המחזור החמישי בפרמיירליג: שלג צח

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏15/9/16.

1. Raulito Madridista

אם כבר קלישאה אז הייתי אומר שבדומה לבורוסיה דורטמונד בזמנו - הקבוצה של יורגן קלופ, ליברפול הנוכחית נראית בידיוק כמו 'השלם עולה על סך חלקיו' מה שלא קורה למשל בצ'לסי או מנצ'סטר יונייטד. מובן שזו רק ההתחלה אבל הפתיחה הזו גורמת לתיאבון, ובסופו של דבר ליברפול כן אמורה לתת את הטון גם במשחקים הקלים. אין להם את העומס של אירופה, הם מאוד רעבים, צעירים ומהירים והלוואי ויקחו חלק ממאבק האליפות. בינתיים מגיע להם כל הכבוד - כל גול בצבע, התוצאות נהדרות.

- מוריניו לא הפסיד שלושה משחקים ברצף מאז פברואר 2002! כשאימן את פורטו.
    - הרקורד שלו ב-35 המשחקים האחרונים: 14 נצחונות(40%), 6 תוצאות תיקו(17%) ו-15 הפסדים(43%).
    - בעונה שעברה אחרי 5 מחזורים - רק 4 נק' לצ'לסי. שיפור של 100% העונה, מברוק(לא באמת).
    - יונייטד בעונה שעברה בשלב הזה: 10 נקודות - 3 נצ', תיקו והפסד, ניצחה 1:0 את טוטנהאם משער מזליקי והשיגה 3:1 על ליברפול בין היתר.

Coutinho10 אוהב/ת את זה.
  2. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא קובר את העונה של ליברפול, בטח עם קלופ על הקווים. פשוט חושב שלא נכון להגיד שהיא הקבוצה עם פתיחת העונה הטובה באנגליה כשסיטי עם מאזן מושלם ואחרי שניצחה באולד טראפורד.
    אם היית אומר לך אחרי חמישה משחקים שליברפול תפסיד פעם אחת היית אומר לי זה מובן, שני משחקי חוץ אחד מול ארסנל והשני מול צ'לסי, מתקבל על הדעת שנפסיד לפחות אחד משני המשחקים. אבל אם הייתי אומר לך שההפסד יגיע דווקא מול ברנלי כשאת צ'לסי וארסנל תנצחו היית אומר לי שאני הוזה.
    חושב שליברפול, גם בשנים קודמות, ידעה להתעלות מול הגדולות ולהביא אנרגיות שהרבה פעמים לא היו לה מול הקטנות. אבל את האליפות לא לוקחים מול הגדולות אלא מול הקטנות ושם ליברפול יצטרכו להראות שגם שהיא פוגשת קבוצות קטנות היא מגיעה עם אותה נחישות ואנרגיות.
    שוב, אנחנו רק במחזור החמישי, יכול להיות שתפרקו את האל וסוונסי בשני המחזורים הקרובים ואז הכל יראה אחרת, אבל אם לא תוציאו 6 מ 6 משני המשחקים הקרובים, זה רק יוכיח שלוח משחקים זה מה שאתה עושה ממנו, כי אין שום סיבה הגיונית שקבוצה שמנצחת את ארסנל וצ'לסי בחוץ בפתיחת עונה תאבד נקודות מול קבוצות כמו ברנלי, סוונסי והאל.

3. owen11111 Member

לא ראיתי את המשחק, אבל לפי מה שקראתי הקרסול שלו לא נראה טוב. למרות ההבאה של יאנסן, ההתקפה שלהם מאד מבוססת על קיין והיכולות שלו למשוך את תשומת הלב של ההגנה.

החיסרון שלו עשוי להיות מאד משמעותי נגד סיטי בעוד שבועיים, ואם יתברר שזו באמת פציעה משמעותית, יהיה לטוטנהאם לא קל למלא את מקומו.

4. Drama2 הסמל מעל הכל

ראיתי אתמול קריסטל-סטוק ואפשר להבין לגמרי למה פפ שלח את ווילפרד בוני.
    חוץ משוער, ששם לא היה הרבה הבדל בשינוי, כל שאר העמדות של הסיטי התחזקו. אין מישהו שפפ שלח הביתה, וזה לא היה בצדק.

5. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע מה הרמה של בראבו אבל נקודת תורפה בולטת של סיטי הייתה בעמדת השוער ויפה מאוד שפפ זיהה וטיפל בזה.
    אם בראבו יצליח או לא נצטרך לחכות לראות, אבל היה צריך לעשות שם שינוי.
    בוני רכש מצויין עבור סטוק, הוא הראה כבר בסוואנזי איך הוא שם גולים מכלום עם השפיצים שלו, הוא יעשה את זה גם שם.
    כרגע איהנצ'ו מתקדם מצויין אז לסיטי אין בעייה שהוא יהיה החלוץ כשאגוורו פצוע.

6. oranfu Member

הבעיה היא שאגווארו נפצע הרבה ואז יש רק חלוץ כשיר אחד. לא בהכרח קטסטרופה כשיש גם כזה קישור, אבל למועדון עם תקציב כזה זה התנהלות לא הכי רצינית\חכמה לדעתי.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  7. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מכיר קבוצה אחת מהגדולות באירופה שמשחקת עם חלוץ אחד ומחזיקה ביותר משניים מובהקים.

במידת הצורך פפ ישחק עם false 9, גם זה בסדר.

אגב: רק מזכיר שחסוס מגיע בינואר, וזה למרות שאיהנצ׳ו עושה עבודה מצוינת עוד מהעונה שעברה.

8. Eric Cantona Member

זה יותר דל בוסקה סטייל. פפ דואג שהשחקן בחוד שהוא מציב גם סקורר.

9. yakov_y YNWA

סטרלינג נהדר בחלוץ מזויף, התקופות הכי טובות בקריירה שלו היו שם אבל אם כבר מדברים על חלוץ אמיתי, יש לסיטי חלוץ טורקי שברח לי שמו שמושאל לקבוצה הולנדית והוא ממשיך לקרוע שם רשתות, כבש 5 שערי ליגה ב-4 משחקים וכבר הרבה שנים שהוא אחד מהכישרונות הגדולים בטורקיה.

לא רואה שום בעיה בסגל של מנצ׳סטר סיטי, טופ 5 בעולם לדעתי באיכותו והטוב ביותר באנגליה.

10. Drama2 הסמל מעל הכל

אנס אונאל. גם אמרה מור הרשים אותי מאוד בבורסיה דורמונט, שניהם שנתון 97.
    אם הנבחרת הטורקית תדע לייצר כמה שחקני הגנה סבירים וחלוץ טוב, יש להם סיכוי טוב לחזור להיות נבחרת מובילה.

yakov_y אוהב/ת את זה.
  11. oranfu Member

כשלוקחים בחשבון שחסוס אמור להגיע בינואר, אז אני יכול להבין. ברגע שהוא יגיע, עוד חלוץ רציני זה כבר יותר מדי. לכן אני מניח שהם לקחו הימור מסוים להיות רק עם שני חלוצים בסגל עד ינואר.

סטרלינג לא נתן את התקופות הטובות בקרירה שלו כחלוץ מדומה. הוא יכול לשחק את התפקיד, אבל כיבוש שערים זה לא ממש טבעי עבורו.