המגפייז מסתערים על חלון ההעברות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י VeXiS, ‏30/12/04.

1. Rudess Member

קופור היה שחקן עגלה ויישאר עגלה, במו רגליו נתן ליונייטד את גמר ליגת האלופות ב-99. יש לניוקאסל את ברמבל כבר, הוא פחות עגלה מקופור.

2. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

במו רגליו? בזה שסך הכל במשחק מול אלופת אירופה הוא לא הצליח להרחיק 2 קרנות (יחד עם עוד 10 שחקנים אחרים שהיו ברחבה)? להשוות אותו לבראמבל?!?!? זה בערך כמו להשוות את דרוגבה לאורן נסים...

3. toon-UPON-tyne Member

יונתן פה הגזמת. בניגוד לאורן נסים לברמבל יש עוד קצת תקווה, וקופור בטח שלא בליגה של דרוגבה

4. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

ומה עם ההשמטה נגד ליון? מה זה היה? קארול שוער לא יציב ולא אחראי, הוא לא מתאים לשאיפות של היונייטד, אבל כנראה יש אוהדים קצת יותר איטיים בקליטה שלהם.

כשלקבוצה שלך יהיה שחקן שיכבוש שני שערים בבכורה שלו, או להבדיל - יצליח איכשהו לגרום לכם לא לספוג (ווסט ברומיץ' לא נחשב) גם אתה תדבר ככה.

5. KirkH Member

תן לי כל שוער אחר, גדול ככל שיהיה אני מביא לך 3-4 טעויות פטאליות שלו על פני עונה.

כן קארול עשה שטות במשחק מול ליון, כן הוא אמור היה להיות ליצן החצר אחרי המשחק מול הספרס, אבל אתה שוכח שאל מול שתי הטעויות האלה עומדים מספיק משחקים עם רשת נקייה ועוד כמה הצלות ענק. אתה אולי שוכח אבל יונייטד כבר חצתה את גבול 30 המשחקים העונה, טבעי ששוער יעשה 2-3 טעויות בזמן הזה.

6. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

חלון ההעברות או-טו-טו מסתיים, ובינתיים ניוקאסל קנתה את אחד משני השחקנים שהיא רצתה מפורטסמות', זהו אמדי פאייה הסנגלי.
    קשה לי לחשוב על הרבה אוהדי ניוקאסל שלא הרימו גבה ושאלו WTF??? האם זה מה שאנחנו צריכים? האם זוהי בעצם ההכרזה הרשמית שניוקאסל שואפת לבינוניות? מי זה בכלל? מה הוא עשה שמגיע לו ללבוש את מדי הזברה? או שפשוט מדי הזברה מאבדים מערכם ככל שסונס ממשיך לשלב ידיים מאחורי הקווים?
    http://www.nufc.premiumtv.co.uk/javaImages/70/ee/0,,10278~454256,00.Xxx

ניוקאסל חיפשה חלוץ, זה ידוע. אבל עכשיו כבר יש לזה סיבה:
    "קרייג בלאמי לעולם ישחק עבור ניוקאסל יונייטד כל עוד אני בתפקיד. הוא לא יכול לשחק עבורי יותר". ככה נשמע היום גרהאם סונס, במה שכנראה שם סוף לסכסוך המתוקשר שלו עם בלאמי. בלאמי לא ישחק היום מול קבוצתו הקודמת קובנטרי, ואם לא יצליח לברוח מניוקאסל בימים הקרובים ככל הנראה שישב מחוץ למגרשים עד לסיום העונה. בלקבורן, ברמינגהאם ופורטסמות' הביעו התעניינות בבלרז.
    נראה שההתעניינות הרצינית ביותר היא של פומפי, שעל פי השמועות הציעה עסקת חליפין - בלאמי הסורר תמורת יעקובו, שאחריו ניוקאסל מחזרת מאז פתיחת חלון ההעברות, והוא כמובן חלוץ וניוקאסל מחפשת אחד כזה.

