המחזור החמישי בפרמיירליג: גלוית שנה טובה משוש המתאבדת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏14/9/17.

1. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מיניולה היה על סמים בכל סיום העונה שעברה. איך התלהבתי מהשינוי שהיה לו.
    יצא לכל כדור גובה עם ביטחון העיף אותו לעזאזל, נתן עצירות מעולות. הוא היה נהדר.
    האמנתי בו כמו אידיוט רק כדי לגלות השנה שוב את אותו חתול מפוחד שאין לו מושג מהחיים שלו ולא שווה בחיים יותר מסנדרלנד.
    הגולים נגד ווטפורד, 2 מהם עליו ואני עוד קורא שהוא סופסל נגד ארסנל בלי שטעה העונה וכמה זה לא פייר. חיים בסרט.
    הוא מפחד לצאת. הוא שוער בינוני ורק מועדון חסר אמביציה משאיר שוער כזה. הוא יסגור טסטמוניאל, תהיו בטוחים.

k_700, yakov_y ו-oranfu אוהבים את זה.
  2. alexshw Member

זה רק אני או שסלאח מתויג כבר כצוללן אצל שופטים בליגה?

3. Mellow29 Kopite

למה לא נותן מקום לטעות? היה לו משחק מעפן. ציינתי את זה שעל משחק זהה של הנדרסון, אורן למשל היה שולח אותו לפולהאם.
    אני עדיין ממשיך איתו בהרכב כי הוא קשר לא רע, עדיף על הנדרסון כקשר אחורי אבל בטח לא בפער שמוצג פה.

מילנר היה היום בסדר גמור. למעט משחק אחד של ויינאלדום נגד סביליה, הוא היה עדיף על פני כל מי ששיחק אצלנו כקשר 50-50. גם בתיקולים במרכז השדה, גם בצירופים טובים בהתקפה. מה זה משנה שהיה חלש כמגן שמאלי מינואר עד מאי?

אני זה לא האישיו פה, קלופ כמו 98% מהמנג'רים בעולם משאיר שחקנים בהרכב גם אם נתנו משחק חלש. אני לא רואה הרבה מנג'רים שהולכים כמוך ומחליפים הרכב כל שבוע. אז שבוע הבא מבחינתך צ'מברליין ואם הוא יתן משחק חלש אז ויינאלדום, ואם הוא יתן משחק חלש אז שוב צ'מברליין? מאיזשהי סיבה הדברים האלה לא עובדים ככה במציאות אצל רוב המנג'רים.

Coutinho10 אוהב/ת את זה.
  4. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

שחקן יכול לתת משחק חלש ולהישאר בהרכב אם צבר מספיק קרדיט שמצדיק את המחשבה שבמשחק הבא הוא יהיה טוב יותר.
    אם שחקן חלש ושוב חלש ושוב חלש ומשחק כל הזמן מה הוא מבין מזה?
    הנדרסון החזיק בהרכב הרבה יותר מדי זמן.
    לוברן וקלאבן מפשלים באופן קבוע כל אחד מהם בכל פעם שפותח. למה ממשיכים לקבל דקות? למה לא לנסות משהו אחר באמצע? איך גומז עדיין לא קיבל משחק במרכז השדה? כמה פעמים עוד נפספס נקודות על קלאבן ולוברן לפני שננסה משהו אחר שיש בסגל?

oranfu אוהב/ת את זה.
  5. Mellow29 Kopite

אני בעד לעשות את השינוי שאתה מציע במרכז ההגנה. אני רק חושב שזה דורש יותר סבלנות ממה שאתה מוכן לתת, רוב הסיכויים שהשלושה, ארבעה, עשרה משחקים הראשונים של גומז בהגנה יהיו חלשים. לא יודע אם פחות או יותר מקלאבן ולוברן, אבל זו פחות או יותר הרמה. אם אחרי שני משחקים כאלה אתה תציע להחליף אותו לא הרווחת מזה כלום, עדיף כבר להמשיך עם לוברן.

* מן הסתם ברור לך ולי שזה לא עומד לקרות. דיברנו על זה אתמול בדיון של ליברפול. קלופ סומך על שחקנים, מעדיף לעבוד איתם. הוא יתן ללוברן את הצ'אנסים להשתפר לפני שיקבור אותו ברוטציה מאחורי ילד בן 19 (שלא באמת יותר טוב ממנו).

