המחזור החמישי של הסריה A:: פיורנטינה בסאן פאולו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏24/9/11.

1. yonmu Member

- טאיוו בהופעת בכורה סולידית, מלבד אגרסיביות מוגזמת.
    - סיידורף עם שער יפהפה. בכל מקרה, אם הוא משחק, זה חייב להיות בשלישיה האחורית ולא מאחורי החלוצים.
    - עמנואלסון פתרון זמני סביר מאחורי החלוצים, אבל עדיין בואטנג ואקווילאני עדיפים שם.
    - קסאנו ואל שערוואי מוכשרים אבל לא קילרים מספיק ברחבה. אולי צריך להעלות את אינזאגי במקום אל שערוואי.

2. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחצית כל כך משעממת. מילאן מחזיקה בכדור ומאיימת על השער אך לא מספיק. לטאייו היה מגיע צהוב שני בסיום המחצית אבל השופט ריחם עליו. עמנואלסון משחק בעמדה לא מוכרת לו ולכן שלא באשמתו הוא פשוט לא קיים.

3. Heineken Member

סיידורף פשוט לא נגמר השחקן הזה לא מפסיק להדהים כל פעם מחדש למרות גילו הוא מוכיח שנה אחר שנה כי יש לו מקום בהרכב ואין מי שיתפוס את מקומו לפחות כרגע, אני פשוט נהנה מכל נגיעה שלו בכדור, כמה חוכמה וניסיון יש בכל נגיעה, מדהים.

4. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

שלושה דברים על המשחק הזה:

* מזל שזו צ'זנה. אחרת גם את הניצחון לא היינו מגרדים.

* עמנואלסון בשביל אלגרי זה כמו ברוקי בשביל אנצ'לוטי

*אוי ברברה... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

5. SerieA Il Capitano

חארג'ה נותן לקבאני סנוקרת לפנים, בנוסף לזה שהוא מפיל אותו, וזה לא מספיק לואלרי כדי לתת פנדל לנאפוליטנים, שמצידם היו יותר טובים והיו צריכים לנצח את המשחק הזה.

למילאנזים שביניכם - מה תכליתו של עמנואלסון בעולם הזה, ובפרט על מגרש הכדורגל?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏25/9/11
  6. the crow Member

אורבי ונוצ'רינו נהפכו לבאנקרים של אלגרי בהרכב הפותח או חילופים ראשונים ללא קשר למה שקורה במגרש ממש קופי של ברוקי וקאלדזה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/BangHead.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/new_cussing.Xxx

7. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא להאמין שבקושי שער אנחנו משיגים מול אחת הקבוצות החלשות בליגה.
    אני לא מבין את החילופים של אלגרי. ראשית, אקווילאני היה צריך לפתוח בהרכב ולא עמנואלסון, מה לו ולעמדת הקשר ההתקפי? ההוצאה של אל שארעווי הרסה את משחק ההתקפה, מה ההגיון בלהחליפו באקווילאני? ממתי קבוצה כמו מילאן משחקת עם חלוץ אחד נגד קבוצת תחתית, במקום לחפש את השער השני ולגמור סיפור אנחנו צריכים לשמור על התוצאה? הכניסה של אינזאגי במקום קסאנו לא שינתה כלום מלבד מצב הרוח של האוהדים, גם כאן עמנואלסון היה אמור לפנות את מקומו.
    טאייו לא הרשים אותי כלל והאמת שזמברוטה היה עדיף עליו בדקות ששיחק. אני לא מספיד אותו אבל נראה שייקח לו מעט זמן להתאקלם בקבוצה. נוצ'רינו עושה הגנה בצורה סבירה אבל הוא לא יודע למסור מסירות הכי פשוטות ומאבד כדורים.

אסור למילאן להראות ככה מול קבוצות רציניות והפציעות הרבות אינן יכולות להוות תירוץ כי גם ההרכב השני של הקבוצה עולה על מירב הקבוצות. לפחות עלינו למקום השמיני :aaarse:.

8. 亚历山大帕托 Member

כל הטענות בנוגע לעמנואלסון, נוצ'רינו (מסתמן כרכישת העונה) או היכולת גם מול קבוצה חלשה כמו צ'זנה - מקומן בפח.

9. the crow Member

אורנג' תסביר את עצמך בבקשה.... נוצר'ינו רכישת העונה? אורבי רכש טוב?

10. yonmu Member

משחק משמים. העיקר הנצחון.