מי שככל הנראה יישאר זהו אנדי אובריין לאחר שאסטון וילה שכמעט החתימה אותו ירדה ממנו, וקשה לראות מצב שבו הוא יקבל הצעה בימים הקרובים. בכל מקרה עקב פציעתו של בומסונג צפוי אובריין לפתוח לצד בראמבל במשחק מול קובנטרי.

7. city Member

יאללה בלאמי בוא לסיטי...
    כמה הוא כבר אמור לעלות ? סונס מת להיפטר ממנו.

8. The_Magpie Member

איך אני מצטער שבלאמי עוזב, אחד השחקנים הכשרוניים באמת ששיחקו בניוקאסל.
    ואני גם מת להרוג את הסונס הזה, מאז שהוא בא הקובצה נהייתה יותר גרועה, הוא פשוט הורס כל חלקה טובה בסט. גיימס'ס פארק, פשוט עלבון לאינטליגנציה של אוהדי ניוקאסל כשהחליפו את רובסון באפס הזה.

9. Julian Joachim Member

וקסיס:

אבל רובסון לא היה פחות אפס, עם כל הכאב...

בלאמי כנראה עוזב לבירמינגהאם תמורת 6 מיליון ליש"ט.

יש לניוקאסל מזל שהיו"ר הוא אוהד אמיתי של הקבוצה, גם אם לעיתים הוא משחרר הצהרות מפגרות ולא-אמינות בעליל. אני סומך עליו שיעשה את הבחירה הנכונה וייתן לשירר את המושכות בשנה הבאה. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx ביג אל בטח ידע לרכוש שחקנים נורמלים לפחות...

אה וכמעט שכחתי. הו דה פאק איז אמדי פיי??? לעזאזאל עם סונס, בחיי.

10. city Member

שירר אולי שחקן טוב, אבל כמאמן אי אפשר לדעת איך הוא יהיה. אין לו ניסיון באימון, ואולי כדאי לשלוח אותו לאמן בליגות נמוכות לפני שנותנים לו אחריות כזאת גדולה של אימון בפריימרשיפ. אני מבין שהוא הסמל של הקבוצה, אבל לדעתי מי שיתן לו לאמן ישר אחרי הפרישה יעשה טעות ויגרום נזק לניוקאסל.
    דבר אחד נכון, שירר באמת יותר טוב מסונס (וזה לא קשה).

11. BOSS Member

שירר יודע את גודל האחריות של להיות מאמן ניוקאסל, אני מאמין שאם הוא חושב שהתפקיד מגיע לו, אז זה לא סתם. כניראה הוא יודע שהוא יכול להיות מנג'ר טוב. בכל מקרה גם לדעתי הוא צריך להתבשל ולהתחשל בקבוצה מליגה נמוכה כי יהיו לו פאדיחות אם הוא לא יהיה מנג'ר טוב, יש ממנו הרבה מאוד ציפיות...

נערך לאחרונה ב: ‏30/1/05
  12. Manutd21 Member

שלום לכולם,
    לאלו שצפו הערב במשחק של צ'לסי מול ברמינגהאם......
    מבקש לדעת פרטים על שחקן בשם ג'וליאן גריי מברמינגהאם (מס' 21, קשר שמאלי).
    מה ההתרשמות שלכם ממנו?
    תודה..

13. NewcastleFan Member

מה הקשר לנושא הזה?

14. city Member

מה הקשר לדיון של ניוקאסל ?
    וג'וליאן גריי שחקן כבר די מוכר. היום הוא לא היה משהו כמו כל בירמינגהאם אבל לדעתי יש לו עתיד.

15. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

ג'וליאן גריי יכול להיות נחמד בעתיד, לא יותר מזה
    אולי קצת נופחו הפרופורציות עם אותו שער באנפילד שהעיף אותנו מהגביע לפני שנה