המחזור החמישי בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏11/9/09.

1. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

חלילה.

אבל יש דרכים אחרות להגיע לשם ולא דרך מיליונר מאיחוד האימרויות.
    כמו שאני לא אוהב את מה שהולך במדריד, ככה גם אני לא אוהב את מה שהולך בסיטי.

ומרצדס בנץ לא בדיוק שולטת בשטוטגארט http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מישהו מופתע מזה שצ'לסי ניצחה בדקה ה-90?

3. אבו Member

את התאריך שמנצ'סטר סיטי מגיעה לאמיריות סימנתי לעצמי כמעט כמו שאני מסמן את הדרבי.
    אדבאיור היום, ירד לשפל שלא נראה כמוהו. ואני כ"כ שמח ששיחררנו את החתיכת חלאה בן זונה הזה, ומתבייש שהוא שיחק אצלנו אי פעם. אחד המחליאים שיצאו לי לראות אי פעם. אין לי מילים על הבן זונה, ואם ההתאחדות לא משעה אותו על כל המכות שהוא נתן לשחקנים שלנו, ובייחוד על הבומבה לרובין(מי שחושב שזה לא היה בכוונה אידיוט, חד וחלק), הם צריכים להתבייש. אבל זה כמובן לא יפתיע אותי אם החלאה לא יוענש, התרגלנו כבר.

קלאטנברג הליצן הזה גם כן לועדת חקירה, פנדל כ"כ ברור בסיום...אפס מאופס.

4. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

שימשיכו כולם להגיד שאנחנו מתבכיינים. רק שיסבירו באותה הזדמנות איך השופטים ככה הורגים אותנו. אני לא אומר שזו הסיבה הישירה להפסד, אבל בחיאת, כמה אפשר? אני לא מסוגל לסמוך על אף שופט בליגה כבר.

באמת שאני לא מסוגל במילים לתאר כמה שאני מתעב את אדבאיור. אני כבר שונא את קאשלי פחות ממנו. גם אם הוא היה משחק כמו זלטאן, לא הייתי רוצה את הגועל נפש הזה בקבוצה שלי - תודה לאל שונגר שיחרר אותו.

5. C.F.C Member

לא, אין שום דרך אחרת להגיע לשמה. לא במאה הזו. גם אם סיטי תוציא גרסאות אנגליות לפלה ומראדונה מהנוער, תרכוש בשכל ותבנה תלכיד מנצח, בלי אוליגרך היא תאבד את כוכביה לקבוצות עשירות יותר. כמו שקורה לסביליה ודומתיה. שום קבוצה לא השתלבה בעשור האחרון ב"מועדון הגדולות" בלי מימון נדיב ושום קבוצה גם לא תעשה את זה. כואב, אבל זה המצב.

6. איגור .פ. Member

כל הכבוד לבניון ,הוציא את כל העצבים שלו היום.אני מקווה שזה יקנה לבניון גם מקום במשחק באלופות.

סיטי מושלמת ,מעניין איך יגמר המשחק של היונייטד לפני הדרבי.ועוד אלך תשכחו שלסיטי משחק חסר.

צ'לסי מושלמת גם ,אמנם ניצחון דקה 90 ,אבל קבוצה שרוצה אליפות חייבת לנצח ,גם אם זה מעצבן אחרים.

לגבי ארסנל 2 הפסדים ל2 הקבוצות ממנצ'סטר מראה שהעונה הזאת הולכת לכיוון השלילי,אני מקווה בשביל אוהדי ארסנל שהם עוד יסיימו במקום של האלופות ,למרות שהעונה הזאת נראה לי שארסנל לא תסיים במקומות המובילים לאלופות.

7. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

ארסנל ושיטת הצעירים של ונגר שוב קורסת בפעם המיליון, אולי די, הרסת את הקבוצה, סבבה שיהיו צעירים אבל לא ייתכן שכל הקבוצה יהיו ילדי פלא שקורסים במשחקים החשובים. לך הביתה כבר. איפה גוד אולד ארסנל עם השחקנים המנוסים בהגנה, קישור וההתקפה...איפה?! אין טיפה נשמה ומחוייבות בקבוצה הזאת, איפה האנגלים, הכל שכירי חרב בני 19 מצרפת. זו לא ארסנל זו פראנסנל

נערך לאחרונה ב: ‏13/9/09
  8. AW forever Member

מחצית במחראה, 2-1 ליונייטד.
    הספאדס יכולים להרגיש מקופחים, תיקול נקי של פלאסיוס ומארינר שורק לבעיטה חופשית ועוד מוציא צהוב. שער מדהים של דפו. איך פלטשר לא קיבל צהוב על זה שהוא בעט ברגליים של שחקן טוטנהאם, לא ברור.

9. Dimitar Berbatov Member

ונגר הרס את ארסנל.. מעניין, איפה היית כשהוא הצעיד את התותחנים פוסט עידן גרהאם, תקופה די בינונית, לגדולות ונצורות - לדאבל גדול שנה בלבד לאחר שהגיע, כשהפך את ארסנל למעצמה שלא היתה גם לא בסוף שנות ה-80 ותחילת ה-90 ולא בעבר היותר רחוק. אני מבין את התלונות אבל זה פאקינג ארסן ונגר, אחד מהמאמנים הגדולים ביותר שאני ראיתי, אחד הגדולים בהיסטוריה, לטעמי.

