המחזור העשירי בפרימיירשיפ

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Hammers Fan, ‏20/10/05.

1. קינג לדלי Member

בו אני אגיד לך איך...
    מגן שמאלי לזארידיס וקיצוני שמאלי קלפהאם ! זה כבר אגף של נכים בהעדרו של גראי.
    ובמקום לעלות איתם הפוך הוא שם את קלפהאם קיצוני.
    אוליבייה טאבילי שהוא גם פוזל וגם אפס מגן ימני.
    עזוב בו לא נמשיך .
    יאללה אני שם את הכרבולת !

2. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני עדיין לא יודע אם לשים היום כרבולת על הראש או קלשון ביד, אם היה יכול להיגמר תיקו 10-10 עם 20 מורחקים לכל קבוצה ואיזו פצצת מימן על האיצטדיון הייתי יותר מרוצה... כנראה שמכורח הנסיבות נהיה בעד היונייטד, שיורידו את הפרגיות לקרקע לקראת הדרבי הגדול של צפון-לונדון.

מת'יו אפסון, מייק טיילור, ג'רמיין פנאנט ומיקאל פורסל הם שחקנים ברמה של קבוצת צמרת. הבושה שהיתה היום באגף שמאל וההתעקשות הלא ברורה על יארוסיק האנמי באמצע (איך צ'לסי קנו אותו בדיוק?!) עוד יעלו לסטיב ברוס בעבודתו, ובצדק.

3. קינג לדלי Member

יארוסיק היה על הספסל דמיאן ג'ונסון וניקי באט הסריחו באמצע.

ולגבי פצצת המימן יש יותר סיכוי שלבין לאדן ידלוף האנטרקס מהכיס בקלוק אנד.
    ונאמר אינשאללה !

4. Gerrard Member

סילבסטרה מעלה את היונייטד ליתרון זמני בלבד( כך אני מקווה לפחות) של 1-0

5. Gerrard Member

פולהאם עולים ל1-0
    בניטז הבייתה!

6. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

ה-ל-ל-ו-י-ה!
    גם יונייטד מוליכים, גם החלאות מאנפילד בפיגור. עכשיו אני רק צריך שער של ארסנל מול השיטי.
    אגב, וויגאן מוליכים על אסטון וילה.

7. ניוקאסל בדם. Member

וייגאן אתלטיק זה השם חברים יקרים. 1-0 בחוץ מול הוילה.

8. spurs Member

1:0 למנצסטר סטלטרי אתה אפס זלצר אתה פרשן מעצבן

9. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

1-0 ליונייטד במחצית משער באשמתו המלאה של פול רובינסון המהולל. יונייטד לא הבריקה במיוחד במחצית הזו אבל הנחישות והלחימה שחניכיו של פרגוסון הראו היום נתנה להם שליטה כמעט מוחלטת במגרש במחצית הראשונה, כל-כך הרבה לב במשחק של יונייטד (ועוד בלי רוי קין) לא ראיתי כבר הרבה זמן. המהלך שאפיין את המחצית היה רדיפה של ויין רוני (איזה שחקן אדיר אלוהים!) אחרי ארון לנון הסילון עמוק בתוך החצי של יונייטד, עד שהוא הגיע ללנון, לקח ממנו בכוח את הכדור ואז רץ באמוק, עבר שני שחקנים של ספרס והוכשל. בכלל רוני משחק היום עוד יותר בקרוב לקישור מבד"כ, הוא נמצא כמעט לאורך כל המשחק על קו מחצית המגרש ומסייע משם לסקולס וסמית' בניהול ההתקפות, קצת מקהה מהקטלניות של החלק הקדמי אבל מעניק ליונייטד שליטה כמעט מוחלטת באמצע. ספרס למעט דפו בהבלחות פה ושם נראית פשוט אובדת עצות בכל הנוגע להתקפה, אלא אם כן רובי קין יעלה ויפיח רוח חיים בקבוצה הזו הם לא יבקיעו גם עוד שנתיים...

10. Gerrard Member

פול ג'ול בנה קבוצה למופת, וויגאן מצליחה בפריימירשיפ כנגד כל הציפיות וחשוב מכל היא קבוצה יציבה מאוד אם לא היציבה ביותר בפריימירשיפ. כולנו דיברנו על וויגאן כעל יורדת בטוחה כבר בעונתה הראשונה בפריימירשיפ, הקבוצה של ג'ול הפתיעה לטובה ועד כה היא נראית כמו קבוצת צמרת לכל דבר נקווה רק שזה ימשיך כך

11. Sir Alex Las' Killa

מחצית ראשונה טובה, ווין רוני זה תופעה מדהימה...

12. Ampelmann Member

שיגע אותי שהפרשן המשנשן העדיף לקרוא את השם Dawson כ'דאוסן'... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx
    הבעיה של טוטנהאם היום היא לגמרי בהתקפה. מידו ודפו ישנים לגמרי. אצל דפו הבעיה היא בעיקר במיקום, הוא נמצא אחורה מדי, מתחבא תמיד בצדדים או מאחורי קו ההגנה ובאופן כללי הוא לוקה בחוסר ראיית משחק די קרדינלי, שמבדיל אותו מחלוצים גדולים כמו ואן-ניסטלרוי או טרזגה, שהוא בכלל פאנטום.
    מאחור, לי מגזים עם הפדלים וגם דווידס התעייף אחרי הדקות הראשונות. לדעתי, יול צריך להחליף דווקא את מידו. אמנם הוא נתן קצת יותר היום מדפו, אבל הוא חסר סבלנות ולכן עדיף לעשות עם דפו שיחת-מחצית ואת מידו להחליף. קין כשיר?
    מהצד השני, רק לשבח את רוני, מלחמה אדירה, שפך את הריאות ואפילו תיקל מאוד נקי, יום טוב מאוד של הילד, פן ירבו...

ואגב, רק אני חושב שהקטע הכי גדול במשחק היה התאקל על הכוון? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx
    מחצית שניה!

נערך לאחרונה ב: ‏22/10/05
  13. George Best Member

טובה?ממש לא.20 דקות ראשונות כן אבל לאחר מכן אפורה
    מה שכן,נחישות והקרבה כזאת לא ראיתי הרבה זמן מהיונייטד.נקווה ל2-0 מהיר שיגמור את המשחק,אבל מצידי שיגמר 1-0...

14. Sir Alex Las' Killa

בהתחשב בתצוגה מול ליל, המחצית הזאת הייתה טובה. שיפור ניכר במהירות המשחק, והשטף במהלכים.

15. Robin Member

1-0 ארסנל מפנדל של פירס.