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  6. alexshw Member

כן גם היום טוטנהאם לא ניצחה בוומבלי.
    די ברור כבר עכשיו שהאלופה תצא משלושת הראשונות עם יתרון בסיכויים לצ'לסי וסיטי

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

7. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

ובהודעה החיובית שלי להיום:
    הליגה שלנו זה במילא ספרס וארסנל. ספרס עשו תוצאה דבילית כמו שלנו. נקווה שארסנל תפסיד מחר. לא קרה שום דבר רע.

8. סולשאאאר Member

כמה שחסר לליברפול איזה פואצ'ר כזה סטייל צ'יצ'ריטו שיודע להיות בזמן הנכון במקום הנכון (בתוך הרחבה) ומבקיע שערים עם האוזניים, ישבן, בית שחי ...

9. alexshw Member

המלצר רביעי בטבלה עם 9 נקודות, 6 מהן הביא לו הבלם ג'מאל לסקל עם 2 נגיחות מדויקות מהגבהות קרן.

חולה על המקסיקני אבל איך הוא יתאים לקלופ עם השיטה שלו? השחקנים שם צריכים שטח להכנס לעמדת החלוץ המרכזי ולא אחד שיתקע שם.

נערך לאחרונה ב: ‏16/9/17
  10. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה הכי להיתפס לקטנות אבל המשפט הזה מציק לי קצת.
    כאילו, זה שאותם דברים חוזרים כל שבוע ללא תלות בתוצאה זה לא סימן שהביקורת מוצדקת? לדעתי אם אתה מגיב בצורה קיצונית שונה בין הפסד/תיקו/ניצחון זה רק מחליש את הטענה, ומראה שאתה רק מתייחס למבחן התוצאה ולא לעניין המהותי יותר.
    כבר שנה+ אנחנו כותבים שלשחק עם פירמינו באגף זאת טעות רצינית, זה רק הגיוני שאחרי שהבאנו את צ'מברליין נצפה שזה ישתנה. כבר שנה+ שכותבים שניהול המשחק של קלופ בעייתי, אז למה זה מקשה להתייחס לתגובות שמלינות על אותו דבר כשיש אופציות טובות בהרבה מאשר בעונה שעברה על הספסל?

11. oranfu Member

לצ'אן לא היה משחק טוב היום. זה עדיין יותר טוב מכל מה שלהנדרסון יש להציע. את הנדרסון אני זורק לקיבינימאט כי אני לא עיוור, הוא שחקן גמור. הוא לחלוטין לחלוטין לא שייך לרמות האלה. צ'אן פשוט מעולה בחצי שנה האחרונה, לא רק מבחינת יכולת אלא הבחור הוא המנהיג היחיד שיש לנו על הדשא (בניגוד להנדרסון שפשוט לא).

שיתנו לגומז להיות בלם. אני לא משלה את עצמי, זה לא יהיה טוב. אבל אולי (אולי) נרוויח בלם סביר כי הוא צעיר ויכול ללמוד. קלאבן ולוברן כבר לא ילמדו, הם תמיד יהיו עלובים (אגב, במינימום של המינימום - גומז לפחות מהיר).

מילנר היה בסדר? במה זה בא לידי ביטוי? איטי ודביל בהנעת הכדור (כמצופה בבריטי), לא מחלץ כדורים.

לא יודע אם סלאח נתפס כצוללן, השופט היום היה אנטי ליברפול באופן ברור מאוד. אני לא מצפה משופטים לשרוק אותנו בצורה הוגנת, כמו שאין חוק נבדל כשתוקפים אותנו. היום השופט המציא לנו חוק יתרון כשהגיע לנו פנדל ברור.

