המגפייז מסתערים על חלון ההעברות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י VeXiS, ‏30/12/04.

1. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

קורט כבר שנה וחצי אם אני לא טועה בכלל לא בניוקאסל, הוא נמכר לוולבס תמורת 2.5 מליון (חחחחחחחחחחחח..... :aaarofl: ), וסביר להניח שלא נשמע עליו יותר מדיי גם בעתיד.

ויאנה שחקן מוכשר, אבל לא יותר מדיי. הוא לא שווה את הסכום ששולם עליו, והוא בכלל לא מימש את הפוטנציאל שלו, ולהערכתי הוא לא מספיק טוב בשביל לממש אותו באנגליה.
    לגבי בראמבל.... נו באמת...

2. NewcastleFan Member

אחרי שהסיטי דחתה הצעה של 5 מיליון ליש"ט עבור דיסטין, ניוקאסל במו"מ מתקדם עם סמואל קופור. יכול להיות שותף טוב מאוד ביחד עם בומסונג.
    עוד שחקן שסונס מאוד רוצה הוא לואיס בואה-מורטה,אני מקווה שהעסקה לא תצא לפועל.לא ברור מה הוא מוצא בו בכלל.חלוץ נחמד לא יותר מזה.

3. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא יותר קיצוני שמאלי מאשר חלוץ, ואני מניח שאם סונס מעוניין בו אז כנראה משמעות הדבר היא שלורן רובר בדרך החוצה מהטיינסייד. לא יודע אם הוא בדיוק החיזוק שצריכים בניוקאסל, אני עדיין סבור שהבעיה המרכזית של הקבוצה היא בחוסר המעוף בקישור המרכזי, ומשום מה אף אחד בהנהלת ניוקאסל לא מטפל בעמדה הזו ומוצא לג'נאס פרטנר ראוי במרכז.

4. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ברור לי למה סונס מחפש שחקנים לעמדות מכוסות. כמו שאמר כאן איתי, צריך מישהו במרכז הקישור ליד ג'נאס, לאור העובדה שבאט לא מספק את הסחורה ואפרורי מדי.
    בואה מורטה? יש לכם את רובר ומילנר, אתם ממש לא צריכים עוד קשר שמאלי.
    5 מיליון ליש"ט על דיסטין? יש עודף פחם בצפון?

5. NewcastleFan Member

מה זה באט לא מספק את הסחורה??!.הוא כבר פצוע חודש וחצי ואף יותר.כשהוא שיחק הוא היה מצויין.לא יודע מאיפה אתה מביא את השטיות הללו.ברור שהוא אפרורי,הוא קשר אחורי זה תפקידו והוא עשה זאת מצויין.
    לשמחתי סיטי דחתה את ההצעה של 5 קוידס לדיסטין.לא שווה חצי מזה אפילו.לא ברור לי מה סונס מוצא בו.

6. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

שיהיה, עובדה שגם איתו הקישור שלכם לא נראה מציאה.

7. NewcastleFan Member

מה שבטוח יותר טוב מהקישור העלוב שלכם שמשתווה להגנה שלנו.

8. THE STRETFORD END Member

הוטספר,
    איך אתה יכול להעביר דעה על שחקן או קבוצה שאולי ראית שלושה משחקים שלה כל העונה?
    שמתי לב שיש לך נטייה לזלזל בשחקנים ושוב מבלי לראות מספיק משחקים בכדי שתוכל לגבש דעה עניינית:
    אוסמן מאברטון,קארול ביונייטד ועכשיו ניקי באט,המצחיק הוא שאתה לא ער לעובדות כמו שבאט כבר פצוע תקופה ארוכה,העיקר לקשקש http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

9. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

נכון. שוב אוהדי ניוקאסל בעלי הפה הגדול והידיים הריקות? הקישור שלנו עושה עבודה פנטסטית בשבועות האחרונים, אם זה רטו זיגלר, מייקל בראון, פדרו מנדס או מייקל קאריק. לך תלמד.

