המגפייז מסתערים על חלון ההעברות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י VeXiS, ‏30/12/04.

1. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

אמממ אני מציע להפוך את הדיון הזה לדיון של ניוקאסל בתקופת ההעברות.
    כל כך הרבה שמות רצו, רצים, וירוצו במהלך חלון ההעברות.
    עוד לא נפתח, וכבר שתי החתמות.
    אתמול החתימה ניוקאסל את סלסטין באבאירו מצ'לסי.
    http://www.africafoot.com/pics/joueurs/babayaro/celestine2.Xxx
    באבאירו הוא אגב השחקן הניגרי הראשון שמשחק בניוקאסל, למרות ששולה אמאובי נולד בניגריה, אבל עלה בגיל 5 לאנגליה והוא משחק עבור הנבחרת האנגלית.

"אני מתרגש והאוהדים גם צריכים להתרגש. חיזקנו את הקבוצה, ועם באבאירו אנחנו שמחים לקבל את בומסונג". כך נשמע היום גרהאם סונס, לאחר שז'אן אלן בומסונג, הבלם הצרפתי החדש מריינג'רס, עבר את הבדיקות הרפאויות. ניוקאסל תשלם לגלאזגו ריינג'רס פיצוי זעום של 8 מליון פאונד.
    http://img.ssz.co.za/020925JeanAlainBoumsongInActionGbg.Xxx
    סונס המשיך ואמר כי: "אנחנו רדפנו אחריו תקופה מסוימת, ואני בטוח שהוא יוכח כתוספת משמעותית עבורינו. זוהי עמדה שאנחנו צריכים חיזוק בה, והוא יעשה זאת. הוא שחקן מאוד מוכשר, זו הסיבה שהיו"ר הוציא עליו כל כך הרבה כסף."

ומה הלאה? כמו שסונס אמר מספר פעמים, מקומו של אף שחקן לא בטוח. השומעות חוגגות:
    ניוקאסל הציעה 5 מליון פאונד עבור סילבין דיסטין, סונס אפילו לא מכחיש את זה. כזכור, לפני שנתיים העדיפה ניוקאסל לוותר על דיסטין תמורת הבלם הנהדר מאיפסוויץ', טיטוס בראמבל.
    שני עיתונים אנגליים מפרסמים היום שניוקאסל הביעה התעניינות בלואיס בואה-מורטה הפורטגלי. האם זה מה שאנחנו צריכים? אני בספק.
    רוני יונסן, שחוזהו הזמני מסתיים מחר, ישוב ככל הנראה לנורווגיה מולדתו. יונסן שיחק סך הכל 3 משחקי ליגה ושני משחק גביע-ליגה בניוקאסל.
    נודע שיובנטוס הביע התעניינות באוליבייר ברנארד, שמקומו הקבוע בהרכב התערער עם החתמת באבאירו. כידוע, חוזהו של ברנארד מסתיים בכל מקרה בסיום העונה ועד כה כל הדיבורים על הארכתו עלו על שרטון. צפו להתפתחויות בנושא.
    כמו ברנארד, גם רובי אליוט, שלאחרונה הוצא מרשימת ההעברות ("...דיי! תפסיקו להציע עליו מעכשיו!"), רשאי לנהל מגעים עם קבוצות אחרות מאחר שגם חוזהו מסתיים עם סיום העונה. בניגוד לברנארד, כרגע שום קבוצה לא הביעה התעניינות באליוט.
    באופן מפתיע, מעמדו של טיטוס בראמבל התערער, ויכול להיות ש(לא רק לא זה) בקרוב הוא ימצא לעצמו קבוצה חדשה. יכול להיות שהאיש והאגדה, אנדי אובריין, יעזוב אף הוא. ככל הנראה אחד מהשניים לא יישאר, ואם זה לא יקרה עכשיו זה יקרה בקיץ.
    מי שכבר עם רגל בחוץ הוא לורן רובר, שלא פחות מ6 קבוצות התעניינו בימים האחרונים בשירותיו. רובר ידוע כטראבל מייקר, וסונס גם לא מת עליו, הגיוני שהוא אוטוטו בחוץ.
    גם מעמדו של קיירון דייר האני לא ברור. השחקן, שמתעקש להסתבך בלי סוף בפרשיות שונות, לא מציג יכולת משובחת מתחילת העונה, בנוסף לריב המתוקשר עם רובסון בזמנו. מספר קבוצות הביעו התעניינות, אולם בגלל חוסר האטרקטיביות שלהן (אברטון, סוטון), ובגלל משכורת העתק של השחקן שהן יתקשו לשלם, ככל הנראה הוא יישאר עם החוזה הטוב שלו בניוקאסל, שנגמר לא לפני 2006.
    למרות שהוא הצהיר שהוא המחליף של שירר, יכול גם להיות ששולה אמאובי יארוז את חפציו ויעבור קבוצה כבר בחלון העברות הקרוב.
    שמות נוספים שהוזכרו במעבר לניוקאסל:
    וולטר פנדיאני, בארי פרגוסון, אמדי פאייה, דארן בנט, גלן ג'ונסון, ג'ו קול, אנדי ריד, ג'יימס ביטי, אנתי ניימי, חביב בייה ואבדלוייה מייטה (שניהם ממארסי), יוזף יובו, קארלוס גמארה, קילי גונזאלס, אמרה, איגור טודור, בראד פרידל, יניב קטן.

