המבורג 2006/7 - הדיון הרשמי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏4/12/05.

1. cityblues beter dead than red

לירן (או מרסליניו)הגיע הזמן לשנות את כותרת המשנה של הקבוצה המדוברת ביותר(לפחות בשבוע הקרוב)בגרמניה.
    אני מקווה שחברת הבירה תפצה שוב את האוהדים שנסעו דרומה בשלג שלא נגמר כדי לראות את באיירן מפסידה לאהובת ליבם http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_dance.Xxx

2. Marcelinho Member

לירן טיפל בנושא...

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

בקשר להמבורג... הניצחון על באיירן היה פשוט ניצחון ענק בשביל המועדון שסוף סוף מכניס לנו קצת עניין לליגה. המשחק הבא של המבורג יהיה נגד קייזרסלאוטרן ב-AOL Arena, שבו אם היא תנצח, ובאיירן תשמוט נקודות אצל וולפסבורג, באמת יהיה מותח עד הסוף. לצערי המצב עכשיו הוא שבאיירן לא תמצמץ בדרך לתואר וחבל.

3. מכבי מגדל העמק Member

זה המצב העגום בעולם כיום, לא רק אצלכם.

גרמניה-באיירן
    צרפת-ליון
    ספרד-ברצלונה
    אנגליה-צלסי
    איטליה-יובנטוס

כול הליגות כבר ממזמן למעשה סגורות, חבל

4. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

המבורג מקבלת חיזוק רציני (!) : איחוד האמריות יאמצו את הקבוצה.

אחרי התמיכה הכלכלית בצ'לסי ובארסנל, חברת התעופה של איחוד האמירויות נכנסת גם לשוק הגרמני. שלשום (ראשון) נחתם הסכם בינה לבין המבורג חוזה למשך שלוש שנים, בהן תקבל הקבוצה הגרמנית 5 מיליון יורו בכל שנה.

דיטמאר ביירסדורפר, מנהלה הספורטיבי של המבורג אמר: "אנחנו מאושרים מכך שהחברה תהיה הספונסרית הראשית שלנו ואנחנו גאים שהם בחרו בנו לצד קבוצות מפוארות אחרות באירופה כמו ארסנל, ופאריס סן ז'רמן".

בעונה הבאה יהיה לדול הרבה כסף להביא חיזוק,אולי לוקאס פאדולסקי...

5. Marcelinho Member

סטפאן ביינליך וסרגיי בארבארז אומרים ביי ביי ל AOL Arena

בהמבורג הציבו לאחרונה מועד אחרון לחתימת חוזים אצל שחקני הקבוצה. בארבארז, חלוצה הסרבי ומלך שערי הקבוצה וביינליך, שחקן קישור של המועדון, לא היו מרוצים מההצעות שקיבלו, וככל הנראה יפרדו מהקבוצה ולא יכללו בסגלה בעונה הבאה. בהמבורג העבירו את המסר הבא לתקשורת הגרמנית: "סוכני השחקנים אמרו שהם לא מרוצים מהחוזים שהצענו לשחקנים, ושהם לא מוכנים לחתום עליהם ולהישאר בהמבורג. אנחנו מאחלים להם בהצלחה בדרכם החדשה מחוץ להמבורג".

6. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא אסון גדול לקבוצה.

7. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

חבל..
    הם שחקנים ותיקים בקבוצה וחבל שהם יעזובו.
    עכשיו דול יצטרך לחפש קשר אחורי חדש וחלוץ. עלו כבר שמות שאולי יחליפו אותם ?

8. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

ביינליך כבר מזמן לא משחק וברבארז לא כזה חלוץ גדול שאי אפשר למצוא לו מחליף.

9. Marcelinho Member

מה גם שהוא מבוגר מאוד ואני לא חושב שיראה יכולת שוות ערך ליכולת שהוא הציג כמה שנים קודם.
    הצעד הזה רק יפתח את בני לאות' המוכשר שלאחרונה כובש, ואולי סוף סוף נראה את הכישרון פורץ קדימה.