אביאטי - 6.5. בלי אתגרים ובלי טעויות.
    סילבה - 7. מושלם.
    ייפס - 6.5. מצוין שזה הבלם הרביעי שלנו.
    אבאטה - 6. לא הצטרף להתקפה מספיק.
    טאיוו - 6. הופעת בכורה סולידית מלבד האגרסיביות המוגזמת.
    ואן בומל - 6.5. לא פירלו, אבל כקשר אחורי הוא עושה את העבודה.
    נוצ'רינו - 6. סותם חורים טוב.
    סידורף - 7. הנצחון שלו.
    עמנואלסון - 5. לא קשר התקפי.
    קסאנו - 5.5. צריך חלוץ מטרה לידו.
    אל שארעווי - 5. לא הורגש.

זמברוטה - 6. מחליף טוב.
    אקווילאני - 6.5. לא הספיק להשפיע יותר מדי אבל לא באשמתו.
    אינזאגי - 6. נחמד לראות אותו חוזר.

אלגרי - 5. למרות החיסורים הרבים, אנחנו לא אמורים להראות ככה במשחק בית מול קבוצת תחתית. אקווילאני סופסל בלי סיבה, אינזאגי היה צריך לעלות מוקדם יותר והיינו צריכים להמשיך עם 2 חלוצים.

11. Joel Gion Member

קייבו מנצחת את ג'נואה 2-1 במשחק הסנדוויצ'ים בורונה. פלאסיו העלה את הגריפוני ליתרון, פליסייה סחט פנדל ואדום מדאיינלי שלאחריו הקבוצה הביתית השתלטה על המשחק. את הפנדל עצמו פליסייה החמיץ (בבעיטה מגוחכת, בוודאות אחד הפנדלים הגרועים שיצא לי לראות), אבל זה לא מנע ממנו לכבוש בנגיחה ולבשל (נראה לי שזה הוא, ראיתי בלינק גרוע) למוסקארדלי במהלך האחרון של המשחק.

אצל ג'נואה, עושה רושם שרודריגו פלאסיו הופך לאט לאט לפרנצ'ייז פלייר של המועדון. סרט הקפטן עושה לו רק טוב עד כה העונה. גם ולוזו נראה טוב לאחרונה ואחרי עונת בכורה חלשה מתחיל להצדיק את ההזדמנות השנייה שניתנה לו בקבוצה העונה.

בופון, ליכשטיינר, ברצאלי, קייליני, גרוסו, קראסיץ', מארקיזיו, פירלו, וידאל, אליה, מאטרי.

קונטה בודק מערך חדש, לא יודע אם המאסימינו הוא המקום המתאים. לא אוהב את ההצבה של מאטרי כחלוץ יחיד, הוא צריך פרטנר ואני מקווה שוידאל (שחקן המפתח להיום מבחינתי) יעמוד במשימה מעמדת אחורית יותר.

נערך לאחרונה ב: ‏25/9/11
  12. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

כולם ראו משחק אחר לעומתך אנדריי?

משחק מאוד שווה בין לאציו לפאלרמו, אין מישהי ממש עדיפה וזהבי לא ממש בולט. בהצצה הקטנה שנתנו ליובנטוס בגול של קטאניה ראיתי להפתעתי הגדולה שלא מספיק שהם לא מילאו את האצטדיון מול קבוצה כמו יובנטוס שידועה במספרים הגדולים שהיא מביאה לדרום אלא שהם העתיקו את השתיק המביך מטרייסטינה*.

13. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא לומד ולא יכול לצערי לצפות במשחקים, אבל האם אתה מתכוון לזה? אם כן אז זאת חתיכת בושה לליגה האיטלקית.

14. Heineken Member

משחק מעניין מאוד מתפתח בסציליה, קטאניה הובילה משער של ברגסיו בדקה ה'22 הלחץ השתלם לאורחים, אבל קראסיץ' עם שער מרהיב סטייל נדבד בפתיחת המחצית השנייה מחזיר את יובה לעניינים כרגע 1-1 בקטאניה.
    צהובים : יובנטוס : מרקיזיו וקייליני.
    קטאניה : אלמירון.

15. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

כן. זה בפינה השמאלית של הצופה למעלה. עכשיו זה אמור להיות מעל בופון. נקווה שהשחקנים של קטאניה יבעטו קצת כדי שתראו שוב. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

*אולי אני קצת עיוור אבל זה היה נראה ככה, אולי זה גם מסיבה בטחונית.