המחזור החמישי בפרמיירליג - שער בכורה לבניון!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י mnc, ‏8/9/05.

1. KirkH Member

לא שזה משנה משהו - אבל ההרכב המלא של צ'לסי מן הסתם לא יכלול את ג'וני טי שעדיין מחלים מהשלומיאליות של מייקל דוסון וספק אם יסוכן מול היריבה המדוברת.
    הרנן קרספו שסוחב פציעה בירך כנראה יפתח על הספסל פעם נוספת, ווין ברידג' שבינתיים נראה לא רע בכלל במשחקי הריזרבס לא יועבר עדיין לקדמת הבמה ולדעתי גם לא פטר צ'ך שנפצע בתחילת השבוע בכתף ושוחרר מנבחרת צ'כיה. אני מניח שמוריניו ינצל את היריבה וייתן לקודו הופעת ליגה שנייה בשלב מוקדם זה של העונה כדי לא לסכן את צ'ך לקראת משחקי ליגת העלובות באמצע השבוע...

ההגנה של ניוקאסל כשירה לחלוטין ובהנחה שהדיסלקט עדיין לא כשיר להרכב הראשון, המצב אופטימלי. שירר ואוואן בחוד יסתדרו גם בלי מחליף מה שמשאיר לסונס בעייה רק בחוליית הקישור...
    בוייר בימין, נזגוביה על הקו השמאלי ופארקר ואמדי פייה במרכז אמורים להיות די והותר מול הקוטג'רס. זה אומנם לא הרכב מלא וחסרים לסונס שני שחקני הרכב בקישור, אבל זו לא סיבה לא לנצח את פולהאם.

2. barakrom Member

בשלם וצפה

17:00 הדרבי של מנצ'סטר

19:15 - בורו-ארסנל

מחר ווסטהאם

יום ב'-בולטון

3. toon-UPON-tyne Member

קירק, ספורטינג לייף כתבו שגם בוייר בספק, אבל זה היה די מוזר שכתבו בספק כי הם לא כתבו אותו בכלל בסגל. ברמבל קשיר, ואני לא יודע מתי ראית אותו בזמן האחרון אבל כל התגובות עליו בזמן האחרון שהוא שיחק היו טובות, אמר שהוא התחיל להתרכז ולהפסיק עם הטעויות הטפשיות והוא נראה מצוין, אם הוא באמת יפסיק עם הטעויות של הטירון הוא באמת יכול להיות מצוין.

4. קינג לדלי Member

אל תיקח ללב טון טון אבל מי שמחפש תקוה מבראמבל הוא רק מישהו שנראה פוזל כמו התמונה שבחרת...

בכל מקרה לוקה אואן ושירר צריכים לפרק את פולהאם לבד.

5. toon-UPON-tyne Member

אני גם חשבתי ככה, אבל אם כל כך הרבה מאמנים ואוהדים שהיו במגרש תרשמו ממנו בסוף עונה שעברה אולי יש משהו במה שהם אומרים.
    אני נותן לו עוד צ'אנס.

6. Bob Sura Member

הימור שלי ל5 משחקים:
    טוטנאהם - ליברפול 1:1
    יונייטד - סיטי 0:2
    בורו - ארסנל 2:1
    צלסי - סנדרלנד 0:3
    ניוקאסל - פולאהם 1:2

7. The_Magpie Member

ניוקאסל למרות חסרונם של שישה שחקנים חייבת לנצח את הקוטג'רס.
    לצערי בראמבל בסגל אבל לא נראה לי שהוא יפתח.
    אני מהמר על 3-1 לניוקאסל.

