המחזור החמישי בסריה A :: חגיגה בסן פאולו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Fratelli d'Italia, ‏24/9/12.

1. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה באמת שואל? פיריס, לבדו, הפסיד 3 נקודות לבולוניה ומשחק היסטרי נוסף היה גומר אותו סופית. טאדיי הוכיח בפעם ה200 בערך שהוא מקצוען ותמיד המניה הבטוחה ביותר בהרכב. לא מאמין? תשאל את ספאלטי, ראניירי, מונטלה וזמאן (את אנריקה אל תשאל, הוא אידיוט).

מילא אם היה לו את אוסבלדו ופיאניץ', אבל כאשר הוא בחר את דסטרו ולאמלה להרכב, והם לרגע לא הראו טיפה של עייפות, אין שום סיבה להחליף אותם בלופז וטאלו.

נערך לאחרונה ב: ‏26/9/12
  2. AS R Member

בטח שיש סיבה, דסטרו לא פוגע מתחילת העונה. לדעתי זאת סיבה מספיק טובה. בטח כשלופז כבר עלה פעם אחת מהספסל ואחרי שלוש דקות כבש שער מהסרטים. לופז אולי מיועד להיות בכנף כמחליף של טוטי או לאמלה, אבל גם יכול לשחק באמצע, והיום כשדסטרו היה גרוע ואוסבלדו פצוע, לופז היה צריך להיכנס במקומו של דסטרו.

אתה אומר שאם דסטרו לא מראה עייפות ואוסבלדו פצוע, אז לא צריך להחליף אותו גם כשהוא גרוע?

דסטרו מתחילת העונה- 250 דקות, 0 שערים.
    לופז מתחילת העונה - 25 דקות, שער אחד.

לופז גם יכל להיכנס במקום לאמלה, פשוט כי הוא יותר סקורר ממנו.

3. Lupo Member

אין מקום להשווא כזאת כרגע. בטח לא שאתה מסתמך על 25 דקות של לופז.

את השיקולים אני כרגע משאיר לזמאן, יכול להיות שרצה על המגרש שחקנים יותר פיזיים שינסו להסתדר עם הצפיפות בהגנה של סאמפ'.

בכלל, מספיק לקטול את דסטרו. גם בוריני בינתיים בליברפול לא הוכיח שהוא שווה 10% מהסכום ששולם עליו.

חכו, תנו לשחקן זמן, במוקדם או במאוחר זה ייכנס לו.

4. AS R Member

אני יודע שאין מקום להשוואה בינייהם כשלופז שיחק רק 25 דקות, אבל עדיין הוא עשה יותר מדסטרו בזמן הזה ככה ששווה לתת לו צ'אנס. חוץ מזה שזו אשמתו של זמאן שהוא שיחק רק 25 דקות.

ומה שבוריני עושה בליברפול לא קשור למה שהוא עשה ברומא ומה שהיה עושה אם היה נשאר. חוץ מזה שהמאמן של ליברפול שם אותו בכנף במקום בחוד.

5. Chievo Member

רחוק מהדיונים על הקבוצות שלכם, שער המחזור לפי דעתי הוא שער הניצחון הראשון של פסקארה בסרייה אה אחרי 20 שנה בערך, וגם גורם לי לחשוב מתי לפאלרמו הייתה פתיחה יותר גרועה בליגה מאשר של השנה.

6. cazzo Il Capocuoco

הרננדס הבקיע במספרת, בנבדל. גם לוקארלי כבש שער מאוד יפה.

7. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

לאחר השיוויון, סאמפדוריה הכניסה את שני הקשרים שלה לרחבה. זמאן ראה שמיותר לנסות לתקוף מהמרכז ולכן בחר לתקוף עם בלזארטי ולאמלה מהאגפים. ועכשיו, מי אתה מעדיף שיקלוט את הכדורים? חרגול שברירי כמו לופז שבחיים (גם לא בפרימברה) לא שיחק כחלוץ מטרה והיה נטרף חיי על ידי קסטאידלו, או חלוץ מטרה טיפוסי שכמו הקולגות שלו למקצוע (ג'ילרדינו מולנו), יכול להיות חסר תועלת כל המשחק ולנצח אותו בדחיקה פשוטה או התמודדות פיזית עם הבלמים ששומרים עליו?

תתייחס למקרים הספציפיים, ללא חוכמות בדיעבד והשוואות שעוד נסיק מהן שפלורנצי צריך להיות החלוץ אמצע שלנו.

8. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

רק עכשיו ראיתי את הסרטון.
    כל הכבוד לקלוזה שלאחר שהשער כבר אושר, הלך לשופט ואמר לו שיבטל אותו כי הוא כבש עם היד.

9. אלי מתחן Member

מה שקלוזה עשה לא ראיתי קורה מחוץ לאיטליה, כל הכבוד לו, זה מה שצריכים ללמד ילדים שמתחילים לשחק לפני שנותנים להם לגעת בכדור.

10. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

פראנצ'סקו טוטי כבש אמש את שערו ה 217 בסריה A ובכך עלה למקום השלישי בטבלת כובשי כל הזמנים. חלף על פני אלטאפיני ומאצה ורחוק שמונה שערים מנורדהאל.

אגדה :aaa8:.

11. ASROMA Member

קובי הגיע זמן שתדע גם לקבל ביקורת, אתה עם התירוצים שלך כל הזמן זה נראה כאילו אנחנו אוטוטו לוקחים אליפות, הקבוצה נראית טוב, זמאן לא אשם, השחקנים לא אשמים, טוטי ענק. כל זה יכול להיות נכון, שורה תחתונה אנחנו ממשיכים לאבד נקודות בקצב הסמבה ואם כל הבלבולי שכל האלה לא לוקחים אליפות.
    רומא מאכזבת נקודה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏27/9/12
  12. Chievo Member

לגבי המעשה של קלוזה, אם הזיכרון שלי לא מטעה אותי, דה רוסי ביצע אותו מעשה במשחק של רומא נגד אמפולי נראה לי לפני כמה שנים. מישהו זוכר דבר כזה?

13. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

בטח שזוכרים, אפילו הזכרתי אותו באחת ההודעות שלי בדיון. אותו משחק היה אגב נגד מסינה.

14. skyday20 Member

לא בדיוק כזה אבל דומה.
    פאולו די קאניו בווסטהאם, תפס את הכדור ביד ברחבה, לעצור התקפה מול שער ריק, בגלל שהשוער של אברטון נפצע מחוץ לשער שלו.

15. AS R Member

בכלל לא אותו דבר. זה לא היה התקפה של גול בטוח, להיפך- היו עליו שני שחקנים ורוב הסיכויים הוא שהוא בכלל לא היה מגיע לכדור, אבל עדיין מעשה יפה של השחקן המושמץ.

קובי- אם הגול של ניקו לופז במחזור הפתיחה בדקה ה-90 הוא לא גול של חלוץ רחבה, אז מה כן?
    אני לא אומר שככה הוא צריך להיות מתופקד, אלא שהוא היה צריך לשחק, במקום דסטרו או במקום לאמלה או במקום מגן אפילו במצב שנוצר, אבל הוא היה צריך להיכנס. שחקן יצירתי עם דריבל ובעיטה אדירה מרחוק היה יכול לעזור לפרוץ את הסכר של שחקני סמפדוריה.

ואם תנהג קצת פחות בזלזול זה יכול רק לעזור לך. זה שיש לנו דעות חלוקות זה לא דבר רע.