המהפכות בעולם הערבי

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י דנידין, ‏30/1/11.

1. alexshw Member

אין פלורליזם? רואים שאתה חיי בחו"ל. יש כאן יותר מדי פלורליזם?
    נותנים במה לכל מיני עוכרי ישראל בתוכינו.

2. Rudess Member

בהחלט אין פלורליזם בארץ, אין אפשרות לקיים דוח שיח בצורה תרבותית בלי להיות מואשם כ"עוכר ישראל", "בוגד" וההודעה שלך רק מוכיחה את זה.

3. alexshw Member

ממש אי אפשר לקיים שיח. במיוחד כשהתקשורת נוטה בבירור לצד מסוים של המפה, שבשוליים שלה נמצאים כל אותם "עוכרי ישראל בתוכינו".
    מבחינת חופש הביטוי המדינה שלנו באחד המקומות הראשונים בעולם ללא שום ספק בכלל.

נערך לאחרונה ב: ‏4/2/11
  4. Blaugrana Blood Member

איזה מזל יש לך שאתה נמצא בחו"ל, אחרת הממשלה הפאשיסטית שלנו הייתה שולחת אלייך
    את ה"יחידה המיוחדת ללוחמה בפלורליזם וחופש הביטוי" - על שם א. ליברמן. והיית מובא למעצר ללא משפט, תוך כדי עינויים קשים...אבל רגע "המוסד" שמופעל ישירות על ידי ראש ממשלת מדינת האפרטהייד,
    כבר הוכיח בעבר את יכולתו בזיוף דרכונים בריטים, אז תזהר שלא יגיעו עד אלייך לשם...

ועכשיו רציני ובלי ציניות, תן לי דוגמה בה הממשלה בישראל הפעילה את המשטרה כנגד יריבים פוליטים? אולי יש פרטים שאני לא מכיר ותוכל לשתף אותי בידע שלך.

לגביי פלורליזם - אם מיכאל בן ארי וחנין זועבי יכולים לשבת באותם וועדות בכנסת אז נראה לי שמצבנו
    לא רע בכלל...

5. דנידין Member

רודס, אין ספק שהמצב מתדרדר וצריך גם לבקר ולהפגין, אבל אין צורך להגזים. המצב פה לא דומה למצב במצרים בשום מובן. בנתיים יש כאן דמוקרטיה ועדיין לא צריך לעשות מהפכה, אבל רצוי להתעורר לדברים שליברמן עושה, זה כן. לשמור על הדמוקרטיה צריך תמיד.

6. לא מצאתי כינוי Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx
    כל הודעה שלך יותר טובה מהשנייה ידידי.

7. Rudess Member

משטרת ישראל ביתנו שפועלת כל יום שישי בשייח' ג'ראח כנגד מפגינים שלא עושים שום דבר בניגוד לחוק.

לא אמרתי שהמצב דומה למצרים, פשוט אמרתי שגם בארץ צריכה להיות התעוררות של העם.

עצם העובדה שכהניסט כמו מיכאל בן-ארי יושב בכנסת היא תעודת עניות לדמוקרטיה הישראלית, והעוזר הפרלמנטרי שלו שמקבל משכורת מהמדינה הוא לא אחר מאשר איתמר בן-גביר. ללא ספק צמד אנשים שמסמלים את הדמוקרטיה והפלורליזם בישראל.

:)

8. alexshw Member

איתמר בן גביר הוא איש של דיבורים ופרובוקציות. בכנסת יושבים אנשים שתומכים פומבית בגורמים הרוצים בהשמדת ישראל. אין דבר כזה בשום פרלמנט בעולם.
    ואתה עוד מדבר על מדינה שהופכת להיות פאשיסטית.
    היא לא פאשיסטית, היא בקיצוניות השנייה.

