המאבק על הכרטיס האחרון....

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Dyer, ‏4/4/03.

1. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמובן לליגת האלופות!
    זה דיי ברור, ארסנל מנצ'סטר וניוקאסל כבר יהיו שמה.
    אבל מי לצידן...?
    צ'לסי ואברטון מתחרות, ולאחרונה גם ליברפול נכנסה למאבק.
    אברטון נמצאת שמה בעיקר בגלל רוני, אבל תראו איזה הפרש שערים..... ליברפול נמצאת שמה למרות כל המעידות המחפירות, ובזכות הנקודות שאגרה בתחילת השנה, וצ'לסי נמצאת שמה כי פשוט השנה היא מפסידה פחות לקבוצות תחתית...

מי לדעתכם תיקח? פרשנויות יתקבלו בברכה.

2. KirkH Member

חחח, ווין רוני? אוהדי אברטון מכירים אותו בעיקר ממשחקי הנבחרת, אצל הטופי-בויז הוא בקושי רואה מגרש. אם אברטון יהיו שם זה בעיקר בגלל דיוויד מויס שמוציא מסגל שבעונה שעברה כמעט ירד ליגה הרבה הרבה יותר ממה שהוא שווה. אהה כן, ואסור גם לשכוח את ה"אלון מזרחי" של הפרמייר-ליג, בראין מקברייד שהגיע הפציץ בלי סוף וחזר לארה"ב...

3. RE-QL Member

רוני הוא באמת לא הסיבה העיקרית לעונה המופלאה של אברטון הוא רק דבר שהופך את זה מעונה טובה לעונה מצויינת.
    והדעה שלי די ברורה ליברפול ישנה אבטון וצ'לסי עברו אותה אבל הרדס התעוררו ויעברו את הכחולים*2 ולדעתי בסיום העונה יהיו יותר קרובים למובילות מלקבוצות שהולכות לאירופה.
    הימור שלי
    4.ליברפול
    5. צ'לסי
    6.סוטון
    7.אברטון (אם לא נמוך מזה)

4. Hammers Fan Member

יש רק סיבה אחת להצלחה של אברטון והיא דייויד אנסוורת'.

אני כולי תדהמה שהתותח הזה לא בנבחרת. מגן אגרסיבי ומלא באנרגיה. פשוט מחסל את שחקני הכנף שעומדים מולו.

מן אהוד כחילה כזה.. אחד שיפתח את הפנים רק כדי להציל כדור מחוץ..

http://news.bbc.co.uk/olmedia/1895000/images/_1898264_u300.Xxx

5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש לי הרגשה צ'לסי.
    בגלל זולה,בגלל שהשנה כשמדברים עליה מזכירים אותה יותר קרוב לניוקסאל מאשר לליברפול,בגלל הכדורגל החיובי והטוב שהיא משחקת.
    לליברפול השחורה והגנתית לא מגיע,חוץ מג'ררד וקצת אואן של תחילת העונה אין להם שחקנים טובים ומוכשרים,רק פועלים שחורים,ואני כאוהד של כדורגל פתוח מקווה שגם צ'לסי וגם אברטון יעברו אותה.......

6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

צ'לסי עשתה היום צעד מאוד גדול ומשמעותי לקראת הבטחת מקום בליגת האלופות.
    ניצחון בשיניים על סנדרלנד בעוד שליברפול היריבה הגדולה חוטפת על הראש. רק שימשיכו ככה ושנה הבאה יהיה שמח.

7. KirkH Member

זה התחיל כרגיל במופע איימים של האדון ראניירי. הציטוטים שלו בכל האתרים היום בבוקר דיברו על העובדה שהוא פשוט בהלם מכך שרק אתמול (שישי) הוא ידע על כך שלקבוצה יש חמישה שחקני הרכב פצועים. עם כל הכבוד בעידן הטלפון כזה מצב לא מקובל אפילו בליגה ג' בארץ.
    זה המשיך בהרכב שהקשר הכי התקפי בו הוא אנריקה דה-לוקאס שחוץ מבעיטות ממעל 25 מטר כל קשר בינו למושג התקפה מקרי לחלוטין. התוצאה = כבר בדקה ה-12 סנדרלנד עולה ליתרון. מהדקה הזו דרך אגב, לא ראו את סנדרלנד על המגרש. רק במחצית השניה עם הכניסה של קול במקום דה-לוקאס צ'לסי התעוררה באמת. שער שיוויון של זולה בתוספת שער ניצחון של הילד בדקה ה-85 סוגר עניין.

למרות ש-5 הפרש זה לא רע בכלל, זה ממש לא מספיק, וזה ממש לא הסוף. המשחק האחרון של העונה הוא באנפילד ואסור ואם אפשר חייבים להימנע מהגעה למשחק הזה במצב שהוא יקבע משהו. יש עוד שישה משחקים וזה אומר שיש עוד מספיק נקודות בקופה.
    מה שכן, אולי סוף סוף, בניגוד לעונות הקודמות צ'לסי באמת פיתחה איזה שהוא סוג של קילר-אינסטינקט שלא ראינו ממנה בעבר. משחק רביעי או חמישי שלוקחים ב10 הדקות האחרונות והיו עוד לפחות שלושה שגם הפכו פיגור ליתרון. לפחות בקטע הזה צ'לסי על הדרך הנכונה...

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

קירק יש לך טעות, במחזור האחרון המשח הוא הגשר ולא באנפילד.

ובהחלט 5 הפרש זה לא מספיק אבל זה פער משמעותי בשלב זה של העונה.

9. burning soil Member

לצ'לסי הכי מגיע,למרות שאין מגיע בכדורגל,הם הכי מתאימים מבין חבורת הצמרת
    והשנה הם מוכיחים שהם טובים.
    אבל דווקא הייתי מעדיף לראות את אברטון בצ'מפיונס,זה יכול להיות מאד מעניין.

10. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

להגיד את האמת,עם רוני היה מקבל יותר דקות השנה לדעתי היא הייתה צמודה לניוקסאל כרגע,ובאמת יהיה מעניין לראות את רוני בליגת האלופות,אם זאת אולי באמת יש צדק בזה שהוא על הספסל הרבה,לא לפגוע לרוני בעתיד.
    בכל מקרה,אחרי הניצחון של אברטון על ניוקסאל,נשאר רק לקוות שגם היא וגם צ'לסי יתרחקו מליברפול השחורה,ויאבקו ראש בראש על הכרטיס לליגת האלופות.

11. שגיא Guest

אני חושב שליגת האלופות, בשלב הזה של ההתפתחות שלו, רק יכולה לפגוע בו.

הרי ראינו כמה מאמנו דואג לו, ולא שמח בדיוק עם ההמולה סביבו, ומשחקי נבחרת שיכולים להרוס לו.
    ליגת האלופות יכולה ליצור עליו עומס גדול מידי, הרבה בשנה הבאה הוא בטוח יהפוך לשחק מפתח, וגם דקותיו בנבחרת יעלו, לכן, ליגת האלופות יכולה ליצור עומס גדול מידי על הילד, ובכך להפיל אותו חזק, ואני לא מאמין שמישהו באמת מאחל לדבר הזה. הרי כשרון כזה לא רואים כל יום.

בכל מקרה, אני לא מאמין שצ'לסי תאבד את המקום שלה.