2. Hammers Fan Member

הדיון נערך ויהפוך להיות דיון בלעדי לניוקאסל בחלון ההעברות.

חשוב להבהיר כי זה לא מתן לגיטימציה לפתיחת דיונים לכל קבוצות הפרימיירשיפ ורכישותיהן בחלון ההעברות, מעתה יש לרכז הכל בדיון ההעברות והשמועות.

3. VeXiS Member

מצטער על הסמטוחה שגרמתי עם פתיחת הת'רד...

דאייר, באבאירו בא כמחליף לברנארד, שיהיה לך ברור. הוא לא חיזוק.

בומסונג בלם שנחשב איכותי ונקוה שסוף סוף ניוקאסל מצאה בלם נורמלי כי מה שהולך בהגנה בשנתיים האחרונות זה פשוט ביזיון (באמת!). בראמבל האיטי (פיזית, שכלית, מה שתרצו) צריך לעזוב וצריכים עוד שני בלמים נורמלים ככה שהאיש והאף יהיה רק בחירה רביעית בהגנה לדעתי.

בקשר לרובר ודאייר דעתי היא שככל שהשניים האלה יעופו יותר מהר ככה יהיה יותר טוב. רובר הוא השחקן הכי מניאק שיש (ואני מדבר מניסיון, החלאה הזה התעלם מכל תחנוניי לתמונה וחתימה בהילטון אבל הצליח לעשות את זה בצורה ממש מעצבנת) וגם על המגרש הוא לא אייאייאיי... דאייר כבר לא ההבטחה הגדולה שהיה וכל מה שהוא עושה עכשיו זה לקחת כדורים בחצי ולרוץ על אותו קו רוחב ימינה ושמאלה בצורה שגורמת לחברי קבוצתו לחטוף ממנו את הכדור. ממילא החלום הגדול שלו זה ליסוע בפרארי אז שיעשה את זה ולא ישחק כדורגל...

4. NewcastleFan Member

לשמחתי בומסונג הוא לא חתול בשק(מה שניוקאסל בד"כ רוכשת) אלא שחקן שכישוריו ידועים.בלם פיזי עם משחק ראש משובח ומיקום מצויין.לא ברור למה הוא בחר בריינג'רס ובליגה הסקוטית החלשה.הסיכום עימו בריינג'רס עוד היה באמצע העונה שעברה כשעוד שיחק באוקזר.כנראה הציעו לו הצעה טובה והוא סיכם איתם במקום לחכות לקיץ כאשר המון קבוצות התענינו בו.
    אוקזר היתה קבוצת ההגנה הטובה ביותר שנה שעברה בליגה הצרפתית בזכות בומסונג והקולגה שלו פיליפ מקסס שעבר בקיץ לרומא.
    אך לצערי בומסונג אחד לא ייספיק.סונס חייב עוד בלם ריציני ולא רקדניי בלט כמו שיש לנו.אחת ההגנות השערוריתיות שאני ראיתי בפריימירליג מזה שנים.אפילו ההגנה של לידס בעונה שעברה נראת משובחת ביותר לעומת חבורת הלייצנים מאחורה.