12. Rushie Member

אז גם מנהיגות אין להנדרסון עכשיו... זה כבר נהיה מצחיק. אתה בתחרות עם עצמך מאז שלוקאס עזב כדי למצוא שעיר לעזאזל חדש בקבוצה.
    אמרה היה טוב מאוד בחצי השנה האחרונה כ50-50. והאמת שבעיקר ב50 של ההתקפה. הוא לא קשר אחורי והיום זה היה ברור במשחק מול יריבה עם קישור בינוני לכל היותר. הוא לא מספיק טוב תחת לחץ, הוא לא יודע איפה לעמוד והוא עושה הרבה עבירות מיותרות. יש לו יתרונות מסוימים על פני הנדרסון בתפקיד הזה ולהנדרסון יש כמה יתרונות עליו, בעיקר במשחק הלחץ. שניהם לא באמת מספיק טובים והפתרון גם שם זה רק רכש. כל עוד הנדרסון כשיר אז אמרה צריך לשחק בעמדה שבה הוא טוב ונותן תפוקה וזה משבצת אחת או שתיים מעל הנדרסון.

13. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני הגנתי הרבה על הנדרסון, לצערי העונה הוא רע מאוד. נגד סביליה היה המשחק הכי טוב שלו וזה לא היה משחק מטורף, סתם סביר פלוס.
    לא שווה הרכב לשבת. הייתי הולך עם צ'אן-צ'מברליין-קוטיניו.
    יום שלישי זה הרכב משנה מבחינתי אז הנדרסון יכול לעלות.

oranfu אוהב/ת את זה.
  14. oranfu Member

אה, הנדרסון מנהיג? חח, יש פה כמה שכבר לא יודעים מה זה שחקני כדורגל נורמליים בחיי.
    אמרה טוב בעיקר בפאן ההגנתי ולא ההתקפי. הוא מחלץ כדורים, הוא מכסה המון שטח. הוא גם לא מפחד לבוא לקבל כדור מהבלמים בניגוד להנדרסון שמתחבא מאחורי שחקנים כל היום ומסמן עם הידיים לאחרים לאן למסור.

איפה הוא עושה עבירות מיותרות אני לא יודע, הוא יודע איפה לעמוד הרבה יותר טוב מהנדרסון ואין לו שום בעיה תחת לחץ. הנדרסון בכלל מזעזע תחת לחץ.

צ'אן לא קשר אחורי מהשורה הראשונה, אבל הוא בלי שום צל של ספק הכי טוב במועדון. והפוטנציאל שלו מספיק משמעותי בשביל שיובנטוס (אחד המועדונים החכמים בעולם) ירצו אותו. אתה רוצה אחד טוב יותר? בבקשה, אני אשמח. אבל צ'אן כקשר אחורי זה אחת מהנקודות היותר טובות שיש לנו בסגל.

אני לא מחפש שעיר לעזאזל חדש. אני כן אבוא בטענות כל הזמן לשחקנים העלובים שלנו וזה שנפטרנו מהאפס הכי גדול לא אומר שאין עוד אפסים בסגל. אתה מבסוט על כלומניקים כמו הנדרסון? תהנה. גם האוהדים האנגלים אוהבים אותו. הם חסרי המושג הכי גדולים בכדורגל.

אתה גם יכול להיות רגוע, במועדון המטומטם הזה כלומניקים כמו הנדרסון ימשיכו "לככב" עוד הרבה שנים, הם לרוב מגיעים לסטטוס של טסטימוניאל.

15. Rushie Member

לא מבסוט על הנדרסון. אף פעם הוא לא היה כוס התה שלי וגם לא יהיה. אבל הביקורת שלך עליו יצאה מזמן מפרופורציה, אפילו אתה לא קונה את הדברים שאתה רושם עליו.
    לקח לי גם הרבה זמן לאכול את ההסבה שקלופ עשה לו בעונה שעברה, היום אני משלים עם זה מתוך הבנה שכנראה שאין לו רגליים לעשות אף תפקיד אחר ושאפשר להשתמש בו שם לצרכים מסוימים. בעיקר כדי לשחרר את הקשרים שמעליו לצאת להתקפה בראש שקט.
    אם היה שחקן צעיר רלוונטי לעמדה הזאת הייתי כבר אומר לזרוק אותו לשם, אבל אני לא חושב שיש אחד כזה.
    אין לי עניין לנבא מה יקרה, אבל אם אמרה פותח את העונה הבאה ביובנטוס אני בספק אם זה יהיה בתור הקשר האחורי. לא כל שכן בהרכב הפותח.

Mellow29 אוהב/ת את זה.