נערך לאחרונה ב: ‏17/3/06
  10. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

נדב, השנה ברברז הוא השחקן הכי אפקטיבי של המבורג ונחשב לאחד המצטיינים של הקבוצה. לא ברור לי למה לא מאריכים את החוזה עימו, ממש לא ברור.
    לגבי ביינליך , שהוא היה כשיר הוא נחשב שחקן הרכב לכל דבר ודבר, שני שחקנים שיכולים לחזק את הסגל גם לשנה הבאה במקרה והקבוצה תעפיל לליגת האלופות ולהוסיף מניסיונם, כאלו דברים חוזרים בהפוכה ד"א.

11. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

לגבי ברברז אז מבחינת מספרים זה נכון. אבל הוא לא כזה גדול שאין לו תחליף וכמו שאמרו פה הוא כבר מבוגר וכנראה שזו העונה האחרונה שהוא מסוגל לתת ברמה כזו. בכל מקרה לא תהיה בעיה למצוא לו מחליף (בני לאות'?).

לגבי ביינליך זה אכן לא באשמתו והוא פצוע אבל העובדה היא כי כבר מצאו לו מחליפים מספיק טובים והם מסתדרים גם בלעדיו (ואן דר וארט, דה יונג וטרוכובסקי).

נערך לאחרונה ב: ‏17/3/06
  12. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברור שאפשר לימצוא להם תחליף,לכול אחד אפשר אבל הם שחקנים ותיקים בקבוצה והם יכולים להביא את הניסיון שלהם לשחקנים צעירים,מה גם שכמו שלירן אמר,אם המבורג רוצה לשחק בליגת האלופות שנה הבאה היא חייבת עומק בסגל שלה.
    כרגע דה יונג משחק בתפקיד של ביינילך,אבל הוא יותר שחקן הגנה מקשר.
    אני לא בטוח שלאוט' יכול להחליף את בארברז שנותן השנה עונה מצויינת,בכול אופן מהשנה הבאה יכנסו משקיעים חדשים (איחוד האמריות) יהיה לדול הרבה כסף לבזבז על רכש.

13. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

מכה קשה להמבורג לקרת הסיומת הטעונה והמאבק על המקומות לצ'מפיונס ליג, הבלם והקפטן דניאל ואן בוייטן נפצע ויש חשש שהוא סיים את העונה, מכה מוראלית קשה לקבוצה של תומאס דול..

14. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

בהחלט מכה קשה להמבורג,לאבד את הקפטן שלה ועוד בסוף העונה במאני טאיים,חבל.
    אבל אני סומך על דול שימצא מי שיחליף את ואן בוייטן.

15. cityblues beter dead than red

לא הבנתי למה פתחו דיון נפרד ליכולת של המבורג,אפשר היה לנהל אותו בדיון הרשמי.
    אני יודע,לא הייתי כאן הרבה זמן,הנשירה של התכולים שלי מהמשך הגביע האנגלי+ההפסד של המבור בבית בשבוע שעבר הוציא לי קצת את החשק.
    היום המבורג קיבלה חותמת סופית כראויה להיות קבוצת ליגת אלופות.משחק רותח ועצבני שלפעמים איבד מה"כדורגל" שלו,כרטיס אדום מוקדם למרסיו משאלקה +7 כרטיסים צהובים עזר לנו לשלוט בקצב המשחק.
    השער של אאילטון בדקה ה-80 גמר את המשחק והעניק לי חיוך גדול.
    ביום ראשון הבא משחק קשה מול גלאדבך,נקווה שיהיה טוב.

ת'אמת,אני לא יודע בעד מי אהיה בשבוע הבא,באיירן או ברמן,כנראה שאסתפק בתיקו,גם ככה לא ניקח אליפות אז לפחות שנרחיק את ברמן.

לירן או מרסליניו,הצהוב שחטפו ג'רולים,אטובה,ברבארז ויונג ימנעו מאחד מהם לשחק בשבוע הבא?