המחזור החמישי בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏17/9/10.

1. c_web Member

ברכות על הניחוסים שלכם.

פשוט עצבים, ואני ידעתי שברגע שרוזיצקי החטיא את הפנדל נספוג ועוד אמרתי לחברה שלי שזה יקרה ספציפית בדקה ה - 95. אני ידעתי שזה יבוא, גול כ''כ דבילי שזה עצוב. כל שנה אותו דבר במגרש המזוהם הזה...

2. Ryan Giggs11 Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx
    לאחר החמצת הפנדל והאדום גם לי הייתה תחושה שסנדרלנד תצליח להבקיע וניסיתי להצטרף לשידור בדקה ה84 אבל משום מה שום לינק של סופקאסט לא עבד.
    בכל מקרה, כל הכבוד לסנדרלנד!

3. Rudess Member

ממש לא מוצדק. הצהוב הראשון גם לא היה מוצדק ושלשחקן יש כבר צהוב אתה לא מוציא צהוב שני על עבירה , אבל אין מה לצפות מאפס מאופס כמו פיל דאוד. סונג נתן משחק טוב, כמעט כבש במחצית הראשונה והיה מעורב מאד במשחק, שום נוראי ושום בטיח.

4. AW forever Member

לפני שכולם מאבדים פה את הראש- תיקו באיצטדיון הקשה הזה זו לא תוצאה רעה בכלל, ועם מהלך המשחק (שער סופר מזליקי, פציעה של ססק) ועם שיפוט באמת גרוע- אפשר להיות מאוכזבים אבל מרוצים.
    אני מקווה לראות יותר מקיירן גיבס העונה, קלישי פשוט לא בכושר טוב.

5. Van Persie Member

זה לא חדש. אבל מה עם קווין דייוויס? בשני המשפטים האחרונים שלך לא הזכרת את האליל שלך...
    רוצה שנסדר לך חתונה איתו בריבוק סטדיום? נראה לי נחמד לגמרי.

6. קינג לדלי Member

לא ראיתי את הצהוב הראשון אבל הפאול השני היה צהוב לגמרי.
    סטיד המלך העביר לו בין הרגליים והוא חסם אותו ללא כדור.
    וונגר כמובן דמע.

מה שכן...ברגע שהקרן הורחקה דאוד האהבל היה חייב לשרוק לסיום.

וואו כבר איבדתי תקווה...
    הפנדל של הצ'כי נתן תקווה אבל המשחק כבר נגמר !
    ואיזה מזל שההרחקבה של קלישי פגעה בנישהו והלכה ישר לבנט.

טוטנהאם ריז'קט...

הילד עד עכשיו לא התאושש מהקפיצות..

7. Rudess Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/hahaha.Xxx

8. Pipe Member

להגיד שקלישי לא בכושר טוב זה כמו להגיד שהכלכלה הקומוניסטית לא הייתה בכושר טוב לקראת סוף שנות השמונים. הוא מגן הגנתי בינוני ואל אמין כבר קרוב לשנתיים.

9. ArsenalFan Member

נאיביות בתחת שלי. כמה עוד נוכל להמשיך להאשים את כל התירוצים האמורפיים האלה שלא מכוונים לאף אחד? זה טאטוא בעיות מתחת לשטיח שרק גורם לבעיות לחזור. ואז שוב אומרים "אה, נאיביות, לוזריות, ילדים שלא התבגרו" וכל החרא הזה.
    צריכה להיות כתובת ברורה לכשלים והיום הכתובת היא ממש לא ארסן ונגר, לשם שינוי ואפילו לא אלמוניה. האשמה על איבוד שתי הנקודות רובצת על שחקנים כמו סונג שהיה גרוע והשאיר אותנו בחוסר אחריות נוראי במצב גרוע במקום שבו אנחנו מסרותית מתקשים, עם ההרכב הכי לא פיזי שיש, שבאמת עשה כמיטב יכולתו כדי להוציא אותנו משם עם ניצחון. שחקנים כמו רוזיצקי שהחמיץ את הפנדל (שלא ראיתי), כמו צמד הבלמים שנכשל שוב ברגע האמת (אחרי תשעים דקות טובות, דווקא) ושוב, כן שוב פעם על קלישי שחירבן במכנסיים בדיוק ברגע הלא מתאים. הוא מקרה אבוד ומרגע לרגע הוא הופך רק לנטל על הקבוצה.

10. Rudess Member

סונג לא היה גרוע, יש לך אנטי נגדו. ההרחקה מגוחכת, וגם אחריה השחקנים נלחמו כמו אריות, דנילסון נכנס לגליצ'ים שמזמן לא ראיתי אותו נכנס ורוסיצקי ונאסרי שמרו והניעו את הכדור טוב. היחיד שראוי למילה רעה הוא קלישי שכמעט כל הקרנות הגיעו גם מהצד שלו והיו לו כמה פעמים במשחק שהוא איבד את הכדור ברחבה לשחקן יריב ומראה שהוא באמת לא למד שום דבר. גיבס מייד להרכב.

11. ArsenalFan Member

איזה אנטי נגדו? די להיות מגוחך. רק במחצית הראשונה הוא יכל להיות מורחק אצל שופט לא פנקסן כמו דאוד. סונג עשה היום לפחות ארבע עבירות של צהוב, כולל העבירה של הצהוב השני כשהכדור כבר עשרה מטר משם. אחרי שהוא עשה כ"כ הרבה עבירות, הוא האחרון שיכול להתלונן על פיל דאוד היום. הגיע לו היום לסיים את המשחק באדום. הוא פשוט לא הסתדר עם מרכז השדה של סנדרלנד, יותר מדי עבירות.
    האמת היא שעל שאר הדברים אני מסכים איתך, לדעתי במחצית השנייה היינו די טובים בהתחשב במצב שאליו נקלענו, אבל מה לעשות שבדיוק ברגעים הלא נכונים השחקנים שמועדים לפורענות קרסו?

12. Rudess Member

נו בחייך עדי אתה כל הזמן מבקר אותו שהוא לא יודע למסור וכו'. שבוע שעבר למשל הוא באמת לא היה טוב למרות שכבש שער, אז רשמתי שהוא לא היה טוב (השער לא שינה את היכולת שלו). היום הוא היה טוב, תמך בהתקפה, הגיע למצב כיבוש מצוין והכין גם מצב מצוין לארשבין במחצית הראשונה (שהשוער שלהם עצר יפה). אני לא חושב שהגיע לו לסיים באדום, הצהוב הראשון שהוצא לו היה פנקסנות נטו, כי לפני זה הוא נתן "קטנה" לשחקן של סנדרלנד ודאוד לא הוציא לו (דווקא שם הייתי מוציא לסונג צהוב) ,ובצהוב השני לא מוציאים על דבר כזה, אני לא זוכר שראיתי שופט שמוציא על עבירה כזאת שולית צהוב שני. אני מניח שאין לנו מה לערער על זה כי ההתאחדות המגוחכת תמיד תגבה את השופטים הליצנים, כמו שראינו רק לפני כמה ימים עם הערעור של גארי קאהיל ובולטון.

13. ArsenalFan Member

אף אחד לא יערער על האדום שלו גם בגלל שאין על מה, אבל בעיקר כי ההשעייה היא למשחק אחד בלבד... והיא נופלת על גביע הליגה, אם אינני טועה, משחק שגם ככה ונגר לא היה נותן לו לשחק. הוא יעלה עם הילדים נגד הטינופות.

14. Rudess Member

נכון אתה צודק, זה אמור ליפול על גביע הליגה וארסן באמת הודיע שהוא יפתח עם הרכב צעיר נגד החלאות.

15. THE STRETFORD END Member

מחצית ראשונה שברובה סנדרלנד היתה עדיפה,בכלל היא המשיכה לשחק כדורגל טוב עם מסירות על הקרקע ותנועה יפה
    עד הדקה ה 65 בערך,משם הם התייאשו והחלו לשחק כדורגל מפגר בעיקר תודות לריצאדסון עם חיצים ארוכים מדי למעלה.

ארסנל וגם לאחר ההרחקה המשיכה להניע כדור כאילו היא לא בחיסרון של שחקן וזה אך ורק בגלל סגנון המשחק שלה ועל זה קרדיט גדול אבל שוב היא נופלת עם חוסר הרוע שהפעם בא לידי ביטוי בהזדמנויות מוחמצות,מילא הפנדל המוחמץ אבל לקראת הסוף דנילסון פרץ קדימה,בעט טוב וקרוב לקורה אבל אם היה טיפה מרים את הראש היה מגלה שחקן שפתח לו מצד ימין,כדור אלכסוני בין 2 והוא משאיר אותו לבד בתוך הרחבה וכמובן השלומיאליות ההגנתית בסוף.

הצהוב השני של סונג מוצדק לחלוטין,עשה "עבירה איטלקית" ועצר התקפה,מקבלים על זה צהוב וכל תירוץ לגבי זה ישמע
    פתטי וגם הטפיחות על הכתפיים של הקוון מצד ונגר כמו גם פרצופים ומחיאות כפיים בציניות לשופט דקה לאחר מכן ששרק לעבירה לטובת ארסנל לא ישנו זאת.

בתכל'ס,תיקו בסנדרלנד זו לא תוצאה רעה אבל כשרחוקים שניות מניצחון זה בוודאי מתסכל ברמות.

אני לא יודע איך לאכול את סטיב ברוס,מצד אחד הקבוצה שלו משחקת כדורגל טוב ונכון וגם מביא שחקני רכש עם הרבה כדורגל ברגליים ובראש
    ומצד שני יש קטעים שסנדרלנד משחקת כדורגל מיושן ולא חכם ובשביל מה לעזעזל הוא הביא את טיטוס בראמבל אחריו?

נערך לאחרונה ב: ‏19/9/10