המחזור האחרון בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏21/5/11.

1. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני בטוח שגם יהיו לא מעט אוהדים מבלקפול באולד טראפורד היום. מה גם שכל הזדמנות להביך בציבור שחקן של יונייטד היא מבורכת, אל תהיה קטנוני http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

פרגי הבטיח הרכב יחסית חזק עם לא מעט שחקנים בכירים, יהיה מעניין לראות אם הוא יעמוד במילתו.

2. StevieG Member

הוא בחיים לא ירכיב את גיגס. אפילו לא ישים אותו בסגל. הוא לא צריך עוד הפרעות לפני גמר האלופות ודברים כאלה בהחלט יכולים להפריע לגיגס. וכולנו יודעים שגיגס יהיה בין השמות הראשונים שפרגי ישים על המערך בגמר.

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

טוב, את בלקפול אפשר להוריד ליגה, מנצ'סטר יונייטד תבוא רגועה ואולי לא עם ההרכב הכי חזק, אבל עדיין קשה לי מאוד להאמין שבלקפול תנצח באולד טראפורד. יש לי הרגשה שבירמינגהאם לא תפסיד לטוטנהאם, טונהאם יודעת לא לנצח קבוצות כאלו אצלה בבית, בירמינגהאם מבחינה חייבת לא להפסיד (למרות שסביטואציה מסויימת גם אם תפסיד היא לא בוודאות יורדת ליגה). וולבס-בלקבורן יהיה מעניין במידה ובירמינגהאם וויגאן יובילו... בקיצור, לא מעט סיטואציות, נראה איך מתפתחים המצבים במגרשים.

4. Selby Member

רציתי רשת נקייה בשביל אדווין, חבל. למה דין הלך נגד הקוון שלו? אבל איזו בעיטה נהדרת של צ'ארלי אדם.
    היה גם stonewall פנדל על פארק(הנהדר) דרך אגב.

5. StevieG Member

16 Birmingham 38 -20 40
    17 Blackpool 38 -21 40
    18 Wolves 38 -21 40
    19 Wigan 38 -22 40

הכל כ"כ צמוד...

6. Selby Member

איזו דרמה מטורפת!

7. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

וולבס במשחק כזה בפיגור 3:0 בבית מול בלקבורן... די מעורר רחמים. הם תלויים בתוצאות שאר המשחקים עכשיו.

אוי כמה שאני רוצה שבירמינגהאם תרד... כל כך עצוב אבל אני בעד ספרס היום.

8. Robin_Van_Persi Member

מחצית בינונית בקרייבן קוטג',אבל רובין עם שער של חלוץ גדול,איזה פירסט טאצ' יש לשחקן הזה. :aaa8:

מקווה מאוד שבלקפול תשאר בליגה,קבוצת תחתית שתמיד תבוא לשחק כדורגל,מאוד כיף לראות אותם משחקים.

9. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

סלבי, התחלנו עם ההודעות הדרמטיות? זה ממש מעצבן שאתה כותב כאן הודעות סטייל נדב יעקובי אחרי שלושער של מסי, כשבעצם לא השתנה שום דבר מאז ההודעה האחרונה שלך. אני סתם רץ ללייבסקור ומגלה שלא קרה כלום.

10. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה לעזאזל קורה במוליניו? הזוי לגמרי, מה זאת ההתפרקות הזאת במשחק בית כשהגורל שלך בידיים שלך? חבל על וולבס.

11. KirkH Member

העיניים על המשחק במוליניו והאוזניים עם ג'ף והמפגרים באולפן... פשוט כיף.

הכל עדיין פתוח וצפויות לנו לפחות עוד 45 דקות להיות דבוקים לכיסאות. וולבס הדבילים היו חייבים להרגיע את העיניינים ולשרוד חמש דקות לפני הירידה למחצית! באותם רגעים הם היו בסך הכל שער אחד מהישארות... אז הם חטפו עוד שער מאיבוד כדור מטופש של ההגנה.

הוולה של אמרטון והשעשועים של ג'וניור הויילט ברחבה של וולבס היו שווים כל תאקל וכדור ליציע שראינו במחצית הזו.

12. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

וולבס מטומטמים. הם נמצאים בליגה השנייה לא בגלל שהם בפיגור אלה בגלל שהם הצליחו לקלקל את היחס שערים שלהם שהיה עדיף עד לפני 45 דקות.

שער אחד, אירוני, משאיר אותם בפרמייר לנוכח התוצאות האחרות.

13. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה מחזור עד כה... טירוף.

מחצית מאוד מהנה באולד טראפורד. בלקפול היא הארסנל של התחתית. הגנה רשלנית וחלשה בעיקר במרכזה, והתקפה נעימה לעין עם מסירות קצרות על הקרקע אבל לא עם הרבה תכלס. אני מקווה בשבילם שהעונה הזו תיגמר ב-note קצת יותר חיובי מזו של ארסנל. רק בזכות השופט המשחק הזה לא גמור כבר. היתה שם הכשלה ברורה ברחבה על פארק. גם הכדור החופשי אותו הבקיע אדם היה מפוקפק לכל היותר.
    לצ'רלי אדם יש אולי את השמאלית הכי טובה בפרמיירליג. הכדורים האלכסוניים שלו הם ברמה הכי גבוהה שיש וגם השער היה נפלא, אם כי כמובן שזהו גם גול של ואן דר סאר. שוער לא יכול לספוג בעיטה חופשית לפינה שהוא לקח על עצמו.

לא להאמין שהבעיטות הארוכות של פול רובינסון הולכות להשאיר את בלקבורן ליגה. אני מקווה שבעונה הבאה סטיב קין ירגיע קצת עם הכדורגל הימי-ביניימי/אלרדייסי הזה.

14. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

0:0 בסיום המחצית בגודיסון פארק, אמנם משחק חסר חשיבות, אך בזכות העובדה הזו, שתי הקבוצות משוחררות ורואים משחק פתוח ועם מצבים, אמנם צ'לסי איימה יותר לשער של הווארד, אך ההזדמנות הגדולה ביותר היתה של אברטון, כשבקפורד דוהר אלכסונית עד רחבת החמש של צ'ך ויוצאת לו לא בעיטה ולא מסירה.

לפי תוצאות הביניים, וולבס בבעיה קשה. במשחק ביתי, שהכל תלוי בהם, הם סופגים שלושה שערים מבלקבורן, פאקינג בלקבורן רוברס. לא רואה את הזאבים יוצאים מזה, כעת הם גם תלויים בשאר יריבותיהם לתחתית.

נערך לאחרונה ב: ‏22/5/11
  15. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה נכון. שני השערים האלה הגיעו כמובן ממהלכים שהתחילו בכדור ארוך של פול רובינסון, כמו אחוז לא מבוטל מהשערים של בלקבורן העונה, אבל הביצועים של אמרטון והוילט מרהיבים.

מעניין אם הולוויי ינסה להרגיע את המשחק קצת עכשיו. הכל מאוד מאוד נזיל אבל נכון לעכשיו הקבוצה שלו נשארת. אם היא תמשיך לעלות למעלה בצורה מופקרת ותשאיר את הבלמים הנגמ"שים שלה לשחק בקו גבוה יונייטד יענישו במתפרצות. מצד שני זו קבוצה שלא יודעת לעשות הגנה בשום צורה, אז אולי כבר עדיף להמשיך ללכת על כל הקופה, כפי שהם למעשה עשו לאורך כל העונה...