8. orend84 Member

אתם מוחרמים בשם כול אוהדי ליברפול וטוטנאהם . :aaarse:

9. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוטנהאם - ליברפול (שבת, ווייט הארט ליין, 17:00, שידור ישיר בפאב הפוגי דיו בכפ"ס)

שתי קבוצות עם שאיפות גדולות ייפגשו בשבת בוייט הארט ליין, כששתיהן במצב הפוך כמעט לחלוטין.
    טוטנהאם מגיעה למשחק עם סגל משודרג ומשופץ, אחרי הכניסה הסוערת שלה לפגרת ההעברות. שלושה שמות חדשים לחלוטין יירשמו למשחק מחר מול ליברפול, כאשר לפחות שניים מהם צפויים לפתוח בהרכב -
    לי יאנג פיו בעמדת המגן השמאלי, במקום אריק אדמן שעבר לרן הצרפתית, גז'גוז' רזיאק שיפתח על חשבון מידו המושעה, שערעורו להתאחדות האנגלית בבקשה להמתיק את עונש ההשעייה בעקבות המשחק מול צ'לסי נדחה, ואילו ג'רמיין ג'נאס עשוי לתפוס את מקומו של מייקל קאריק בהרכב.
    חדשות משמעותיות ביותר עבור התרנגולים הן שובו של הקפטן לדלי קינג לאימונים. קינג, שלא פתח את העונה, היה צפוי לתפוס בהרכב את מקומו של אנתוני גארדנר, וחזרתו משאירה למרטין יול סגל כמעט מלא, מלבד נואה פמארו ווויין ראוטלדג' שסוחבים פציעות ארוכות יותר. אלא שפציעתו של פרננדו מוריינטס מקפיצה להרכב את פיטר קראוץ' הענק, ולפתע גארדנר הגבוה מהווה אופצייה חשובה להגנה של הספרס.
    טוטנהאם יצאה לפגרה עם טעם רע מאוד בפה, נקודה אחת בלבד בשני המשחקים האחרונים והפסד מרגיז לצ'לסי, הספרס יודעים שהמשחק מחר חשוב מאוד להחזרת המומנטום עבור המאבק על אירופה.
    ליברפול, בלי דודק, מוריינטס ומלור, עדיין לא ממש משכנעת אך יצאה לפגרה עם שלוש נקודות חשובות מול סנדרלנד. מחר אמורים לפתוח בחוד ג'יבריל סיסה, לו תהיה הזדמנות מצויינת להוכיח לכולם מה הוא שווה, ופיטר קראוץ', שבהחלט יהווה גורם מאזן להגנה החסונה של הספרס.
    ראפה בניטז נכשל בפגרה להביא חיזוק בולט לסקאוזרס שלו, והסגל הקצר העומד לרשותו בהחלט מעיד על צורך בהבאת שחקנים. בניטז יודע שמחר אסור לו להפסיד בליגה, כי אם כן - הליגה בורחת לו.
    סטיבן ג'רארד יצטרך להתמודד מחר עם פיזיות ואנרגיה יוצאת דופן, מצידו של אדגר דאווידס המאסיבי, כשסיכוייו של הרכש הטרי, ג'רמיין ג'נאס, לפתוח גבוהים על מנת לנסות לנטרל את שיתוף הפעולהבינו לבין צ'אבי אלונסו.

http://www.rahanews.com/uploads/_40661707_king270gi.Xxx
    לדלי קינג עשוי לחזור לפעילות כבר מחר מול הסקאוזרס.

נערך לאחרונה ב: ‏9/9/05
  10. toon-UPON-tyne Member

לא הבנתי מה התכוונת להגיד במשפט הזה? התכוונת לכתוב משהו אחר לא?

11. ניוקאסל בדם. Member

חחחחח גם אני לא הבנתי.
    בכל מקרה אני לא מאמין שגארדנר ישחק גם מחר אבל מי יודע למרות שכדאי לשתף אותו לפחות למשחק הזה.

12. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dunno.Xxx כמובן, ערכתי את זה מחדש, הפעם יותר לכוונה המקורית שלי.

