המחזור העשירי בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏23/10/09.

1. קינג לדלי Member

יוסי בניון בהעדרו של ג'רארד מקבל מחמאה אדירה ומשחק חופשי מתחת לטורס במשחק כל כך קריטי.
    נראה איך הוא יתפקד באיזור הזה.

יונייטד נראים לי יותר מידי התקפיים.

2-2 אולי ?...

2. Bill Shankly Member

השופט היום באנפילד:

Andre Marriner

http://www.dcfc.co.uk/javaImages/9d/4/0,,10270~3474589,00.Xxx

שיהיה לו בהצלחה ובלי שום טעויות !

נערך לאחרונה ב: ‏25/10/09
  3. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מניח שבניון וקויט יחליפו ביניהם הרבה במהלך המשחק ובניון לא בהכרח יהיה הפליימייקר כל הזמן. בכל מקרה, זה כנראה ההרכב הכי טוב שאפשר להוציא מהסגל הזה, למרות שאני לא בדיוק מרוצה מההצבה של אורליו באגף שמאל - כי זה אומר המון הרמות לרחבה ומול שני מגדלים כמו וידיץ' ופרדיננד קשה מאוד לכבוש בגובה. אבל מצד שני זה עדיף על באבל... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

4. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

חבל שלא משדרים אותנו לפחות עד שיתחיל ווסטהאם-ארסנל ואז יעשו שידור משולב או משהו...
    זבלטה שהורחק במשחק החוץ מול וויגאן לא ישחק וריצ'רדס חוזר לעמדת המגן הימני, גם טורה חוזר להרכב.
    סיכוי לא רע גם שאיירלנד שלא פתח מאז הדרבי ישחק בקישור לצד בארי ורייט-פיליפס, יוז יעלה עם הרכב התקפי כאשר את מקומו של דה-יונג יתפוס בלאמי.
    יופי של הרכב, התקפי כמו שצריך בבית.

הימור שלי לליברפול - יונייטד: טעות שיפוט או פרובוקציה מצד שחקן כזה או אחר ששוב תגרור דיון ארוך ומייגע עם רמה של גנון, כבר לא יכול לחכות!

5. Raulito Madridista

סיקור נהדר הרמתם כאן! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx הטור על אואן מאוד מדוייק.

אני יודע שקשה להגיד משפט כזה כשאנחנו רק בתחילת העונה, אבל אולי מדובר במשחק הסיכוי האחרון של ליברפול לחזור למאבק האליפות. זה לא רק ההפסדים הרבים, אלא גם היכולת הדלה שמפגינה הקבוצה. כמה חבל שבמשחק כזה ליברפול תחסר את המנוע שלה, סטיבן ג'ררארד, וכעת טורס ייצטרך להוציא את הקבוצה מהבוץ בכוחות עצמו. אולי בניון יהיה חד יותר כשהוא משחק באמצע. עם כל הכבוד לקהל המדהים של ליברפול, לדעתי יונייטד בהחלט מסוגלת לנצח היום. ההרכב שלה על פניו נראה טוב מאוד. גם רוני וגם אברה בפנים. סביר להניח שמייקל אואן ייכנס כמחליף במחצית השנייה. פרגוסון יעשה זאת גם אם הניצחון יהיה מובטח, הוא ירצה לעצבן את אוהדי ליברפול. השאלה באמת היא האם לאואן יהיה תפקיד משמעותי במשחק הזה או שלא. שער ניצחון שלו בסיטואצייה דומה למה שהיה בדרבי, באמת ישבור לאוהדי ליברפול את הלב ויגרום להם לתסכול אדיר. אני הייתי מעדיף לראות אותו בהרכב במקומו של ברבאטוב. הוא יוכל לנצל את האיטיות וההסנות של קאראגר. בכל-מקרה, יש לי תחושה שלמרות המשחקים ההגנתיים הרעים עד עכשיו, ליברפול תצליח לייצב את החלק האחורי. השאלה אם יהיה לה מה למכור מול ההגנה הפנטסטית של יונייטד. יש כאן אחריות רבה על הכתפיים של בניטס, שידוע בדרך-כלל באיכויות שלו להכין קבוצה ברמה הגבוהה ביותר נגד יריבה טובה. אשתקד ליברפול השיגה הכי הרבה נקודות במשחקים בין קבוצות הטופ 4. תיכף מתחיל המשחק ואיזה כיף שחוזרים מהבית-ספר ישר לשריקת הפתיחה למשחק לוהט שכזה. מקווה שיהיה קצב טוב ומשחק התקפי ולא זוועתון כמו המשחק בין צ'לסי לליברפול לדוגמא.

6. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

יורדים בפיגור אך עם המון תקווה למחצית השניה.
    עדיין לא מרוצה מהמשחק של הקבוצה אך רואים ניצוצות והכי חשוב, חזרה לחיים של לואיס סאהה.
    לטעמי תוצאה שיותר שיקפה את המחצית היא 2:2, השער השני שספגנו העיר את השחקנים ונתן להם מוטיבציה להתקיף ומי אם לא סאהה מחזיר אותנו לעניינים.
    חבל שלא השכלנו לכבוש בטרום השריקה של דאוד (שאגב, מחצית מאוד סבירה שלו, כל מאבק כח רגיל על הכדור הוא שרק לטובת בולטון לעבירה, שיהיה) אך גם התוצאה הזו נזילה וכולי תקווה שיהיה מהפך וננצח.

נ.ב. אני אשלח מייל לביל קנרייט שישלח את טוני היברט לבית חולים לצילומים, כי לפי המשחק נראה שיש לו ניוון שרירים, זה לא הגיוני שהוא נופל בכל פעם ששחקן של בולטון תוקף מהאיזור שלו, פשוט לא ייתכן.

7. Selby Member

הילדה לא מפסיקה לצלול, אי אפשר ככה.

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

גועל נפש טורס, גועל נפש, לא מפסיק ליפול בכל מצב שהכדור נלקח ממנו בקלות, הוא נופל יותר מדרוגבה אפילו... גועל נפש.
    והיה פנדל לדעתי על קאריק, גליץ' שלא קשור לכלום.

9. Ryan Giggs11 Member

איזה שופט תענוג.
    הילדה צוללת וקאראגר במזל לא שובר לקאריק רגל.
    תצוגת שיפוט מדהימה.

10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ובסוף קינח עם פנדל ברור של ברבאטוב על קאוט, עשה לו היפון, רע מאוד השיפוט.

11. איגור .פ. Member

שיפוט גרוע ,משחק גרוע ,ציפיתי ליותר.

אולי בלחץ היו 2 מצבים נורמלים במחצית הראשונה.

12. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אני די מרוצה עד עכשיו. כמובן שאין ביקור באנפילד בלי כמה רגעי חרדה, הפעם באדיבותו של ריו, אבל סה"כ ליברפול לא היו קרובים לכיבוש למעט בעיטה חופשית. אנחנו עומדים יפה, וכשאנחנו יוצאים קדימה זה נראה טוב, קצת יותר דיוק ואני מאמין שמשהו ייכנס.

13. אבו Member

בניון חייב לנסות לערב את עצמו יותר, הוא השחקן הכי איכותי בקישור של ליברפול והיחיד שיכול לייצר משהו מיכולת אישית פרט לטורס. מעורב מעט מדי ושהוא מעורב זה בד"כ מסתיים עם משהו טוב. גלן גו'נסון די מאכזב, הגבהות על ה-בקארי סאנייה ודי חלש. ולנסיה חוגג שם בצד, בסוף המחצית אינסואה כבר התחיל לקבל עזרה משמעותית ואני מקווה שזה ימשיך ככה, הוא פשוט לא יכל להתמודד עם ולנסיה הנהדר.

מצב אחד רציני לכל קבוצה, משחק די מאוזן במרכז השדה, ליברפול מחפה על חוסר הכישרון עם משחק מלחמה והקרבה. שיפוט- קודם כל הספק פנדל הזה של קאריק, קארגר פשוט מטומטם. מה הקשר התיקול הזה בתוך הרחבה? האיש השתגע לחלוטין וזה בהחלט היה יכול להישרק. הוא לקח שם חצי כדור חצי רגל, אפשר לשרוק על זה...

פרגוסון, כהרגלו, לא מפסיק עם הפרצופים לעבר השופט. לא חשבנו אחרת

14. Gass12 Member

שוב עיניים סובייקטיביות שרואות דרך פילטר של קפסולת אספרסו.. ומה עשה קאוט לברבה??

15. AW forever Member

אני לא חושב שטורס צלל בשריקות עליו. שמירה מאוד נוקשה עליו.
    למי ששאל מה ההבדל בין "אפקט אולד טראפורד" לסתם יתרון של ביתיות, שיסתכל על החולצה של קאוט.
    שיפוט גרוע בסה"כ, שקיפח את ליברפול בפנדל. אני לא חושב שהתאקל המטומטם של קראגר היה פנדל כי המגע הראשוני שלו היה עם הכדור ולא עם הרגל, אבל השופט החמיר עם ברבאטוב בצהוב לא קשור לכלום.

קצב מצויין במשחק, יפלו פה גולים במחצית השנייה.