המחזור החמישי בפרמיירליג: גלוית שנה טובה משוש המתאבדת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏14/9/17.

1. Coutinho10 Member

לפני שניה אלכס כתב שברנלי יצאו עם נקודות מהגשר ובוומבלי, וטומי, אמא של הבונקרים, בדיוק כמו עונה שעברה.
    הגול שחטפנו היה מפגר אבל הגענו למספיק מצבים בשביל לנצח, הכדור לא נכנס.

2. DRORIKO Member

לא ראיתי את המשחק,אבל תן לי לנחש שלסלח היה חלק מרכזי בהחמצות(למרות שעכשיו אני רואה שהוא הבקיע את השיוויון)

3. oranfu Member

אם יש לנו בלמים עם 5 תאים אפורים בין שניהם וטיפה יכולת - אנחנו מנצחים גם היום. אבל אין לנו. אז מה זה עוזר לי שהגענו לכמה מצבים?

4. Esomech Member

נסחפנו? חחח למה אתה חושב שזה פאנצ׳ר חד פעמי?

קלופ לא ידע לסדר את הקבוצה שלו בקיץ.
    קלופ לא מצליח לנהל משחק כמו שצריך.

הקבוצה לא נראת מסודרת בשיט, ולמעט הרביעיות מול ארסנל והופנהיים בשום משחק לא נתנו תצוגה של שטף התקפי. שום משחק.

יותר מידי בלאגן בקישור ובהגנה.

היית חייב בלם וקשר חדשים? מה קיבלת? ג׳יימס מילנר ודניאל סטארידג שהם ״לייק א ניו סיינינג״

זה ידוע מראש שסטארידג פוגע במשחק ההתקפה שהוא משחק, עם העצלנות, האגואיסטית שלו והנגיעות המיותרת בכדור.

לא טיפלנו בשום בעיה מהעונה שעברה.

5. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

עזוב אחי, בוא תראה שוב את המחצית השנייה ותגיד לי איפה ראית בונקר. אולי כשהם לחצו את הבלמים שלנו על סף הרחבה של מיניולה? או כשהם חטפו לנו כדורים עמוק בחצי שלנו?
    לזרוק קלישאות זה תמיד קל, אמא של הבונקרים, הכדור לא נכנס... רק חבל שהמציאות היא לא קלישאתית כמו שחלק מהאנשים היו רוצים.

אני עומד על כך שלא היה פה שום בונקר, וזה חדשות מאוד רעות לנו שלא הצלחנו לנצח את זה. אם היה בונקר באמת אז אולי הייתי מקבל את זה, אבל היו מספיק שטחים בהגנה שלהם ואנחנו פשוט מאוד לא ניצלנו אותם.

6. Esomech Member

איזה בונקר אתה מדבר, מחצית שנייה הייתה פתוחה לחלוטין.

7. alexshw Member

עזבו המחשבה הראשונה של ברנלי זה העפות כדור סתמיות 90% מהזמן במשחקים האלה.

8. Mellow29 Kopite

בונקר. לא משהו ציני או מלוכלך, ובשלב מסוים הם באמת עברו לשחק עם שני חלוצים, אבל במקרים שהשלמנו 3 מסירות ועברנו את הלחץ הזה, זה בדיוק היה 9 שחקנים מאחורי הכדור שזורקים את עצמם לחסום מה שמגיע. אני חושב שרק קוטיניו לבד בעט 5 פעמים מטווח של 20-25 מ' מהשער בזכות העבודה שהם שיחקו עמוק כל כך.

oranfu ו-Coutinho10 אוהבים את זה.
  9. Ori8 Member

אפשר להמשיך לדבר פרסונלית עד מחרתיים, בשורה התחתונה אנחנו צופים באותה קבוצה כבר שנים על גבי שנים על גבי שנים. עם מאות שחקנים שהתחלפו, עשרות מאמנים, אנשי צוות ובעלים. פשוט אותה קבוצה.

מה שקלופ עשה בדורטמונד מעניין את התחת כרגע. הוא כמעט שלוש עונות כאן ונראה שאין לו מושג מה הוא עושה הרבה יותר משיש לו מושג.
    הוא מגניב, הוא מצחיק, הוא חתיך, הוא מחבק את השחקנים והוא אח שלהם וזה עושה לנו את זה אחרי שנים ארוכות עם מאמנים שמנים עם פרצוף תחת, אבל השורה התחתונה היא זהה - זו בדיוק אותה קבוצה שהוא לא מצליח לשנות ואין שום אור בקצה המנהרה ושום סימן שמשהו יהיה שונה בעתיד הקרוב או הרחוק.

10. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

איך זה לא בונקר תגידו לי? אולי אנשים מתבלבלים פה במינוח. קו הגנה סופר עמוק, 9-10 שחקנים מאחורי הכדור, משאירים אפס שטח ברחבה - מספיק לראות כמה פעמים הגענו לרחבה רק כדי למצוא שם חומה של שחקנים, שחקן בא לבעוט לשער מתוך הרחבה ובינו לבין השער יש 4 חולצות לבנות.

גם עם זה צריך לדעת להתמודד, לפחות לא הפסדנו כמו בטרף מור בעונה שעברה, גם שם יצאנו עם איזה 80 אחוז פוזשן ומאתיים בעיטות לשער, רק עם אפס נקודות.

לא יודע מה היה מנצח את המשחק הזה, לא היינו מספיק טובים התקפית. כמובן שאם הייתה הגנה סבירה, מספיק לך לתת פה שער אחד ואם ברנלי הייתה ממשיכה לשחק ככה היא לא הייתה מהווה איום. אבל זאת הגנה ששוב, צריכה מעט מאוד כדי לספוג. כדור ארוך סתמי אחד וכמה קרנות ב90 דקות של כלום חוץ מזה זה מספיק בהחלט כדי לספוג שער וזה היה יכול בקלות להסתיים גם בהפסד.

Coutinho10, oranfu ו-Mellow29 אוהבים את זה.
  11. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אולי באמת אני מתבלבל במינוח, בונקר בלקסיקון שלי זה כשהקבוצה השנייה יושבת עם 9 שחקנים מאחורי החצי בכל זמן נתון, לא כשהיא לוחצת אותך ומכריחה אותך לשחרר כדורים ארוכים. לא כשאתה מצליח להיכנס מאחורי קו ההגנה מספר דו ספרתי של פעמים במשחק.
    אף אחד לא טוען שהם שיחקו התקפי, וברור שהטקטיקה שלהם זה hoofing עד המוות, אבל לא הייתה פה התבצרות. היה פה משחק הגנתי ששילב עבודת לחץ וברור שגם קו הגנה יחסית עמוק.

Esomech אוהב/ת את זה.
  12. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא הבנתי את החילוף, איך קוטיניו יוצא ומילנר עדיין על המגרש?
    איך פירמינו יוצא ומילנר עדיין על המגרש?
    פגיעה בסיכויים לסיים מקום 4, חבל.

13. Rushie Member

זה באמת היה פלאשבק לימים של רודג'רס. עשרות משחקים כאלה היו לנו. או בעצם לימים של בניטז עם רוטציה מוגזמת של מאמן שמתנהג כמו ילד שלא יודע מה לעשות עם כל הצעצועים שיש לו. בשביל מה היה המהפך הזה? בשביל שנעמיד הרכב חזק בגביע הליגה באמצע שבוע?
    אני עדיין לא יודע איזה צד אני לוקח בשאלה האם לקלופ יש מושג איך עושים הגנה או לא, אבל מה שהיה שם בדקה ה-80 עם שני המצבים הנייחים שלהם היה פשוט מביש.

14. Mellow29 Kopite

לגמרי מה ש-@Walkon כותב. קשה להתייחס לתגובות של אנשים כשהם כותבים פה אותו דבר אחרי תבוסה של 5-0 ואחרי תיקו של 1-1, כאילו ששתי התוצאות האלה שקולות. ואני לא מדבר על כאלה שלא צפו במשחק או על התמהוני הזה שמדבר עם עצמו ועדיין לא מצא את גוגל, אלא על האוהדים של הקבוצה.

קשה לדבר על ניהול משחק במצב כזה, כשכל הכלים ההתקפיים הבכירים שלך על המגרש. לצרוח שצריך חילוף זה קל, אבל אז כשמחליפים את פירמינו וקוטיניו להתלונן על החילוף? ציפיתם שהוא יוציא את מניולה ורוברטסון?

לכל קבוצה גדולה יש את השניים-שלושה משחקים האלה שהיא יושבת על היריבה ושום דבר לא נכנס. לדבר על פלאן A ופלאן B ביום כזה, שאחד הבועטים הכי טובים בליגה בועט שבע פעמים מ-25 מ' ושולח הכל ליציע? שיהיה בהצלחה לקבוצה שתיתן לקוטיניו לבעוט ככה, יהיו יותר ימים שבהם זה יכנס מאשר ימים שלא יכנס.

לא חושב שהמשחק הזה ייחודי לליברפול או לקלופ.

15. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מלו אתה מדבר אלי אז תדבר אלי.
    לא להוציא את קוטיניו, הוא 60 רמות מעל יתר השחקנים במגרש. כל דבר טוב בהתקפה שהיה לנו עבר דרכו. מה קשור מיניולה ורוברטסון? אסור להוציא את קוטיניו.

oranfu אוהב/ת את זה.