13. eyal7 Member

http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/40759000/Xxx/_40759314_manu_mnc_0506.Xxx

תיאטרון החלומות יארח מחר את מפגש הדרבי ה-134 בליגה ויש תחושה שהפעם הוא יהיה מסקרן במיוחד, לא רק בגלל חזרתו של אנדי קול לאולד טרפורד בצעי תכלת-לבן, אלא גם בזכות העבודה הקיימת שמזה שנים רבות יפתח הדרבי של מנצ'סטר כאשר הסיטי משחקת כדורגל אטרקטיבי ומקדימה את היונייטד בטבלה עם 10 נקודות לעומת האדומים עם 9 אך משחק אחד פחות.

יונייטד:
    שבוע לא פשוט עבר על כמה משחקני הקבוצה, רוני וריו הושפלו על ידי הצפון אירים, קין הפסיד עם שאר האירים לויירה ולצרפתים, והיינצה הורחק בעת שקבוצתו יצאה מפרגוואי עם הפסד. אבל גם מנצחים בינלאומים יש, ואן ניסטלרוי כבש צמד לזכות הולנד בניצחון 0-4 על אנדורה ודארן פלטצ'ר שוב הרשים במדי סקוטלנד שעם ניצחון 1-2 על נורבגיה משאירה לעצמה סיכוי לסיים כסגנית לאיטליה. במהלך השבוע נפטר אביו החולה של כריסטיאנו רונאלדו, הפורטוגלי ששיחק עם נבחרתו באמצע השבוע מול רוסיה שוחרר מהמשחק מחר וכעת הוא במלדתו ביחד עם משפחתו ברגעים בכלל לא קלים עבורו. פארק או גיגס צפויים להחליפו בכנף שמאל. את מקומו של גארי נוויל הפצוע עתיד למלא ג'ון אושיי שעשה זאת במשחק הליגה האחרון מול ניוקאסל. כך או כך, האדומים מגיעים פעם נוספת כפייבוריטים לדרבי, ביציעי אולד טרפורד האוהדים כבר מזמזמים את מספר השנים... ומקווים לשמור על מסורת הניצחונות בבית על הסיטי.

סיטי:
    אנדי קול, אחד החלוצים הגדולים ביותר של השדים האדומים בהיסטוריה, עשוי לצעוד לראשונה באולד טרפורד כאשר הוא עונד את צבעי האויב, לצד רכישת קיץ נוספת, דריוס וואסל. עד כה העונה, סטיוארט פירס, שזכה בתואר מאמן החודש בפרמיירשיפ, יכול להיות מרוצה מסגנון המשחק והתוצאות שמנפיקים לו שחקניו. שלושה ניצחונות ותוצאת תיקו אחת מעמידים את סיטי במצב כזה שאם היא תנצח מחר ובברידג' צ'לסי תפקשש, היא תכבוש את פיסגת טבלת הפרמיירשיפ (למרות הסיכויים הקטנים, מי היה מאמין?), הפסד והנפילה יכולה להיות חדה ביותר אל המקום החמישי. בכל אופן, כל אוהד סיטי יודע כמה שנים קבוצתו לא יצאה מהאולד טרפורד עם משהו שהוא לא הפסד או תיקו. ניצחון באולד טרפורד הוא דבר שהם לא השיגו כבר 31 שנה, אז זה היה דניס לאו, האגדה שזכתה בגביע אירופה עם הצד האדום של העיר מנצ'סטר, שכבש את השער המפורסם שניצח לסיטי את המשחק ועם זאת הוריד את היונייטד ליגה, מחר זאת תהיה עוד אגדה אדומה לשעבר שתשבור את הקרח מול ההגנה החזקה של האדומים שלא ספגה עד עתה העונה?

14. ניוקאסל בדם. Member

חבר'ה...יש מצב למפארד לא משחק מחר???
    דיווחו על פצעיה קלה ממשחק הנבחרת
    מה אתם אומרים??.

15. ISH Member

מאוד קשה לי להאמין, אבל גם אם לא, מה אתה כל כך נסער? יהיה לצ'לסי סופר קל גם בלעדיו וגם בהרכב השני אחרי כרטיס אדום לשוני בדקה הראשונה.