתה כמו כל המתנגדים פה לשידורים בכסף.אין ברירה חייב לחיות עם העובדה,שהעם הישראלי הוא צרכן גרוע.ואם עם צרכן כזה גרוע,לא נוכל להקים חרם אזרחי לעולם.

14. Don Joan Roman Member

תאמין לי, אם לא היית מצחיק אותי, הייתי שוקל ברצינות לשלוח אותך להסתכלות מר מרמור

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏24/7/07
  15. בית"רי מלידה Member

אל תתאמץ מדיי: אנחנו יודעים מי אתה, ויודעים שאתה טיפש.תמשיך לכתוב שטויות, זה משעשע. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx