המחזור החמישי בסריה A :: חגיגה בסן פאולו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Fratelli d'Italia, ‏24/9/12.

1. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

הופעה בינונית לגמרי אבל גם ניצחנו בבית, ניצחנו בכלל, הפרעון הבקיע שוב והפעם צמד ולא ספגנו בכלל וכל זה שבונרה הוא הבלם הפותח שלנו! ידעו לצחוק על אלגרי אחרי אנדרלכט אבל גרף השיפור עליו הוא דיבר אכן ממשיך לקרות מול עיננו. נכון שזו קבוצה חלשה אבל הם משתפרים ממשחק למשחק ובעיקר הם עובדים על הביטחון והפן המנטלי הוא מה שצריך לחזק כי סגל למקומות הראשונים יש למילאן, בינואר אולי, אולי יגיע חיזוק.

רומא מאכזבת אותי מאוד, אולי הייתי נאיבי מידי בהערכה שלי אותה טרם העונה, יותר מידי איבוד נקודות. כנראה שלא משנה מי יאמן אותם המחלה הזאת חשוכת מרפא עבור הרומאים. יופי של כדורגל של נאפולי, הקארמה לא הייתה לצד קלוזה ולאציו וקבאני היה שם להעניש אותם כמעט כל פעם. משחק מדהים נוסף של החיה הזאת.

קטאניה מצליחה להפוך טעות אומללה של אנדוחר לעומת רומא ומנצחת את אטלאנטה, טורינו המשעממת משתעממת מול אודינזה בתיקו מאופס, דונאדוני היה קרוב לניצחון חוץ יקר ערך אבל בסוף נכנע וג'נואה משווה ומשיגה נקודה. אינטר חוזרת לנצח, אולי שינוי השיטה עשה משהו, לא מעניין.

2. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא צפיתי במשחק שלכם אך יותר מכול, אני חושב שדרושים הסברים על אי ביצוע חילופים גם לאחר שהייתם ביתרון מספרי. סמפ איבדה את מרכז השדה בעקבות הרחקתו של מארסקה ולמרות זאת, החילוף היחיד שעשה זמאן היה כניסתו של דה רוסי על חשבון היווני. ניקו לופס וטאלו הם שחקנים נהדרים שחבל שגם כאשר הורחב גדל מספר המחליפים, לא קיבלו את ההזדמנות על חשבון דסטרו (או לאמלה) שלפי מיטב הבנתי עדיין מתקשה להרשים.

קסאנו מרדה.

3. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

בשביל זה יש את האישה והשודדים. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

משחק נהדר של נאפולי, שלמעט הרבע שעה הראשונה שלטה במשחק ללא עוררין. יכול היה להיות רביעייה או חמישייה ברשת של לאציו.

4. EO11 בפה אליל היכל התהילה

סטרמא מת מפחד על המשרה שלו. הרבה זמן לא ראיתי אינטר כל כך הגנתית, גם כשהקבוצה מובילה הוא מכניס קשר במקום קשר ולא מנסה לעשות שינוי מערך, ושוב הגולים שהבקענו היו מהתקפות בודדות במהלך כל המשחק, אי אפשר להמשיך ככה, מה עם ריקי אלבראז? מה עם קוטיניו?

אני עדיין לא מבין איך אינטר הצליחה להוציא ממילאן את קסאנו ועוד 7.5 מיליון. התרומה שלו לעומת פאציני פשוט עצומה.

5. AS R Member

לא ייאמן כמה לוזרית רומא העונה. 1-1 בבית מול סמפדוריה שמשחקת מחצית שלמה בעשרה שחקנים.

הפעם דווקא ההגנה הייתה טובה, פרט לטעות הגדולה של סטקלנבורג.

קסטאן היה מצויין והציל שני שערים בטוחים ברגע האחרון.

טוטי כרגיל היה המצטיין על המגרש.

לא אוהב את ההתנהלות של זמאן במשחק הזה. למה להרכיב את טאדיי בהרכב במקום פיריס? למה לעשות רק חילוף אחד? למה לא להכניס את ניקו לופז?

ומה קורה עם דסטרו לעזאזל?! אני יודע שהוא הרבה יותר מזה, הוא חייב להתעשת. התיקו היום הוא באשמתו לא פחות משהוא אשמתו של סטקלנבורג.

חבל, האליפות של יובה כבר במחזור החמישי (מישהו באמת חושב שלנאפולי יש סיכוי?).

נערך לאחרונה ב: ‏26/9/12
  6. SerieA Il Capitano

ועדיין, בינתיים הולך לו לא רע. שלושה ניצחונות (נוראיים, אבל עדיין). הוא מצליח לשרוד.

אחד המשחקים המחרידים שחזיתי בהם בתור אוהד כדורגל. העיקר שניצחנו.

סטרמא מנסה לייצב את השורות ככל יכולתו ולנצח בשיניים גם כשאנחנו גרועים. זה הולך טוב עד כה, ואני מקווה שנצלח את התקופה הגרועה (עדיין - שלושה נצחונות ליגה) ונצא לדרך חדשה ביום ראשון בערב.

ראנוקיה, ז'ואן, קסאנו - מצוינים.

7. Rossolevy Member

חשבתי שהם עשו סולחה ושלחו לה את השעון בחזרה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/lol.Xxx

8. EO11 בפה אליל היכל התהילה

זה כי יש לו כלים איכותיים מאוד, גם בהתקפה וגם בהגנה, לא בגלל שיטת המשחק או משהו. אבל אני בעדו, כי אני חושב שהוא עוד לא סגור על איך אינטר צריכה להיראות והקבוצה עדיין נבנית.

יום ראשון נגד פיורה יהיה קשה מאוד. אני מאוד מקווה רק שנחזור להרכב הקודם, כי המשחק היום היה מאוד מסורבל ונגד פיורה לא יהיה כל כך קל להגנה כמו היום.

9. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראנוקיה לא אפס?

מה שמצחיק זה שאנשים לא לומדים. הרי עוד שנה מעכשיו אני אבוא לאלו שיחמיאו לדסטרו אחרי עוד הצגה שלו ואשאל אותם אם הם זוכרים איך ירדו עליו...

חוסר הסבלנות של אוהדי כדורגל זה אחד הדברים הכי מזוויעים שיש. תמיד שחקנים הם זבלים, אפסים, לא לרמות האלה, לא קשורים, רכישה מפגרת וכו' וכו'. עד כמובן שעוברים 6-24 חודשים ואז הם נפלאים ומקבלים מחמאות, רק כדי שהשחקנים החדשים יהפכו להיות השעיר לעזאזל. מעגל שלעולם לא נגמר. כי הרי תמיד צריך מישהו לקלל. ואני לא הולך להיכנס בכלל לעניין עם המאמנים.

10. EO11 בפה אליל היכל התהילה

לדעתי בכושר הנוכחי שלו ראנוקיה הבלם הכי טוב באיטליה, או לפחות בין השלושה הכי טובים. מי שמפתיע אבל זה ז'ואן חסוס שבנבחרת ברזיל היה נראה רע, ובאינטר מראה סימנים מבטיחים מאוד. מהבלם האחרון ברוטציה הוא בדרך להיות באנקר בהרכב ביחד עם ראנוקיה.

רק חבל לי על סילבסטרה. הוא הרבה יותר איכותי מסמואל וקיבו, ונראה שסטרמא לא סופר אותו.

11. cazzo Il Capocuoco

רציתי להגיב על המשחק של אתמול אבל הייתי באמצע כתיבת הודעת ה-10000:

ליובנטוס יהיה הרבה יותר קשה העונה, העומס יקשה עליה, המחליפים לא תמיד יתנו את הסחורה, לפוגבה יקח זמן להתאקלם, לפירלו אני לא יודע אם יחזור בזמן הקרוב ליכולת המוכרת שלו. בקיצור, נקווה לכל איבוד נקודות של הזקנה בליגה, ככה שיהיה יותר מעניין עד סיום העונה, ובתקווה שהאליפות לא תישאר בטורינו. פיורנטינה מצד שני לחצה מעולה, תמיד ההגנה הייתה ראשונה לחלוצים, רונקאגליה היה בין המצטיינים, כבר האוהדים בטוסקנה אוהבים אותו מאוד. לא נשכח שמונטלה קיבל 18 שחקנים חדשים והקבוצה כבר נראית טוב מאוד ביחד, רק חסרים השערים, כי פיורנטינה מתקשה רק עם יובטיץ' ועוד שחקן שדומה לו, כמו ליאיץ'. אם לוקה טוני היה משחק חצי שעה, או אלחמדאווי היה משחק אולי מתחילת המשחק אני בטוח שיובנטוס הייתה יוצאת בידיים ריקות מפירנצה. הויולה שלחו הרבה כדורים דרך האגפים מימין ומשמאל, והיה חסר מישהו שינגח ויקשה על קייליני וחבריו הגבוהים והגדולים. עוד שאלה, האם פיסארו באמת יוכל להמשיך בקצב הזה כל העונה? אני בספק.

על מילאן, אגיב אם יתחשק לי...אחר כך...

12. Lupo Member

זאת נקודת מבט אחת מיני רבות להסתכל על המצב. אולי מה שתיארת היה נכון יותר לגבי המשחק היום אך מנקודת המבט שלי הכדורגל שהוא משחק לא מביא בינתיים תוצאות. ואני לא יאשים בכך את השחקנים כי הם ממלאים הוראות ונראים פי 100 יותר נחושים ורעבים מאשר בעונה שעברה, גם כשלא הולך, שזה כבר סימן טוב. הניצחון(המעשי) היחידי שלקחנו, היה בדרך מעט שונה מאשר המשחקים בהם שיחקנו את משחקנו ה"רגיל". וזה היה מול קבוצה הרבה יותר טובה מהקבוצות להן איבדנו נקודות. חומר למחשבה.

13. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

יובנטוס תאבד העונה נקודות גם מול קבוצות פחות טובות מפיורנטינה (וגם מול טובות יותר), זה לא היה קל מלכתחילה.

14. Alta Tensione Member

עדיף לה לחטוף נזק של כמה אלפי יורו כל חודש-חודשיים מאשר לגסוס משעמום בטורינו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

15. Muurad Member

הוא אף פעם לא היה אפס במובן המלא של המילה. אין עוררין על האיכויות שלו.

אבל הוא בשיטתיות, וזה קרה גם השנה ובאופן דרסטי שנה שעברה, עושה טעויות של גול לא מחוייבות למציאות שפוטנציאלית מחרבות לך את המשחק - תלוי אם היריבה מנצלת את המצבים. זה לא משהו שבלם ברמה שמצפים וציפו ממנו להיות, כולל אני, יכול להרשות לעצמו לעשות.

בשבילי כל עוד הוא לא גומל את עצמו מזה, הוא עדיין לא עובר לצד הטוב במחברת שלי. יש שיפור קטן השנה, אבל אני ממש לא ממהר לבריכה בכיכר.