5. toon-UPON-tyne Member

תרתי משמע יצא לך http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue3.Xxx

6. green Member

מי זה באבאירו? אפשר לשים תמונה שלו פה?

7. VeXiS Member

הוא ניגרי, תדמיין או משהו. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

8. VeXiS Member

http://www.teamtalk.com/Images/29769.Xxx

הנה לך.

9. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

מספר 6, שלא אוייש לאחר עזיבת וודגייט (שלמעשה לא הספיק ללבוש אותו אפילו פעם אחת), ניתן היום לז'אן-אלן בומסונג, שהוצג לתקשורת.

welcome!
    http://www.nufc.premiumtv.co.uk/javaImages/6/c6/0,,10278~443910,00.Xxxhttp://www.nufc.premiumtv.co.uk/javaImages/9/c6/0,,10278~443913,00.Xxx

10. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

שחקן שמוטלת עליו עכשיו האחריות להצדיק את מלחמת המחירים שקיימו הג'ורדיז עם ריינג'רס עבורו. ראיתי את ריינג'רס פעם אחת העונה מפסידה לאוקזר, והוא ממש לא היה בולט, כנ"ל ביורו האחרון, אבל מי יודע.

11. VeXiS Member

מכיוון שלא רובסון רכש אותו אלא מנג'ר שרוכש בהיגיון אני אופטימי למדיי.

חייבים לזכור שרובסון עשה קניות ביזאריות שלא הוכיחו את עצמן ואני הרבה יותר מאמין בסונס בקטע של קניית שחקנים.

12. KirkH Member

מה שחייבים לזכור הרבה יותר היא העובדה שהטיפשות של רובסון ומשחקי הכבוד שלו עלו לפרדי שפרד 4 ומשהו מיליון פאונד.

רובסון התחיל לשחק עם בומסונג משחקים של "כן רוצה אותו" / "לא מחתים אותו" כבר מינואר של שנה שעברה. בומסונג רצה אנגליה, בומסונג רצה ניוקאסל - רובסון העדיף בראמבל. רק על זה היה מגיע לרובסון לקבל בעיטה בתחת.

13. VeXiS Member

חחחח 4 מיליון פאונד אולי רק על השטות הזאת...

אבל יש גם את:
    ויאנה, 8.5
    קורט, 7.5
    ועוד אולי אני אזכר המוח שלי תקוע...

רובסון פשוט לא יודע לקנות שחקנים, זה כ"כ עצוב.

14. toon-UPON-tyne Member

ברמבל וקורט נחשבו מבטיחים והם עדיין צעירים למרות שלא נראה סיכוי שיצמח מאף אחד מהם יותר מדי. ויאנה רוב הסיכויים יהיה שחקן גדול, רק שלא בטוח לא אצלנו..
    אבל למה אתה שוכח שהוא הביא מצד שני גם את בלאמי, ג'נאס, רובר שהיו רכישות נהדרות שקידמו אותנו מצוין. כשהגענו למקום הרביעי בפעם הראשונה תזכור איזה חלק גדול היה לרובר ובלאמי באותה עונה. בלאמי הציג כדורגל ענק ואחרי שהוא נפצע בפבואר היכולת של הקבוצה ירדה בהרבה וירדנו מהמקום הראשון לרביעי.

15. VeXiS Member

אני מסכים איתך אלא שזו לא חכמה לקנות כמה שחקנים טובים אבל לקנות יותר כגרועים. העובדה היא שאת ה-12 מיליון ליש"ט ששפכו על קורט (כבר לא צעיר אגב,25 או 26) ובראמבל היה אפשר לשפוך על שלושה שחקנים טובים לדעתי.