נכון. הצגה נגד בני סכנין נחשב לספק את הסחורה. הוא לא אפרורי? כאן גם אתה תצטרך להודות. דיברנו על זה שצריך יורת יצירתיות בניוקאסל, באט בטח לא התשובה כאן.
    לא אמרתי שהוא גרוע כי אני ממש לא חושב ככה. רק מה, אני חושב שלא ממנו תבוא הישועה. זכותי.
    אלוהים שבשמיים, איך אתה יכול הגן על רוי קארול? זה נשגב מבחינתי. איך, איך אפשר להגן על שוער כל כך בינוני ולא אחראי?

10. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

שוב יצאת לא חכם במיוחד,
    במשחק מול סכנין באט בכלל לא שיחק.

והעובדות הן, אם נרצה או לא, שההדרדרות הנוכחית התחילה בדיוק אחרי שבאט נפצע. נכון, אני לא מת עליו, אבל עם עובדות אי אפשר להתווכח, הבחור פשוט חסר לקבוצה. בוייר זה לא באט, בוייר צריך לעוף לאלף עזאזל, ואני מקווה שכשבאט יחזור זה יהיה במקום בוייר ולא נראה שוב את ניוקאסל עולה עם שניהם+ג'נאס בקישור.

11. VeXiS Member

אוחחחח אני שונא את בוייר הזה!

בכל מקרה אני מאוד בעד החתמה של שמי קופור, בלם פנטסטי לדעתי ורק נקוה שיתאושש כבר מהטרגדיה שפקדה אותו, המסכן.

רובר יעזוב, שזה טוב לדעתי. אני אישית מאוד אחסר את ההפצצות לחיבורים מ-30 מטר אבל יש דברים יותר חשובים מזה, כמו למשל לא להסתכסך עם המנג'ר 5 פעמים בשבוע.

12. Hammers Fan Member

בן כמה קופור? הוא לא כבר אמור להיות בצד הלא נכון של ה30?

אם כבר סונס בונה קו הגנה חדש לחלוטין, אז שילך על שחקנים שיכולים לרוץ 6-7 שנים יחד בקבוצה, לא כאלה שיתלו את הנעליים בעוד שנה-שנתיים ויחזירו את המגפייז לנקודת ההתחלה חזרה בחיפושים אחר תחליפים.

13. THE STRETFORD END Member

הוטספר,
    "נכון. הצגה נגד בני סכנין נחשב לספק את הסחורה. הוא לא אפרורי? כאן גם אתה תצטרך להודות. דיברנו על זה שצריך יורת יצירתיות בניוקאסל, באט בטח לא התשובה כאן.
    לא אמרתי שהוא גרוע כי אני ממש לא חושב ככה. רק מה, אני חושב שלא ממנו תבוא הישועה. זכותי.
    אלוהים שבשמיים, איך אתה יכול הגן על רוי קארול? זה נשגב מבחינתי. איך, איך אפשר להגן על שוער כל כך בינוני ולא אחראי?

א.באט אולי שיחק 10 דקות מול סכנין במשחק הראשון עד ההרחקה ולא שיחק בשני אז שוב מקשקשים אה הוטספר!
    ב.למה לא להגן על קארול?לזרוק אותו לאשפתות בגלל טעות אחת מפגרת ככל שתיהיה?לשכוח את כל הדברים הטובים שעשה?
    זה מתאים לאוהד ישראלי ממוצע לעשות,אני לא כזה!

14. Gooner Member

דוגרי קארול הוא אחלה שוער,טעות כזאת יכולה לקרות לכל שוער ולקרול היה פשוט מזל.
    אני לא אשכח את ההצלה הכפולה שלו בחצי גמר הגביע האנגלי שנה שעברה,אדו הגביה כדור מתוחכם קרול הספיק לחזור ולהדוף את הכדור אל המשקוף הכדור הגיע אל טורה שהיה 2 מטר מקו השער,טורה נגח ואיכשהו קרול הספיק להציל כמו מטורף.
    סאחטוקערס.

15. NewcastleFan Member

קופור בן 27 ככה שזה גיל מצויין.
    סטרטפורד כבר התרגלנו לקישקושים של הוטספר.רק מלראות את החתימות שלו זה מעורר גיחוך.על כל שחקן שנותן משחק טוב הוא רושם next best thing
    הפעם תורו של Deano Marney שהוא הדבר הבא.