המחזור החמישי לעונת 2018/19 ב-Serie A:: הלחץ ברומא מתחיל לדבר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Roma, ‏21/9/18.

1. Roma מנהלים

היא הרבה יותר מ"קבוצת בלוטי" - חלוץ ה-100 מיליון יורו נראה כמו כלום ושום דבר כבר תקופה ארוכה.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  2. DRORIKO Member

דיברתי על זה עם איציק בזמנו. אמנם בראש שלנו הוא עדיין פרוספקט אבל למעשה הוא אוטוטו בן 25. מבוא לעוד כשרון איטלקי מבוזבז.

3. SerieA Il Capitano

איפה איציק באמת?

4. South Boy Member

לא ראיתי את רומא הרבה בשנה שעברה אבל לא ברור לי איך גם אם היו תלונות על היכולת של ראג'ה הוא לא מספיק טוב כדי להיכנס לקישור כזה.
    מקצועית נטו מבלי להיכנס להיבט הכלכלי אין לרומא שום שחקן שאפילו מתחיל להתקרב אליו.
    ההגנה רעה, קישור מאוד אנמי ופרווה, ודזקו...אוי דזקו.
    קלייברט מאכזב אבל לא נחרוץ את גורלו אחרי כל כך מעט זמן, אולי עם שיק זה יעבוד.

5. DRORIKO Member

למה אני לא מספיק טוב? :wink: סתם, הוא מאד עסוק בימים אלה אז לא יוצא לו להיכנס. רואה אותו בעיקר בצ'אט של היובנטוס קורבה(אנחנו בהנהלה של הקבוצה)

6. DRORIKO Member

כבר בקיץ כתבתי שהמרקטו של רומא ממש לא נראה לי. לזה תוסיפו ירידה ביכולת של קולארוב ומנולאס, פאזיו שאחרי עונה טובה חוזר לסורו וכמובן דז'קו שממשיך את הנסיגה שלו.

7. EO11 בפה אליל היכל התהילה

המכירה של סטרוטמן, יותר מאשר נאינגולאן, היא פשע. כמובן שהמניעים הכלכליים קודמים לכל אצל רומא.

8. DRORIKO Member

אין פשע יותר גדול מהמכירה של ניינגולאן. מחיר רצפה(ביחס ליכולת שלו) ועוד ליריבה ישירה בליגה

9. תומר1989 Member

יהיה חבל מאוד אם EDF, שהוא מאמן נהדר, ישלם על תמחיר טעויות של אחרים. הקבוצה שנבנתה פשוט לא מספיק טובה.
    הרביעיה האחורית גרועה על גבול השערוריתית.
    מה פאזיו עדיין עושה ברומא?

10. South Boy Member

על המשבצת של סטרוטמן עוד יש את DDR ואנזונזי, מי פחות מי יותר טוב באספקט כזה או אחר, בסגנון הם די דומים.
    על המשבצת של נאינגולן, זה שימסור את המסירת עומק הזאת בין שני שחקנים ויעמיד שחקן התקפה לבד מול שוער, זה שיאיים משום מקום מקו שני, זה שיש לו משחק רגל וראיית משחק מספיק טובה כדי לנהל את המשחק של רומא במרכז המגרש, כזה אין לרומא כרגע. אפילו לא ברמה הולמת.

Dayatso, VAR ו-תומר1989 אוהבים את זה.
  11. תומר1989 Member

הביאו. המחליף של לוחם על בדמות נינגולאן זה כוסית שעונה על השם פאסטורה.
    פשוט בדיחה

Dayatso ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  12. Lupo Member

נראה כמו דקות אחרונות של מאמן בקבוצה

13. EO11 בפה אליל היכל התהילה

4 שחקנים שהגיעו קיץ מתאימים לעמדה של נאינגולאן יותר מאשר זו של סטרוטמן, ואני מדבר על כריסטנטה, פאסטורה, צ'וריץ' וזאניולו. מנגד, אנזונזי ופלגריני הם היחידים שבאמת יושבים על העמדה של סטרוטמן, ולדעתי שניהם לא ברמה שקרובה בכלל להולנדי, שלמרות כל הפציעות הוא עדיין קשר מצוין שמביא המון תועלת וסדר למגרש, ולדעתי זו הייתה טעות למכור אותו, בטח אחריי תום חלון ההעברות האיטלקי. כלכלית זו הייתה החלטה טובה, אבל המניע הכלכלי לא צריך להיות הקובע והמחליט ב-100 אחוז.

הבעיה של רומא היא בדיוק העמדה של סטרוטמן. הקישור מופקר לגמרי הגנתית.

14. South Boy Member

בעיניי הפער בין צ'וריץ' זאניולו וכריסטנטה שהם אחלה צעירים מוכשרים שאולי יום אחד יממשו את הפוטנציאל שלהם לכדי יכולת מספיק טובה לבין נאינגולן שכבר היום הוא אחד הקשרים הטובים בעולם הוא הרבה יותר גבוה מאשר הפער בין סטרוטמן לאנזונזי ופלגריני שדווקא היה בסדר היום.
    אם נשליך את זה נקודתית על המשחק היום, אם אני מציב את נאינגולן ליד פלגריני זה נראה הרבה יותר טוב מאשר אם אני מציב את סטרוטמן ליד כריסטנטה, וגם אם פלגריני תופס משחק לא טוב יש את אנזונזי שנתן עונה טובה בסביליה וזה קצת מוגזם להגיד שהוא לא ברמה שקרובה להולנדי בגלל איזה טעות בסן סירו ואחרי שהוא לא עבר קדם עונה עם הקבוצה בכלל.
    אנזונזי בסוף יכנס לפורמה, אם לא פלגריני ו-DDR יכסו את הבור בצורה מספיק טובה, הנטל ההגנתי מתחלק בצורה אחרת מאשר במקרה של נאינגולן שבסופו של דבר היה זה שנפל עליו כל הנטל היצירתי וההתקפי של הקישור והיום הוא גדול מדי על כל מי שאמור להחליף אותו.

תומר1989 אוהב/ת את זה.
  15. VAR Member

אנזונזי + פאסטורה: 51.3 מיליון
    סטרוטמן + נאיינגולאן: 63 מיליון

בשביל לחסוך 12.3 מיליון רומא תפסיד משהו כמו פי 5 בגלל אי העפלה לליגת האלופות. לי זאת נראית החלטה כלכלית די גרועה.

yonmu ו-Gianzola אוהבים את זה.