המחזור האחרון בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏21/5/11.

1. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

סצינות מדהימות במוליניו ובאלד טראפורד. הקהל של בלקפול כולו על הרגליים. איזה משב רוח מרענן הקבוצה הזו נתנה לפרמיירליג. זה היה חתיכת מסע, ואני בטוח שהאוהדים הנהדרים בכתום לפחות נהנו מכל רגע, גם אם התוצאה הסופית היתה מאכזבת.

ואיזה מסכן איאן אוואט...

2. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

מה שוויגאן עשו בשני המחזורים האחרונים זה פרס ישראל לפחות. מדהים.

3. Emile Zelicky Member

איזה כיף שוויגאן נשארה =)

4. alexshw Member

לא זכור לי מלך שערים כל כך לא ראוי כמו ברבא. אם אינני טועה, הוא כבש בסך הכל ב - 11 משחקי ליגה.

לדעתי לרובין ואן פרסי הכי מגיע את התואר ואחריו לטבס, שכמובן מתחלק עם ברבא בפרס.

5. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

המון דרמה שבסופו של דבר נגמרת בתוצאה שהייתה הסבירה ביותר - ירידה של ברמינגהאם ובלקפול. אני שמח שוויגאן נשארו, ואם רק בשביל מרטינז.

6. Selby Member

וואו, לתת לאדווין את המיקרופון זה טוב בהרבה מחילוף. Edwin Van der STAR
    זכינו באליפות ועל מה פרגי מדבר? על גמר הנוער מחר ועל זה שגארי אחד הגדולים בדורו. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wub.Xxx

7. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

המועדון הזה ראוי לכל התשבוחות שיש, המסע שלהם בפרמייר ליג וההישרדות כנגד כל הסיכויים תוך כדי כדורגל חיובי, בניגוד לברמינגהאם שירדה בצדק.

לגבי המשחק בגודיסון פארק, 1:0 קטן אך גדול על צ'לסי, בהתחשב בעובדה ששיחקנו חצי שעה בעשרה שחקנים, לאחר ההרחקה של קולמן.
    השער היחיד במשחק הגיע מפריצה מדהימה של בקפורד, ניצל איבוד כדור של צ'לסי ממרכז המגרש, רץ כל הדרך לרחבה של צ'ך והקשית מעליו.
    הוא יכל לסיים עם שלושער, אך שתי החמצות מסמררות שיער מנעו ממנו להגדיל את מאזן הכיבושים שלו העונה.

כיף לנצח את הקבוצה הזו. יש שחקנים שצריך למרוט את עורם ללא הרדמה, אחד מהם הוא ג'ון טרי.

המשך שבוע מעולה!

נערך לאחרונה ב: ‏22/5/11
  8. Mellow29 Kopite

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx

9. ArsenalFan Member

This is the best trip they've ever been on...

רחמים על בלקפול המסכנה, אבל קבוצה מופקרת הגנתית לא יכולה לשרוד בסופו של דבר. גם אוואט מסכן, אבל הוא לא ברמה לליגה הזו, כל חוליית ההגנה של בלקפול הוכיחה את זה לאורך כל העונה. כואב אבל מוצדק. מול מנ' יונייטד גם בהילוך ראשון, הם שווים לפחות שלושה שערי חובה. פלוס אחד עצמי, קיבלנו את מה שקיבלנו.

נקודת האור הגדולה היא ההישארות של וולבס ובמיוחד וויגן (אני מאוד שמח בשמחתם, למרות הקהל המושמץ שלהם). לרדת להפסקה בפיגור של 3:0, עמוק בצ'מפיונשיפ ועם הראש של מקארת'י בין הידיים ועדיין להישאר תודות לקאמבק הירואי, גם אם הוא לא מושלם וגם אם הוא בזכות תוצאות של קבוצות אחרות, זה נפלא. וויגן הוציאה שש נקודות בשני מחזורים וזה קאמבק לא פחות מדהים והירואי, כנראה אפילו יותר. לצאת מ-2:0 ל-3:2 אפילו אם זה נגד ווסטהאם העלובה, לבוא לבריטניה סטדיום ולצאת עם ניצחון בשיניים, כשהם עם הגב לקיר - לזה לא צריך קהל, לזה צריך ביצים והמון נחישות. ועכשיו שכולם יחזרו כאן לדיון המחזור השני, שבו חצי פורום הוריד את הלאטיקס ליגה אחרי שהם חטפו בראש מצ'אבסקי.