9. Rudess Member

מי שקורא להשמדת ישראל ומבצע עבירות כנגד החוק צריך להיענש על ידי מערכת המשפט, חד וחלק. מלכתחילה חוק הבחירות קובע שרשימה (מפלגה) שרצה לכנסת צריכה לעמוד בקריטריונים מסוימים ומפלגות שקוראות נגד אופיה הדמוקרטי של המדינה ונגד קיומה לא יהיו יכולות להתמודד בבחירות.

לצערנו יש לא מעט חברי כנסת שלא ראויים לשבת במקום הזה, חלקם שמתנהגים בבריונות ובפאשיזם ואילו חלק אחר שקורא להשמדת המדינה.

10. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

ע"י מי? טובקבקיסטים? חרדים הזויים? שמאל קיצוני? למי אכפת? מצבינו עדיין טוב פי כמה מרוב העולם, כולל נושאת הדגל ארצות הברית.

11. קטלוני Member

גם אנשים שתומכים בהשמדת ישראל לא צריכים להיות בכנסת.אף קיצוניות כזו היא לא בריאה.

12. THE STRETFORD END Member

13. דנידין Member

כבר הגבתי לגבי הדברים האלו. קודם כל אמרתי שאין חברים בעולם, כך שלא צריך להציג את זה כסיפור אהבה שנגמר בבגידה. זה הדבר הכי נפוץ בפוליטיקה שיחסים מתסיימים כי הדברים בעולם משתנים.

דבר שני, ארה"ב לא יכלה לתמוך בדיקטטור אל מול המון שרוצה דמוקרטיה. אמריקה שתמיד נלחמת על דמוקרטיה בכל חור בעולם, לא יכולה פתאום להגיד שהיא בעד הדיקטטור ונגד הדמוקרטיה. זאת הייתה דילמה לא פשוטה, אבל בגלל ההיסטוריה של ארה"ב, זה לא השאיר להם הרבה אפשרויות בחירה. כך גם אירופה בחרה.

14. THE STRETFORD END Member

דנידין

תסלח לי אבל אתה מאוד ילדותי בתפיסה שלך,
    איזה סיפור אהבה...איזה חברים,על מה אתה מדבר?
    אתה לא מבין שזה מסכן את היציבות באיזור הנפיץ ביותר בעולם?

אתה לא רואה איך ההיסטוריה חוזרת על עצמה?
    אתה לא מודע למה התרחש בעקבות הטעויות דאז בנוגע לאירן ושארה"ב עושה את אותן הטעויות בנוגע למצרים?

נגד דמוקרטיה?
    במדינה של 80 מיליון איש שמעולם לא ידעו דמוקרטיה אמיתית מהי וכשיש שם פלגים וכאלה קיצוניים
    שזה רק עניין של זמן עם הרפיסות האמריקאית,העזרה האירנית שתושבי מצריים הלא אדוקים,יאכלו חצץ בדיוק כמו שהאירנים אכלו ואוכלים לאחר המהפכה שם.

הבלאגן במצריים יוצר תהו ובהו פנימי וכזה שעומד להשפיע על האיזור כולו והכל בחסות אובאמה.

נערך לאחרונה ב: ‏5/2/11
  15. דנידין Member

אני הראשון שיגיד לך שדמוקרטיה מתאימה למצרים, שלא תבין אותי לא נכון. אתה כבר מכיר את העמדה שלי בנושא. דמוקרטיה מתאימה למדינות בודדות בלבד.

אבל הבעיה היא כמו שאמרתי, שהאמרקאים ואירופה חיים בסרט שצריך להפוך את כל העולם לדמוקרטי. זה דבילי, אבל ככה הם. זה משאיר אותם במצב שהם חיים להמשיך לתמוך בניסיונות של מדינות לדמוקרטיה. הם חפרו את הבור של עצמם במהלך השנים כניסו לכפות דמוקרטיות במזרח התיכון.
    הם לא יכלו לתמוך בדיקטטור אל מול המודקרטיה מהצד שלהם.