AW forever (סלח לי, פרח מזכרוני השם), תיקול נקי של פלאסיוס על ברבאטוב? על מה אתה מדבר פאול בברור מאחור, פאול שני שווה צהוב על ברבה.

10. Igi Member

מחצית טובה עם שערים נהדרים. עד כמה שהאיכות בסופקאסט לא בשמיים, אני די בטוח שפלאסיוס נגע בכדור לפני שהכשיל את ברבאטוב, לכן הפאול לא היה צריך להישרק.

11. Rudess Member

דווקא פה מארינר צדק, פלאסיוס הכשיל את ברבאטוב. את הצהוב הוא לא קיבל בגלל העבירה הזאת אלא בגלל שהוא עשה 5 עבירות לפני זה לפחות. מעניין שעל אותה עבירה על לנון על סף הרחבה של יונייטד, השופט לא שרק שום דבר.

פלטשר כמו בשבוע שעבר מכסח כל המשחק, ולא מקבל צהוב. זה דווקא ברור רפאל, יש שחקנים וקבוצות שנמצאים מעל החוק בליגה.

בלי שום קשר, התוצאה לא משקפת את המשחק עד כה, תיקו היה יותר משקף. טוטנהאם פתחו בלחץ מטורף ברבע שעה הראשונה. הגול היפהפה של גיגס החזיר את יונייטד למשחק והיא הייתה יותר מסוכנת וכבשה בגלל הרחקה רעה בהגנה של טוטנהאם. אני חושב שהמשחק הזה עדיין פתוח.

12. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

שוב אתה מתעלם ממה שכתבתי, לא כתבתי שהוא לא יודע לאמן, כתבתי שהוא הרס את הקבוצה עם זה שהוא בנוי על חבורת ילדים שיצעידו אותו, ואם תשים לב ארסנל שאתה מדבר עליה בחיים לא היתה בנויה על ילדים, דיקסון, ווינתרברן, קיאון, אדאמס, פארלור, ליונברג, ברגקאמפ, מרסון, רייט, הארטסון, אוברמארס, איפה הילדים פה? סבבה אז היו בהתחלה ויירה ואנלקה ואולי עוד שניים אם זה אפסון ושות' אבל ארסנל ההיא לא היתה בנויה על ילדים...ועובדה שלמרות שהיא נכשלה באירופה, עדיין היא היתה נותנת תצוגות תכלית במשחקים בליגה וכל שנה מגיעה עד לשלבים האחרונים עם סיכויים לאליפות, בקצב הזה ארסנל לא תסיים בטופ4 בוודאות.

13. The_Arsenal Member

אתה רואה יותר מדי ליגה איטלקית. זה שיבש לך את ההיגיון הבריא.

14. פול סקולס Member

יונייטד הרבה יותר מסוכנת, תיקו לא משקף שום דבר.
    אין לי כוח להיכנס למה היה ומה לא היה,
    הפאול של פלאסיוס על ברבאטוב גבולי מאוד, חשד לפנקסנות.
    שתי הקבוצות משחקות אגרסיבי, שחקנים לא רגועים בשתי הקבוצות,
    בלה בלה... יונייטד מעל הליגה... פלטשר צריך לקבל אדום...
    זה כל הזמן מנצ'סטר יונייטד, מעניין אותי אם מישהו ישב פעם לראות משחק בין שתי קבוצות, נניח בולטון מול האל, ושם השופט היה בבירור לטובת אחת הקבוצות. הודעה באייסוקר? ממש.
    אני רואה שכבר נכנסתי לפירוט אז מילא,
    היה שם פאול על לנון מחוץ לרחבה.
    מקווה מאוד שאברה ווידיץ' יירגעו.

ד"א, עוד מישהו ראה שבקה ה 28 הילד הקטן שמביא כדורים הפציץ את פרדיננד (עד כמה שהוא יכול להפציץ)? אבל ריו תפס את הכדור http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

איך גיגס סתם לי את הפה, בידיוק דיברתי עם אח שלי בפלאפון ושנינו התלוננו שהוא הולך לבעוט עוד מצב נייח (את הקרנות שלו אני עדיין שונא). אנדרסון, מזל טוב, כן ירבו.

ראיתי תקציר (גולים) בין סיטי לארסנל, גול יפה של SWP, גם הגול של ואן פרסי ענק, איזה שיווי משקל... ועכשיו כשאני נזכר, גם הגול של דרוגבה.

15. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

תתפלא לדעת כמה הייתי רואה משחקים של ארסנל בשנות ה-90 ועד אצע שנות ה-2000 שונגר התחיל את מגמת הגנון והילדים..תתפלא לדעת גם שהייתי בלא מעט משחקים בהייבורי, תאמין לי זו לא ארסנל שאני אהבתי, מצטער, זו ארסנל אחרת.