אני כ"כ שמח שבירמינגהאם ירדו, למרות שזה היה די צפוי. קהל מגעיל וצמא דם, כדורגל פרימיטיבי, לי בוייר, מרעה עיזים בתור דשא - שלום ולא להתראות, מצדי, הם לא יחסרו לי. תודה לך רומן פבליוצ'נקו על מצווה גדולה, פעם ראשונה בחיי שצעקתי "יש!" על שער של הטינופות. רק חבל שהוא לא בא לתת לבארי פרגוסון איזו צ'פחה קטנה על העורף. שיהנו מהליגה האירופית... בצ'מפיונשיפ.

מן הראוי שבעונה של צמצום פערים ותחתית יותר תחרותית מבעבר, הסיפור הגדול יהיה בצד הנמוך של הטבלה. זה קליימקס מדהים לעונה מאוד פושרת ביחס לסטנדרטים שהרגילו אותנו בעבר הלא רחוק, אבל זו עדיין הליגה מס' 1 בעולם! :aaa12:

אה, וארסנל? בושה וכלימה.

10. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מטורף התנודות שהיו פה, פשוט מדהים. בראש ובראשונה כמובן שחבל לי עבורנו שאנחנו לראשונה לא נשחק באירופה מאז 1999 אחרי העונה ההיא של המקום ה7 עם פול אינס, חבל. אח"כ חבל לי בשביל הולוואי שיורד ליגה למרות שבינואר המצב נראה טוב מאוד.
    מה שמדהים הוא שפולהאם קיבלה כרטיס אדום וירדה מראשות טבלת הפייר פליי ומי שתחליף אותה ביורופה ליג היא...בלקפול. ככה יוצא מצב ששתי היורדות של היום ישחקו בעונה הבאה באירופה.

11. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה אמיתי? לינק ומהר... תסריטאים בהוליווד לא יכלו לדמיין דברים כאלה.

12. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx
    פוסט מצוין.

מאוד שמח בשביל וויגאן (למרות שהיא קבוצת נאחס גדולה מאוד בשבילנו) ואפילו עוד יותר שמח שברמינגהאם ירדו. חבורת נגרים עם כדורגל זוועתי ומגרש מגעיל.

הגארדיאן מדווח שבלקפול תשחק באירופה בזכות הפייר פליי. מדהים, 2 מ3 הנציגות של אנגליה בליגה האירופית יהיו בצ'מפיונשיפ.

נערך לאחרונה ב: ‏22/5/11
  13. ArsenalFan Member

שתיים מארבע הנציגות, כמובן. טוטנהאם וסטוק מהפרמייר ליג, בירמינגהאם ו(כנראה) בלקפול מהצ'מפיונשיפ.

ianprior ian prior
    Now appears Uefa will keep us waiting for a couple of days re final Fair Play place confirmation. But we think Blackpool's nose in front

נותר רק לתהות האם הכרטיס האדום של זולטן גרה, שנכנס כמחליף וספג אדום ישיר אחרי שלוש דקות בלבד על המגרש, היה הוראה מכוונת של מארק יוז. אחרי שהוא יצא באופן פומבי לתקשורת ואמר שלהתחיל את הקמפיין האירופי בחודש יוני יהיה מכה גדולה לפרי-סיזן של הקבוצה, אני ממש לא מוציא את זה מכלל אפשרות...

14. KirkH Member

הניצחונות של סנדרלנד ואסטון וילה שווים למועדונים לא פחות מ-3 מיליון פאונד כל אחד בבונוסים של מיקום בטבלה.

סטוק ובולטון שאיבדו 4 מקומות הערב, הן אלה שלמעשה הפסידו את סכומי הכסף הללו.

15. alexshw Member

תודה לפלטיני שהפך את המפעל לבית בושת.