המחזור החמישי בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏11/9/09.

1. AW forever Member

וואלה לא שמתי לב, אבל כשאני רואה את הריפליי אז כן, אופסייד. שנתחיל "להתבכיין"? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

2. N-S-N-O Member

קצת קשה לי להסכים איתך בקשר לאכזבה הגדולה, לי אישית לא היו ציפיות גבוהות מדיי בנוגע לעונה, כשאתה רואה את כל הקבוצות מסביב מתחזקות ואנחנו מביאים 3 שחקנים בדקה ה-90 אז ברור שזה יראה ככה,
    לא היה שינוי מהותי? רק הוציאו לנו את אחד משחקני ההגנה הטובים והכשירים שהיה לנו, לא שינוי קריטי.

בקשר למשחק היום, אין לי כבר מילים, השחקנים פשוט היו לא לוחמנים ונאיבים כמו בכל משחק מתחילת העונה, כמעט על כל כדור גבולי שהיה למשל צריך להישרק לחוץ או פאול או דברים כאלה השחקנים לא המשיכו להילחם על הכדור עד השריקה של השופט אלא פשוט עצרו וחיכו לשריקה, צריך להכניס בהם את רוח הלחימה שאפיינה את העונה הקודמת.
    כמו שגל אמר, החילוף של גו' בפלאיני לא מובן לי, למה לא לתת ליעקובו עוד קצת דקות במשחק? מה גם שהיינו צריכים חלוץ באותו רגע ולא קשר שיתפקד כחלוץ מטרה שעומד ומחכה להוריד כדורים.
    למה לא להתחיל על דימיטר במקום אוסמן האפס הזה!? למה?! מויס נותן לו קרדיט מתחילת העונה והבחור לא עושה כלוםםםם, רק מאבד כדורים, אגף ימין שלנו היה אמור להיתחזק אבל נשאר אותו דבר, אולי האגף הימני החלש בליגה, היברט ואוסמן, 2 אנשים שלא הייתי בוחר אותם לקבוצה שלי בשכונה.

נערך לאחרונה ב: ‏14/9/09
  3. Pipe Member

אתה לא באמת השוות את קרב הUFC שפפה התחיל לבין הבעיטה של אדבאיור. הוא יקבל 3, מקסימום 4 משחקים בחוץ על התנהגות בלתי ספורטיבית. לא צריך להגזים. אישית? לדעתי לא יהיה קל להתאחדות להוכיח שהוא בעט בו במכוון. אנחנו יודעים שהוא עשה זו בכוונה, ואן פרסי יודע זאת, אדביור יודע זאת וגם סטיבי וונדר יודע זאת, אבל הצורה בה הוא עשה זו כל כך חלקלקה וכל כך "טבעית" שזה מסבך את העניינים קמעה. התנועה של הרגל בזמן הקפיצה נראית נורמאלית לגמרי ואני כלל לא אופתע אם הוא יצא מזה ללא עונש. אני די הופתעתי מרמת הביצוע של הבעיטה. לא ידעתי שהמוח שלו מסוגל לחשוב בצורה כל כך מתוחכמת.

4. קינג לדלי Member

חשדתי עוד בנגיחה שזה אופסייד ובהילוך החוזר הראשון זה נראה ככה.
    לא הצלחתי לשמוע את הפרשן האנגלי בכלל מדבר על זה.
    אגב,ג'ון גרגורי האפס שמכבי אחי נצרת לא רצו היה הפרשן במשחק שלנו מול יונייטד.
    עד עכשיו הוא מחפש דיפלקשן בגול של גיגס.

נערך לאחרונה ב: ‏14/9/09
  5. THE STRETFORD END Member

לדלי

בהילוך החוזר השלישי הוא אמר שלא היה דיפלקשן,
    פרשן פרווה גרגורי,לא מוסיף יותר מדי.

6. קינג לדלי Member

7. Dimitar Berbatov Member

הבעיה באברטון היא לא הגנתית, ממש לא. עד כה, אמנם לא היתה בדיוק אינדיקציה לבדוק את החוסן ההגנתי שלכם ללא לסקוט (עם כל הכבוד לפולהאם וויגן), אבל זה נראה בסדר גמור. הבעיה שלכם, כמו שציינת גם - בין היתר היא האדישות, היכולת של שחקנים שהתרגלתם לקבל מהם X והיום לא פוגעים.

גם שנה שעברה לא פתחתם טוב כך שאסור לקבוע יותר מידי דברים לפי פשוט מחודש משחקים. ואני מקווה שגם השנה תחזרו לעצמכם.

8. THE STRETFORD END Member

בעיה נוספת של אברטון היא שיש חשש לקרע ברצועות של פיל נוויל.

9. קינג לדלי Member

שניה שראיתי את זה הבנתי שהוא גמר על הברך.
    דיקסון אטוהו עשה גליץ' על הברך שלו ונכנס עם הפקקים.
    יש שחקנים שלא היו יורדים במצב כזה לגליץ' אבל פיל נוויל לא אחד כזה שימנע מפציעה ויוותר על כדור גם אם זה במרכז המגרש.
    ברגע שנוויל ירד הוא לקח סיכון גדול לפציעה ואכן כך היה.

יש לו לב גדול ואברטון איבדה שחקן חשוב מאוד.
    הבנתי שגם ארטטה לא יחזור בזמן שחשבו וימשיך להיעדר.